Barwy szczęścia, streszczenia odcinków 1851, 1852, 1853, 1854, 1855
Oceń ten post

Barwy szczęścia, streszczenia odcinków

Barwy szczęścia, streszczenia odcinków 1851, 1852, 1853, 1854, 1855

„Barwy szczęścia” odcinek 1851

Jaworskiemu przeszkadza, że na osiedlu ponownie pojawia się Wolan. Waleria i Amelia znajdują dla niego nocleg. Barański jest podejrzany o handel bronią, z tego powodu Bożena ma specjalne zadanie, ma się do niego zbliżyć, dostała je od Kowaluka. Z usług lobbysty chce skorzystać Bruno, o czym informuje swoją narzeczoną.

„Barwy szczęścia” odcinek 1852

Zbyszko wraz z Beatą wpadają do Darka i Władka na parapetówkę. Na tej samej imprezie znajduje się także Saganowska, która wpada w oko Radeckiemu. Dom Pyrków zostaje w rodzinie, a wszystko to z powodu, że mieszkanie Klary zostało sprzedane. Zachowaniem Agaty i Wojtka martwi się Hubert, kiedy to widzi co robią z zaliczką. W Feel Good Radek organizuje darmowe posiłki dla bezdomnych, nie podoba się to klientom.

„Barwy szczęścia” odcinek 1853

Zuzia podoba się Aleksowi i Witkowi i z tego powodu ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Z powodu rywalizacji o względy dziewczyny dochodzi między nimi do bójki. Jaworski jest podejrzany, że ma coś wspólnego z szybkim zniknięciem produktów sprzed sklepu Aldony, które były przeznaczone dla bezdomnych. Górka postanawia porozmawiać z córką odnośnie jej przyjaźni, miłości Ernesta.

„Barwy szczęścia” odcinek 1854

Do domu Piotra mają wprowadzić się dzieci i z tego powodu planuje on zmiany w mieszkaniu. Z pomocą przychodzi mu Zosia, najwyraźniej dziewczyna wpadła Walawskiemu w oko. Nadchodzi dzień ślubu, Bruno jest zajęty sprawami firmy, Bożena od rana wisi na telefonie, na wszystko z niepokojem patrzą Amelia i Tomasz. Wszyscy cali i zdrowi docierają do kościoła, następuje jednak nieoczekiwany finał zaślubin. Rozpoczyna się garażowa wyprzedaż u Oliwki i Kajtka, wszystko to przez brak pieniędzy. Do mieszkania Kajtka przychodzi Władek, który chce z chłopakiem przeprowadzić poważną, męska rozmowę.

„Barwy szczęścia” odcinek 1855

wkrótce

Zobacz także – Barwy szczęścia, streszczenia odcinków 1836, 1837, 1838, 1839, 1840

Zobacz także:

loading...
loading...