Barwy szczęścia streszczenia odcinków, obsada i najnowsze informacje
Średnia 4.5 (89.09%) 33 głosy(ów)

Barwy szczęścia – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

Barwy szczęścia, streszczenia odcinków
swiatseriali.interia.pl

Spis treści

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2058

Gawron i Żabcia, przerażeni perspektywą długiego lotu do Stanów Zjednoczonych, postanawiają napić się alkoholu. Hubert i Mariola przyłączają się do nich. W rezultacie ekipa Ricardo wchodzi na pokład chwiejnym krokiem. Wkrótce do Agaty i Patryka docierają niepokojące wieści na temat kursu. Magda odwiedza Kacpra. Małgorzata i Jerzy stwierdzają, że najwyższy czas przeprowadzić z chłopcem uświadamiającą rozmowę. Okazuje się, że chłopaka dużo bardziej niż seks interesuje sfera emocjonalna. Piotr wciąż flirtuje z Reginą. Kosztem Zosi i wcześniej planowanego rodzinnego wyjazdu umawia się z nią na weekend. Tymczasem Czapla odnawia kontakt z Budrewiczem. Proponuje kolejne spotkanie. Bankier dzwoni do Rafała, by umówić się na rozgrywkę w hotelu Stańskich.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2057

Urszula podczas wizyty u Julity i jej męża wydaje się rozkojarzona. W końcu wyznaje im, że nowy sąsiad zaprosił ją na randkę. Franek i Regina próbują uzyskać pozwolenie na broń. Falkowski podejrzewa, że Czapla coś przed nim ukrywa. Ona kolejny raz spotyka się z Piotrem. Chce zdobyć informacje o Budrewiczu. Tymczasem kryzys w małżeństwie Walawskich przybiera na sile. Kolega Bożeny z ABW potwierdza obawy Kaśki dotyczące nielegalnej działalności Rafała. Stańska próbuje jak najprędzej pozbyć się z hotelu niechcianego gościa. Cały czas jednak napotyka na opór Bruna.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2056

Sabina i Cieślakowie mają żal do Kazika, przez którego Maja znalazła się w niebezpieczeństwie. Skruszony Woźniak wyprowadza się z domu. Zuzia obawia się, że ojciec znowu się stoczy. Po wspólnie spędzonych urodzinach Magda zbliża się do Kacpra. Oliwka prosi ją, by nie bawiła się uczuciami chłopaka, ponieważ ze względu na swoją przypadłość, może on znieść zawód miłosny dużo gorzej niż większość ludzi. Hubert i Mariola zamierzają po raz kolejny przekonać Gawrona, by wziął udział w trasie koncertowej po USA. Na pertraktacjach zjawia się tylko Żabcia. Kobieta dowiaduje się, że za zerwanie kontraktu obowiązuje ogromne odszkodowanie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2055

Władek ma odwagę walczyć o ukaranie Bednarka za mobbing, pomimo że dziekan to dobry kolega rektora. Cieślak razem z Darkiem udają się na głosowanie na nowego przewodniczącego spółdzielni. Kazik zajmuje się córką Sabiny, Mają. Pod nieuwagę Woźniaka, jego bezdomny kolega próbuje porwać dziewczynkę. Przed imprezą Antek wyznaje Magdzie, że spotyka się z inną. Zawiedziona nastolatka odwołuje przyjęcie. Finalnie jednak nie spędza osiemnastych urodzin sama.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2054

elina cieszy się, że Franek został zwolniony. Liczy, że kochanek poświęci jej więcej czasu, a poza tym nie będzie widywał się z Reginą. Jest niemile zaskoczona, gdy dowiaduje się, że chłopak rozważa wyjazd do Łodzi. Niebawem Falkowskiego odwiedza Stefan z propozycją zatrudnienia w Biba Taxi. Regina mówi Kasi, że Walawski i gość Rafała, Budrewicz, wyłudzili od niej dużą sumę pieniędzy. Górka nabiera dodatkowych podejrzeń wobec Zaborskiego. Piotr nie rozumie zachowania Czapli i szuka z nią kontaktu. Hubert prosi Ernesta, by zastąpił Ricardo podczas tourne po Stanach Zjednoczonych. Chowański jednak nie widzi się w roli piosenkarza disco polo. Tymczasem Mariola, która liczyła na zarobione w USA pieniądze potrzebne na dalsze leczenie Tomka, usiłuje przekonać Gawrona, by nie rezygnował z trasy koncertowej.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2053

Regina na próżno stara się uratować budowę parku rozrywki. Zarzuca Walawskiemu, że wiedział o powstającym na ziemi Kuczmy wysypisku śmieci i zataił to przed nią. W obliczu chybionego biznesu Czapla zwalnia Franka z posady swojego kierowcy. Gdy Tomasz chce pokazać Kazikowi, jak odpowiednio myć korytarz, niespodziewanie słabnie. Przerażone Amelia i Bożena próbują przekonać Wiśniewskiego, by zrezygnował z posady przewodniczącego wspólnoty mieszkańców. Ku zaskoczeniu Borysa Gawron cieszy się, że plan budowy parku rozrywki w Borkach nie dojdzie do skutku. Zainspirowany tymi wydarzeniami Rysiek idzie do Huberta i informuje zszokowanego Pyrkę, że zrywa kontrakt i że żadnej trasy koncertowej po Stanach nie będzie. Kazik w obecności Sabiny spotyka znajomego z czasów bezdomności. Mimo próśb nie daje mężczyźnie pieniędzy i słyszy, że tego pożałuje.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2052

Magda zaprasza znajomych na swoją osiemnastkę i prosi Kacpra, by został DJ-em. Ma jednak obawy, czy goście się z nim dogadają. Po szkole dziewczyna zamierza odwiedzić swojego chłopaka, a Tymon natychmiast wysyła do Antka ostrzegawczego SMS-a. Sadowska mówi mężowi, że po rozwodzie zostawi go z niczym. Ludwik szuka pocieszenia u Ireny, jednak ona odsuwa go od siebie. Wiele wskazuje na to, że kobieta znalazła sobie nowego adoratora. Tolek informuje Stefana, że nie weźmie udziału w meczu przeciwko młodym, ponieważ szykuje się na randkę. Borys zyskuje pewność, że na polu Kuczmy powstanie wysypisko śmieci. To wyklucza budowę parku rozrywki w bezpośrednim sąsiedztwie. Zszokowany Grzelak przekazuje fatalne wieści Reginie. Ona jedzie do banku, by wycofać się z kredytu i odebrać od Budrewicza łapówkę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2051

Władka frustrują prymitywne komentarze, na jakie pozwala sobie Bednarek względem niego i sekretarki. Postanawia nakłonić pracownice uczelni, by zgłosili rektorowi, że są przez dziekana mobbingowani. Bożena chce zmusić Bruna, by jego kolega wyprowadził się z hotelu. Rafał grozi Stańskiemu, że wówczas wyjawi jego żonie, skąd się znają. Po ostatniej grze w pokera z Budrewiczem Regina dostaje upragniony kredyt na park rozrywki. Znakomite wieści przekazuje Czapli Walawski. Przy okazji usiłuje umówić się z nią na randkę. Borys już świętuje, że niebawem ruszy budowa. Niestety zapał Grzelaka studzi sąsiad, który przynosi niepokojące informacje.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2050

Na uczelni Władek widzi, jak dziekan po raz kolejny wyżywa się na Eli. Wieczorem mimo braku chęci razem z Darkiem, udaje się do Bednarka na proszoną kolację. Podczas spotkania zauważają, jak impertynencko mężczyzna traktuje swoją żonę. Justin pomaga Patrykowi zdobyć narkotyki dla Rafała. Podczas kolejnego karcianego spotkania oprócz używek dodatkową rozrywkę będą zapewniać atrakcyjne dziewczyny, koleżanki recepcjonistki Ani. Walawski pośredniczy w kontakcie Reginy z Budrewiczem, w efekcie czego kobieta pojawia się na wieczorze hazardowym w apartamencie Zubrzyckiego wraz ze 100 tysiącami w gotówce.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2049

W hotelu Stańskich wciąż organizowane są nielegalne spotkania hazardowe. Na kolejny wieczór Rafał sprowadza atrakcyjne dziewczyny, prosi też Patryka o załatwienie narkotyków. Bożena i Karolina, która składa narzeczonemu niezapowiedzianą wizytę w apartamencie, robią się coraz bardziej podejrzliwe. Zakochani Sebastian i Dominika wracają z Kanady. Cieszą się, że Angela zaakceptowała nową dziewczynę ojca. Kowalski spóźnia się do pracy. Zdenerwowany wymówkami Marka oraz jego kąśliwymi komentarzami pod adresem Dominiki, uderza go w twarz. Tymczasem rozchodzi się wieść o uniewinnieniu Anzelma. Koledzy z celi sądzą, że to Chowański i jego znajomość z dziennikarką pomogły Makowskiemu. Wyładowują swoje frustracje na Arturze. Tymczasem Umińska orientuje się, że mecenas Paszkowska, odsunęła ją od sprawy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2048

Budrewicz budzi się w apartamencie Rafała. Dowiaduje się, że podczas gry stracił ogromną sumę pieniędzy i nalega na kolejne pokerowe spotkanie. Regina jest w stanie zrobić wiele, by zdobyć kredyt na budowę parku rozrywki. To nie uchodzi uwadze bankiera. Władek w podziękowaniu za zdobycie grantu dostaje od dziekana kosztowny zegarek i zaproszenie dla siebie oraz Darka na kolację. Niebawem Cieślak zauważa niepokojące zachowanie Bednarka wobec Eli, jednej z pracownic uczelni. Chowański wspiera Anzelma przed rozprawą. Zważając na nowe dowody, Sylwia wnioskuje o uniewinnienie mężczyzny.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2047

Justin spóźnia się z zapłatą za czynsz Agacie. Patryk odkrywa, że współlokator wydał pensję na nowe ciuchy. Hubert wraca do kraju, by zabrać Gawrona i Żabcię na tournée po USA. Pyrka umawia Ryśka z Kanadyjczykiem na korepetycje z angielskiego. Tuż przed pierwszą rozprawą rozwodową Regina oznajmia, że chce zmienić wcześniejsze ustalenia i wnosi o rozwód z orzeczeniem winy męża. Ludwik i jego kochanka są w szoku, gdy to słyszą. Niebawem Tolek udaje się do Otwocka z misją ratowania małżeństwa Sadowskich. Na ulicy przypadkiem poznaje Irenę. Kajtek złości się na ojca, ponieważ ma już dość jego nieustających pytań o plany na przyszłość. Także Darek uważa, że Władek przywiązuje zbyt dużą wagę do edukacji. Tymczasem Oliwka, która boi się, że przez kłopoty z matematyką nie zda matury, przychodzi do Janickiego na douczenie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2046

Kajtek i Oliwka biorą się za sprzątanie kanciapy po imprezie. Chłopak wykorzystuje okazję, by zbliżyć się do dziewczyny, gdyż ma nadzieję, że wrócą do siebie. Próbuje też wypytać o jej relację z Kacprem. Jabłoński przypadkiem słyszy, jak Zbrowska zapewnia Cieślaka, że on jest i będzie dla niej tylko kolegą. Czuje rozczarowanie. Waleria jest gotowa wyrzucić Stefana z domu za ostatni wybryk. W końcu postępuje tak, jak poradziła jej Amelia i traktuje męża wyrozumiale. Tymczasem Sadowska odbiera pozew rozwodowy i zaczyna rozpaczać. Ten stan mija, gdy kobieta zaczyna pisać kolejny list do Norberta. Dzięki Patrykowi Justin wynajmuje pokój w domu Pyrków. By zarobić na czynsz, będzie musiał podjąć pracę. Zamierza zatrudnić się jako kierowca w Biba Taxi. W trakcie jazdy testowej dochodzi do wypadku z jego winy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2045

Renię odwiedzają Amelia i Waleria. Gospodyni mówi koleżankom, że boi się Ireny, która przygotowała jej laleczkę voodoo. Sadowska rozpromienia się, gdy Wiśniewska przekazuje jej kolejny list od Norberta. Więzień napisał, że chciałby się z nią spotkać. Znajomi Kajtka szykują na jego osiemnastkę przyjęcie niespodziankę połączoną z urodzinami Oliwki. Zbrowska zaprasza Kacpra, a ten okazuje się świetnym didżejem. Do imprezowiczów dołączają Tolek i Stefan. Koszyk odnajduje się w towarzystwie. Górka zaś wolałby pożegnać się i jechać do Otwocka po Walerię, jednak młodzież upija go podstępem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2044

Justin proponuje Patrykowi, by wspólnie wypalili jointa. Na klatce schodowej roznosi się zapach marihuany. Wyczuwa to Jaworski i jest gotowy zadzwonić na policję. Krystyna, która ma słabość do Justina, ostrzega go, by nie palił w kanciapie. Umińska cały czas zajmuje się sprawą Anzelma. Od anonimowego nadawcy dostaje materiał wskazujący na niewinność mężczyzny i mówi o nim adwokat Paszkowskiej. Informacja dociera też do Chowańskiego. Tymczasem oczarowany Reginą Piotr przygotowuje dla niej nowy plan budowy parku rozrywki. Dzięki temu Budrewicz ponownie rozpatruje wniosek kredytowy. Czapla odwdzięcza się zaproszeniem na kolacje, jednak spotkanie nie dochodzi do skutku, gdyż pod nieobecność Zosi mężczyzna musi zająć się dziećmi. Małżeństwo Walawskich przeżywa kryzys, a to bardzo zasmuca Ewę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2043

We wsi zostały rozwieszone przeróbki billboardu, które ośmieszają Aldonę. Cierpi na tym Aleks, z którego śmieją się koledzy. Borys również słyszy nieżyczliwe komentarze na temat żony. Grzelakowa zaczyna żałować udziału w sesji zdjęciowej, a gdy chce zerwać kontrakt, dowiaduje się, że prawdopodobnie będzie musiała zapłacić odszkodowanie. Tymczasem Kajtek i Eryk wyrzucają Justina z kanciapy. Kanadyjczyk wprasza się na noc do dziewczyny poznanej w sieci. Zamawia taksówkę. Wówczas poznaje Patryka, z którym znajduje wspólny język. Nie może tego powiedzieć o nowej znajomej i szybko od niej ucieka. Wraca więc do kryjówki z działką marihuany zostawioną przez poprzednią klientkę Biba Taxi. Sebastian prosi Marka o załatwienie pracy Dominice. Złoty jest w szoku, że przyjaciel zadaje się z prostytutką, która podrzuciła im narkotyki i oskarżyła ich o gwałt. Tymczasem ona przestaje dogadywać się z Natalią. Podejrzewa, że ta może być zazdrosna o Kowalskiego.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2042

Krystyna przyłapuje Justina na nocowaniu w kanciapie i szybko ulega urokowi Kanadyjczyka. Gdy chłopak dowiaduje się od Kajtka, że Oliwka mieszka sama, nachodzi ją pod blokiem i próbuje się do niej wprosić. Borys przeżywa fakt, że nie dostał kredytu. Nie może pogodzić się z myślą, że park rozrywki nie powstanie. Aldona rozpacza, gdyż jej roznegliżowane zdjęcia pojawiły się na okolicznych billboardach, o czym dowiaduje się od Kuczmy. Patryk jako kierowca Biba Taxi przyjeżdża do hotelu Stańskich po pijanego Budrewicza, który przegrał w pokera sporą kwotę. Chłopak dostaje od Rafała wysoki napiwek. Kolejny kurs nie jest już tak udany, bo klientka w ogóle nie ma pieniędzy i jako należność za usługę zostawia w aucie marihuanę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2041

