M jak miłość streszczenie odcinków, najnowsze informacje
Średnia 4.7 (94.55%) 11 głosy(ów)

M jak miłość – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj
m jak miłość streszczenie odcinków 1378, 1379

M jak miłość streszczenie odcinków

M jak miłość” odcinek 1408

Magda namawia Budzyńskiego, by pojechał z nią do Krakowa na wernisaż Anki. Kobieta nie ma pojęcia, że jej ukochany miał niedawno z tą dziewczyną romans. Filarski odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie, w którym spotyka się z Sandrą. Jest przekonany, że Zduński zdradza Kingę. Tymczasem Aga wyznaje Olkowi, że nie spędzili ze sobą namiętnej nocy, a Chodakowski jedynie spał w jej pokoju. Kaja – dziewczyna, która od kilku tygodni potajemnie obserwuje Michała – wychodzi w końcu z ukrycia i umawia z pisarzem na spotkanie.

M jak miłość” odcinek 1407

Magda i Budzyński umawiają się na wizytę do lekarza, by dowiedzieć się, jakie są realne szanse na to, że będą mieli dziecko. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka, dawna przyjaciółka Magdy i Zduńskich, z którą Andrzej miał niedawno płomienny romans. Kalina kontaktuje się z Pawłem, by poprosić go o pomoc. Okazuje się, że jej firma ma poważne kłopoty. Piotrek zgadza się reprezentować Sandrę. Prostytutka przekazuje mu pendrive z nagraniem, przez które grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

M jak miłość” odcinek 1406

Iza po nocy spędzonej z Marcinem wychodzi na chwilę z domu po kawę i od razu wpada na Anię, która szuka Chodakowskiego już od kilku godzin. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku i załamuje się, gdy muzyk kolejny raz ją odrzuca. Wojtek, widząc jak bardzo jego siostra cierpi, postanawia w końcu się zemścić na Eryku. Chłopiec coraz bardziej martwi się też o swoją chorą koleżankę Olę której stan gwałtownie się pogarsza. Tymczasem Agnieszka zagląda znów na Wietrzną i wyznaje Asi, że jej związek z Jackiem się rozpadł.

M jak miłość” odcinek 1405

Artur mimo że sąd orzekł już rozwód _ nadal nie chce zostawić Izy w spokoju i zleca swojemu adwokatowi, by cały czas ją obserwował. Tymczasem Lewińska kupuje w końcu mieszkanie w bloku Marcina i spędza z byłym ukochanym namiętną noc. Kinga i Piotrek decydują się na małą przebudowę przy bistro, by zapewnić Adze wygodniejsze lokum. W pracy Zduński wspólnie z Budzyńskim poznaje Sandrę, która zarabia na życie jako prostytutka. Obaj prawnicy próbują uświadomić dziewczynie, że ich kancelaria ma zwykle innego rodzaju klientów. Sandra jednak upiera się, by to właśnie oni ją reprezentowali i nie przyjmuje odmowy.

M jak miłość” odcinek 1404

Joasia wciąż martwi się o Zosię, od kiedy Eryk złamał dziewczynie serce. Postanawia wybrać się z dziećmi na wieś. Tymczasem w Grabinie wcale nie jest spokojniej… Na próbie kościelnego chóru wybucha nagle ostra kłótnia, bo przyjaciółki Kisielowej atakują Roberta Żaka. Lokalny ksiądz ma przez to problemy z sercem i trafia do przychodni, pod opiekę Agaty i Artura. Marzenka podejrzewa, że zaszła w ciążę i wcale się z tego powodu nie cieszy.

M jak miłość” odcinek 1403

Iza znajduje przed drzwiami domu kolejną białą różę, podrzuconą przez ludzi Artura i wpada w panikę. Tymczasem Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Jarka i zaczyna bandytę śledzić. Nie wie, że ten celowo jedzie na odludzie, by go tam zaatakować. Asia coraz bardziej martwi się o Zosię i w końcu odkrywa, że dziewczyna ma romans z Erykiem. Ale do Warszawy wraca wcześniej z wakacji żona muzyka, Dorota.

