Zostawiła dzieci same na 9 dni. Jadły tynk i własne odchody!
Średnia 2.7 (53.08%) 26 głosy(ów)

Tylko 8 lat więzienia dla kobiety, która zostawiła własne dzieci na pastwę losu. Jedno z nich już niestety nie żyje…

Władysława Trochimczuk z Kijowa zabarykadowała wyjście z pokoju, gdzie znajdowały się jej dzieci, 3 letnia Anna i roczny Daniel, a następnie wyszła z domu. Wróciła po 9 dniach. Jak podaje gazeta.ua, zostawiła maluszkom tylko czekoladki i chrupki kukurydziane.Zostawiła dzieci1

Dzieci robiły co mogły, by przeżyć ten koszmar. Jadły tynk ze ścian, linoleum, a nawet własne odchody! Ślady wokół drzwi wskazywały na to, że próbowały się wydostać, niestety bezskutecznie. Gdy wyrodna matka wróciła do domu, jej synek już nie żył, a córka była w krytycznym stanie. Dziewczynka przeżyła tylko dlatego, że wypiła wodę z wazonu.

Zostawiła dzieci2

3-letnia Ania po wyjściu ze szpitala trafiła do rodziny zastępczej, a Władysława Trochimczuk do aresztu. Podczas przesłuchań jej zeznania były niespójne, a swoją 9 dniową nieobecność usprawiedliwiała tym, iż musiała wyjść z domu do swojego partnera. W jego mieszkaniu przebywało ich wspólne dziecko, które niedawno urodziła.


Zostawiła dzieci3

Ukrainka miała celowo głodzić rodzeństwo, by było chude i blade, a następnie wyłudzać pieniądze dzięki zbiórkom przeznaczonym na rzekome leczenie raka u dzieci.Zostawiła dzieci4Sąd skazał ją na 8 lat więzienia, lecz na wolność może wyjść już za 3 lata! Dlaczego tak szybko? Ponieważ na poczet jej kary zaliczono też czas, który spędziła w areszcie, a ten na Ukrainie liczy się podwójnie.

Zostawiła dzieci5


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 września 2019