Pod nieobecność Stańskich Rafał organizuje w hotelu grę w pokera. Gdy Bruno niespodziewanie wraca, recepcjonistka Ania robi wszystko, by szef nie zobaczył, co się dzieje w apartamencie Zaborskiego. Antek i Tymon spędzają w kanciapie sporo czasu. Nakrywa ich Krystyna i wychodzi na jaw, że Kajtek dorobił kolegom klucze, nie uzgadniając tego z Radkiem. Do chłopaków dołącza też Justin. Kasia i Łukasz martwią się o Renię, która mieszka pod jednym dachem z niewiernym mężem oraz jego kochanką i się tym nie przejmuje. Tymczasem miłość Ludwika i Ireny kwitnie mimo tajemniczej choroby kobiety. Kobieta podejrzewa, że Sadowska próbuje ją otruć.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2040

Malwina coraz bardziej martwi się o Kacpra. Jabłońscy mówią Oliwce, że chłopak być może ma zespół Aspergera, czyli tę samą chorobę co Mia. Dziewczyna okazuje mu dużo sympatii. W przeciwieństwie do Tymona oraz innych kolegów, którzy uważają go za dziwaka i stale mu dokuczają. Nastolatek sam nie rozumie, co jest z nim nie tak. Umińska zaczyna mieć wątpliwości, czy da się udowodnić niewinność Makowskiego. Chowański nalega, by się nie poddawała. Dzięki Radkowi dziennikarka przypadkiem trafia na artykuł o zbrodni, za którą obwiniono Anzelma i wpada na nowy trop. Celina rezygnuje z pracy, ale Regina nie zgadza się na to. Ponadto zapewnia, że z Frankiem łączy ją tylko przyjaźń. Czapli teraz najbardziej zależy na pozyskaniu kredytu na budowę parku rozrywki. Walawski, który rozmawiał z Budrewiczem, nie ma dla niej dobrych wieści.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2039

Malwina radzi się psychiatry w sprawie Kacpra. Zdaniem lekarki wiele wskazuje na to, że chłopak cierpi na zespół Aspergera. By to potwierdzić, musi się z nim spotykać, jednak nastolatek nie chce iść na wizytę. Celina oznajmia Reginie, że spotyka się z Frankiem i nie życzy sobie, by ona z nim flirtowała. Czapla mówi o tym Falkowskiemu, a ten robi kochance awanturę. Wówczas Brońska zaskakuje go wyznaniem. Agata, widząc, jak Patryk ociąga się z szukaniem pracy, organizuje spotkanie z Zenkiem. Chce przekonać się, czy chłopak mógłby pracować jako kierowca taksówki. Paweł dzwoni do Agaty po operacji. Wyznaje, że za nią tęskni.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2038

Carina, która wróciła do dawnego partnera, przyjeżdża do Polski, by to oznajmić. Franek martwi się, że jego syna będzie wychowywać inny mężczyzna. Kiedy Falkowski przychodzi ze Stefankiem do klubu fitnessu, Celina nie wykazuje zainteresowania malcem. Regina zaś jest nim zachwycona. Po wizycie Oliwki Kacper znika i nie odbiera telefonów. Gdy wraca do domu, jest zdziwiony, że Małgorzata i Jerzy denerwowali się o niego. Po tym zdarzeniu Malwina zaczyna dopuszczać do siebie myśl, że Jabłońscy mają rację i jej syn cierpi na zespół Aspergera. Rodzice Patryka odwiedzają stolicę i chcą spotkać się z synem. Agata cieszy się, że ich pozna i ma nadzieję, że będą mieli dobre relacje. Wkrótce Pyrka odbiera wzruszający telefon od Pawła.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2037

Żabcia i Hubert starają się trzymać wodze nad karierą Gawrona. Niestety, chwilę przed koncertem pojawiają się problemy. Gwiazdora zjada stres, a jedna z chórzystek odwołuje przyjazd. Pyrka wypada na pomysł, by u boku Ricardo wystąpiła Mariola. Wzbudza to zazdrość Żabci, ale idea okazuje się trafna. Łukasza martwi spokój Sadowskiej, która wciąż mieszka z Ludwikiem i Ireną. Kobieta bez oporów przystaje na propozycję rozwodu, ale zapowiada, że nie odda mężowi domu. Oliwka dostaje kolejną jedynkę z matematyki. Prosi Kacpra o korepetycje. On jednak okazuje się kiepskim nauczycielem, więc zrezygnowana Zbrowska wraca do domu. Chłopak nie wie, jak się zachować. Zachęcony przez Jerzego i Małgorzatę wychodzi za koleżanką.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2036

Złodziej odpowiedzialny za włamanie do mieszkania Zwoleńskiej zostaje schwytany. Natalię i Sebastiana, którzy posądzili o kradzież Dominikę, dręczą wyrzuty sumienia. Tymczasem ona postanawia wyjechać za granicę, by pozbyć się łatki byłej prostytutki. Regina ma nadzieję, że Walawski, który został klientem klubu fitness, przychylnie spojrzy na jej wniosek kredytowy, co umożliwi inwestycję w park rozrywki. Czapla zastępuje w recepcji chorą Lidkę i prosi Franka, by dotrzymał jej towarzystwa. Celina jest przekonana, że szefowa interesuje się jej kochankiem i czuje ukłucie zazdrości. Sadowska sprawia wrażenie, jakby pogodziła się z faktem, że mieszka pod jednym dachem z mężem i jego nową miłością. To jednak nie podoba się Irenie. Wiesia podpowiada przyjaciółce, aby przekonała Ludwika do rozwodu.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2035

Aldona stresuje się przed sesją zdjęciową. Okazuje się, że niepotrzebnie schudła, gdyż fotograf ma jej to za złe. Po trudnym początku Grzelak nabiera śmiałości przed obiektywem i rewelacyjnie sprawdza się w roli modelki. Amelia przekazuje Sadowskiej odpowiedź od Norberta, więźnia, z którym ta korespondowała. List wpływa na Renię pozytywnie. Kobieta postanawia przestać użalać się nad sobą i decyduje, że wróci do domu, nawet jeśli będzie musiała go dzielić z mężem i jego kochanką. Lidka uświadamia sobie, że ostatnio zachowywała się źle w stosunku do Radka i przez to mogła go stracić. W szpitalu udaje im się szczerze porozmawiać i zażegnać kryzys w małżeństwie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2034

Bruno jest zły, że Rafał wspomniał o łączącej ich przeszłości, gdyż Bożena zaczęła wypytywać go o szczegóły. Zaborski się tym zbytnio nie przyjmuje, a wkrótce pojawia się w recepcji ze swoim synkiem i zaczyna uwodzić Anię. Natalia pada ofiarą złodzieja, który atakuje ją i Leę gazem pieprzowym. Na szczęście nie mają uszczerbku na zdrowiu, ale Zwoleńska straciła dużą sumę pieniędzy, które wcześniej przekazał jej klient. Gdy policja zaczyna podejrzewać pracującą u Natalii Dominikę, Sebastian ujawnia niechlubną przeszłość sprzątaczki. Wkrótce Kowalski spotyka byłą striptizerkę i próbuje ją zmusić do przyznania się do winy. W szpitalu lekarz ma trudności z postawieniem diagnozy, która wyjaśniłaby napady złości i skurcze u Lidki. Niebawem stan kobiety drastycznie się pogarsza.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2033

Julita zabiera z klubu fitness swoje rzeczy. Przy okazji poznaje nowego masażystę – Hermana, a także zauważa, że Lidce dokuczają poważne skurcze. W Feel Good Morawska po raz kolejny robi Radkowi awanturę i traci nad sobą kontrolę. Kajtek i Eryk, którym Radek pokazał kanciapę, zapraszają do kryjówki Antka i Tymona. Chłopcy są pod wrażeniem tego miejsca. Gdy grają w piłkarzyki, nakrywają ich Tolek i Stefan. Rafał radzi Brunowi, by zmienił profil hotelu na bardziej luksusowy. To wzbudza podejrzenia Bożeny. Zaborskiego popiera Budrewicz, który gra z nim w golfa, a także robi interesy. Bankowiec chciałby, by u Stańskich pojawiły się sprzyjające spotykaniom biznesowym cygara i drogie alkohole.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2032

Kazik zaprasza Sabinę na randkę. Ona, wedle podpowiedzi Róży, odrzuca jego zaloty, uzasadniając, że nie jest gotowa na nowy związek po śmierci Tomali. Ojca Zuzi śledzi znajomy z czasów jego bezdomności. Jerzy zwraca uwagę, żę Kacper jest nadmiernie przywiązany do codziennych rytuałów i martwi się, że chłopak faktycznie cierpi na zespół Aspergera. Małgorzata jednak nie widzi w tym nic niepokojącego i uspokaja partnera. W szkole Tymon nadal znęca się nad chłopakiem. W jego obronie stają Kajtek i Oliwka. Namówiona przez Amelię Sadowska zaczęła pisać listy do samotnych skazańców. Kobieta bardzo się w to zaangażowała, co cieszy Walerię i Kaśkę. W hotelu Stańskich Rafał intryguje personel swoim niestandardowymi życzeniami. Znajomy Bruna za plecami Bożeny i Kasi wręcza pieniądze recepcjonistce – Ani.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2031

Po pojednaniu z Darkiem życie prywatne Władka wróciło do normy. Tymczasem w pracy nie układa mu się najlepiej. Cieślaka frustruje zachowanie Bednarka, który na jego oczach poniża sprzątaczkę. Władek zwraca dziekanowi uwagę, a wkrótce dowiaduje się, że kobieta po jego interwencji została zwolniona. Zuzia w towarzystwie Sabiny idzie na wizytę do ginekologa. Badanie wyklucza ciążę. Lekarka podejrzewa, że brak okresu może być spowodowany przemęczeniem organizmu. Sabina prosi więc Lidkę, by odpuściła dziewczynie ciężki wysiłek. Trenerka nie chce o tym słyszeć, za to sama sprawia wrażenie, jakby cierpiała na jakąś dolegliwość. Stefan i Waleria są bezradni wobec cierpienia Sadowskiej. Kobieta wciąż u nich mieszka, użala się nad sobą i nie widzi sensu rehabilitacji złamanej nogi. Amelia wpada na pomysł, co zrobić, aby Renia poczuła się potrzebna.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2030

Gawron nie radzi sobie ze stresem przed występami na scenie. W dodatku Żabcia zmusza go do trzymania rygorystycznej diety. Na kilkanaście minut przed wyjściem przed publikę Rysiek zapada się pod ziemię. Władek przygotowuje się do wyprowadzki. Kajtek usiłuje wybić ojcu ten pomysł z głowy i przekonać go, by nie rozstawał się z partnerem. Zuzia martwi się, że jest w ciąży, choć test, który kupił Filip, nie potwierdza jej obaw. Z pomocą młodym przychodzi Sabina.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2029

Sadowska coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy po zdradzie męża. Nie chce przyjąć pomocy bliskich, którzy szukają jej zajęcia, aby pozbierała się po rozstaniu. Adrian zrobił ze zdjęć Zuzi pod prysznicem fotomontaż. Ma być to dowód, dla kolegi, z którym się założył, że będzie uprawiał z nią seks. Zdjęcie trafia do Filipa, który żąda od dziewczyny wyjaśnień. Do Kacpra zaczyna docierać, że Jabłońscy mogą mieć rację i rzeczywiście cierpi na zespół Aspergera. Jerzy chciałby pomóc wnukowi i córce. Sugeruje, by poszli zrobić badania.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2028

U Walerii i Stefana zrobiło się ciasno. Sadowska postanawia więc wrócić do domu. Widok rozpromienionego Ludwika i zadomowionej kochanki męża to dla niej jednak za wiele. Zuzia odbiera statuetkę dla najbardziej obiecującej lekkoatletki. Cieszy się z nagrody w towarzystwie rodziny i Filipa. Naciskany w sprawie zakładu o uwiedzenie koleżanki Adrian zakrada się do damskiej łazienki i realizuje tajemniczy plan. Budowa parku rozrywki w Borkach staje pod znakiem zapytania, ponieważ Kuczma sprzedał swoją ziemię innym inwestorom. Regina zamierza walczyć o projekt.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2027

Krystyna odnajduje psa, którego skowyt nie dawał jej spokoju. Oskarża sąsiada o nieodpowiednią opiekę nad zwierzęciem. Wystrojona Regina idzie do banku w sprawie kredytu na inwestycję w Borkach. Tam przypadkiem znów spotyka Walawskiego. Ten uświadamia jej, że bez aktu własności ziemi Kuczmy niczego nie załatwi. Wygląd Czapli robi wrażenie także na Franku. Celina jest zazdrosna o rywalkę. Chowański coraz bardziej wierzy w niewinność Anzelma, a Umińska zbiera kolejne dowody na to, że Makowski nie dopuścił się zbrodni, za którą siedzi w więzieniu. Jednak inni koledzy w celi dalej wymierzają mężczyźnie sprawiedliwość.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2026

Po nocy spędzonej u Franka Stefan wraca do domu. Zastaje tam Sadowską, która wyprowadziła się od Kasi i Łukasza. Waleria nadal ma żal męża przez to, co wydarzyło się w sanatorium. Zosia spotyka się z Umińską, by przekazać jej paczkę dla Chowańskiego. Sama nie może go odwiedzić w więzieniu, ponieważ Piotr jest zazdrosny. Małżeństwo Walawskich przeżywa kryzys. Opieka nad trójką dzieci daje im się we znaki i dochodzi między nimi do coraz częstszych sporów. Piotr zapisuje się na zajęcia w klubie fitness. Oczarowany Reginą kupuje karnet na cały rok. Darek cierpi po rozstaniu z Władkiem. Zamierza zawalczyć o partnera. Cieślak przyjmuję propozycję prowadzenia zajęć na uczelni. Frustruje go jednak pozbawiony szacunku sposób, w jaki dziekan Bednarek traktuje pracownice.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2025

Sadowska przeżywa zdradę męża. Łukasz decyduje się na rozmowę z Ludwikiem. Jednak zadowolony z towarzystwa kochanki mężczyzna nie zamierza wracać do żony. Waleria zarzuca Stefanowi, że nie upilnował w sanatorium kolegi i insynuuje, że ten także ma coś do ukrycia. Jerzy odbiera z przystanku Malwinę i Kacpra, nie dopuszczając do ich powrotu do Zakrzewia. Córka Marczaka nie radzi sobie z tym, co usłyszała od Jabłońskich. W dodatku ma żal do ojca o romans z Małgorzatą. W szkole Kacper nie chce dać odpisać pracy domowej, czym podpada kolegom. Oliwka bezskutecznie próbuje go bronić.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2024

Józek nie może zrelaksować się na wczasach z żoną, gdyż martwi się o Darka, który rozstał się z Władkiem. Kajtek postanawia grać rolę mediatora między mężczyznami. Malwina przeżywa rozmowę z Jabłońskimi, według których Kacper cierpi na zespół Aspergera. Kobieta postanawia wrócić z synem do Zakrzewia. Jerzy i Anna uzgadniają plan rozwodu. Ludwik dowiaduje się od telefonującej do niego Wiesławy, że Irena próbowała popełnić samobójstwo. Sadowski jedzie do szpitala. Po powrocie wyznaje żonie, że ma kochankę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2023

Julita i Józek, po tym, co ostatnio się wydarzyło, wypoczywają nad morzem. Sałatka wciąż namawia żonę, by nie rezygnowała ze studiów. Władek dowiaduje się, że Darek wrócił do gry w piłkę. Jest zły, że partner go okłamał i że znów ryzykuje swoje zdrowie i życie. Jaworski i Krystyna próbują przekonać księdza Tadeusza, że plebania to nie miejsce dla byłej prostytutki. Urażona Dominika jest gotowa zrezygnować z pracy. Sebastian, chcąc jej pomóc, namawia Natalię, by zatrudniła ją do sprzątania. Jabłońscy udają się do Małgorzaty. Ona początkowo bierze ich za klientów swojego biura nieruchomości. Okazuje się, że małżeństwo chce porozmawiać z Malwiną, aby podzielić się z nią obawami o jej syna.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2022