M jak miłość” odcinek 1402

Okulista ostrzega Zduńskich, że Kinga powinna urodzić bliźnięta przez cesarskie cięcie, bo inaczej grozi jej utrata wzroku. Tymczasem Aneta i Olek znów się sprzeczają. Gdy Chodakowski zaprzyjaźnia się w bistro z Agą, daje ukochanej nowy powód do zazdrości. Paweł wyjeżdża służbowo do Łodzi razem z Kaliną. W drodze trochę przypadkowo odkrywa, że jego szefowa może być w nim zakochana.

M jak miłość” odcinek 1401

Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię ślubną. Rogowska jest ogromnie zaskoczona swoją kreacją. Marek wraca na kilka dni do Grabiny na wesele siostry. Wyznaje Barbarze, że chciałby na dłużej zostać z Ewą i dziećmi za granicą. Tymczasem Bartek znów ma kłopoty. Lisieckiego odwiedzają dwaj podejrzani koledzy, którzy próbują go zmusić, by wpuścił ich na teren hurtowni. Gdy chłopak odmawia, zaczynają go szantażować.

M jak miłość” odcinek 1400

Kinga coraz gorzej znosi ciążę. Gdy podnosi Miśka, na chwilę traci wzrok. Magda nadal marzy o urodzeniu dziecka i idzie na kontrolną wizytę do lekarza. Budzyńskiego odwiedza Marta. Kobieta postanowiła zrobić bliskim niespodziankę i przyjechała do Polski. Tymczasem Katia i Paweł stawiają się na kolejnej rozprawie rozwodowej. Maria na prośbę Otara organizuje spotkanie Gruzina z córką.

M jak miłość” odcinek 1399

Asia odwiedza razem z Wojtkiem chorą Olę i dowiaduje się od jej matki, że ojciec małej zerwał z nią kontakt, choć nadal mieszka w Warszawie. Chodakowska jest tym oburzona i postanawia porozmawiać z Milewskim. A podczas spotkania czeka ją niespodzianka. Tego samego dnia Joanna umawia się też w studiu nagrań z Erykiem _ nieświadoma, że muzyk ukrywa przed nią swój romans z Zosią. Do tego Michał wyznaje Asi, że jest zainteresowany Agnieszką, co niepokoi Chodakowską. Tymczasem Jakub zdradza Marcinowi, że chciałby umówić się z Izą i prosi przyjaciela o „zielone światło”. Później Chodakowski zabiera Anię do domku w lesie, gdzie czekają na niego bandyci nasłani przez Artura.

M jak miłość” odcinek 1398

Katia ucieka od ojca i prosi Pawła o pomoc. Maria wysłuchuje Zduńskiego, który mówi jej o swoich problemach związanych z rozwodem. Kobieta postanawia mu pomóc i w tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Na wizytę u lekarza umawia się Kinga, która zaczęła źle się czuć. U jej boku cały czas jest Magda, która stara się podnieść ją na duchu. Co najlepsze wyznaje Budzyńskiemu, że chce mieć z nim dziecko. Marek po tym jak sprzedał firmę żegna się z rodziną i wyjeżdża do Dublina.

M jak miłość” odcinek 1397

Janek po postrzale w szyję trafia do szpitala w Gródku. Wkrótce dociera tam przerażona Ula. Wzburzona Sobańska wyprasza dziewczynę z oddziału. Następnego dnia Mostowiakównę oraz Bartka przesłuchuje prokurator. Lisiecki wyznaje bratu, że znów może trafić do więzienia. Andrzejek odkrywa, że Marzenka od miesięcy go okłamuje i w tajemnicy bierze tabletki antykoncepcyjne. Tymczasem Marcin zabiera Izę na romantyczną wycieczkę nad Wisłę. Dziewczyna cały czas jednak obawia się, że Artur nadal im zagraża.

