M jak miłość streszczenie odcinków, najnowsze informacje
Średnia 4.7 (94.55%) 11 głosy(ów)

M jak miłość – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj
m jak miłość streszczenie odcinków 1378, 1379

Spis treści

M jak miłość streszczenie odcinków

M jak miłość” odcinek 1442

Dariusz zwabia do swojego domu mała Basię Rogowską i zamyka małą w jednym z pokoi. Gdy dziewczynka nie zjawia się w szkole, rodzice zgłaszają jej zaginięcie na policji. Tymczasem Kisielowa składa niezapowiedzianą wizytę w domu Stadnickiego. Magda nareszcie czuje się lepiej i może wyjść ze szpitala. W domu Łukasz, sprawca całej tragedii, wita ją naleśnikami. Kinga zaś organizuje dla niej w bistro przyjęcie niespodziankę. Kamil zapowiada przyjaciółce, że na jakiś czas musi wyjechać. Później udaje się na spotkanie z Anką i jest zmuszony wyznać jej prawdę o swojej chorobie. Malarka dowiaduje się, że zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Gryc każe jej obiecać, że nikomu o tym nie powie.

M jak miłość” odcinek 1441

W lesie znaleziono zwłoki Roberta. Rafał, Janek i Sonia są zszokowani tą fatalną nowiną, a Staszek przekazuje ją księdzu. Barbara oraz Kisielowa udają się na plebanię, by go wspierać. Jednym z podejrzanych o zbrodnię jest zazdrosny mąż brunetki, z którą Wroński romansował. Tymczasem Dariusz kasuje ze swojego komputera wszystkie nielegalne materiały i znów pisze sms-y z Basią Rogowską podając się za Antka. Dziewczynka, w tajemnicy przed rodzicami, umawia się z nim na spotkanie. Marcin jedzie z Izą i dziećmi do Grabiny.

M jak miłość” odcinek 1440

Policja z Lipnicy szuka mężczyzny, który zaatakował małą Kaję, a jednym z podejrzanych zostaje Banach. Aspirant Wroński wpada jednak na nowy trop i postanawia przesłuchać ojca Rafała – Dariusza Stadnickiego. Tymczasem w Warszawie Paweł zabiera w końcu swoje rzeczy z biura i żegna się z Kaliną. Piotrek robi Kindze „niespodziankę” i zawozi ukochaną do mieszkania, które niedawno kupił jako rodzinną inwestycję.

M jak miłość” odcinek 1439

W siedlisku trwają przygotowania do imprezy sylwestrowej, a jej gospodynią zostaje Barbara. Robert Żak postanawia, że tego wieczoru odważy się i po raz kolejny poprosi Kisielową, by za niego wyszła. Tymczasem Ula i Bartek planują spędzić ostanie chwile roku w lokalnym pubie. Czeka ich huczna zabawa. Wcześniej jednak do pensjonatu zagląda ojciec dziewczyny – Jakubczyk. Senior skutecznie psuje Mostowiakównej humor. W dodatku ich spotkanie nie kończy się miło. Marzenka odkrywa, że Andrzejek, by zdobyć dodatkowe pieniądze, walczy na ringu. Ma do niego o to pretensje. Policjant Robert znów łamie damskie serce i wpada przez to w tarapaty.

M jak miłość” odcinek 1438

Julka ma powód do radości, ponieważ jej ojciec, który leżał w szpitalu po próbie samobójczej, wreszcie opuszcza placówkę. Jednak Kryszak, pewien, że zniszczył przyszłość całej rodziny, wciąż nie może sobie tego darować i cierpi na depresję. Paweł niespodziewanie proponuje seniorowi nowy, wspólny biznes. Iza jest załamana, bo suknia, którą zamówiła w Chinach, zupełnie nie nadaje się na ślub. Marcin postanawia zdobyć dla ukochanej kreację, która ją zachwyci. Łukasz kolejny raz spotyka się z Katią i próbuje odkryć, dlaczego dziewczyna uciekła wcześniej z hotelu. Otar stresuje się przed otwarciem swojego baru. Gruzin jest załamany, bo jego lokal nie ma kelnerki. Tymczasem Sandra prosi Pawła, by załatwił jej pracę.

M jak miłość” odcinek 1437

Ostatnie wydarzenia dają się Łukaszowi we znaki. Wojciechowski nie może udźwignąć tego, że Magda, która zamiast swoich leków połknęła jego narkotyki, może umrzeć. Załamany chłopak upija się, a w końcu wyznaje Marcie, że to właśnie on jest winny tej sytuacji. Tymczasem ukochana Budzyńskiego wciąż walczy o życie, a w szpitalu czuwają przy niej wszyscy przyjaciele i rodzina. Mały Wojtek niespodziewanie znika podczas szkolnej wycieczki do Kampinosu. Chodakowski oddala się od kolegów razem ze swoją przyjaciółką Olą i przez kilka godzin nie daje znaku życia. Przestraszona Joanna od razu jedzie na miejsce, by wziąć udział w poszukiwaniach. Wspiera ją Leszek Krajewski.

M jak miłość” odcinek 1436

Magda, która zamiast swoich leków na serce połknęła narkotyki Łukasza, odzyskuje przytomność. Jej stan jest poważny. Gdy Kamil dowiaduje się o tym incydencie, nie waha się ani chwili i odwiedza ją w szpitalu. Budzyński wraca do domu i atakuje Wojciechowskiego, gdyż już wie od lekarza, że jego ukochana miała we krwi substancje odurzające. Kinga odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie. Jest pewna, że ma kochankę. Skalski nadal próbuje przekonać psychiatrę do swojej przemiany. Ma nadzieję, że kobieta zgodzi się, by opuścił szpital. Ona jednak postanawia wcześniej porozmawiać o Arturze z Izą. Tymczasem w Grabinie Maria odkrywa, że Basia kontaktuje się z niejakim Antkiem. Próbuje ustalić, kim jest nowy kolega córki.