Julita obawia się o swoją ciążę i chce zrezygnować ze studiów. Matka i dziekan chcą ją odwieść od tego pomysłu. Darek na pierwszym meczu w barwach Spartan wypada bardzo dobrze. Niestety, wciąż jeszcze nie powiedział Władkowi o swoim powrocie na boisko. Bruno w przeciwieństwie do Łukasza wydaje się niezadowolony z udziału swojej żony w sesji. Bożena czuje się niedoceniona. Mariola pokazuje kalendarz Tomkowi, który cały czas nie może się pogodzić z oszpeceniem po pożarze. Paweł i Agata czytają pierwsze recenzje „Zaginionej kobiety”. Chłopak ma nadzieję, że to nie koniec ich współpracy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2021

Paweł i Szuman przyjeżdżają na premierę „Zaginionej kobiety”. Film robi dobre wrażenie na zaproszonych widzach. Na bankiecie w hotelu Stańskich pojawia się Mariola, która sprzedaje gościom kalendarze na rzecz poparzonego Tomka. Łukasz i Bruno rozpoznają na zdjęciach swoje żony. Kamil proponuje Julicie i Józkowi, by udzieli wywiadu w związku z niedawnymi, traumatycznymi wydarzeniami. Zbulwersowany Sałatka wygania studenta. Krystyna próbuje namierzyć sąsiada, który jej zdaniem znęca się nad zawodzącym w nocy psem. Tymczasem Jaworski odkrywa, że była striptizerka jest teraz gosposią księdza Tadeusza.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2020

Julita opowiada mężowi, co ją spotkało. Okazuje się, że Diana od lat zajmuje się handlem żywym towarem i chciała sprzedać dziewczynę do domu publicznego. Ludwik, przytłoczony opieką nad żoną, nie może przestać myśleć o Irenie. Stefan radzi mu jednak zapomnieć o miłosnej przygodzie. Sadowski mimo wszystko postanawia spotkać się z sympatią z sanatorium. Ich uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Oliwka coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Kacprem i jedzie razem z nim na obiad do Jabłońskich. Wanda i Adam mają wrażenie, że chłopak żyje we własnym świecie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2019

Józek jest przekonany, że Julita go porzuciła. Rozgniewany pozbywa się z mieszkania jej rzeczy i planuje rozwód. Od teraz chce się skupić tylko na karierze. Wyniki zdrowotne Darka są dobre i trener zatrudnia go na stałe w klubie. Ma nadzieję, że obecność Janickiego dobrze wpłynie na rozbitego Sałatkę. Tymczasem Cyprian i Kołecki niepokoją się nagłym zniknięciem Diany, która pilnowała Julity pod ich nieobecność. Pobyt Stefana i Ludwika w sanatorium dobiega końca. Irena i Sadowski żegnają się czule, a seniorka wyznaje kochankowi miłość. Zostawia mu także na pamiątkę szal, który ląduje w walizce Górki. Na nieszczęście, podarunek kuracjuszki znajduje Waleria. Stefan musi dowieść swej niewinności tak, by nie wydać kolegi. Aldona rozważa propozycję fotografa, który chce zatrudnić ją do reklamowania bielizny. Bliscy namawiają ją, by spróbowała swoich sił w modelingu. Borys i Regina negocjują z Kuczmą sprzedaż ziemi. Cena jednak okazuje się zawrotna.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2018

Podczas przesłuchania Kołecki nie przyznaje się do porwania Julity. Zeznaje, że dziewczyna przebywała u nich ze swojej woli i planowała uciec od męża. Próba wyłudzenia pieniędzy od Józka miała być zemstą na piłkarzu. Wobec braku dowodów policjant sugeruje Sałatce, by pogodził się z odejściem żony. Przychodzą zdjęcia do kalendarza „Barwy miłości”, lecz nie ma wśród nich fotografii Aldony. Mariola dowiaduje się, że fotograf chce spotkać się z modelką osobiście. Sebastian zatrudnia Dominikę jako pomoc domową. Marek ostrzega kolegę, że z tego mogą wyniknąć same kłopoty. Jednak Kowalski uważa, że dziewczyna zasługuje na drugą szansę. Namawia ją, aby sprzątała też u księdza Tadeusza, któremu po odejściu Żabci bardzo potrzebna jest gosposia.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2017

Mimo sprzeciwu Darka Józek postanawia przekazać pieniądze porywaczom bez udziału policji. Sałatka spełnia polecenie Cypriana i Kołeckiego i wsiada do pociągu z milionem w torbie. Gawron przygotowuje się do trasy koncertowej po USA. Coraz bardziej jednak ma dosyć wymyślanych przez Żabcię diet i ćwiczeń. Wkrótce Borys i Regina składają Ryśkowi ofertę współpracy przy budowie parku rozrywki.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2016

Józek za wszelką cenę chce zebrać pieniądze na okup za Julitę. Darek prosi go, by zachował zdrowy rozsądek. Mimo to Sałatka decyduje się wziąć pożyczkę u mafii. Kajtek próbuje znów zbliżyć się do Oliwki, ale ukochana go unika. Zbrowska zaprzyjaźnia się z Kacprem, który ma problemy z odnalezieniem się w nowej szkole. Regina podejrzewa, że coś łączy Franka i Celinę. Borys przedstawia Czapli ofertę biznesową – niebawem w Borkach ma powstać park rozrywki.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2015

Zaskoczony Józek dowiaduje się o ciąży Julity. Zaczyna podejrzewać, że żona zamierzała poddać się aborcji, by nic nie przeszkadzało mu w rozwijaniu kariery. Piłkarz znów dostaje od porywacza filmik, tym razem z udziałem Julity. Przestępca żąda miliona złotych okupu za życie dziewczyny. Sebastian i ksiądz Tadeusz odwiedzają Mirka i Luizę w domu dziecka. Rodzeństwo jednak nie chce się z nimi widzieć. Mężczyźni wymyślają sposób, jak zwrócić ich uwagę. Później Kowalski spotyka Dominikę, striptizerkę z wieczoru kawalerskiego. Agata i Patryk przygotowują się do premiery „Zaginionej kobiety”. Uroczysty bankiet ma się odbyć w hotelu Stańskich.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2014

Kolega Julity ze studiów dzieli się z Józkiem swoimi podejrzeniami dotyczącymi udziału Kamila w porwaniu jego żony. W samochodzie chłopaka policyjni technicy znajdują ślady krwi. Trwają przygotowania do premiery „Zaginionej kobiety”. Agata wręcza zaproszenie Kasi. Górka jednak obawia się, że film poświęcony Marcie okaże się zbyt wielkim przeżyciem. Lekarz oznajmia, że blizny Tomka dobrze się goją. Mężczyzna jednak po zdjęciu bandaży przeżywa szok i nie chce widzieć się z Mariolą. Zdesperowana kobieta prosi o pomoc Władka, który również niegdyś został poszkodowany w pożarze.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2013

Julita nadal nie daje znaku życia. Zrozpaczony Józek zaczyna podejrzewać brata o porwanie żony. Wkrótce Jonasz zjawia się w jego mieszkaniu. Sałatka dostaje kolejny telefon od porywacza. Ludwik wciąż flirtuje z Ireną. Stefan opiera się Wiesi i postanawia pilnować kolegi, by nie robił głupstw. Jego starania jednak idą na marne. Sadowski odwołuje zabiegi, by potajemnie spotykać się z adoratorką. Filip ma za złe Zuzi, że nie opowiedziała mu o wyjeździe do Algierii. Ostatecznie para dochodzi do porozumienia. Adrian jest jednak pewien, że wygra zakład z kolegą i jeszcze uwiedzie Zuzię.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2012

Józek zgłasza zaginięcie żony. Policjanci podejrzewają, że może to mieć związek ze zniknięciem Jonasza. Sałatka winą obarcza Kamila, kolegę Julity ze studiów. Piłkarz zamieszcza w sieci apel o pomoc w poszukiwaniach żony. Niebawem odbiera tajemniczy telefon. Adrian opowiada Filipowi o karierze Zuzi w modelingu i tragicznej śmierci koleżanki w Algierii. Lisicki przestaje się odzywać do swojej dziewczyny. Żądne romansu kuracjuszki zapraszają Stefana i Ludwika na potańcówkę. Sadowskiemu odpowiadają zaloty Ireny, natomiast Górka odtrąca względy Wiesławy. Ostrzega kolegę przed ekscesami, lecz ten nie chce go słuchać.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2011

Stefan i Ludwik wyjeżdżają do sanatorium. Tolek jest pewny, że panowie zaszaleją z dala od domu. Waleria zaczyna się niepokoić. Tymczasem na miejscu kuracjusze od razu zwracają uwagę dwóch żądnych wrażeń i romansów kobiet. Małgorzata zwierza się Natalii, że przez przyjazd Kacpra ona i Jerzy oddalili się od siebie. Córka przekazuje jej obawy Marczakowi. Mężczyzna przeprasza partnerkę, a ich pocałunek dostrzega Kacper. W szkole nastolatek próbuje znaleźć nowych kolegów. Niestety, uczniowie są wciąż pochłonięci śmiercią Mii i nie zwracają nie niego uwagi. Józek, zaniepokojony brakiem wiadomości od Julity, nie może się skupić na treningu. Nie zdaje sobie sprawy, że zdawkowe SMS-y z telefonu żony wysyła mu ktoś inny.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2010

Julita znika z samochodu pod nieobecność Kamila. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że koleżanka zrezygnowała z wyjazdu. Tymczasem Józek, Darek i Ewelina próbują odnaleźć zaginionego Jonasza. Okazuje się, że chłopak nie tylko zabrał pieniądze żonie, ale też ukradł samochód rodziców. Jola namawia Basię i Różę na sesję do kalendarza. Mariola znajduje jedenaście kobiet i jej plan dochodzi do skutku. Jerzy prosi Małgorzatę, by nie ujawniali swojego związku Kacprowi. Zwoleńska rozumie argumenty ukochanego, ale czuje się rozczarowana. O romansie matki i Marczaka dowiaduje się Natalia.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2009

Jonasz wbrew woli żony idzie do kasyna, gdzie przegrywa wszystkie pieniądze. Józek wraz z Darkiem postanawia pomóc bratu. Tymczasem Julita i Kamil jadą na spotkanie integracyjne dla studentów. Nagle ich samochód ulega awarii. Mariola przekonuje kolejne kobiety do udziału w sesji do charytatywnego kalendarza na rzecz poparzonego Tomka. Każda z pań ma swój podwód, dla którego chce zaprezentować się przed obiektywem. Do hotelu Stańskich wprowadza się Rafał wraz z wielkim psem. Bruno nie rozumie, dlaczego jego dawny kolega nie mieszka z ciężarną partnerką. Mężczyzna wcale też nie przejmuje się na wieść, że dziewczyna zaczęła rodzić.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2008

Malwina chce przenieść Kacpra do szkoły w Warszawie. Liczy na pomoc Jerzego. Marczak zgadza się przyjąć wnuka pod swój dach pod warunkiem, że córka uzgodni to również z Małgorzatą. Bliska relacja ojca ze Zwoleńską nie uchodzi uwadze Malwiny. Gdy Józek odmawia bratu pożyczki, Jonasz i Ewelina obrażają się i wyjeżdżają. Tymczasem Julita w towarzystwie matki idzie do ginekologa. Okazuje się, że znowu jest w ciąży. Dziewczyna chce w odpowiednim momencie podzielić się z mężem radosną nowiną. Nieoczekiwanie dostaje telefon od kolegi ze studiów z przypomnieniem o wyjeździe integracyjnym. Zuzia zdobywa złoty medal w pięcioboju. Wszyscy jej gratulują, zwłaszcza Adrian cieszy się z jej sukcesu. Zazdrosny Filip próbuje się z nim rozmówić. Nowy kolega jednak daje mu do zrozumienia, że wie coś niepokojącego na temat Zuzi.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2007

Małgorzata i Jerzy spędzają razem noc. Nagle z niezapowiedzianą wizytą wpada do nich zbulwersowana Budrewiczowa razem z mężem. Parę nieoczekiwanie odwiedza także Malwina razem z nastoletnim Kacprem. Tymczasem Sałatkowie goszczą brata Józka ze świeżo poślubioną żoną. Jonasz i Ewelina przywożą walizkę pełną prezentów ślubnych, które zamierzają sprzedać. Wkrótce razem z Julitą wybierają się na mecz Spartan. Po udanej grze brat wykorzystuje dobry humor Józka i prosi go o przysługę. Sadowscy wpadają do Kasi i Łukasza, by pożegnać się przed wyjazdem do sanatorium. Podczas gry w piłkę z wnukiem Regina nieszczęśliwie upada. Ze względu na uraz kostki seniorka nie może jechać z mężem do uzdrowiska. Jej miejsce zajmuje Stefan.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2006

Jerzy i Małgorzata na prośbę Budrewicza śledzą jego żonę i jej rzekomego kochanka. Akcja niespodziewanie zbliża ich do siebie. Mariola, która pilnie potrzebuje pieniędzy na operację Tomka, błaga Aldonę i Borysa, by nie sprzedawali masarni. W końcu wpada na niezwykły pomysł, jak zdobyć fundusze na leczenie ukochanego. Stefan wraca z Francji. Informuje bliskich, że Carina nie zamierza przyjeżdżać do Polski. Rozgoryczony Franek szuka pocieszenia u Celiny. Trenerka uprzedza go jednak, że ich relacja jest czysto seksualna. Z pomocą chłopakowi przychodzi także Regina. Niestety, obydwie chcą się z nim spotkać w tym samym terminie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2005

Jerzy rezygnuje z pracy na budowie i zamierza wrócić do Zakrzewia. Małgorzata nie ukrywa, że będzie za nim tęsknić. Na ostatnim spacerze natykają się na Budrewicza, który prosi ich o nietypową przysługę. Borys chce odbudować masarnię za pieniądze z ubezpieczenia. Aldona i Tadeusz są temu przeciwni i wspólnie podejmują decyzję o sprzedaży firmy. Załamany Grzelak musi poszukać innego zajęcia. Wkrótce mężczyzna otrzymuje atrakcyjną propozycję od Gawrona. Kajtek i Eryk dziwią się, że Oliwka spędza tak dużo czasu z rodzicami zmarłej Mii. Tymczasem Władek, któremu bardzo zależy na dalszej edukacji syna, próbuje interweniować u Sabiny. Kobieta jednak nie podziela jego obaw. Darek cieszy się ze wspólnych treningów z Józkiem. Nie dzieli się jednak swoją radością z partnerem, który jest przeciwny jego powrotowi na boisko.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2004

Celina po nocy spędzonej z Frankiem wymyka się z jego mieszkania. W drzwiach mija się z Walerią. Seniorka nie jest zachwycona, że chłopak w ten sposób pociesza się po rozstaniu z Cariną. Na domiar złego, Franek ma trudności ze znalezieniem pracy. Na wieść o tym Regina proponuje mu, by został jej osobistym kierowcą. Tymczasem Umińska bada sprawę Makowskiego. Dziennikarka odkrywa, że wina skazanego nie jest do końca oczywista. Żabcia zwalnia się z Feel Good, by towarzyszyć Gawronowi podczas trasy koncertowej po USA. Rysiek jednak ma wątpliwości, czy powinien robić karierę za granicą.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2003

Hubert wraca do kraju na krótko w interesach. Dziękuje Markowi za uratowanie Stasia i odbywa szczerą rozmowę z bratem. Okazuje się, że Polacy mieszkający w Chicago szaleją na punkcie Ricardo. Pyrka chce zorganizować Gawronowi trasę koncertową w USA. Oliwka postanawia odwiedzać rodziców Mii regularnie. Zachowanie dziewczyny wzbudza podejrzenia Kajtka. Tymczasem Władek wypytuje syna o jego plany na przyszłość. Cieślak jest przerażony, gdy dowiaduje się, że chłopak nie jest zdecydowany co do studiów i dalszej edukacji. Na treningCeliny z Frankiem i księdzem Tadeuszem przychodzi Radek. Na wieść o tym Lidka urządza mężowi scenę zazdrości, tracąc zupełnie nad sobą panowanie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2002

