Barwy szczęścia, streszczenia odcinków
telemagazyn.pl

„Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1872

W galerii handlowej spotykają się Anna i Nasielski. Pisarz wyznaje jej, że zrobił z niej główną bohaterkę swojej powieści. Kryzys wiary przeżywa ksiądz Tadeusz, który ma problem związane z uczuciami wobec Cariny. Na plebani pojawia się hierarcha kościelny, który dostał za zadanie wesprzeć księdza. Umińska zostaje poproszona przez Chowańskiego, aby nie publikowała kolejnych artykułów o Krzepińskim, mężczyzna boi się, że ten uniknie kary za morderstwo Marty.

Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1873

U Pyrków pojawia się mecenas Paszkowska, która chce ostrzec Agatę przed Piotrem, który chce zablokować film. Kończy się rozprawa, sędzia ogłasza wyrok i w tym momencie spełnia się najczarniejszy scenariusz Chowańskiego. Z zawodów lekkoatletycznych wracają Filip i Zuzia, ciężko jest im się rozstać i postanawiają resztę dnia spędzić w swoim towarzystwie. Parę przyłapuje Kajtek, widzi jak się całują.

Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1874

Uniewinniający wyrok nie daje spokoju Chowańskiemu, który odrzuca Zosię i prosi Łukasza o przeprowadzenie dziennikarskiego śledztwa oraz zdobycie dowodów pogrążających Krzepińskiego. Alicja zostaje zaproszona na kolację przez porywacza Marty. Rehabilitacja Gregora coraz bardziej się przedłuża, Patryk musi pożyczyć pieniądze od ojca na dalsze leczenie.

Barwy szczęścia” streszczenie odcinka 1875

Pełna obaw jest Ewa, która boi się, że przebywający na wolności Krzepiński porwie ją i zabije jak jej matkę. Z pomocą przychodzi jej Piotr, który robi wszystko, aby zagwarantować bezpieczeństwo córce. Artur otrzymuje informacje od Sadowskiego, mężczyzna mu nie pomoże w śledztwie, żeby nie pogrążać Alicji.

Zobacz także – Pierwsza miłość, streszczenie odcinków 2683, 2684, 2685, 2686, 2687