M jak miłość” odcinek 1435

agda mówi Kindze, że umówiła się z Kamilem, a Andrzej o niczym nie wie. Spotkanie z dawnym kochankiem sprawia, że Marszałek wraca myślami do przeszłości, wspomina dobre i złe chwile. Gryc bowiem niegdyś sporo namieszał w jej życiu. Po tym wszystkim kobieta długo nie może odzyskać spokoju. Gdy w nocy sięga po leki, nagle traci przytomność. Tymczasem Łukasz proponuje Katii, by wyjechali za miasto. Ma nadzieję, że przeżyje z nią niezapomnianą noc. Dziewczyna wyznaje Julce, że nadal jest dziewicą. Tymczasem Paweł odwiedza razem Kryszak w szpitalu jej ojca. Lekarz ostrzega rodzinę, że senior wciąż ma skłonności samobójcze. Kalina proponuje Zduńskiemu, by został jej partnerem w firmie. Ponadto kolejny raz wyznaje mu miłość.

M jak miłość” odcinek 1434

Anka wciąż przebywa w siedlisku. Jej bezpieczeństwa pilnie strzegą Bartek i Andrzejek. Bracia zauważają przy domu podejrzanego mężczyznę. Poza tym Lisiecki robi ukochanej Uli niespodziankę i z pomocą policjanta Roberta (Filip Gurłacz) odnajduje jej biologicznego ojca. Myśli o tym, by zaprosić seniora na ich ślub. Jednak, gdy Jakubczyk pojawia się w siedlisku, zaczyna tego żałować. Mężczyzna okrada córkę z pieniędzy, które dostała od Marzenki i Andrzejka na zakup nowego pieca. Tymczasem Janek kolejny raz próbuje zbliżyć się do Soni. Na Deszczowej niespodziewanie zjawia się dawny kochanek Magdy i przyjaciel Zduńskich, Kamil Gryc (Marcin Bosak). Jego wizyta mile zaskakuje dziewczyny.

M jak miłość” odcinek 1433

Aga widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i czuje ukłucie zazdrości. On niebawem, ku jej zdziwieniu proponuje, by byli ze sobą na poważnie. Dziewczyna postanawia zatem przedstawić Chodakowskiego swojej matce. Chłopak poznaje Teresę. Spotkanie to jednak nie przebiega po jego myśli, gdyż pechowo zaprezentuje się jej niemal w negliżu. Tymczasem w dniu mikołajek Marcin robi Izie niespodziankę i się jej oświadcza. Artur wciąż usiłuje zdobyć przepustkę na święta, pod pretekstem spotkania z ciężko chorym wujkiem. W końcu udaje mu się przekonać swoją lekarkę, by mu pomogła. Tymczasem Asia kłóci się z robotnikami z firmy Krajewskiego. Trafia przez to na komisariat. Z opresji ratuje ją Leszek.

M jak miłość” odcinek 1432

Paweł odkrywa, że ojciec Julki ma ogromny dług i może nawet stracić przez to dom. Mężczyzna załamuje się i postanawia popełnić samobójstwo. Anka wychodzi ze szpitala. Jej nowym adwokatem, na prośbę Budzyńskiego, zostaje Werner. Łukasz, dzięki pomocy swojej siostry Ani, umawia się z Katią na randkę. Chłopak rozsypuje też niechcący w domu narkotyki. Tabletki mieszają się z lekiem, który przyjmuje Magda. Tymczasem do Warszawy powraca niespodziewanie Kamil Gryc.

M jak miłość” odcinek 1431

Sonia coraz bardziej zbliża się do Janka, a Morawski postanawia w końcu spędzić z dziewczyną namiętną noc. Marzenka pewna, że bez kosztownego leczenia nie zajdzie w ciążę, załamuje się. Andrzejek, aby zdobyć pieniądze na terapię żony, postanawia walczyć na ringu. Tymczasem Lisiecka próbuje załatwić sobie pożyczkę w lokalnym banku. Odkrywa, że w placówce pracuje jej dawny przyjaciel – Krystian. Maria i Artur sądzą, że Basia coś przed nimi ukrywa i coraz bardziej się tym niepokoją. Postanawiają przejrzeć telefon córki.

M jak miłość” odcinek 1430

Anka, która uległa wypadkowi, odzyskuje przytomność. Magda i Andrzej oddychają z ulgą. Prawnik podejrzewa jednak, że kobieta została potrącona specjalnie. Nazajutrz radzi swojej byłej kochance, aby zaczęła współpracować z prokuraturą. Asia zostaje w domu sama, gdyż Wojtek pojechał na szkolną wycieczkę. Michał wykorzystuje okazję i próbuje podbić jej serce. Marcin zabiera Izę do domu nad jeziorem. Przygotował dla niej romantyczną niespodziankę. Tymczasem Skalski znów próbuje zastraszyć była żonę.

M jak miłość” odcinek 1429

Paweł, Julka oraz Sandra szukają Basi i Damiana. Magda, która dowiedziała się o dawnym romansie Budzyńskiego z Anką, opuszcza dom na Deszczowej i zostawia ukochanego samego. Zalana łzami Marszałek, opowiada o swych kłopotach Wernerowi. Tymczasem Łukasz wykrada z gabinetu Budzyńskiego dokument, na którym zależy Ance. Niebawem Wojciechowski po raz kolejny spotyka Katię. Próbuje zrobić na niej wrażenie.