Po zażyciu trucizny Staś trafia do szpitala. Marek dowiaduje się od policjanta, jak groźna jest sekta, na którą trafił nastolatek. Złoty ma wyrzuty sumienia i postanawia naprawić relacje z chłopcem. Razem z Patrykiem ustalają, że na razie utrzymają to zdarzenie w tajemnicy przed resztą rodziny Pyrków. Aldona nie chce, aby Borys uczestniczył w głosowaniu w sprawie quadów Gawrona. Obecność oskarżonego o podpalenie Grzelaka może negatywnie wpłynąć na mieszkańców wsi. Urażony mężczyzna wychodzi z domu. Wtedy spotyka Kostrubę, który uświadamia mu, kto podłożył ogień w masarni. Do grupy młodych sportowców pod opieką Lidki dołącza Adrian. Nowy kolega budzi zainteresowanie Zuzi, która kojarzy go z czasów modelingu. Filip robi się o swoją dziewczynę zazdrosny.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2001

Pod nieobecność Agaty Patryk bezskutecznie próbuje porozumieć się ze Stasiem. Tymczasem chłopiec spotyka się z nowymi znajomymi, którzy każą mu wypić truciznę. Więźniowie nadal znęcają się nad Anzelmem. Chowański zaczyna mieć wątpliwości, czy mężczyzna jest winien zbrodni, za którą został skazany. Podczas widzenia z Umińską prosi, by dziennikarka zbadała tę sprawę. Rafał prosi Stańskiego o wynajęcie w jego hotelu pokoju w celach biznesowych. Mężczyźni ustalają wspólną wersję odpowiedzi na wypadek, gdyby ktoś wypytywał o ich znajomość.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2000

Agata wylatuje do Izraela na festiwal filmowy. Wciąż jednak martwi się o Stasia, który izoluje się od rodziny. Patryk obiecuje zaopiekować się bratem ukochanej. Wkrótce najmłodszy z Pyrków umawia się przez internet na spotkanie z przedstawicielem tajemniczej grupy. Kasia i Łukasz organizują przyjęcie weselne dla rodziny i przyjaciół. Stefan jest załamany rozstaniem Cariny i Franka. Chce wyjechać do Francji, lecz Waleria prosi go, by ze względu na starszą córkę zrezygnował z tych planów. Niespodziewanie na uroczystość wpraszają się Gawron i Żabcia. Ricardo ma nadzieję, że kontakty Sadowskiego ułatwią mu karierę. Oliwka nie może zapomnieć o śmierci Mii. Chce uczcić w szkole jej pamięć, lecz niektórzy uczniowie są temu przeciwni. Na działce Zbrowska znajduje klucze zmarłej i postanawia osobiście oddać je pogrążonym w żałobie rodzicom koleżanki.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1999

Borys dowiaduje się, że policja znalazła dowody podpalenia masarni. Grzelak zdaje sobie sprawę, że to on może zostać oskarżony. Podczas składania zeznań nie może zaprzeczyć, że w obliczu niedawnych problemów wybuch pożaru nie był mu na rękę. Tymczasem poparzony Tomek nadal walczy o życie. Zrozpaczona Mariola musi zdobyć pieniądze na leczenie ukochanego. Józek bierze udział w pierwszym meczu Spartan z Powiślem. W starciu z dawną drużyną Sałatka może pokazać swoje umiejętności. Darek jest podekscytowany sukcesami podopiecznego. W końcu przyznaje, że marzy o powrocie na boisko. Bezrobotny Franek chce jechać do Francji do ukochanej i synka. Carina jednak nie zgadza się na to. Dziewczyna w końcu zdobywa się na szczere wyznanie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1998

Trwa akcja ratunkowa w podpalonej masarni. Strażacy wynoszą kolejnych pracowników. Borys i Mariola są zrozpaczeni. Okazuje się, że Tomek doznał rozległych oparzeń, a jego stan jest poważny. Bożena i Bruno muszą szukać nowej recepcjonistki. Karolina nie przyznała się, że cierpi na cukrzycę ciążową i w czasie pracy straciła przytomność. Jej narzeczony Rafał okazuje się dawnym kolegą Stańskiego. Męża Bożeny nie cieszy jednak to spotkanie. Szykanowany i bity przez kolegów z celi Anzelm próbuje targnąć się na swoje życie, lecz ratuje go Chowański, Niedoszły samobójca utrzymuje, że jest niewinny, ale nikt w to nie wierzy. Tylko Artur okazuje mu zrozumienie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1997

Zosia przed podróżą poślubną odwiedza Artura. Zazdrosny Piotr chciałby, żeby żona zerwała kontakt z byłym partnerem. Tymczasem do celi Chowańskiego trafia nowy więzień, skazany za gwałt i morderstwo. Masarnia Borysa ma problemy finansowe po stracie jednego z głównych klientów. Tomek buntuje innych pracowników, by zarzucili wykonywanie obowiązków do czasu otrzymania pensji. Wkrótce dochodzi do tragedii. Justin nie jest mile widziany na pogrzebie Mii. Kanadyjczyk opuszcza mieszkanie Angeli. Swoje rzeczy pakują także Kajtek i Oliwka. Cieślak wyznaje dziewczynie, że wciąż ją kocha.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1996

orys po podniesieniu cen nie może się porozumieć z kontrahentami masarni. Kuczma natomiast zarzuca Aldonie, że czerpie korzyści z wypożyczalni quadów Gawrona. Beata wychodzi ze szpitala i odbiera Grzesia od Darka i Władka. Cieślak zauważa, jak jego partner przeżywa rozstanie z malcem. Józek wyciąga Janickiego z domu na test wytrzymałościowy. Mimo braku przygotowania Darek wypada zaskakująco dobrze. Policja znajduje pamiętnik Mii i zatrzymuje Oliwkę. Reszta ekipy obawia się, że na jaw wyjdzie prawda o narkotykach. Szukając winnego nawzajem obrzucają się oskarżeniami.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1995

Aldonę i Borysa budzi nad ranem hałas jeżdżących po ich posesji quadów. U Grzelaków zjawia się też Kuczma z pretensjami, że Gawron wypożycza ludziom pojazdy od 6 rano. Agata szykuje się do wyjazdu do Izraela na festiwal filmowy. Patryk jest zazdrosny, że jego dziewczyna znów będzie spędzać czas z Pawłem. Zaniepokojona zachowaniem brata Agata prosi Marka i Witka o pomoc w dotarciu do coraz bardziej wyalienowanego Stasia. Kajtek jest wściekły na Justina za manipulowanie uczuciami Mii i oskarża go o to, że bezpośrednio odpowiada za śmierć dziewczyny. Nie wierzy też w zapewnienia Kanadyjczyka, że na działce nie było narkotyków. Kłótnię chłopaków przerywa wizyta zrozpaczonych rodziców Mii, którzy chcą poznać przyczynę śmierci córki

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1994

Mimo prób reanimacji i wezwania pogotowia, Mia umiera. Justin, przerażony, że policja dowie się o obecności narkotyków w Grand Szalecie, ustala z pozostałymi wspólną wersję zeznań. Agata i Patryk nie mogą porozumieć się ze Stasiem. Chłopak uparcie milczy i wcale nie chce wychodzić z pokoju. Tymczasem w domu Pyrków zjawia się Paweł, by powiedzieć byłej dziewczynie o sukcesie ich filmu. Kaśka i Stańscy z napięciem oczekują powrotu pierwszej grupy turystów z Warsaw Survival. Wkrótce z alarmującymi wieściami do Górki dzwoni Wolan, w tle słychać odgłosy kłótni i szarpaniny.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1993

Ksiądz Tadeusz zwierza się Frankowi, że po tym, jak został oskarżony o pedofilię, może zostać odsunięty od prowadzenia parafii. Natalia po wizycie Wilka boi się wychodzić z domu. Dziewczynę wspiera Sebastian. Gdy Kowalki spotyka pod blokiem Macieja, ostrzega go, żeby trzymał się z daleka od Zwoleńskiej i jej córeczki. Eryk i Kajtek niepokoją się o Oliwkę i Mię. Cieślak szuka pomocy u ojca, jednak Władka całkowicie pochłania opieka nad Grzesiem. Tuż przed operacją Beata prosi przyjaciela, by w razie jej śmierci razem z Darkiem zajęli się jej synkiem. Wraz z końcem wakacji Justin ogłasza ekipie, że wraca do Kanady. Mia proponuje mu, by znów zażyli razem narkotyki. Chłopak jednak ją odtrąca. Wściekła i rozgoryczona dziewczyna ucieka do lasu. Po pewnym czasie znajomi zaczynają się niepokoić jej nieobecnością.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1992

Po oskarżeniach Wójcików rozpętuje się afera. Umińska nie wierzy w niewinność księdza Tadeusza. Dziennikarka zamierza nagrać, jak duchowny przyznaje się do pedofilii. W obronie księdza stają Aldona i Aleks. Stefan nadal ma za złe Kasi, że wzięła potajemny ślub z Łukaszem. Na domiar złego Tolek sugeruje mu, że Franek może zdradzać Carinę, podczas gdy ona jest we Francji. Panowie postanawiają przetestować wierność chłopaka. Ma im w tym pomóc Ariadna, koleżanka Koszyka z planu filmowego. Filip bierze udział w biegu przełajowym. Na trasie spotyka Kazika, który również zapisał się na zawody, by zaimponować Zuzi. Mężczyzna nagle słabnie i ma problemy z oddychaniem. Filip spieszy mu na ratunek.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1991

Wójcikowie oskarżają księdza Tadeusza o pedofilię i zawiadamiają o wszystkim policję. Damian przekupuje Mirka i Luizę, aby złożyli fałszywe zeznania i przyznali, że duchowny ich molestował. Wolan pokazuje Kasi, jak wyglądałaby zorganizowana przez niego wycieczka po Warszawie. Ubrani w łachmany i bez grosza w kieszeni muszą zdobyć jedzenie i zmierzyć się z niechęcią otoczenia. Klara i Hubert przygotowują się do wylotu do Stanów. Do Pyrków wprowadza się Patryk, który razem z Agatą ma opiekować się Stasiem. Chłopiec bardzo przeżywa wyjazd najstarszego brata i szuka pocieszenia u wirtualnych znajomych.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1990

Ksiądz Tadeusz przyjmuje Mirka i Luizę na plebanii i nie zgadza się, by dzieci wróciły do ojca alkoholika. Damian wraca w towarzystwie matki. Widząc ich skruchę, duchowny daje opiekunom szansę na poprawę. Wójcik jednak w tajemnicy planuje zemstę na Tadeuszu. Eryk zostaje przegnany przez imprezujących działkowiczów. Chłopak zdaje Kajtkowi relację z tego, czego się dowiedział. Tymczasem Justin proponuje Oliwce miłosny trójkąt z Mią. Między młodymi dochodzi do kolejnego spięcia. Carina leci wraz z synkiem na wakacje do Francji, Franek zaś spędza wolny czas w Fitness Klubie. Podczas treningu Celina odbiera telefon od chorego na alzheimera ojca. Razem z Frankiem rusza na poszukiwania mężczyzn

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1989

Natalia jest przerażona kiedy dowiaduje się, że Maciej wyszedł z aresztu. Jerzy nie chce mieć więcej z nim do czynienia, więc rezygnuje z pracy. Wilk składa Zwoleńskiej niezapowiedzianą wizytę. Kasia zabiera Ksawerego na leczenie. Namawia Anetę, by dała jeszcze  ostatnią szansę Markowi. Podczas rozmowy dentystka postanawia spotkać się z niedoszłym mężem. Ksiądz Tadeusz, odprowadzając do domu Mirka i Luizę jest świadkiem libacji alkoholowej z udziałem babci i ojca dzieci. Na widok duchownego Damian wszczyna awanturę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1988

Justin podejrzewa, że Eryk szpieguje ekipę i dzieli się swoimi obawami z pozostałymi. Małgorzacie udaje się sprzedać wszystkie mieszkania z inwestycji Wilka. Postanawia uczcić sukces w towarzystwie Jerzego i zabiera go na wycieczkę rowerową. Marczak jest zauroczony spontanicznością Zwoleńskiej. Dawni kochankowie znów zbliżają się do siebie. Kasia i Łukasz organizują obiad dla rodziców na przeprosiny za to, że nie zaprosili ich na ślub. Niestety, bliscy wciąż mają żal do nowożeńców. Zaproszenie przyjmuje jedynie Waleria.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1987

Kasia i Amelia próbują namówić Wolana, by został przewodnikiem wycieczek, podczas których goście hotelu Stańskich będą poznawać Warszawę z perspektywy bezdomnych. Ksawery nieopatrznie zdradza Walerii i Stefanowi, że jego rodzice wzięli ślub. Iwona i Hubert godzą się przed jej wyjazdem na Ukrainę. Kniewski proponuje Winicjuszowi współpracę i nastawia młodego pisarza przeciwko Klarze. Eryk dołącza do ekipy imprezowiczów, by móc z bliska przyjrzeć się sytuacji i informować o wszystkim Kajtka. Między Oliwką i Mią dochodzi do kłótni o Justina. Obie uważają się za jego dziewczynę, a Kanadyjczykowi najwyraźniej odpowiada ta sytuacja.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1986

Przyjaciele próbują reanimować Mię, która po zażyciu narkotyków straciła przytomność. Gdy Oliwka chce wezwać pogotowie, Justin rzuca się na nią, wyrywa jej telefon i przewraca dziewczynę na ziemię. Przerażony Eryk ucieka i opowiada o zajściu Kajtkowi. Cieślak postanawia interweniować. Mimo obaw Klary Winicjusz akceptuje ostateczne poprawki w swojej książce, dziękuje Pyrce za współpracę i prosi ją o wsparcie podczas premiery. Gdy młody pisarz dowiaduje się, że redaktorka leci do Stanów, chce, aby przekazała książkę jego biologicznej matce, która mieszka w Chicago. Tymczasem Kniewski, którego Klara pozbawiła szansy na zagraniczne stypendium, postanawia odegrać się na rywalce.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1985

Do Borysa przychodzi anonimowy list z pogróżkami, ale Grzelak postanawia nie mówić o tym Aldonie. Kobieta ma bowiem własne kłopoty z lokalnym awanturnikiem Kuczmą, który ma pretensje o to, że Gawron urządził tor dla quadów na odkupionej od niej ziemi. Regina zwierza się księdzu Tadeuszowi z tego, czego dowiedziała się o Celinie. Prosi duchownego o radę, czy powinna dać trenerce szansę. Kajtek dowiaduje się, że Justin i Oliwka są teraz parą. Załamanego Cieślaka wspiera Eryk, który niedawno wyszedł z więzienia. Przyjaciel postanawia wybadać sprawę. Tymczasem między Mią a Oliwką dochodzi do kłótni o Justina. Igor daje Jabłońskiej ecstasy i namawia, by wzięła je razem z Kanadyjczykiem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1984

Kaśka nie czuje się dobrze z tym, że wzięła ślub z Łukaszem w tajemnicy przed najbliższymi. Ustala z mężem, że nadal będą ukrywać cały fakt przed Walerią i Stefanem. Władek nie rozumie, dlaczego Darek chce wrócić do gry w piłkę nożną, narażając swoje zdrowie i życie. Partnerzy nadal opiekują się Grzesiem, za co Beata jest im ogromnie wdzięczna. Stan Saganowskiej jest poważny. Ciotka Maryla martwi się, że kobieta umrze, a jej synek znajdzie się w domu dziecka. Dzięki Marioli Tomek dostaje posadę w masarni. Nie jest to praca jego marzeń. Tymczasem Grzelak zostaje oskarżony przez właściciela konkurencyjnej firmy o zaniżanie cen.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1983

Okazuje się, że Jola nie pojawiła się na imprezie urodzinowej Basi, gdyż była w klinice medycyny estetycznej, a pieniądze przeznaczone na prezent częściowo wydała na poprawkę zabiegu. Róża nie rozumie, dlaczego przyjaciółka nie może pogodzić się z upływem czasu. Bożena dowiaduje się, że w Fitness Klubie pracuje Celina. Stańska wyjawia Reginie prawdę o współpracownicy. Trenerka odbywa z szefową szczerą, trudną rozmowę. Beata czuje się coraz gorzej, ale postanawia opuścić szpital ze względu na synka.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1982