M jak miłość” odcinek 1396

Rodzinna firma Marka ma problemy, przez co prosi on o pomoc Starskiego. Jednak te postanawia na stałe wyjechać z Polski. Jednak zanim to zrobi postanawia rozmówić się z Arturem za to, że przez niego stracił Marię. Jednak z klientek siedliska próbuje uwieść Andrzejka o czym dowiaduje się zazdrosna Marzenka. Mateusz nie chce polecieć do Dublina na wakacje, Ewa domyśla się dlaczego. Janek coraz częściej zaniedbuje służbowe obowiązki, całą tą sytuacja coraz bardziej martwią się Ula i Sonia.

M jak miłość” odcinek 1395

Artur zdradza córce, że chce poprosić Marię o rękę. Basia radzi ojcu, by oświadczył się w obecności całej rodziny. Postawiona w takiej sytuacji Rogowska nie będzie mogła odmówić. Wobec tego Kinga organizuje na Deszczowej małe przyjęcie zaręczynowe. Do Polski przylatuje niespodziewanie siostra Artura, Agata. Kobieta jest załamana po zdradzie męża. Tymczasem Paweł jedzie z Katią na rozprawę rozwodową. Zduński nie zdaje sobie jednak sprawy, że w sądzie czeka dawny narzeczony dziewczyny, Igor. Piotrka natomiast przez cały dzień prześladuje pech.

M jak miłość” odcinek 1394

Do Polski przyjeżdża Zosia, która zdała maturę, z tego powodu też Asia urządza małe przyjęcie. Na Wietrznej pojawia się Eryk, który usiłuje namówić Chodakowską na nagranie piosenki. Dodatkowo proponuje jej randkę. Olek tuż przed rozpoczęciem się zabiegu zmienia zdanie i nie chce podjąć się zabiegu, całą tą sytuacją zaniepokojona jest Aneta.

M jak miłość” odcinek 1393

Marek dowiaduje się, że ktoś złożył donos na jego firmę do Inspektoratu Ochrony Środowiska. Bartek odkrywa też, że hurtownicy dostają tańszy towar od konkurencji. Barbara podejrzewa, że to Starski próbuje zaszkodzić jej synowi. Mateusz nadal umawia się z Lilką Banach. Chłopak zamierza spędzić wakacje z nową ukochaną. Paweł po raz pierwszy przyjeżdża do Grabiny razem z Julką. Tymczasem w Lipnicy wybucha miłosny skandal – Weronika wyznaje mężowi, że jest zakochana w Robercie. W okolicy pojawia się także Żak, oszust matrymonialny, który złamał Kisielowej serce.

M jak miłość” odcinek 1392

Marcin udaje się do sądu na rozprawę związaną z Mają, sąd oznajmia i uznaje go oficjalnie ojcem dziecka. Iza powoli wraca do zdrowia. W grabinie pojawia się Natalia. Nikogo już chyba to nie zdziwi kiedy Bartek wpada w kolejne tarapaty. Mężczyzna wynajęty przez Sobańską podrzuca mu do auta narkotyki. Lisiecki zostaje zatrzymany przez policję i zostaje przeszukane jego auto.

M jak miłość” odcinek 1391

Mimo tego, że Iza jest nieprzytomna policja ustala jej tożsamość. Skalski chce uciec z Mają za granicę, kiedy to Marcin przebywa w areszcie. Asia zostaje ostrzeżona przez Agnieszkę, że Michał kontaktuję się z podejrzanymi typami. Chodakowska spotyka się z niedawno poznanym pianistom Erykiem.

M jak miłość” odcinek 1390

Budzyński udziela rad Marcinowi i za jego namową postanawia dobrowolnie oddać się w ręce policji. Co gorsze okazuje się, że Maja jest chora. Chodakowski jedzie z nią do szpitala, gdzie zostaje aresztowany. Artur wykorzystuje całą sytuację i podstępem zgłasza się do szpitala jako ojciec dziewczynki. Kalinę, która straciła dziadka pociesza Paweł, dziewczyna niespodziewanie go całuje. Przed trudna decyzją operacji kontuzjowanej ręki staje Olek.