M jak miłość” odcinek 1428

Kinga i Piotrek szykują się na chrzest bliźniaczek. Na nieszczęście, Otar pozbawia bistro prądu, a planowane przyjęcie rodzinne może nie dojść do skutku. Anka postanawia zemścić się na Budzyńskim i donosi Magdzie o ich romansie. Julka znów zbliża się do Pawła. Łukasz poznaje przypadkiem Katię. Dziewczyna od razu wpada mu w oko. Chłopak robi też wszystko, by uniknąć spotkania z Korinem, u którego ma dług. Basia Zduńska ma kłopoty przez swojego przyjaciela Damiana. Chłopak jest załamany po tym, jak jego koledzy domyślają się, że jest synem prostytutki, Sandry. Postanawia uciec z domu razem z Basią.

M jak miłość” odcinek 1427

Basia Rogowska nadal utrzymuje kontakt z poznanym przez internet Antkiem. Nie ma jednak pojęcia, że jej znajomy jest dorosłym mężczyzną. Pedofil obserwuje jej dom i zostawia dla dziewczynki prezent. Kisielowa urządza w remizie potańcówkę dla mieszkańców. Robert Żak korzystając z okazji prosi ukochaną o rękę. Ula żąda od Bartka wyjaśnień w sprawie Mirka. Lisiecki wyznaje, że brał udział w bójce, a Janek może mu poważnie zaszkodzić. W Lipnicy zjawia się nowy policjant, Rafał Stadnicki. Chłopak jest synem urzędnika z sołectwa, lecz nie utrzymuje z ojcem kontaktu. Postanawia zamieszkać z kolegami w leśniczówce.

M jak miłość” odcinek 1426

Asia kontynuuje walkę o zachowanie lokalnego parku oraz placu zabaw. Próbuje porozmawiać z deweloperem, który rozpoczął już prace terenowe. W firmie poznaje jednak tylko syna biznesmena – Leszka Krajewskiego (Sławomir Uniatowski), który okazuje się bliskim znajomym Michała. Tymczasem Olek postanawia podstępem wprowadzić się do Agi, by sprawdzić, czy na pewno do siebie pasują. Chodakowski udaje zatem, że ma zalane mieszkanie… Skalski przejmuje firmę wuja. Próbuje także oczarować psychiatrę, która ocenia jego zachowanie w szpitalu. Artur zrobi wszystko, by odzyskać wolność i znów pojawić się w życiu Izy.

M jak miłość” odcinek 1425

Łukasz, aby spłacić swoje długi, postanawia okraść Budzyńskiego. Tymczasem Anka jest gotowa na wszystko, by podczas prowadzenia sprawy Andrzej nie wydał jej wspólnika Aleksa. Najpierw próbuje adwokata przekupić, później ucieka się do szantażu. W bistro poszukuje pracy kucharz Jacek Poręba. Robotnicy, którzy remontują wynajęty przez Otara lokal, sprawiają Katii mnóstwo problemów. Kiedy mężczyźni stają się agresywni, w obronie byłej żony staje Paweł. Ostatecznie Zduński postanawia sam pomóc dziewczynie

M jak miłość” odcinek 1424

W siedlisku zjawia się Mirek Kowalik, znajomy Bartka z więzienia. Chłopak wyznaje Lisieckiemu, że jego matka jest terroryzowana przez bandytów, którym jest winna pieniądze. Bartek postanawia mu pomóc, mimo że grozi mu przez to powrót do aresztu. Tymczasem policja podejrzewa, że Mirek jest zamieszany w sprawę uprowadzenia nastolatki. Doktor Rogowska wciąż flirtuje z sympatycznym strażakiem, Maciejem. W końcu brat przyłapuje ją na amorach. Lekarka próbuje także pomóc Banachowej, narażając się na zemstę jej męża.

M jak miłość” odcinek 1423

uż przed porodem Kinga ma złe przeczucia. Prosi Magdę, by zajęła się jej bliskimi, gdyby wydarzyło się najgorsze. Wkrótce wraz z Piotrem wybiera się do restauracji. Nagle zaczyna odczuwać silny ból i trafia do szpitala. Tymczasem Marszałek i Filarski kończą urządzanie kawalerki Zduńskiego. Niestety, przez przypadek wywołują w mieszkaniu pożar. Asia dowiaduje się, że w miejscu lokalnego parku i placu zabaw ma zostać zbudowane centrum handlowe. Chodakowska postanawia zorganizować protest w tej sprawie.

M jak miłość” odcinek 1422

Olek wciąż spotyka się z Agą. Wkrótce wraca także do pracy przy stole operacyjnym. Marcin uświadamia sobie, jak bardzo zranił Anię. Dopadają go wyrzuty sumienia. Katia dręczy się tym, że Paweł ma przez nią problemy z Julką. Martwi się także o ojca, który został okradziony przez Igora z zemsty za porzucenie. Otar ma jednak nowy pomysł na biznes. Postanawia wynająć lokal, który sąsiaduje z bistro. Tymczasem do Polski przylatuje Basia. Gdy dowiaduje się, że Zduński rozstał się z ukochaną, postanawia na nowo połączyć parę.

M jak miłość” odcinek 1421

Magda odwiedza kardiologa. Ma nadzieję, że lekarz zgodzi się, by odstawiła leki, przez które nie może zajść w ciążę. Łukasz zaczyna pracę jako masażysta. W tajemnicy natomiast działa jako diler narkotyków. Budzyński odkrywa, że Anka oszukała jednego z jego klientów, starszego kolekcjonera. Tymczasem Paweł nadal próbuje odzyskać Julkę. Kinga przekonuje dziewczynę, by wróciła do pracy w bistro. Cała rodzina namawia Natalię, by zgodziła się porozmawiać z Frankiem. Chłopak uparcie twierdzi, że nie zdradził żony.