Łukasz przeprasza Kasię, że ją zostawił, i ponownie się jej oświadcza. Prosi ukochaną, by nie wyjeżdżała do Francji na chrzest Stefanka, gdyż chce z nią wziąć ślub jeszcze tego samego dnia. Z pomocą Stańskich Sadowski urządza w hotelu romantyczną ceremonię. Iwona wraca z Ukrainy. Martwi się o Stasia, który mnóstwo czasu spędza przed komputerem. Ma pretensje do Huberta, że wyjeżdża na roczną wycieczkę do USA, podczas gdy ona ratuje życie dzieci za wschodnią granicą.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1981

Oliwka spędza noc z Justinem. Chłopak nie chce jednak, by ktokolwiek dowiedział się o ich romansie. Do domku niezapowiedzianie przyjeżdżają rodzice Mii. Przystojny Kanadyjczyk robi dobre wrażenie na Jabłońskich. Ojciec dziewczyny w tajemnicy prosi Justina, by zaopiekował się jego córką. Darek zamiast odpoczywać po zabiegu opiekuje się Grzesiem na czas pobytu Beaty w szpitalu.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1980

Waleria zaprasza Kasię na chrzest Stefanka, ale Ksawery nie chce lecieć do Francji. Chłopiec twierdzi, że zamierza czekać na miejscu na tatę. Łukasz, zawiadomiony przez Bożenę, wraca do Polski, by zobaczyć się z synkiem. Górka jest rozczarowana, że ukochany nawet do niej nie zajrzał. Darek budzi się po zabiegu, a lekarze są dobrej myśli. Sałatka cieszy się, że już niedługo będzie mógł grać z przyjacielem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1979

Darek marzy o powrocie na boisko. W tajemnicy przed Władkiem poddaje się zabiegowi na sercu, dzięki któremu być może znów będzie mógł grać w piłkę. Celina jako nowa trenerka z rozmachem wchodzi do Fitness Klubu. Regina, widząc determinację i zapał kobiety postanawia dać jej szansę. Lidka i klientki, którym brakuje Tomka, są do tego nieprzychylnie nastawione.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1978

Franek dowiaduje się, że po zwolnieniu Tomka w Fitness Klubie brakuje pracowników. Kontaktuje się z dawnym kumplem, by spotkał się z Reginą. Tymczasem do pracy zgłasza się też Celina, współpracownica Bożeny z firmy Bilskiego. Wielodniowa impreza w Grand Szalecie trwa w najlepsze. Madzia widzi, że Oliwka wpadła w oko Justinowi, jednak Zbrowska woli zrobić sobie przerwę od związków.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1977

Róża martwi się o Kazika, który zaczął trenować bieganie, choć przecież niedawno sprzedał swoją nerkę. Tymczasem Zuzia i Filip są na obozie sportowym. Zamiast słuchać poleceń trenera urywają się nad rzekę na romantyczną schadzkę. Bożena i Bruno niepokoją się, że informacje o wieczorze kawalerskim zepsują reputację hotelu. Kaśka obwinia się za tę sytuację. Górkę odwiedza Marek i przeprasza za nieprzyjemności, które miała przez niego. Opowiada o rozstaniu z Anetą, a ona zwierza się w zamian z problemów z Sadowskim. W domu Pyrków trwa narada w sprawie rodzinnej firmy. Rodzeństwo decyduje o jej sprzedaży. Agata spotyka się z Pawłem, który chce kontynuować prace nad filmem i stawia mu jasne zasady: mają współpracować profesjonalnie, bez żadnych sentymentów.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1976

Władek bezskutecznie próbuje dowiedzieć się od Oliwki, dlaczego rozstała się z Kajtkiem. Martwi się o syna i planuje wspólny wyjazd nad morze, by spędzić z nim trochę czasu. Darek nie może przestać myśleć o grze w piłkę nożną i w tajemnicy przed partnerem idzie na wizytę do kardiologa, by dowiedzieć się, czy powrót na boisko jest możliwy. Agata odwiedza Pawła w szpitalu. Chce podzielić się z nim dobrymi wiadomościami o filmie. Sparaliżowany Piasecki nie ma woli do życia i ochoty na rozmowę. Patryk robi się bardzo zazdrosny o byłego chłopaka Pyrki. Franek martwi się o synka, który we Francji zachorował na szkarlatynę. Regina, której tak jak jemu doskwiera samotność, zbliża się do niego.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1975

Sylwia walczy o wypuszczenie Marka i Huberta z aresztu, ciążą na nich poważne zarzuty: usiłowanie zgwałcenia Dominiki i posiadanie kokainy. Ślub Złotego i Dylskiej zostaje odwołany, choć Krystyna robi, co może, by do tego nie doszło. Jest wściekła na Jaworskiego, bo to jego zachowanie doprowadziło do katastrofy. Z niespodziewaną wizytą do Agaty przychodzi Piotr. Zmienił zdanie, jednak chce, aby film o byłej żonie ujrzał światło dzienne. Józek wciąż stara się zdobyć zaufanie kibiców i nowej drużyny. Najchętniej grałby razem z Darkiem, który nadal mimo wady serca jest w świetnej formie i nie wyszedł z piłkarskiej wprawy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1970

Urszula uważa, że Julita, zabraniając Józkowi gry w zagranicznym klubie, pozbawiła męża perspektyw na rozwój kariery. Darek dostrzega, że Sałatka nie jest lubiany przez nowych kolegów. Od incydentu z kradzieżą jedzenia Mirek i Luiza przestali przychodzić na półkolonie. Ksiądz Tadeusz postanawia porozmawiać o tym z Damianem. Iwona prosi przełożonego o zgodę na wyjazd na Ukrainę. Szeląg każe jej jednak znaleźć zastępstwo. Ślub Anety i Marka zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się jednak, że Feel Good jest zbyt małe, by pomieścić zaproszonych gości. Radek sugeruje, by przenieść przyjęcie do hotelu Stańskich. Sebastian natomiast planuje już wieczór kawalerski przyjaciela. Kniewski oskarża Klarę o odebranie stypendium literackiego i zapowiada, że będzie miała przez to kłopoty.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1969

Kazik i Sabina coraz bardziej zbliżają się do siebie. Ojciec Zuzi ostrzega Tomalową, by nie popełniła jego błędu i mimo ogromu problemów nie szukała pocieszenia w alkoholu. Proponuje jej natomiast wspólne bieganie. Sabina niebawem odkrywa, że Kajtek i Oliwka rozstali się. Iwona dowiaduje się od księdza Tadeusza o chorym siostrzeńcu Jewgienija i panującej za granicą epidemii odry. Lekarka postanawia pojechać na Ukrainę, by pomóc potrzebującym. Luiza i Mirek są zadowoleni z półkolonii na plebanii. W ramach podziękowań chcą wręczyć prezenty Sebastianowi i Magdzie. Niestety, mimo regularnych posiłków dzieci wciąż są głodne. Wkrótce chłopiec zostaje przyłapany na kradzieży jedzenia z Feel Good…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1968

Ewa jest przygnębiony po tym jak Artur został skazany na karę więzienia. Zwierza się Elżbiecie, że bardzo tęskni za dawnym życiem. O Zosię coraz bardziej zazdrosny jest Piotr, planuje wyprowadzkę, aby trzymać ją z dala od Chowańskiego. Jewgienij opowiada Wiśniewskiemu, że zaprosił siostrzeńców na wakacje do Polski. Tomasz sugeruje, by chodzili na półkolonie na plebanii. Okazuje się jednak, że dzieci z powodu ciężkiej choroby nie mogą wyjechać z Ukrainy. Justin i Oliwka razem ze znajomymi spędzają wakacje w domku letniskowym Tymona. Kajtek z zazdrością ogląda zdjęcia zamieszczane przez imprezowiczów w internecie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1967

Waleria i Stefan martwią się o Carinę. Górkowie dowiadują się od Kasi, że dziewczyna w tajemnicy przed najbliższymi zatrudniła się w hotelu Stańskich. Tomek wciąż zwleka z dostarczeniem Reginie dyplomu. Narzeka Marioli na szefową i wyraźnie coś przed dziewczyną ukrywa. Zosia szykuje się na ostatnią rozprawę Chowańskiego. Piotr jest zazdrosny o ukochaną. Boi się, że po wszystkim wróci ona do Artura. Oczekuje od niej deklaracji, że zostaną razem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1966

Damian nie zgadza się, żeby Mirek i Luiza uczęszczali na półkolonie organizowane przez księdza Tadeusza. Aby dzieci mogły wyjść z domu, Sebastian musi przekupić Wójcika. Niestety, podczas zabawy na terenie parafii Luiza traci przytomność. Sabina nie radzi sobie po śmierci Andrzeja. Na cmentarzu spotyka ojca Mai. Tomalowa obawia się, że Michał znów będzie chciał odebrać jej córkę. Tomek nadal nie dostarczył dyplomu ukończenia studiów do Fitness Klubu. Na domiar złego klientka oskarża go o molestowanie podczas treningu. Chłopak ma dosyć konfliktów z Reginą i rozważa odejście z pracy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1965

Józek jest podekscytowany propozycją gry w drużynie Spartan. Darek ostrzega go jednak, że decyzja o przejściu do konkurencyjnego zespołu może się spotkać z negatywnymi komentarzami. Wkrótce Sałatka otrzymuje ofertę z zagranicznego klubu. Julita nie jest jednak tym zachwycona, ponieważ wyjazd pokrzyżowałby jej plany związane z pójściem na studia. Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem dochodzi do wniosku, że ma dość odpowiedzialnego życia z Cieślakiem. Dziewczyna postanawia korzystać z wolności i po zakończeniu roku szkolnego organizuje imprezę nad Wisłą. Gawron i Żabcia udzielają wywiadu w telewizji. Podczas wykonania nowej piosenki Rysiek oświadcza się ukochanej.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1964

Kajtek ukrywa przed ojcem, że rozstał się z Oliwką. Twierdzi, że wspólnie z dziewczyną ustalili, że będzie lepiej, gdy zamieszka razem z matką, by być dla niej wsparciem po śmierci Andrzeja. Po aferze dopingowej Darek stara się o nowy kontrakt piłkarski dla Józka. Janicki otrzymuje ofertę od przedstawiciela klubu Spartanie – największego wroga Powiśla. Luiza i Mirek zjawiają się u Sebastiana. Dzieci wyznają, że są głodne, bo ojciec i babcia wydają na alkohol wszystkie pieniądze przeznaczone na ich wychowanie. Kowalski postanawia im pomóc. Trwają przygotowania do koncertów Gawrona. Okazuje się jednak, że Blondyna i Rysiek mają odmienne wizje kariery.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1963

Kajtek nie chce wybaczyć Oliwce, że dała się namówić Laurze na spotkania ze sponsorami. Stracił do dziewczyny zaufanie i zaczyna pakować swoje rzeczy. W hotelu zjawia się spóźniona o dobę kandydatka na recepcjonistkę Karolina. Bożena i Kasia nie dają wiary tłumaczeniom kobiety, za to Bruno ulega jej urokowi i postanawia jednak ją zatrudnić. Zdruzgotana stratą wszystkich oszczędności Basia nie może skupić się w pracy i przez popełnione błędy zaczyna tracić klientów. Pod wpływem zachowania Jasia Grzelakowa wyznaje w końcu mężowi, że dała się okraść mężczyźnie podającemu się za policjanta.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1962

Laura wyjawia zszokowanym Kajtkowi i Justinowi całą prawdę o tym, że spotykała się ze starszymi mężczyznami za pieniądze. Cieślak chce wiedzieć, czy Oliwka też to robiła. Marioli udaje się przekonać Reginę, żeby dała Tomkowi drugą szansę i nie zwalniała go. Chłopak wraca do pracy w fitness klubie, udaje przed Czaplą miłego, ale tak naprawdę jest na nią wściekły za to, że odkryła jego machlojki. W hotelu Stańskich trwają ostatnie przygotowania przed wizytą komisji kategoryzacyjnej oceniającej standard obiektu. Jak na złość wszystko idzie nie tak. Alarm się psuje, nadal nie ma folderów reklamowych z drukarni, a nowo zatrudniona recepcjonistka nie stawia się w pracy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1961

Laura przekonuje Oliwkę do kolejnego spotkania z Leonem i jego kolegą, argumentując, że łatwo zarobi duże pieniądze na wymarzone wakacje z Kajtkiem. Okazuje się, że tym razem śniadanie odbędzie się w hotelowym pokoju. Pozornie niewinne towarzyskie spotkanie przeradza się w seksualne molestowanie. Regina wypytuje księdza Tadeusza i Franka, czy są zadowoleni z usług jej klubu. Wkrótce Czapla odkrywa, że najprawdopodobniej jest okradana przez zarządzającego fitness klubem Tomka. Sabina nie chce zostać w mieszkaniu Marianny i być zdana na łaskę i niełaskę byłej teściowej. Zdzisio i Róża zgadzają się, by wraz z Mają zamieszkały w ich domu. W przeprowadzce pomaga Kazik.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1960

Justin, podając Laurze telefon, zauważa wiadomość od jej sponsora Leona i zaczyna podejrzewać dziewczynę o zdradę. Chłopak zarządza test na uczciwość i zmusza znajomych do ujawnienia treści ich komórek. Aldona i Borys przyjeżdżają na pole malin sprawdzić, jak idzie zbieranie owoców. Okazuje się, że wynajęty przez nich pracownik jest kompletnie pijany. Grzelakowie muszą sami zakasać rękawy. Marianna już lepiej odnosi się do Sabiny, ale za chwilę dochodzi do kolejnej scysji, kiedy wychodzi na jaw, że mieszkanie, w którym mieszkali Tomalowie, należy do matki Andrzeja.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1959

W dniu pogrzebu Tomali Sabina wychodzi rano z domu i nie dociera na nabożeństwo żałobne. Kompletnie rozbitą matkę zauważa na cmentarzu Kajtek i przekonuje ją, żeby wzięła udział w pochówku. Gdy nadchodzi czas złożenia urny do grobu, dochodzi do incydentu z udziałem Sabiny i matki Andrzeja. W dniu finału procesu Krzepińskiego bliscy Walawskiej mają nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i morderca Marty zostanie skazany za jej zabójstwo. Wkrótce sąd ogłasza wyrok Patryk stara się odciągnąć Agatę od myślenia o Pawle. Iwona i Hubert doceniają dobry wpływ chłopaka na ich siostrę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1958

Sabina wspierana przez Władka czeka przed salą operacyjną, gdzie trwa walka o życie Tomali po zawale. Wkrótce lekarz przynosi jej tragiczną wiadomość. Oliwka wpada w zakupowe szaleństwo za pieniądze, które dostała od Laury. Wrzuca na portal społecznościowy swoje zdjęcia w kusych ciuchach, a Kajtek jest zaskoczony zachowaniem dziewczyny. Wkrótce Zbrowska, mamiona łatwym zarobkiem, daje się namówić współlokatorce na spotkanie ze sponsorami. Małgorzata organizuje przyjęcie dla potencjalnych inwestorów firmy Wilka. Gościem honorowym jest Budrewicz, prezes banku, w którym Jerzy stara się o pożyczkę. Klemens udaje zainteresowanego budową biznesmena, a Zwoleńskie i Marczak dwoją się i troją, by dostać konieczny do kontynuowania inwestycji kredyt.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1957

Tomala ma poczucie, że zapanował nad problemem objadania się i rezygnuje z terapii. Chce kontynuować lekcje tańca z Sabiną. Gdy małżonkowie znowu wirują na parkiecie, Andrzej nagle traci przytomność. Agata nie ma odwagi zobaczyć się z Pawłem i czeka przed szpitalem na wieści od Marzeny o jego stanie zdrowia. Patryk wyznaje Iwonie, że zakochał się w jej siostrze i chciałby chronić ją przed Piaseckim. Basia jest zrozpaczona, że dała się okraść oszustowi podającemu się za policjanta. Próbuje ukryć przed mężem, że stracili oszczędności całego życia. Składa doniesienie o popełnieniu przestępstwa, ale policjant nie daje jej nadziei na odzyskanie pieniędzy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1956

