Została wdową w wieku 21 lat i musiała oglądać zwłoki 15-miesięcznego synka. Rok po koszmarze opisuje najtragiczniejszy dzień swojego życia.
Średnia 4.3 (85%) 12 głosy(ów)

23 września Destiny i jej mąż Corey mieli uczcić siódmą rocznicę ich związku. Para poznała się na meczu piłki nożnej, gdy mieli zaledwie 15 i 16 lat. Trzy lata później odbył się ich ślub.

Tworzyli szczęśliwe małżeństwo, a ich radość sięgnęła zenitu, gdy na świecie pojawił się synek o imieniu Parker.
opowiastki
Młoda rodzina miała wiele marzeń. Planowali przyszłość, chcieli kupić dom i razem dotrwać starości.

„Był niesamowicie zabawny i kochający i pomagał wszystkim, którzy go potrzebowali. Rozmawialiśmy nieprzerwanie. Nie było dnia, w którym nie bylibyśmy razem „– mówi Destiny o swoim mężu.

opowiastki
Jednak 20 września 2014 roku jej szczęście pękło jak bańka mydlana, a życie zostało zniszczone przez całkowicie obcą kobietę. Rok po tym strasznym dniu młoda kobieta podzieliła się w internecie tragiczną historią:
opowiastki

”Rok temu był dzień taki, jak każdy inny. Mój mąż wstał rano i poszedł do pracy, a ja zostałam w domu z naszym synkiem Parkerem. Cały dzień się bawiliśmy i miło spędzaliśmy czas. Po paru godzinach Corey wrócił i zaczęliśmy przygotowywać się na umówione wcześniej wyjście do SPA.

Nie mogliśmy się domyślać, że za kilka minut wszystko się zmieni. Że nie będziemy już w stanie żyć razem. Że wszystkie nasze marzenia legną w gruzach i już nigdy się nie spełnią. Nigdy nie kupimy wymarzonego domu, nie odwiedzimy wspólnie po raz pierwszy z naszym synkiem fryzjera, nie odprowadzimy go po raz pierwszy do szkoły, a nasza rodzina nigdy się nie powiększy. Wszystko, czego tak bardzo pragnęliśmy dobiegło końca.

Mój ukochany mąż prowadził w drodze do SPA, a nasz synek siedział tyłem do kierunku jazdy i oglądał „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Nagle usłyszałam ogromny huk. Okazało się, że zostaliśmy uderzeni przez samochód, który prowadziła pijana kobieta i dodatkowo jechała z nadmierną prędkością.

Ten dzień zrujnował całe moje życie, a data na zawsze zapisała się w mojej pamięci. Ta egoistyczna kobieta sprawiła, że mój 15 miesięczny synek stracił życie na miejscu. Jej idiotyczna decyzja doprowadziła także do tego, że ja wraz z mężem byłam przetransportowana helikopterem do szpitala. Niestety, 24 godziny później mój mąż przegrał walkę.

To nieodpowiedzialne podejście, by pić i prowadzić sprawiło, że teraz jestem wdową i matką aniołka, w wieku zaledwie 21 lat. Ta kobieta spowodowała koszmar mojego życia. Przeszłam przez rzeczy, które wielu 21-latków nawet sobie nie wyobraża. Musiałam oglądać zwłoki mojego dziecka. Ona zniszczyła wszystkie nasze wspólne sny i spowodowała ból, o którym nigdy wcześniej nie wiedziałam, że istnieje.

Tego dnia umarła także Destiny jako matka i żona. Musiałam znaleźć w sobie siłę, by jakoś żyć. Myślę, że udało mi się znaleźć tę moc poprzez modlitwę i wsparcie przyjaciół oraz rodziny, a także dzięki innym wdowom, które znajdują się w podobnych sytuacjach i doskonale rozumieją, co czuję.

Ten ból i cierpienie mogły nigdy nie mieć miejsca, gdyby ktoś wstał i powstrzymał tę samolubną kobietę. Pamiętaj, że Ty także możesz także uratować czyjeś życie. Nie pozwól swoim znajomym i rodzinie pić i prowadzić. Bądź adwokatem! Stań ze mną do walki z pijanymi kierowcami. Zakończmy to. NIGDY NIE WSIADAJ ZA KÓŁKO PO ALKOHOLU.”
opowiastki

Desperacki apel matki i wdowy został udostępniony prawie 60 000 razy. Odważne stara się żyć jak najlepiej, bez dwóch najważniejszych osób. Jednak każdy dzień jest nadal pełen bólu.
opowiastki

Sprawczyni śmiertelnego wypadku również zginęła, a jej rodzina nigdy nie skontaktowała się z Destiny.

„Szkoda, że nie przeproszą” – mówi Destiny. „Była na przyjęciu weselnym, więc myślę, że było co najmniej 100 osób, które mogłyby powstrzymać ją przed dostaniem się do samochodu tej nocy.”

Destiny
Pomóżmy młodej kobiecie rozprzestrzenić jej ważną wiadomość, mając nadzieję, że choć jedna osoba pomyśli o tej zdewastowanej rodzinie, zanim wejdzie za kółko pod wpływem alkoholu.

Zobacz także – Mieli zawieźć tylko kilka niezbędnych rzeczy samotnej staruszce. 5 dni zajęła im przebudowa prawdziwej ruiny w normalny dom! oraz Modelka o czekoladowej skórze! Podbija świat mody!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 maja 2019