M jak miłość” odcinek 1389

Romans, który powstał między Rogowski, a Marią dalej się rozwija. Artur namawia ukochaną, aby ta ponownie z nim zamieszkała. Michał okłamuje Asię, że zgubił portfel i pożycza od niej 5 tysięcy złotych, co najgorsze to, że pieniądze te mu są potrzebne, ponieważ wrócił do hazardu. W bistro pojawia się tajemniczy i sympatyczny pianista Eryk, który wpada w oko Chodakowskiej. Namawia ją, aby wspólnie z jego zespołem zaśpiewała wzruszającą piosenkę. Przed Zosią egzamin maturalny we Francji, dziewczyna postanawia po testch przyjechać do ojczyzny na wakacje.

M jak miłość” odcinek 1388

Janek staje się bardzo agresywny, martwi to Staszka i Sonię. Lisiecki traci pracę, jak się później okazuje ktoś doniósł kierownikowi, że Bartek siedział w więzieniu. Wkrótce dostaje anonimowe zaproszenie do pubu w Gródku, gdzie czeka na niego detektyw wynajęty przez Sobańską. Ania może być oskarżona o współudział – taką informację przekazuje Budzyński Marcinowi.

M jak miłość” odcinek 1387

Przychodzą wyniki Artura, mężczyzna czuje ulgę, gdyż nie ma stwardnienia rozsianego, a objawy jakie ma wskazują na boreliozę. Namiętną noc spędza Maria ze swoim byłym mężem. Ewa udaje się na kontrolę do lekarza, przyczynia się do tego Marek. Justynę nadal nachodzi Mateusz. Dziewczyna ma tego już dość i grozi mu, że pójdzie na policję. Rodzice Kingi założyli się od duże pieniądze, chodzi o zakład jaka będzie płeć bliźniaków.

M jak miłość” odcinek 1386

Marcin postanawia się ukryć w Grabinie, o pomoc prosi Barbarę. Artur domyśla się, gdzie ukrył się jego konkurent i po kilku godzinach pojawia się w siedlisku. Ewa składa propozycje Markowi, chce wraz z nim i chłopakami na rok wyjechać do Dublina. Janek nadal nie może się otrząsnąć po stracie ukochanej, postanawia o niej zapomnieć i wyrzuca wszystkie pamiątki z nią związane.

M jak miłość” odcinek 1385

Michał promuje swoją nową książkę i z tej okazji zaprasza Asię. Znowu zaczyna grę w kasynie i musi spłacić kolejny dług. Marcin nadal przebywa w domku nad jeziorem, a jego ukochana Iza nadal leży w szpitalu nieprzytomna. Artur bez zastanowienia zatrudnia ludzi, aby ci śledzili każdy ruch całej rodziny Chodakowskich, liczy, że dzięki temu dowie się, gdzie przebywa Marcin.

M jak miłość” odcinek 1384

Dochodzi do spotkania Kati oraz Pawła z jej ojcem, Otarem oraz z jej niedoszłym narzeczonym Igorem. U Zduńskiego dodatkowo pojawia się jego matka, która nadal nie jest świadoma, że jej syn wziął w tajemnicy ślub. Zaczyna się kolejna rozprawa dotycząca Budzyńskiego. Andrzej jest gotów walczyć i udowodnić, że oskarżenia Karoliny są jednym wielkim kłamstwem. Jako świadek stawia się Aneta. Rogowski przystępuje do serii badań, które maja wykryć czy czasami nie choruje na stwardnienie rozsiane. Starski zaprasza Marie na spotkanie.

M jak miłość” odcinek 1383

W domku nad jeziorem zaszyli się Maja i Marcin, ukrywają się. Marcin prosi Olka, żeby nikomu nic nie mówił i w tajemnicy przywiózł do nich Szymka. Jednak w trakcie podróży na miejsce spotkania jest śledzony przez Anię. Policja oskarża Marcina o to, że porwał córkę i dodatkowo, że prześladował i bił Izę. Udział w tym oczywiście ma Artur. Paweł ponownie postanawia się zbliżyć do Julki. Jaki jest zdziwiony kiedy dowiaduje się, że dziewczyna zaprzyjaźnia się z jego obecną żoną Katią.