Zuzia zrozumiała w końcu, jak wielką przykrość sprawiła ojcu udając, że jest on obcym człowiekiem. Niestety. jest za późno na przeprosiny, bo Kazik wyprowadził się z domu Cieślaków. Zdzisio stara się namówić mężczyznę na powrót, a dziewczynka próbuje przeprosić Filipa za swoje kłamstwo. Basia odbiera tajemniczy telefon. Policjant informuje ją, że złodzieje posługujący się sfałszowanymi dokumentami zamierzają wypłacić z banku wszystkie oszczędności Grzelakowej. Nakazuje jej, jak najszybsze opróżnienie bankowego konta i postępowanie zgodne z jego dalszymi instrukcjami.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1955

Do Cieślaków przychodzą policjanci, by przesłuchać Zuzię w sprawie kłusownika. Obecny na miejscu Filip dowiaduje się, że Kazik jest ojcem dziewczyny. Klara i Winicjusz omawiają ostatnie poprawki w powieści, a ich spotkanie przerywa niezapowiedziana wizyta Kniewskiego. Pisarz ma do Pyrki prośbę związaną z wyjazdem do USA. Oliwka i Laura nadal ukrywają przed Kajtkiem i Justinem powód kłótni. Okazuje się, że Zbrowska dowiedziała się, że współlokatorka zarabia jako dziewczyna do towarzystwa starszych bogatych mężczyzn. Laura usprawiedliwia swoje postępowanie i proponuje Oliwce, by sama spróbowała tej formy zarobku.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1954

Regina chce sprzedać swoją firmę, żeby sprostać roszczeniom córki Adama. Zamierza też przyjrzeć się, jak funkcjonuje jej fitness klub pod rządami Tomka i Lidki. Pełniący funkcję menedżera siłowni Górski wyraźnie coś przed nią ukrywa. Sebastian zwierza się Natalii, że nadal chce walczyć o Magdę. Dowiaduje się od Zwoleńskiej, że była żona źle zniosła decyzję sądu w sprawie Luizy i Mirka i zachorowała na depresję Kajtek i Justin w dobrej komitywie sprzątają mieszkanie przed powrotem dziewczyn z Rzymu. Koleżanki wracają oddzielnie, wygląda na to, że na wyjeździe o coś się pokłóciły.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1953

Po zatuszowaniu przez władze Powiśla rozpętanej przez Józka afery dopingowej, Sałatka ma opinię kłamcy, aferzysty i kapusia. Od jakiegoś czasu spędza mecze na ławce rezerwowych i wszystko wskazuje na to, że jego kariera piłkarska jest skończona. Tymczasem z usług Darka rezygnują kolejni podopieczni. Z kolei Władek przynosi do domu wieści, że jego firmę przenoszą do Estonii. Bruno proponuje Radkowi, by przygotowywał śniadania dla gości hotelu, który wkrótce otwiera. Lidka znowu reaguje niezrozumiałym sprzeciwem i niechęcią. W Feel Good zjawia się też Carina gotowa wrócić do pracy. Żona Morawskiego, która nadal upatruje w dziewczynie rywalkę, wybucha złością. Marek namawia Sebastiana, by walczył o Magdę. Kowalski za radą Złotego zamierza wybrać się do Zakrzewia. Plany krzyżuje mu nieoczekiwana wizyta Mirka, Luizy i ich ojca.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1952

Narastają nieporozumienia między Zuzią a Kazikiem. Mężczyzna dodatkowo przeżywa fakt, że córka się go wstydzi. Filip i Zuzia wybierają się na wycieczkę do lasu, by rozwiesić informacje o kłusowniku i spotykają podejrzanego myśliwego. Ksawery rozmawia z tatą, za którym bardzo tęskni. Syn przekazuje Kasi telefon, ale Łukasz trzyma dystans i nie odpowiada, kiedy wróci do domu. Górka zaczyna mieć dosyć tej sytuacji, bierze się w garść i zaczyna działać Carina mówi Frankowi, że odwiedziła księdza Tadeusza, który przekonał ją do szybkiego ochrzczenia Stefanka.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1951

Agata odrzuca wsparcie Patryka i jedzie do szpitala do Pawła. Ma ogromne wyrzuty sumienia, tym większe, gdy Marzena mówi jej, że między nią a Piaseckim nigdy do niczego nie doszło. Bożena i Bruno pracują intensywnie nad urządzaniem hotelu. W trakcie zamieszania podczas wnoszenia do budynku mebli Stańscy zostają okradzeni. Bruno biegnie za złodziejem, który wyciąga nóż Zuzia wstydzi się ojca, który do niedawna był bezdomny, a teraz mieszka kątem u Róży i Zdzisia. Dziewczyna okłamuje Filipa, że Kazik jest ich ogrodnikiem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1950

Agata i Patryk szykują się do wspólnego wyjazdu, kiedy Marzena przynosi wiadomość o próbie samobójczej Pawła. W szpitalu okazuje się, że stan Piaseckiego jest krytyczny. Oliwce i Kajtkowi zaczyna podobać się wystawne życie Laury i Justina. Współlokatorka zaprasza Oliwkę na weekendowy wypad do Rzymu. Jerzy informuje Małgorzatę i Natalię o fatalnej sytuacji finansowej firmy Wilka. Z kolei Sebastian spotyka Luizę i Mirka z ojcem. Dzieci mówią mu, że Magda przegrała w sądzie walkę o opieką nad nimi.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1949

Agata, nieczuła na wyznania i zapewnienia Pawła, ostatecznie zrywa z byłym ukochanym. Pyrka wreszcie może poczuć się wolna i postanawia wyjechać wraz z Patrykiem. Tymczasem załamany Piasecki nie może przeboleć rozstania. Róża i Zdzisio informują Zuzię, że spotkali jej ojca w noclegowni dla bezdomnych i postanowili przyjąć go pod swój dach. Dziewczynka nie jest tym zachwycona – nadal ukrywa przez Filipem, że jej ojciec żyje. Wkrótce okazuje się, że Kazik, by spłacić długi, sprzedał nerkę. Kasia nie radzi sobie z Ksawerym, który bardzo tęskni za Łukaszem. Bożena namawia przyjaciółkę, by mimo wszystko kontynuowała terapię i podjęła pracę razem z nią i Brunem w hotelu.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1948

Zaniepokojona Zuzia wyjawia Róży i Lidce, że Filip chce złapać kłusownika na gorącym uczynku. Krystyna ostrzega Anetę, że jeśli przełoży datę ślubu, Marek może się w międzyczasie rozmyślić. Agata wciąż myśli o Pawle. Odwołuje nawet wspólny wyjazd z Patrykiem. Chłopak przyjmuje to ze zrozumieniem i deklaruje, że poczeka, aż będzie gotowa na nowy związek. Wkrótce w domu Pyrków zjawa się Piasecki i błaga Agatę o wybaczenie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1947

Róża urządza podopiecznej pogadankę o seksie. Przez to Zuzia i Filip spóźniają się na start biegu przełajowego. Kiedy młodzi chcą skrócić sobie drogę przez las, dziewczyna wpada w pułapkę na zwierzynę. Aneta ma dość wtrącania się Krystyny w planowanie ślubu. Między kobietami dochodzi do awantury. Złota postanawia odejść z pracy, przez co Marek i Krzysztof mają pretensje do Dylskiej. Winicjusz podpisuje umowę z wydawnictwem. Klara musi przekonać czułego na krytykę pisarza do naniesienia kilku poprawek w powieści. Hubertowi udaje się umówić Gawrona na wywiad z Ernestem. Niestety, muzyka Ricardo nie przypada do gustu słuchaczom.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1946

Oliwka i Kajtek zauważają, że ich nowej współlokatorce bardzo dobrze się powodzi. Wkrótce Zbrowska jest świadkiem czułego pożegnania Laury ze starszym mężczyzną. Regina wręcza Aldonie pieniądze na adwokata dla Borysa. Grzelakowa postanawia zanieść je na policję jako dowód winy Czapli. Na komisariat przychodzi również opiekunka Adama. Kasia zwierza się Bożenie, że martwi się o Łukasza, który nie daje znaku życia. Górka nie jest już pewna, czy chce z nim spędzić resztę życia. Wkrótce Marek przynosi wieści o Sadowskim.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1945

Sekcja zwłok Adama wykazała obecność trucizny. Komisarz podczas przesłuchania sugeruje Grzelakowi, że to on pomógł mężczyźnie umrzeć. Tymczasem Aldona zarzuca Reginie, że wrobiła Borysa w morderstwo. Andrzej pod wpływem terapii zdobywa się w końcu na szczerą rozmowę z matką. Franek i Carina wyprowadzają się od Górków. Stefanowi trudno rozstać się z wnukiem i jego matką. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że jego starsza córka ma problemy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1944

Regina szuka dla siebie zajęcia wykraczającego poza biznes, który prowadzi. Dzięki Aldonie włącza się w pomoc bezdomnym. Tymczasem Borys zostaje zatrzymany przez policję w celu złożenia zeznań w sprawie śmierci Adama. Szybko okazuje się, że mieszkanie Górków jest za ciasne po wprowadzeniu się do niego Franka. Stefan narzeka Kasi na zięcia, ale córka uważa, że to jego nadmierne kontrolowanie jest źródłem ich wszystkich problemów. Zaniepokojona zachowaniem męża Sabina, zaczyna go śledzić i wkrótce sekret Tomali wychodzi na jaw.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1943

Między Cariną i Frankiem dochodzi do czułej sceny, całą tą sytuację widzi Stefan. Postanawia on, aby że odpuści chłopakowi i pozwala chłopakowi z nimi zamieszkać. Na masaż do klubu fitness przychodzi Jaworski, którego strasznie bolą plecy. Po kilku minutach wybiega z krzykiem z gabinetu i oskarża masażystkę o molestowanie. Klara nie daje za wygraną i nadal namawia Winicjusza, aby ten wydał książkę. Managerem Gawrona ma zostać Hubert.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1942

Kasia nie potrafi wyznać ojcu, że została zgwałcona. Na wieść o wyjeździe Łukasza i odwołaniu ślubu Stefan reaguje złością. Rozmowa wpędza Górkę w jeszcze większe poczucie winy. Tymczasem Łukasz urządza w Dubaju zasadzkę na Szymona. Wiśniewscy próbują naprawić rodzinne relacje po ostatnich wydarzeniach. Żabcia nie sprawdza się w roli menadżerki Gawrona. Okazuje się, że udało się sprzedać tylko kilka egzemplarzy jego płyty. Wkrótce wokalista spotyka się z agentem topowych zespołów disco polo, który chce za bezcen kupić jego przeboje.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1941

Umińska nagrywa z Bożeną reportaż o pigułce gwałtu. Bruno wspiera żonę. Ma też dla niej niespodziankę. Sabina ma pretensje do Andrzeja, że jego dieta nie przynosi rezultatów. Okazuje się, że Tomala jest stałym bywalcem baru „Smaczek”, gdzie spotyka się z piękną Tamarą. Media podają, że badania laboratoryjne nie wykazały w organizmach zawodników Powiśla niedozwolonych substancji, więc zarzuty Sałatki są bezpodstawne. Wydaje się, że kariera Józka legła w gruzach. Podopieczny Darka zaczyna myśleć o powrocie do Kopytkowa. Tomek zatrudnia w fitness klubie drugą masażystkę. Teresa próbuje wykorzystać swoje wdzięki, by odebrać klientów Julicie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1940

Dzięki determinacji i odwadze Bożeny Kowaluk i jego wspólnicy zostają aresztowani. Jednak Stańska pomimo wiarygodnych dowodów przeciwko swoim prześladowcom obawia się, że rodzina nadal jej nie uwierzy. W przeddzień pogrzebu Adama ktoś nęka Reginę głuchymi telefonami i rzuca kamieniem w jej okno. Franek oferuje przerażonej Czapli ochronę. Po powrocie z Helu Kajtek i Oliwka zastają w domu Laurę, którą Justin przyjął pod ich dach. Początkowo dziewczyna twierdzi, że nie stać ją na czynsz, lecz niebawem zjawia się z plikiem pieniędzy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1939

Łukasz nie może znieść tego, że jego ukochana dla ratowania Ksawerego spędziła noc z Szymonem. Postanawia to przemyśleć z dala od Kasi. Górka z przerażeniem odkrywa, że wraz z Sadowskim zniknął także ich synek. Bożena udaje, że jest chętna do imprezowania podczas kolejnego wyjazdu służbowego. Bilski i Celina znów dodają jej narkotyku do drinka. Wkrótce do pokoju Stańskiej wchodzi Kowaluk. Jerzy czuje się niezręcznie mieszkając u Małgorzaty. Zwoleńska natomiast jest zachwycona jego towarzystwem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1938

Franek wspiera Reginę, która nadal jest nękana i oskarżana przez córkę Adama. Franek ma zostać osobistym kierowcą Czapli. Zięciowi nadal nie ufa Stefan, w obronie chłopaka staje Tolek. Kierownikiem budowy przy inwestycji Wilka zostaje Jerzy, a wszystko to, aby pomóc Natalii. Marczak ma zamieszkać z Małgorzatą. W coraz to gorszej kondycji psychicznej są Kasia i Bożena.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1937

Józek, który padł ofiarą internetowego hejtu, ukrywa się przed dziennikarzami w mieszkaniu Darka i Władka. Tymczasem szefowie klubu i zawodnicy zaprzeczają, że w ich drużynie stosowany doping i próbują ośmieszyć Sałatkę. Franek zostaje zatrzymany przez policję i nie zjawia się u Górków, by zabrać Carinę z synkiem na szczepienie. Wściekły Stefan zarzuca chłopakowi niesłowność. Wkrótce dochodzi do awantury. Kasia zaprasza Marka i Anetę na kolację. Obie pary rozmawiają o swoich planach ślubnych.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1936

Po ukazaniu się reportażu Sadowskiego wybucha afera dopingowa. Piłkarze z Powiśla od razu domyślają się, że to sprawka Józka. Oliwka i Justin nie chcą, by Kajtek dowiedział się o ich pocałunku. Zmiana zachowania współlokatora jednak zwraca uwagę Cieślaka. Regina zwierza się Aldonie ze swoich trosk. Okazuje się, że nie może pochować męża, gdyż jego córka obwinia ją o jego śmierć i żąda sekcji zwłok. Grzelakowa prosi Franka, by odwiózł Czaplę do domu. Tam na kobietę czeka już policja.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1935

Józek udziela Sadowskiemu anonimowego wywiadu na temat stosowania dopingu w drużynie Powiśla. Mimo wszystko obawia się, że jego koledzy od razu poznają, kto za tym stoi. Kama, namówiona przez prawnika Wilka, prosi Natalię o uratowanie firmy jej byłego męża. Małgorzata ostrzega córkę przed robieniem interesów z Maciejem. Winicjusz Ziemiński zjawia się w domu Pyrków, by odebrać maszynopis swojej powieści. Klara stara się go przekonać do wydania książki.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1934

Aldona dowiaduje się od Reginy, że Adam nie żyje. Kobieta obawia się, że jej mąż pomógł mu odejść. Klara wciąż poszukuje młodego pisarza Winicjusza Ziemińskiego. Wkrótce dostaje ważny telefon. Agata po raz kolejny wpada na Patryka. Chłopak jest wyraźnie nią zainteresowany. Pyrka wyznaje mu, że wciąż jeszcze nie otrząsnęła się po poprzednim związku. Bilski i Celina znów knują przeciwko Wiśniewskiej. Nie wiedzą, że nad bezpieczeństwem Bożeny czuwa prywatny detektyw. Kobieta za wszelką cenę chce udowodnić, że nie zdradziła męża. Jej akcja przynosi jednak zupełnie inne skutki…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1933

W roli matki odnajduje się Natalia, która cieszy się, że z jej życia znikną Wilk. Była żona Macieja nachodzi Zwoleńską. Borys dostarcza materac na odleżyny do domu Czaplów, który został zakupiony przez Aldonę. O chwilę rozmowy prosi Grzelaka, Adam. Do Tomka przychodzi Julita, która prosi o urlop ze względu na maturę, oświadcza również, że ma zamiar iść na studia. Mężczyzna zgadza się, jednak za plecami kobiety szuka nowej masażystki.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1932