M jak miłość” odcinek 1420

Natalia wciąż jest załamana po rozstaniu z Frankiem. Wyznaje Marii, że nie znajduje w sobie siły, by cieszyć się życiem. Wkrótce w leśniczówce zjawia się Justyna. Dziewczyna przyznaje, że ma z Zarzyckim romans. Tymczasem Kisielowa wspierana przez najbliższych bierze udział w wyborach na sołtysa. Jej głównym przeciwnikiem jest Banach. Bartek natomiast walczy o życie lokalnego księdza, który podczas spaceru dostał nagle zawału.

M jak miłość” odcinek 1419

Natalia przyjeżdża do Grabiny razem z małą Hanią. Wyjawia swoim bliskim, że jej związek z Frankiem rozpadł się. Kisielowa rozpoczyna batalię z Banachem o stanowisko sołtysa. Tymczasem do lokalnej przychodni trafia jego żona. Maria i Agata zauważają na jej ciele siniaki. Domyślają się, że kobieta padła ofiarą przemocy w rodzinie. Bartek postanawia dać Uli swoją najcenniejszą, rodzinną pamiątkę: pierścionek, który należał przed laty do jego matki.

M jak miłość” odcinek 1418

Michał nadal gra w pokera, ukrywając swój nałóg przed Asią. Poza tym pisarz znów pomaga Kai, gdy dziewczyna decyduje się na wyjazd do Londynu. Milewski, ojciec Oli, zaprasza Asię oraz Wojtka na uroczysty obiad. Marcin namawia Izę, by w końcu się do niego przeprowadziła. Później cała rodzina świętuje imieniny Mai. Tymczasem Łukasz wciąż mieszka u Budzyńskiego, który przekonuje go, by spotkał się z matką Martą i spróbował się z nią pogodzić. Anka odwiedza Andrzeja w kancelarii gotowa na wszystko, by utrzymać z byłym kochankiem kontakt. Magda ma coraz większe problemy ze zdrowiem i musi wrócić do szpitala.

M jak miłość” odcinek 1417

Magda ma na nowo problemy ze zdrowiem i odwiedza lekarza. Marta wraca nagle do Polski i załamana prosi o pomoc Budzyńskiego. Wojciechowska wyznaje, że jej syn wpadł za granicą w kłopoty i został dilerem narkotyków. Kilka godzin później Łukasz zjawia się w Warszawie. Poza tym Andrzej w tajemnicy przed aktualną ukochaną kolejny raz spotyka się z Anką. Paweł próbuje odszukać Julkę po tym, jak z nim zerwała, ale dziewczyna uparcie go unika. Olek postanawia w końcu oficjalnie rozstać się z Anetą, ale Kryńska wybucha wściekłością i robi wszystko, by mu to utrudnić.

M jak miłość” odcinek 1416

Julka od dłuższego czasu źle się czuje i podejrzewa, że zaszła w ciążę. Do Polski wraca niespodziewanie Katia. Dziewczyna wyznaje Pawłowi, że go kocha i namawia Zduńskiego do zerwania z rywalką. Ich rozmowę słyszy przypadkiem Julka. W Grabinie rozkwita nowy romans. Maciek Jaracz szuka okazji do kolejnych spotkań z Agatą. Próbuje umówić się z nią na kawę. Siostra Artura w końcu zgadza się pójść z nim na randkę.

M jak miłość” odcinek 1415

Marcin informuje o swoim związku z Izą Ankę i Jakuba. Artur trafia do szpitala psychiatrycznego, nie zamierza pogodzić się ze stratą ukochanej. Wojtek zostaje kapitanem szkolnej drużyny piłki nożnej. Jego radość kończy się na wieść, że na treningu przed meczem wszystkim zawodnikom mają towarzyszyć ojcowie. Bliscy postanawiają zrobić, co w ich mocy, by wesprzeć chłopca. Michał próbuje pomóc Kai, która do tej pory uważała się za jego córkę. Kontaktuje się ze prawnikiem, mecenasem Okulickim.

M jak miłość” odcinek 1414

Anka znów przyjeżdża do Warszawy i narzuca się Budzyńskiemu. Posuwa się nawet do szantażu, by odzyskać kochanka. Andrzej nie chce nawet myśleć o konsekwencjach swojego dawnego romansu. Na domiar złego, jego prześladowczyni razem z Magdą urządza w bistro imprezę przedporodową dla Kingi. Tymczasem Aneta przyłapuje Olka na schadzce z Agą. Rozwścieczona kobieta rzuca się na rywalkę z pięściami i grozi niewiernemu partnerowi śmiercią. Piotrek wciąż ukrywa przed żoną, że kupił kawalerkę i w tajemnicy remontuje mieszkanie wspólnie z Filarskim. Niespodziewanie prostytutka Sandra zdradza Zduńskiemu, że jego teść zaproponował jej małżeństwo.

M jak miłość” odcinek 1413

Policja aresztuje bandytów, którzy napadli na kantor. Bartek nadal obawia się, że dosięgnie go zemsta. Martwi się też o bezpieczeństwo Uli. Chłopak po postrzale wciąż utyka i boi się, że nie odzyska sprawności i nie znajdzie przez to pracy. Barbarę znów odwiedza Józef Modry. Mężczyzna jest zdeterminowany, by zdobyć w końcu jej przyjaźń. Marcin i Iza chcą odpocząć od trosk i zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach. Przyjeżdżają do siedliska na krótkie wakacje.