M jak miłość” odcinek 1382

Mąż Skalskie dowiaduje się, że ta posiada telefon za pomocą, którego kontaktuje się z Marcinem. Jest wściekły i zmusza ją do wspólnego wyjazdu do Niemiec, kobieta ulega jego namową. Jednak już na miejscu pojmuje co zrobiła i ucieka, chce jak najszybciej wrócić do Polski. Podczas jej powrotu dochodzi do groźnego wypadku… Michał wraz Asia przygotowują imprezę imieninową dla Wojtka.

„M jak miłość” odcinek 1381

Maria zostaje zaproszona przez Starskiego na kolację, jeszcze tego samego dnia Rogowska spotyka się z Arturem, który oznajmia jej, że może chorować na stwardnienie rozsiane. Ewa ponownie może współpracować z Chrisem, gdyż dostaje nową ofertę na uczelni. Tajemniczy mężczyzna, Józef Modry pojawia się w domu Mostowiaków. Barbara niedawno go poznała na kursie angielskiego. W siedlisku dochodzi do włamania, Bartek wraz Ulą, gdy się o tym dowiadują od razu przyjeżdżają do Grabiny. Janek bez skrupułów wyznaje, że za cały ten incydent obwinia jej chłopaka.

„M jak miłość” odcinek 1380

Na wizycie u ginekologa pojawia się Kinga wraz ze swoim mężem ku ich zdziwieniu dowiadują się, że będą mieć bliźniaków. Między braćmi Zduńskimi dochodzi do kłótni, po tym jak Piotr dowiaduje się, że jego brat ożenił się z Katią. Ania wraz z Marcinem odkrywaja miejsce, leśniczówkę, w które przetrzymywani są Maja i Iza. Po namowach Skalska podejmuje decyzję, że odejdzie od męża, a o pomoc prosi byłego ukochanego.

„M jak miłość” odcinek 1379

Z pomocą Budzyńskiemu i Magdzie przychodzi Aneta, która obmyśliła kolejną intrygę. Izy nadal szuka Marcin, który prosi o pomoc nianię, która od niedawna opiekuje się Mają. W sądzie dochodzi do umorzenia sprawy (brak dowodów) w sprawie jego włamania do Skalskich. Wojtek kolejny raz stara się ukryć problemy szkolne przed Asią. Z pomocą juniorowi przychodzi Michał, który chce mu pomóc, a także ma plan zbliżenia się do jego mamy.

„M jak miłość” odcinek 1378

Marek oznajmia Uli, że jeżeli nie wróci do domu i nie zajmie się z należytym porządkiem siedliskiem przestanie jej pomagać. W sądzie trwa rozprawa, na której pojawia się Budzyński oskarżony o rzekomy atak na Karolinę. Bliska załamania jest Magda, która boi się, że jej ukochany może trafić za kratki. Chodakowskiej całkiem niespodziewanie chce pomóc Aneta, która interesuje dana sprawą. Do mieszkania Kaliny postanawia przenieść się Paweł wraz z Basią. Do Kati ze złymi informacjami dzwoni Igor, który ja ostrzega, że w najbliższym czasie może zostać wdową. W Lipnicy na komisariacie pojawia się nowy pracownik: aspirant Wroński, który jest bardzo przystojny.

Opis serialu:

Serial obyczajowy Reżyseria: Kinga Lewińska Scenariusz: Katarzyna Majewska, Alina Puchała, Marta Kuszewska Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Jolanta Krzywkowska, Arkadiusz Smoleński (Bartek), Paweł Deląg, Wojciech Majchrzak (Grzegorz), Marcel Sabat (Darek Maj), Jowita Budnik (mama Franka Zarzyckiego), Tomasz Ciachorowski(Artur, chłopak Izy), Maria Głowacka (Lenka Zduńska), Ignacy Wudkiewicz (Mikołaj Zduński), Mikołaj Roznerski (Marcin), Grażyna Strachota (Katarzyna Maj), Maurycy Popiel (Olek), Maja Wudkiewicz (Basia Rogowska), Dominika Kluźniak (Ewa), Magdalena Walach (Agnieszka)

Zobacz także:


Aktualizacja: 10 grudnia 2018