Stan męża Reginy gwałtownie pogarsza się. Kobieta nie jest w stanie zajmować się interesem Aldony i Borysa i zamierza zerwać z nimi współpracę. Grzelak jest oburzony jej prośbą o dokonanie na mężu eutanazji. Tymczasem dręczona bezsennością Kasia o świcie wychodzi na spacer i spotyka w parku Bożenę. Kobiety intuicyjnie wyczuwają, że coś je łączy… Beata odbiera Grzesia od Darka i Władka, dziękując im za opiekę nad synkiem. Janicki bardzo przeżywa rozstanie z chłopcem. Podczas meczu Józek wyraźnie jest w gorszej kondycji niż reszta zawodników i w końcu trener zdejmuje go z boiska.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1931

Kasia i Bożena spotykają się w fitness klubie. Dla obu wysiłek fizyczny ma być receptą na troski. Górka nadal ukrywa przed Łukaszem, że została zgwałcona. Nie czuje też radości, gdy narzeczony proponuje jej bliski termin ślubu. Natomiast Stańska, by dowiedzieć się kto i dlaczego zrobił kompromitujące ją zdjęcia, wynajmuje prywatnego detektywa. Franek jest gotowy zamieszkać u Górków, by być z Cariną i synkiem. Stefan jest tak zaabsorbowany wnukiem, że zupełnie nie zwraca uwagi na przygnębioną Kasię. Występ zespołu Gawrona w Feel Good okazuje się sukcesem. Żabcia zamierza odzyskać miłość ukochanego i zostać jego menadżerką.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1930

Koncert charytatywny Amelii i Wolana na rzecz noclegowni zostaje odwołany z powodu choroby Tomasza. Sytuację ratuje Gawron, który proponuje Radkowi, że w ramach tej imprezy może wystąpić wraz ze swoim zespołem. Tomala kontynuuje terapię i zaczyna odkrywać psychiczne podłoże swojego problemu z nadwagą. Odtrącona przez rodzinę Bożena bezskutecznie stara się przekonać bliskich, że jej zdjęcia u boku nagiego mężczyzny zostały spreparowane. Stańska zgłasza sprawę na policję i rozpoczyna poszukiwania Grabowskiego na własną rękę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1929

W ręce Wiśniewskiego trafiają upozorowane zdjęcia Bożeny w ramionach Grabowskiego, mężczyzna dostaje zawału. Stańska zostaje obwiniona przez zrozpaczoną Amelie o stan jej ojca. Marek wpada w pułapkę zastawioną przez Jaworskiego i Krystynę. KAsia nadal unika czułości Łukasza. O traumatycznych wydarzeniach w Dubaju nadal myśli Górka, nie może się z tego otrząsnąć.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1928

Justin zwierza się Oliwce ze swojej nieszczęśliwej miłości. By wzbudzić zazdrość Laury, chłopak bez ostrzeżenia namiętnie całuje współlokatorkę. Franek po narodzinach dziecka podejmuje decyzję o wspólnym zamieszkaniu z Cariną. Gdy chce zabrać rzeczy dziewczyny od Górków, Stefan staje mu na drodze. Bilski i Kowaluk wykorzystują chwilę, gdy Bożena spędza czas ze swoją rodziną, by wysłać jej bliskim kolejne kompromitujące fotografie.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1927

Łukasz jest szczęśliwy, że Kasia wraca na stałe do domu. Niepokoi go jednak powód jej nagłego zwolnienia. Sadowski dzwoni do Anity, by dowiedzieć się, co wydarzyło się w hotelu. Waleria i Stefan są zachwyceni wnukiem, a Tolek wykorzystuje narodziny Stefana Juniora do zorganizowania pępkowego. Darek i Józek zastanawiają się, w jaki sposób ujawnić stosowanie dopingu przez zawodników Powiśla, żeby nie ucierpiała przy tym kariera piłkarska Sałatki.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1926

Carina niespodziewanie zaczyna rodzić, a Waleria i Stefan nie odbierają telefonów. Wkrótce jest za późno, żeby jechać do szpitala. Poród odbiera Franek instruowany telefonicznie przez ginekologa. Agata wciąż przeżywa rozstanie z Pawłem. Kobieta wychodzi z domu bez śniadania i portfela, nie zważając na swoją cukrzycę. Nagle Pyrka dostaje ataku hipoglikemii… Tomala tym razem na poważnie rozpoczyna walkę z otyłością. Wspierany przez Sabinę udaje się na pierwszą wizytę u terapeutki…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1925

Szymon szantażem zaciąga Kasię do łóżka. Dzięki temu zdruzgotana Górka odzyskuje Ksawerego. Od polskiego prawnika dowiaduje się, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich złożenie zawiadomienia o gwałcie może skończyć się jej aresztowaniem i oskarżeniem o cudzołóstwo. Darek przekonuje Józka, że nagłośnienie sprawy dopingu może zrujnować cały klub i jego własną karierę. Mimo wszystko Sałatka robi zdjęcia kolegom wstrzykującym sobie niedozwoloną substancję. Podczas kolejnego wyjazdu służbowego Bożena znów zostaje odurzona narkotykami i traci przytomność. Bilski tym razem robi jej zdjęcia w objęciach nagiego mężczyzny.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1924

Kasia biega po całym hotelu i nadal szuka Ksawerego. Po pewnym czasie otrzymuje tajemniczą wiadomość, w której ktoś oznajmia jej, że wie gdzie jest jej syn. Chcąc odzyskać go kobieta musi podjąć bardzo trudną decyzję. Zenek z dnia na dzień ma coraz bardziej dość Joli, która przebywa w jego domu. Basia wraz z Różą jako pierwsze widzą nowe oblicze Kozłowskiej, po tym jak kobieta zdecydowała się zdjąć bandaże.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1923

Klara trafia w lokalnej bibliotece na trop Winicjusza Ziemińskiego. Wkrótce nachodzi młodego autora w jego mieszkaniu. Paweł usiłuje przeprosić Agatę. Sugeruje również, że zamierza popełnić samobójstwo. Darek informuje Józka, że ampułki z rzekomymi witaminami tak naprawdę zawierają niedozwolony dla sportowców testosteron. Okazuje się, że Kołecki doskonale o tym wie. Trener ostrzega Sałatkę, że jeśli zrezygnuje z przyjmowania dopingu, nie dorówna swoim kolegom. Ksawery bez wiedzy Kasi idzie pobawić się z córką jednej z klientek. Przerażona Górka nigdzie nie może znaleźć syna…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1922

Człowiek nasłany przez Wilka siłą próbuje odzyskać od Natalii torbę z pieniędzmi. Justin, nowy współlokator Kajtka i Oliwki, nie studiuje ani nie pracuje. Przez beztroskie zachowanie chłopaka młodzi zaczynają zastanawiać się nad swoim odpowiedzialnym życiem. Tymczasem okazuje się, że Józek jest w znacznie gorszej kondycji niż jego koledzy. Trener namawia Sałatkę, by wzorem pozostałych zawodników zgodził się na zastrzyki z witaminami dla poprawy formy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1921

Człowiek nasłany przez Wilka siłą próbuje odzyskać od Natalii torbę z pieniędzmi. Justin, nowy współlokator Kajtka i Oliwki, nie studiuje ani nie pracuje. Przez beztroskie zachowanie chłopaka młodzi zaczynają zastanawiać się nad swoim odpowiedzialnym życiem. Tymczasem okazuje się, że Józek jest w znacznie gorszej kondycji niż jego koledzy. Trener namawia Sałatkę, by wzorem pozostałych zawodników zgodził się na zastrzyki z witaminami dla poprawy formy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1920

Pomimo wyraźniej odmowy Szymon nadal stara się o względy Kasi. Mężczyzna robi się coraz bardziej natarczywy i w końcu przekracza granicę, próbując pocałować Górkę. Po tym, jak policja aresztowała Wilka, Natalia w końcu odzyskuje upragniony spokój. Klemens znów wyznaje jej miłość i proponuje, by wspólnie wychowywali małą Leę. Tymczasem do Zwoleńskiej przychodzi zdruzgotany Sebastian, który szuka u szwagierki wsparcia po rozwodzie z Magdą. Józek nadal przebywa na zgrupowaniu piłkarskim, a Julita uczęszcza do Kajtka na korepetycje. Cieślak jest dziewczyną wyraźnie zauroczony i umawia się do niej na masaż. Oliwka natomiast przyjmuje Justina, przyjaciela Angeli z Kanady.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1919

Natalia dostaje wezwanie na policję w sprawie wyłudzenia pieniędzy przez Alinę i Wilka. Zostawia córeczkę pod opieką Małgorzaty. Podczas jej nieobecności do mieszkania wdziera się Maciej. Sabina zaskakuje Andrzeja na obżeraniu się i żąda, by mąż poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Tomala szuka wsparcia u Władka. Regina wyjawia w końcu Borysowi powody zainteresowania jego osobą. Zszokowany Grzelak prosto ze spotkania z Czaplą idzie do Feel Good, by przy wódce przetrawić jego propozycję.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1918

Klara zostaje poinformowana przez Kniewskiego, że mimo negatywnej opinii książka się ukaże. O względy Kasi coraz bardziej i nachalniej stara się Szymon. Anita jest zauroczona nowym menadżerem, dziewczyna podejrzewa Górkę o romans z szefem. Grzelak nadal nie wie i nie rozumie czego od niego oczekuje Czapla.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1917

W hotelu zaczynają panować nowe zasady po tym jak zmienił się menadżer. Wypytuje Anitę i Kasię o innych pracowników, jednak kobiety nie zamierzają donosić na współpracowników. Tomala pod nie obecność żony objada się niezdrową żywnością, mimo to udaje przed kobietą, że nadal stosuje zdrową dietę. Kajtek zostaje poproszony przez Władka, żeby ten pomógł Julicie w przygotowaniach do matury. Borys odkrywa szokującą tajemnicę Reginy.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1916

Kasia wraca nocnym samolotem do Dubaju. Anita zdradza jej, że menadżer został zwolniony, a je prawdopodobnie czeka taki sam los. Kobiety jednak nie zamierzają poddawać się bez walki. Wkrótce między koleżankami wybucha kłótnia. Kniewski bardzo chce poznać opinię Klary na temat swojej najnowszej powieści. Pyrka stara się delikatnie dać mu do zrozumienia, że jego książka nie jest najlepsza i trzeba ją napisać od nowa. Władek w tajemnicy umawia się z Julitą na korepetycje. Józek o mały włos nie odkrywa ich sekretu.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1915

Kasia przylatuje na kilka dni do Polski i spędza błogi poranek w ramionach Łukasza. Czar jednak pryska, gdy dowiaduje się, że u Górków mieszka Carina, jej przyrodnia siostra. Kasia nie potrafi wybaczyć ojcu zdrady i odtąd nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wiśniewski otrzymuje wiadomość z nagimi zdjęciami córki. Senior nie wie, jak się zachować i co powinien z tym zrobić. Tymczasem Kowaluk i Bilski planują dalsze działania kompromitujące Stańską. Julita w tajemnicy przed Józkiem prosi Władka o pomoc w przygotowaniu do zaległej matury.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1914

Bożena zwierza się Celinie, że nie pamięta wydarzeń z poprzedniego wieczoru. Tymczasem Kowaluk otrzymuje od Bilskiego kompromitujące zdjęcia Stańskiej i planuje zemstę. Po kłótni z żoną Radek informuje Bruna, że musi zrezygnować ze wspólnego interesu. Po południu Lidka niespodziewanie wpada w szał i poniża go przy klientach. Kajtek i Oliwka martwią się o Jowitę. Dziewczyna nie daje znaku życia i usunęła konto w mediach społecznościowych. Wkrótce Patryk przekazuje im wieści na temat siostry i paczkę od niej. Do przyjaciół dzwoni także Angela, która prosi o przygarnięcie jej kolegi z Kanady. Regina wciąż bezwstydnie pokazuje Borysowi swoje zainteresowanie nawet w obecności Aldony.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1913

Bruno planuje otworzyć sieć restauracji i za radą Amelii do spółki zaprasza Radka. Zadowolony kucharz mówi o wszystkim Lidce, ale ona jest zdecydowanie przeciwna temu pomysłowi. Bożena dostaje kolejne zlecenie poza Warszawą. Po pracy, za sprawą Celiny, która ponownie dolewa jej do drinka GHB, urywa się jej jednak film. W nocy do pokoju Stańskiej zakrada się Bilski. Po pobycie w Syrii Iwona ma wrażenie, że pacjenci zgłaszają się do przychodni z samymi błahymi problemami, które w większości można wyleczyć domowymi sposobami. Lekarka coraz częściej zaleca właśnie takie naturalne metody pacjentom, przez co ląduje na dywaniku szefa. Darek i Władek coraz bardziej przywiązują się do Grzesia. Tymczasem Beata odzyskuje siły. W szpitalu u Saganowskiej zjawia się sprawca wypadku, Radecki, by błagać ją o wybaczenie. Serial obyczajowy,

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1912

Natalia otrzymuje wyniki DNA o czym informuje Klemensa, ten jak najszybciej radzi jej poinformować o nich Wilka. Gawron jest śledzony przez Żabcię, która dochodzi do wniosku, że ukochany wplątał się w nielegalne interesy. Do Zosi docierają informacje, że Artur nie długo może wyjść na wolność i otrzymać łagodny wymiar kary. Całą sytuacją przejmuje się Piotr, który pyta ją wprost, którego z nich wybierze.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1911

Klara rozmawia z Kniewski, radzi się się go w sprawie podjęcia decyzji czy ma przyjąć propozycję pracy w wydawnictwie. Paweł podejmuje decyzję i zamieszkuje z Marzeną, o całej sytuacji dowiaduje się Agata, która z tego powodu popada w rozpacz po utracie ukochanego. Przez swoje zachowanie Jula doprowadza Basię i Zenka do szału. Kozłowska chowa się w szafie kiedy do Grzelaków wpada Janek z synem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1910

Piotr i Zosia pozwalają przenocować na kanapie poszukiwanemu przez policję Arturowi, ku radości stęsknionej za nim Ewuni. Walawski jest wściekły, że Chowański znów sprowadza na ich rodzinę problemy. Po odwiedzinach na grobie Marty Artur żegna się z Ernestem. Wiele wskazuje na to, że chce popełnić samobójstwo. Paweł znowu nachodzi Agatę i napada na Huberta, uszkadzając mu odmrożone palce.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1909

Agata staje w obronie Pawła kiedy to Hubert chce go wyrzucić z domu. Krzepińska waha się czy pójść na policje po tym jak odkrywa dowody gehenny  Marty. Chowański na własną rękę postanawia wymierzyć sprawiedliwość mordercy żony przebrany za pielęgniarza. Po tym jak Żabcia zatrudnia się na drugi etat w Feel Good, w kawiarni pojawia się Gawron…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1908

Krzepiński po tym jak Chowański uciekł ze szpitala udziela wywiadu, w który oczernia Artura. Zuzia zostaje przekonana przez Lidkę, aby wróciła po treningu. Klara chce zrezygnować z publikacji swojej drugiej książki, a wszystko to przez problemy związane z nowym redaktorem. Prezes wydawnictwa osobiście dzwoni do Pyrki, a Paweł odwiedza Agatę.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1907

Po przebudzeniu Barbara stwierdza, że bardzo źle się czuje, Celina wmawia kobiecie, że to wszystko przez zbyt dużą ilość alkoholu, którą wypiła poprzedniego wieczoru. Stańska nie zdaje sobie sprawy, że współpracownica Bilskiego odurzyła ją narkotykami. U Zosi pojawia się mężczyzna, który ma informacje od Artura. Dostaje list, w którym dowiaduje się, że Artur każe jej przekazać wysłannikowi 100 tyś. złotych, które znajdują się w sejfie w jego domu. W Piotra głowie rodzą się myśli, że Artur może planować zabójstwo Krzepińskiego.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1906