M jak miłość” odcinek 1412

Iza odkrywa, że ktoś włamał się do jej nowego mieszkania. Przerażona prosi o pomoc Marcina. Ania wraca do Warszawy i wyznaje Chodakowskiemu, że jej matka została potrącona przez samochód. Dziewczyna podejrzewa, że to nie był wypadek. Uważa także, że to ona miała być celem ataku. Tymczasem Olek kontynuuje flirt z Agą. Nie ma pojęcia, jak bardzo Aneta to przeżywa. Michał wyznaje Kai, że nie może być jej ojcem ze względów medycznych. Dziewczyna źle znosi tę wiadomość…

M jak miłość” odcinek 1411

Paweł poznaje w końcu rodzinę Julki. Ojciec dziewczyny od razu pyta Zduńskiego, kiedy młodzi wezmą ślub. Tymczasem Magda i Budzyński jadą do Krakowa na wernisaż Anki. Była kochanka cały czas próbuje zbliżyć się do Andrzeja. Prawnik jest przerażony na myśl, że przez dawny romans może utracić serce Magdy, która nadal nie wie, co łączyło jej ukochanego z Anką. Z kolei Filarski przekonuje w końcu Marszałka, że Piotrek ma romans z Sandrą. Obaj seniorzy jadą do mieszkania zięcia, by zbadać sprawę, a wścibska sąsiadka Zduńskiego wzywa policję przekonana, że na miejscu działa agencja towarzyska i Sandra przyjmuje kolejnych klientów.

M jak miłość” odcinek 1410

Bartek, ciężko ranny w nogę, ukrywa się w siedlisku. Wyznaje Uli, że postrzelili go bandyci, którzy zaplanowali napad na kantor. Mostowiakówna od razu prosi o pomoc Marię, błagając, żeby nie mówiła o tym policji. Burzliwy dzień czeka też Barbarę. Najpierw po raz kolejny odwiedza ją Józef Modry, który wciąż ma nadzieję, że przyjaciółka umówi się z nim na randkę. Później w ogrodzie Mostowiaków wybucha pożar i na miejsce przyjeżdżają strażacy. Ich nowym komendantem okazuje się Maciej Jaracz.

M jak miłość” odcinek 1409

Bartek znów jest szantażowany przez dawnych wspólników, ale próbuje ukryć to przed Ulą. Tymczasem w Lipnicy dochodzi do brutalnego napadu na kantor. Z ogrodu Mostowiaków ktoś kradnie świeżo posadzone tuje. Kisielowa, szukając złodzieja, dociera do domu nowego mieszkańca Grabiny, Macieja Jaracza. Później, podczas przechadzki w lesie, przystojnego sąsiada poznaje także Agata.

M jak miłość” odcinek 1408

Magda namawia Budzyńskiego, by pojechał z nią do Krakowa na wernisaż Anki. Kobieta nie ma pojęcia, że jej ukochany miał niedawno z tą dziewczyną romans. Filarski odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie, w którym spotyka się z Sandrą. Jest przekonany, że Zduński zdradza Kingę. Tymczasem Aga wyznaje Olkowi, że nie spędzili ze sobą namiętnej nocy, a Chodakowski jedynie spał w jej pokoju. Kaja – dziewczyna, która od kilku tygodni potajemnie obserwuje Michała – wychodzi w końcu z ukrycia i umawia z pisarzem na spotkanie.

M jak miłość” odcinek 1407

Magda i Budzyński umawiają się na wizytę do lekarza, by dowiedzieć się, jakie są realne szanse na to, że będą mieli dziecko. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka, dawna przyjaciółka Magdy i Zduńskich, z którą Andrzej miał niedawno płomienny romans. Kalina kontaktuje się z Pawłem, by poprosić go o pomoc. Okazuje się, że jej firma ma poważne kłopoty. Piotrek zgadza się reprezentować Sandrę. Prostytutka przekazuje mu pendrive z nagraniem, przez które grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

M jak miłość” odcinek 1406

Iza po nocy spędzonej z Marcinem wychodzi na chwilę z domu po kawę i od razu wpada na Anię, która szuka Chodakowskiego już od kilku godzin. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku i załamuje się, gdy muzyk kolejny raz ją odrzuca. Wojtek, widząc jak bardzo jego siostra cierpi, postanawia w końcu się zemścić na Eryku. Chłopiec coraz bardziej martwi się też o swoją chorą koleżankę Olę której stan gwałtownie się pogarsza. Tymczasem Agnieszka zagląda znów na Wietrzną i wyznaje Asi, że jej związek z Jackiem się rozpadł.

M jak miłość” odcinek 1405

Artur mimo że sąd orzekł już rozwód _ nadal nie chce zostawić Izy w spokoju i zleca swojemu adwokatowi, by cały czas ją obserwował. Tymczasem Lewińska kupuje w końcu mieszkanie w bloku Marcina i spędza z byłym ukochanym namiętną noc. Kinga i Piotrek decydują się na małą przebudowę przy bistro, by zapewnić Adze wygodniejsze lokum. W pracy Zduński wspólnie z Budzyńskim poznaje Sandrę, która zarabia na życie jako prostytutka. Obaj prawnicy próbują uświadomić dziewczynie, że ich kancelaria ma zwykle innego rodzaju klientów. Sandra jednak upiera się, by to właśnie oni ją reprezentowali i nie przyjmuje odmowy.

M jak miłość” odcinek 1404

Joasia wciąż martwi się o Zosię, od kiedy Eryk złamał dziewczynie serce. Postanawia wybrać się z dziećmi na wieś. Tymczasem w Grabinie wcale nie jest spokojniej… Na próbie kościelnego chóru wybucha nagle ostra kłótnia, bo przyjaciółki Kisielowej atakują Roberta Żaka. Lokalny ksiądz ma przez to problemy z sercem i trafia do przychodni, pod opiekę Agaty i Artura. Marzenka podejrzewa, że zaszła w ciążę i wcale się z tego powodu nie cieszy.

