Ojciec odkopuje grób dziecka i znajduje plastikową lalkę! SZOK!
Średnia 4.6 (91.11%) 9 głosy(ów)

Żołnierz Melvin Mendoza z El Paraiso w Hondurasie opłakuje swoje niedawno zmarłe dziecko. Jego partnerka Rosa urodziła bliźniaki, z których jedno zmarło podczas porodu.

Jednakże, gdy mężczyzna chce zobaczyć swoje zmarłe dziecko w dniu pogrzebu, zanim trumna zostanie opuszczona w dół, Rosa odmawia mu tego życzenia.
Melvin nie może zrozumieć zachowania swojej partnerki i staje się bardzo podejrzliwy.

Następnej nocy idzie z przyjaciółmi na cmentarz, ale to, co odkrywa w swoich poszukiwaniach prawdy, wywołuje szok i łzy.Melvin1

Wspomnienie:

Kiedy zbliżają się narodziny bliźniaków Rosa Castellanos Diaz, jedzie do szpitala oddalonego o 114 km od jej miejsca zamieszkania. Przyszła matka podróżuje sama do stolicy Hondurasu i rodzi bez obecności swojego partnera. Ale wkrótce po urodzeniu dzieci kobieta przekazuje druzgocącą wiadomość dla ojca maluchów: Jedno z bliźniaków nie przeżyło porodu! Drugie walczy o przeżycie w szpitalu.Melvin2

Kilka dni później Rosa powraca do El Paraiso z trumną dla dzieci. Melvin nie może poradzić sobie psychicznie z utratą dziecka i to Rosa zajmuje się pochówkiem. W dniu pogrzebu mężczyzna chce spojrzeć na swoje martwe dziecko leżące w trumnie, zanim zostanie opuszczana w głąb ziemi. Rosa jednak odmawia, twierdząc, że personel szpitala zamknął trumnę i poprosił ją, aby jej nie otwierać.

Dziwne zachowanie Rosy sprawia, że przyjaciele, rodzina i Melvin stają się podejrzliwi. Czy zachowanie to jest spowodowane ogromnym żalem i smutkiem matki czy może ma zupełnie inny powód?

Następnej nocy Melvin wraca na cmentarz z przyjaciółmi i wykopuje małą trumnę. Kiedy ją otwiera, serca wszystkich obecnych prawie się zatrzymują. W trumnie leży plastikowa lalka ubrana w dziecięce ubrania…Melvin3

Melvin dzwoni na policję, a kiedy funkcjonariusze przybywają na miejsce, proponują mu złożenie zeznań przeciwko partnerce, jednak mężczyzna odmawia. Melvin odwiedza szpital w którym rodziła Rosa, aby dowiedzieć się o stanie drugiego dziecka.

Wstrząśnięty, dowiaduje się, że to dziecko nigdy naprawdę nie istniało. Wręcz przeciwnie, Rosa nie była nawet pacjentem w tym szpitalu! Wymyśliła ciążę bliźniaczą, gdy zdała sobie sprawę, że Melvin chce zakończyć ich związek.

Jednak, jak Rosa zdołała oszukać wszystkich i udawać ciążę bliźniaczą przez całe dziewięć miesięcy pozostaje tajemnicą.

Zobacz także – Nowo narodzone dziecko trzyma spiralę, która miała chronić przed ciążą. To zdjęcie podbija internet! oraz Nie obcina paznokci od 4 lat! Nazywa je swoimi ”dziećmi”!


loading...
loading...


Aktualizacja: 3 kwietnia 2019