Bożena dostaje pierwsze zlecenie w firmie Bilskiego. Razem z Celiną ochrania koncert zespołu heavy metalowego w Białymstoku. Koleżanka pomaga jej wdrożyć się w procedury. Po pracy dziewczyny idą do hotelowego baru. Gdy Stańska nie patrzy Celina dolewa jej czegoś do drinka… Natalia mówi Klemensowi, że Alina była w zmowie z Wilkiem. Przyjaciel zgłasza sprawę składu celnego na policji, oddaje też próbki DNA Lei i Macieja do badań na ojcostwo. Zwoleńska z córeczką zostają wypisane ze szpitala, a wieczorem do ich drzwi dobija się Alina… Iwona odwiedza Alka w przychodni. Kiedy były mąż namawia ją do powrotu do pracy, Pyrka opowiada mu o tragicznych wydarzeniach w Syrii, przez które znowu straciła wiarę w to, że jest dobrym lekarzem… Klara nie dogaduje się w sprawie swojej drugiej książki z redaktorem przydzielonym jej przez wydawnictwo, a do Agaty zgłasza się członek ekipy, któremu Paweł jest winien pieniądze.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1905

Domownicy zauważają, że Iwona wróciła wyraźnie odmieniona i domyślają się, że w Syrii musiało wydarzyć się coś, co nią wstrząsnęło. Na bliską depresji Agatę rozmowa z siostrą działa terapeutycznie… Małgorzata i Bogdan oddychają z ulgą, gdy okazuje się, że dzieckiem podrzuconym do okna życia jest córeczka Natalii. Noworodek szybko trafia w objęcia mamy, jednak opieka społeczna bierze Zwoleńską pod lupę… Beata jest przytomna, ale nie ma z nią kontaktu. Gdy ciotka Maryla zamierza zabrać Grzesia do siebie, Saganowskiej udaje się przekazać informację, że chce by to Darek i Władek zajmowali się jej synem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1904

Klemens opiekuje się załamaną uprowadzeniem córki Natalią. Tymczasem Małgorzata i Bogdan, którzy rozwieszają plakaty o zaginionej wnuczce, trafiają na jej ślad. Wilk dostaje wiadomość od Aliny i domyśla się, że to ona stoi za porwaniem dziecka. Grześ choruje, a Darek i Władek – jako nielegalni opiekunowie – nie mogą pójść z nim do przychodni. Tego dnia lekarze podejmują próbę wybudzenia Beaty ze śpiączki. Ciotka Maryla, która zna już prawdę o Janickim, urządza w szpitalu awanturę, grozi wezwaniem policji i żąda oddania jej Grzesia. Po rozstaniu z Pawłem Agata pogrąża się w rozpaczy. Hubert stara się ustawić ją do pionu. Okazuje się, że jego siostra założyła spółkę z Piaseckim i straciła wszystkie pieniądze po rodzicach. Do domu niespodziewanie wraca Iwona.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1903

Natalia szaleje z rozpaczy po zniknięciu córeczki, jest przekonana, że małą porwał Wilk. W poszukiwania Lei włącza się policja. Stańscy dyskutują o propozycji pracy w Australii. Ostatecznie Bruno dla żony rezygnuje z intratnej posady. A Bożena zatrudnia się w agencji ochroniarskiej Bilskiego, nie wiedząc, że mężczyzna działa na zlecenie jej byłego szefa Kowaluka. Ksiądz Tadeusz i Żabcia stają przed niecodziennym wyzwaniem.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1902

Bożena i Bruno wracają z podróży poślubnej i stają przed problemem braku zatrudnienia. Wkrótce Bilski ponawia ofertę pracy dla Stańskiej. Z kolei Bruno dostaje propozycję stanowiska, które wiąże się z koniecznością przeprowadzki do Australii. Natalia daje córeczce na imię Lea. Zwoleńska prosi Klemensa o pomoc w zdobyciu materiału genetycznego Wilka w celu wykluczenia jego ojcostwa. Ku niezadowoleniu Macieja Natalia zamierza po wyjściu ze szpitala wyjechać do Zakrzewia. Wkrótce ktoś zabiera malutką z sali, kiedy jej mama śpi… Tomek rozpoczyna rządy w klubie. Niespodziewanie Jola informuje go o wyjeździe na miesiąc do Indii. W rzeczywistości Kozłowska ma jednak inne plany i próbuje namówić do nich Basię…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1901

Pobyt Grzesia u Władka i Darka zaczyna budzić zainteresowanie sąsiadów. Róża ostrzega syna, że nie mogą w nieskończoność przeciągać nielegalnej opieki nad dzieckiem. Przy łóżku Beaty Janicki spotyka jej ciotkę – Marylę. Kobieta nabiera podejrzeń, że Darek wcale nie jest narzeczonym Saganowskiej. Na prośbę Marioli Borysowi udaje się przekonać Reginę do powierzenia prowadzenia klubu Tomkowi. Czapla cały czas adoruje Grzelaka. Ich spotkanie przerywa nadejście Aldony… Natalia rodzi zdrową córeczkę i wbrew obawom jest malutką oczarowana. Małgorzata przyjeżdża do szpitala razem z Wilkiem. Mężczyzna od razu wchodzi w rolę ojca noworodka, choć Natalia twierdzi, że dziecko nie jest jego.

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1900

Piotr jest zazdrosny o zaangażowanie Zosi w sprawy Chowańskiego. Wkrótce do kobiety dzwoni Ernest z informacją o próbie samobójczej ojca. Walawski ma dość, że życie ukochanej wciąż kręci się wokół Artura. Amelia dowiaduje się, że noclegownia przy parafii została zlikwidowana i okoliczni bezdomni nie mają gdzie się podziać. Razem z przyjaciółmi postanawia zorganizować charytatywny koncert, by uzbierać środki na wynajem nowego pomieszczenia. Krystyna nie przestaje zajmować się związkiem Marka i Anety, liczy także, że po ślubie szybko zostanie babcią. Dylska podejmuje kolejną próbę odwrócenia uwagi Złotej i próbuje zeswatać ją z Jaworskim…

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1899

Agata po tym jak obejrzała „dzieło” Pawła zaczyna wątpić czy trafi ono do dystrybucji. Dochodzi do awantury po tym jak Piasecki nie pojawił się na noc w domu. Franek podejmuje męskie kroki jeżeli chodzi o wspólne życie z Cariną. Znalazła do do wynajęcia, a dodatkowo ksiądz załatwi mu pracę w masarni. Krzepiński nadal udaje ofiarę w mediach, całą sytuacja jest zaniepokojona Umińska. W mediach społecznościowy mężczyzna zdobywa coraz to większe poparcie.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1898

Paweł z Agata są załamani dystrybutor filmu wycofuje się ze współpracy. Chcą ratować całą sytuację. Konfrontacja z Pawłem kończy się wielka awanturą. Do szkoły przychodzi Jowita, która jest spakowana i gotowa na ucieczkę z Badeńskim. Dzwoni do niego i podejrzewa, że Karol zrobił krzywdę Sebastianowi. Wilk opiekuję się Natalią, która odlicza dni do porodu.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1897

Grześ bardzo dobrze czuję się pod opieką Darka i Władka. W szpitalu nadal każdy myśli, że Janicki jest mężem Beaty. Józek pyta żonę czy jest gotowa na kolejne dziecko po tym jak widzi jak dobrze idzie jej opieka nad Grzesiem. Badeński wyszedł z więzienia cała tą sytuacja zaniepokojony jest Patryk, który wzmaga kontrole siostry. Dziewczyna jednak ucieka ze szkoły, aby spotkać się z byłym kochankiem,a co najgorsze proponuje mu wspólna ucieczkę za granicę.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1896

Huberta dręczą koszmary nocne związane z traumatycznymi wydarzeniami w górach. Klara jest namawiana przez Pyrkę na drugie dziecko, jednak kobieta boi się, że znowu będzie miała depresję poporodową. Grześ bardzo przeżywa brak matki, nadal zostaje pod opieką Władka i Darka, wspólnie jadą do szpitala, żeby dowiedzieć się jak się czuję Beata. Sadowki publikuje materiały, które otrzymał od Alicji mimo tego, że miał zakaz od swojego szefa. Umińska zostaje zwolniona z aresztu, zawdzięcza to opinii publicznej.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1895

Na miejscu wypadku pojawiają się Darek i Władek, którzy dowiadują się, że matka Beaty nie żyje, a sama Saganowska w ciężkim stanie trafia do szpitala. Darek chcąc zaopiekować się małym Grzesiem okłamuje policjanta, że jest jego ojcem. Sadowski spotyka się z Klarą i Hubertę i uświadamia ich, że opowiadając o tragedii w górach mogą komuś uratować życie. Borys jest namawiany przez Mariolę, żeby kupił klub fitness.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1894

Umińska po tym jak Krzepiński wybudził się ze śpiączki i złożeniu zeznań zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa. O Jowitę niepokoją się Kajtek i Oliwka. Dziewczyna nie zjawia się na umówionym spotkaniu, a wszystko to za sprawą byłego kochanka, Karola Bedeńskiego, który przez nią trafił za kratki. Darek i Władek próbują wykręcić się z zaplanowanego wspólnego wyjazdu w góry z Radeckim i Beatą. Kiedy rozmawiają przez telefon słyszą odgłosy wypadku!

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1893

W ramionach Pawła z uśmiechem na twarzy budzi się Agata, która zapewnia go, że będzie mu ufała, jednak nie może pozbyć się uczucia zazdrości względem Marzeny. Jowita jest święcie przekonana, że kiedy Sabastiana wróci z Kanady nadal będą parą. Czeka na niego pod jego blokiem. Franek nie daje za wygrana i nie zamierza zniknąć z życia Cariny. Chłopka spotyka się z księdzem Tadeuszem i prosi go o pomoc w znalezieniu pracy.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1892

Do Feel Good zawitał Janek, który ma zamiar poprosić Carinę, aby ta dała im szansę. Kobieta grozi mu jeżeli jej nie zostawi to wyjedzie z kraju. Paweł próbuje wytłumaczyć Agacie, że nic go nie łączy z Marzeną. Dziewczyna jednak nie ma zamiaru słuchać wyjaśnień, podejrzewa zdradę. Pod koła samochodu, który prowadzi Patryk wpada Pyrka. W klubie jest ciężka atmosfera, Tomek nie może wybaczyć Marioli kłamstwa nt. pani prezes, a ona nazywa go żigolakiem.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1891

Górkowie wysłuchują Cariny, która opowiada im jak to poznała Franka i oczywiście się w nim zakochała. Wyznaje tez Radkowi, że nic już nie czuje do ojca swojego dziecka i to koniec tego związku. Franek postanawia walczyć o ciężarną kobieta mimo zapewnień Stefana, że nie odda mu córki. Stan zdrowia Huberta jest coraz lepszy. Wszystkie traumatyczne wydarzenia przyczyniły się do tego, że rodzina się bardziej zjednoczyła. Agata wraca do stolicy i zastaje Pawła w towarzystwie Marzeny! Sadowski powstrzymuje Umińską przed wizytą w szpitalu w dniu wybudzenia mężczyzny.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1880

Media rozpisują się o domniemanym romansie Kniewskiego i Klary, a wszystko to po tym jak paparazzi przyłapali ich na wspólnym wyjściu. Magda już podjęła decyzję o rozwodzie, jednak nadal ja błaga i prosi o ostatnią szansę. Jowita odwiedza Kowalskiego w jego domu. Pierwszy kryzys dopada związek Beaty i Radeckiego. On chce spędzić nadchodzące święta tylko we dwoje, ona jednak musi poświęcić czas mamie i synowi.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1879

Wigilię z Krzepińskim ma zamiar spędzić Umińska, która ma plan zdemaskowania go. Cały ten niebezpieczny pomysł próbuje wybić z głowy Sadowski. Relacje miedzy Zosią i Piotrem zmierzają w stronę związku. Sprawy związane z testamentem postanawia załatwić Chowański. Połowę udziałów zapisuje firmie Zosi, a co najdziwniejsze zachowuje się tak jakby do czegoś się przygotowywał. Kniewskiemu udało się namówić Klarę na udział w spotkaniu opłatkowym literatów.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1878

Relację ze spotkania z Krzepińskim przekazuje Chowańskiemu Umińska. Ewunia, która słyszy ich rozmowę popada w histerię. Bizneswoman postanawia porozmawiać sam na sam z Aldoną, podstępem wybawia ze sklepu Borysa. Jowita zauważa, że podobają się jej starsi faceci, zwierza się o tym Oliwce. Obecnie spodobał się jej mężczyzna, z którym miał stłuczkę Patryk. Nastolatka ma za zadanie dostarczyć pieniądze Sebastianowi za naprawę samochodu, jednak na tym ich spotkanie się nie kończy. Zostaje ona zaproszona na kolacje do mieszkania Kowalskiego.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1877

Na kanapie Krzepińskiego po całej nocy budzi się Umińska, kobieta jest oszołomiona utratą świadomości poprzedniego wieczoru. Co dziwne mężczyzna jest dla nie miły i adorujący. Cała tą dziwną sytuację przerywa była żona Rafała. Reprymendę pracownikom klubu daje Janek, który też apeluj o ich mobilizację w celu pozyskania nowych klientów. Józka i Julitę odwiedza mężczyzna, który prosi ich o pomoc w zbiórce pieniędzy dla chorego dziecka.

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1876

Krystyna z pomocą Anety rozprawia się z Czesławem po tym jak dowiedziała się, że jest oszustem. W auto Sebastiana pod blokiem Kajtka i Oliwki wjeżdża Patryk, to kolejna jego stłuczka. W oko Jowicie niemal natychmiast wpada Kowalski. Krzepiński odzywa się do Umińskiej, postanawia zaprosić kobietę do siebie. Kobieta postanawia tam pojechać, jednak przed wyjazdem informuje Sadowskiego o tym fakcie, tak na wszelki wypadek jakby nie miała wrócić.

Barwy szczęścia” obsada:

Adam Cywka, Adam Szczyszczaj, Adrianna Biedrzyńska, Andrzej Niemyt, Anita Jancia-Prokopowicz, Anna Adamus, Anna Gornostaj, Anna Karwan, Antonina Buczek, Barbara Kurzaj, Bartosz Gelner, Bronisław Wrocławski, Dorota Kolak, Elena Leszczyńska, Elżbieta Romanowska, Emilia Korsak, Emilia Warabida, Ewa Ziętek, Filip Kosior, Gabriela Ziembicka, Grzegorz Mielczarek, Hanna Bieluszko, Helena Englert, Honorata Witańska, Hubert Wiatrowski, Izabela Zwierzyńska, Jacek Romanowski, Jacek Rozenek, Jakub Dmochowski, Jakub Małek, Jakub Wieczorek, Jan Pęczek, Joanna Gleń, Joanna Moro, Joanna Śnieżyńska, Julia Zielińska, Julian Wiszniewski, Józef Grzymała, Kacper Krupski, Karolina Dafne Porcari, Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Kazimierz Mazur, Kazimierz Wysota, Krystian Kukułka, Krzysztof Kiersznowski, Krzysztof Wach, Lesław Żurek, Marcin Perchuć, Marek Krupski, Marek Molak, Marek Siudym, Maria Dejmek, Marianna Kowalewska, Marieta Żukowska, Marta Dobecka, Marzena Trybała, Mateusz Rzeźniczak, Małgorzata Potocka, Michał Rolnicki, Mirosław Baka, Monika Dryl, Natalia Zambrzycka, Olaf Kaprzyk, Olga Bończyk, Olga Jankowska, Oliwier Kozłowski, Oliwier Wieciński, Patryk Cebulski, Patryk Pniewski, Piotr Jankowski, Przemysław Redkowski, Przemysław Stippa, Sambor Czarnota, Sebastian Perdek, Sebastian Stankiewicz, Stanisława Celińska, Sławomira Łozińska, Wiktoria Gąsiewska, Witold Sosulski, Zbigniew Buczkowski, Zofia Zborowska

Zobacz także – M jak miłość, streszczenia odcinków 1374 i 1375


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019