M jak miłość” odcinek 1403

Iza znajduje przed drzwiami domu kolejną białą różę, podrzuconą przez ludzi Artura i wpada w panikę. Tymczasem Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Jarka i zaczyna bandytę śledzić. Nie wie, że ten celowo jedzie na odludzie, by go tam zaatakować. Asia coraz bardziej martwi się o Zosię i w końcu odkrywa, że dziewczyna ma romans z Erykiem. Ale do Warszawy wraca wcześniej z wakacji żona muzyka, Dorota.

M jak miłość” odcinek 1402

Okulista ostrzega Zduńskich, że Kinga powinna urodzić bliźnięta przez cesarskie cięcie, bo inaczej grozi jej utrata wzroku. Tymczasem Aneta i Olek znów się sprzeczają. Gdy Chodakowski zaprzyjaźnia się w bistro z Agą, daje ukochanej nowy powód do zazdrości. Paweł wyjeżdża służbowo do Łodzi razem z Kaliną. W drodze trochę przypadkowo odkrywa, że jego szefowa może być w nim zakochana.

M jak miłość” odcinek 1401

Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię ślubną. Rogowska jest ogromnie zaskoczona swoją kreacją. Marek wraca na kilka dni do Grabiny na wesele siostry. Wyznaje Barbarze, że chciałby na dłużej zostać z Ewą i dziećmi za granicą. Tymczasem Bartek znów ma kłopoty. Lisieckiego odwiedzają dwaj podejrzani koledzy, którzy próbują go zmusić, by wpuścił ich na teren hurtowni. Gdy chłopak odmawia, zaczynają go szantażować.

M jak miłość” odcinek 1400

Kinga coraz gorzej znosi ciążę. Gdy podnosi Miśka, na chwilę traci wzrok. Magda nadal marzy o urodzeniu dziecka i idzie na kontrolną wizytę do lekarza. Budzyńskiego odwiedza Marta. Kobieta postanowiła zrobić bliskim niespodziankę i przyjechała do Polski. Tymczasem Katia i Paweł stawiają się na kolejnej rozprawie rozwodowej. Maria na prośbę Otara organizuje spotkanie Gruzina z córką.

M jak miłość” odcinek 1399

Asia odwiedza razem z Wojtkiem chorą Olę i dowiaduje się od jej matki, że ojciec małej zerwał z nią kontakt, choć nadal mieszka w Warszawie. Chodakowska jest tym oburzona i postanawia porozmawiać z Milewskim. A podczas spotkania czeka ją niespodzianka. Tego samego dnia Joanna umawia się też w studiu nagrań z Erykiem _ nieświadoma, że muzyk ukrywa przed nią swój romans z Zosią. Do tego Michał wyznaje Asi, że jest zainteresowany Agnieszką, co niepokoi Chodakowską. Tymczasem Jakub zdradza Marcinowi, że chciałby umówić się z Izą i prosi przyjaciela o „zielone światło”. Później Chodakowski zabiera Anię do domku w lesie, gdzie czekają na niego bandyci nasłani przez Artura.

M jak miłość” odcinek 1398

Katia ucieka od ojca i prosi Pawła o pomoc. Maria wysłuchuje Zduńskiego, który mówi jej o swoich problemach związanych z rozwodem. Kobieta postanawia mu pomóc i w tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Na wizytę u lekarza umawia się Kinga, która zaczęła źle się czuć. U jej boku cały czas jest Magda, która stara się podnieść ją na duchu. Co najlepsze wyznaje Budzyńskiemu, że chce mieć z nim dziecko. Marek po tym jak sprzedał firmę żegna się z rodziną i wyjeżdża do Dublina.

M jak miłość” odcinek 1397

Janek po postrzale w szyję trafia do szpitala w Gródku. Wkrótce dociera tam przerażona Ula. Wzburzona Sobańska wyprasza dziewczynę z oddziału. Następnego dnia Mostowiakównę oraz Bartka przesłuchuje prokurator. Lisiecki wyznaje bratu, że znów może trafić do więzienia. Andrzejek odkrywa, że Marzenka od miesięcy go okłamuje i w tajemnicy bierze tabletki antykoncepcyjne. Tymczasem Marcin zabiera Izę na romantyczną wycieczkę nad Wisłę. Dziewczyna cały czas jednak obawia się, że Artur nadal im zagraża.

M jak miłość” odcinek 1396

Rodzinna firma Marka ma problemy, przez co prosi on o pomoc Starskiego. Jednak te postanawia na stałe wyjechać z Polski. Jednak zanim to zrobi postanawia rozmówić się z Arturem za to, że przez niego stracił Marię. Jednak z klientek siedliska próbuje uwieść Andrzejka o czym dowiaduje się zazdrosna Marzenka. Mateusz nie chce polecieć do Dublina na wakacje, Ewa domyśla się dlaczego. Janek coraz częściej zaniedbuje służbowe obowiązki, całą tą sytuacja coraz bardziej martwią się Ula i Sonia.

M jak miłość” odcinek 1395

Artur zdradza córce, że chce poprosić Marię o rękę. Basia radzi ojcu, by oświadczył się w obecności całej rodziny. Postawiona w takiej sytuacji Rogowska nie będzie mogła odmówić. Wobec tego Kinga organizuje na Deszczowej małe przyjęcie zaręczynowe. Do Polski przylatuje niespodziewanie siostra Artura, Agata. Kobieta jest załamana po zdradzie męża. Tymczasem Paweł jedzie z Katią na rozprawę rozwodową. Zduński nie zdaje sobie jednak sprawy, że w sądzie czeka dawny narzeczony dziewczyny, Igor. Piotrka natomiast przez cały dzień prześladuje pech.

M jak miłość” odcinek 1394

Do Polski przyjeżdża Zosia, która zdała maturę, z tego powodu też Asia urządza małe przyjęcie. Na Wietrznej pojawia się Eryk, który usiłuje namówić Chodakowską na nagranie piosenki. Dodatkowo proponuje jej randkę. Olek tuż przed rozpoczęciem się zabiegu zmienia zdanie i nie chce podjąć się zabiegu, całą tą sytuacją zaniepokojona jest Aneta.

M jak miłość” odcinek 1393

Marek dowiaduje się, że ktoś złożył donos na jego firmę do Inspektoratu Ochrony Środowiska. Bartek odkrywa też, że hurtownicy dostają tańszy towar od konkurencji. Barbara podejrzewa, że to Starski próbuje zaszkodzić jej synowi. Mateusz nadal umawia się z Lilką Banach. Chłopak zamierza spędzić wakacje z nową ukochaną. Paweł po raz pierwszy przyjeżdża do Grabiny razem z Julką. Tymczasem w Lipnicy wybucha miłosny skandal – Weronika wyznaje mężowi, że jest zakochana w Robercie. W okolicy pojawia się także Żak, oszust matrymonialny, który złamał Kisielowej serce.

M jak miłość” odcinek 1392

Marcin udaje się do sądu na rozprawę związaną z Mają, sąd oznajmia i uznaje go oficjalnie ojcem dziecka. Iza powoli wraca do zdrowia. W grabinie pojawia się Natalia. Nikogo już chyba to nie zdziwi kiedy Bartek wpada w kolejne tarapaty. Mężczyzna wynajęty przez Sobańską podrzuca mu do auta narkotyki. Lisiecki zostaje zatrzymany przez policję i zostaje przeszukane jego auto.

M jak miłość” odcinek 1391

Mimo tego, że Iza jest nieprzytomna policja ustala jej tożsamość. Skalski chce uciec z Mają za granicę, kiedy to Marcin przebywa w areszcie. Asia zostaje ostrzeżona przez Agnieszkę, że Michał kontaktuję się z podejrzanymi typami. Chodakowska spotyka się z niedawno poznanym pianistom Erykiem.

M jak miłość” odcinek 1390

Budzyński udziela rad Marcinowi i za jego namową postanawia dobrowolnie oddać się w ręce policji. Co gorsze okazuje się, że Maja jest chora. Chodakowski jedzie z nią do szpitala, gdzie zostaje aresztowany. Artur wykorzystuje całą sytuację i podstępem zgłasza się do szpitala jako ojciec dziewczynki. Kalinę, która straciła dziadka pociesza Paweł, dziewczyna niespodziewanie go całuje. Przed trudna decyzją operacji kontuzjowanej ręki staje Olek.

M jak miłość” odcinek 1389

Romans, który powstał między Rogowski, a Marią dalej się rozwija. Artur namawia ukochaną, aby ta ponownie z nim zamieszkała. Michał okłamuje Asię, że zgubił portfel i pożycza od niej 5 tysięcy złotych, co najgorsze to, że pieniądze te mu są potrzebne, ponieważ wrócił do hazardu. W bistro pojawia się tajemniczy i sympatyczny pianista Eryk, który wpada w oko Chodakowskiej. Namawia ją, aby wspólnie z jego zespołem zaśpiewała wzruszającą piosenkę. Przed Zosią egzamin maturalny we Francji, dziewczyna postanawia po testch przyjechać do ojczyzny na wakacje.

M jak miłość” odcinek 1388

Janek staje się bardzo agresywny, martwi to Staszka i Sonię. Lisiecki traci pracę, jak się później okazuje ktoś doniósł kierownikowi, że Bartek siedział w więzieniu. Wkrótce dostaje anonimowe zaproszenie do pubu w Gródku, gdzie czeka na niego detektyw wynajęty przez Sobańską. Ania może być oskarżona o współudział – taką informację przekazuje Budzyński Marcinowi.

M jak miłość” odcinek 1387

Przychodzą wyniki Artura, mężczyzna czuje ulgę, gdyż nie ma stwardnienia rozsianego, a objawy jakie ma wskazują na boreliozę. Namiętną noc spędza Maria ze swoim byłym mężem. Ewa udaje się na kontrolę do lekarza, przyczynia się do tego Marek. Justynę nadal nachodzi Mateusz. Dziewczyna ma tego już dość i grozi mu, że pójdzie na policję. Rodzice Kingi założyli się od duże pieniądze, chodzi o zakład jaka będzie płeć bliźniaków.

M jak miłość” odcinek 1386

Marcin postanawia się ukryć w Grabinie, o pomoc prosi Barbarę. Artur domyśla się, gdzie ukrył się jego konkurent i po kilku godzinach pojawia się w siedlisku. Ewa składa propozycje Markowi, chce wraz z nim i chłopakami na rok wyjechać do Dublina. Janek nadal nie może się otrząsnąć po stracie ukochanej, postanawia o niej zapomnieć i wyrzuca wszystkie pamiątki z nią związane.

M jak miłość” odcinek 1385

Michał promuje swoją nową książkę i z tej okazji zaprasza Asię. Znowu zaczyna grę w kasynie i musi spłacić kolejny dług. Marcin nadal przebywa w domku nad jeziorem, a jego ukochana Iza nadal leży w szpitalu nieprzytomna. Artur bez zastanowienia zatrudnia ludzi, aby ci śledzili każdy ruch całej rodziny Chodakowskich, liczy, że dzięki temu dowie się, gdzie przebywa Marcin.

M jak miłość” odcinek 1384

Dochodzi do spotkania Kati oraz Pawła z jej ojcem, Otarem oraz z jej niedoszłym narzeczonym Igorem. U Zduńskiego dodatkowo pojawia się jego matka, która nadal nie jest świadoma, że jej syn wziął w tajemnicy ślub. Zaczyna się kolejna rozprawa dotycząca Budzyńskiego. Andrzej jest gotów walczyć i udowodnić, że oskarżenia Karoliny są jednym wielkim kłamstwem. Jako świadek stawia się Aneta. Rogowski przystępuje do serii badań, które maja wykryć czy czasami nie choruje na stwardnienie rozsiane. Starski zaprasza Marie na spotkanie.

M jak miłość” odcinek 1383

W domku nad jeziorem zaszyli się Maja i Marcin, ukrywają się. Marcin prosi Olka, żeby nikomu nic nie mówił i w tajemnicy przywiózł do nich Szymka. Jednak w trakcie podróży na miejsce spotkania jest śledzony przez Anię. Policja oskarża Marcina o to, że porwał córkę i dodatkowo, że prześladował i bił Izę. Udział w tym oczywiście ma Artur. Paweł ponownie postanawia się zbliżyć do Julki. Jaki jest zdziwiony kiedy dowiaduje się, że dziewczyna zaprzyjaźnia się z jego obecną żoną Katią.

M jak miłość” odcinek 1382

Mąż Skalskie dowiaduje się, że ta posiada telefon za pomocą, którego kontaktuje się z Marcinem. Jest wściekły i zmusza ją do wspólnego wyjazdu do Niemiec, kobieta ulega jego namową. Jednak już na miejscu pojmuje co zrobiła i ucieka, chce jak najszybciej wrócić do Polski. Podczas jej powrotu dochodzi do groźnego wypadku… Michał wraz Asia przygotowują imprezę imieninową dla Wojtka.

„M jak miłość” odcinek 1381

Maria zostaje zaproszona przez Starskiego na kolację, jeszcze tego samego dnia Rogowska spotyka się z Arturem, który oznajmia jej, że może chorować na stwardnienie rozsiane. Ewa ponownie może współpracować z Chrisem, gdyż dostaje nową ofertę na uczelni. Tajemniczy mężczyzna, Józef Modry pojawia się w domu Mostowiaków. Barbara niedawno go poznała na kursie angielskiego. W siedlisku dochodzi do włamania, Bartek wraz Ulą, gdy się o tym dowiadują od razu przyjeżdżają do Grabiny. Janek bez skrupułów wyznaje, że za cały ten incydent obwinia jej chłopaka.

„M jak miłość” odcinek 1380

Na wizycie u ginekologa pojawia się Kinga wraz ze swoim mężem ku ich zdziwieniu dowiadują się, że będą mieć bliźniaków. Między braćmi Zduńskimi dochodzi do kłótni, po tym jak Piotr dowiaduje się, że jego brat ożenił się z Katią. Ania wraz z Marcinem odkrywaja miejsce, leśniczówkę, w które przetrzymywani są Maja i Iza. Po namowach Skalska podejmuje decyzję, że odejdzie od męża, a o pomoc prosi byłego ukochanego.

„M jak miłość” odcinek 1379

Z pomocą Budzyńskiemu i Magdzie przychodzi Aneta, która obmyśliła kolejną intrygę. Izy nadal szuka Marcin, który prosi o pomoc nianię, która od niedawna opiekuje się Mają. W sądzie dochodzi do umorzenia sprawy (brak dowodów) w sprawie jego włamania do Skalskich. Wojtek kolejny raz stara się ukryć problemy szkolne przed Asią. Z pomocą juniorowi przychodzi Michał, który chce mu pomóc, a także ma plan zbliżenia się do jego mamy.

„M jak miłość” odcinek 1378

Marek oznajmia Uli, że jeżeli nie wróci do domu i nie zajmie się z należytym porządkiem siedliskiem przestanie jej pomagać. W sądzie trwa rozprawa, na której pojawia się Budzyński oskarżony o rzekomy atak na Karolinę. Bliska załamania jest Magda, która boi się, że jej ukochany może trafić za kratki. Chodakowskiej całkiem niespodziewanie chce pomóc Aneta, która interesuje dana sprawą. Do mieszkania Kaliny postanawia przenieść się Paweł wraz z Basią. Do Kati ze złymi informacjami dzwoni Igor, który ja ostrzega, że w najbliższym czasie może zostać wdową. W Lipnicy na komisariacie pojawia się nowy pracownik: aspirant Wroński, który jest bardzo przystojny.

Opis serialu:

Serial obyczajowy Reżyseria: Kinga Lewińska Scenariusz: Katarzyna Majewska, Alina Puchała, Marta Kuszewska Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Jolanta Krzywkowska, Arkadiusz Smoleński (Bartek), Paweł Deląg, Wojciech Majchrzak (Grzegorz), Marcel Sabat (Darek Maj), Jowita Budnik (mama Franka Zarzyckiego), Tomasz Ciachorowski(Artur, chłopak Izy), Maria Głowacka (Lenka Zduńska), Ignacy Wudkiewicz (Mikołaj Zduński), Mikołaj Roznerski (Marcin), Grażyna Strachota (Katarzyna Maj), Maurycy Popiel (Olek), Maja Wudkiewicz (Basia Rogowska), Dominika Kluźniak (Ewa), Magdalena Walach (Agnieszka)


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019