Na dobre i na złe streszczenia odcinków i najnowsze informacje
Średnia 4.7 (93.14%) 35 głosy(ów)

Na dobre i na złe – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

Na dobre i na złe, streszczenie odcinka 709
http://swiatseriali.interia.pl

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 728

Pod opiekę Borysa trafia młoda Iza, pacjentka Grabskiego. Kiedy poznaje historię jej choroby, oskarża brata o popełnienie błędu lekarskiego. Jednak sytuacja rodzinna Izy okazuje się skomplikowana – do szpitala przyjechali z nią ojciec, matka i jej kochanek. Michał razem z dziadkiem odwiedza Falkowicza. Wilczewski chce wyznać Matyldzie, że jest jej ojcem. Stan Cezarego się pogarsza i musi on trafić do szpitala. Po wykonaniu badań do Leśnej Góry wraca Barbara.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 727

Marcin odzyskuje siły po operacji, wyznaje Julce miłość. Michał postanawia walczyć o  opiekę nad Matyldą i odebrać ją Kasi. Wilczewski ma przeprowadzić razem z dyrektorem operację usunięcia nerki, przed zabiegiem ma jednak wątpliwości. Sugeruje że kolega, przygotowując pacjentkę mógł popełnić błąd. Do szpitala trafia Maestro, który skarży się na ból głowy, nudności. Hania odkrywa, że był on kiedyś gwiazdą opery i w tajemnicy kontaktuje się z jego byłą żoną.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 726

Marcin i Julka jadą motocyklem na wycieczkę za miasto. Gdy zatrzymują się na odpoczynek, Marcin zostaje potrącony przez samochód. Kierowca auta ucieka, powodując chwilę później wypadek, w którym zostaje ranna inna para: Arek i ciężarna Magda. Marcin i Julka pomagają pasażerom rozbitego auta. Okazuje się, że Arek ma odmę i problemy z oddychaniem. Tymczasem Magda zaczyna rodzić. Na domiar złego, doktor Molenda po kilku minutach traci nagle przytomność. Gdy Marcin trafia do szpitala, badania wykazują, że lekarz ma uraz mózgu i wymaga natychmiastowej operacji. Akurat gdy Bart zaczyna zabieg, Leśna Góra pada ofiarą hakera, który wyłącza w całym budynku prąd. Falkowicz od razu zgłasza atak na policję, a głównym podejrzanym wydaje się młody pacjent Wiki, Jędrek.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 725

Do Leśnej Góry do pracy wraca Bart, jako salowa w szpitalu zatrudnia się Wera. Jej obecnością w placówce nie jest zachwycona Julka. Pierwszym pacjentem profesora zostaje Leoś z poważnym urazem nogi. Chłopak okazuje się synem chorego, którego „uśmiercił” niedawno Marcin. Gdy spotyka w szpitalu Molendę, od razu wspomina o swoim rzekomo zmarłym ojcu i oskarża lekarza o upozorowanie śmierci chorego. Tymczasem Borys i Jakub odkrywają, że są braćmi. Michał natomiast postanawia walczyć z Kasią o prawo do spotkań z córką.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 724

Falkowicz i Kasia zaalarmowani przez Oliwię wracają wcześniej z podróży, by pomóc Matyldzie. Tymczasem Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. W trakcie imprezy jego kolega Marek _ doznaje poważnego urazu i senior musi jechać z rannym do szpitala. Na miejscu Cezary odkrywa, że Matylda jest jego prawnuczką. Z kolei Borys trafia na dziwną zagadkę. Jeden z pacjentów twierdzi, że kilka dni wcześniej był u niego w prywatnym gabinecie. Doktor Jakubek jednak go nie pamięta i nie pracuje nigdzie poza szpitalem.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 723

Bart kończy terapię i opuszcza ośrodek dla uzależnionych, ale waha się, czy powinien wrócić do pracy, gdzie cały czas ma kontakt z narkotykami. Po wyjściu „na wolność” postanawia wziąć udział razem z Weroniką w niezwykle wyczerpującym biegu z przeszkodami, choć Julka jest temu przeciwna. Tymczasem pogotowie przywozi do szpitala Matyldę ranną po tym, jak pobiła się z koleżanką. Tuż po niej na SOR trafia Agata, jej koleżanka ze szkoły, której Matylda złamała nogę. Ojciec dziewczynki od razu atakuje, grożąc jej kuratorem za to, co zrobiła. W obronie Matyldy, pod nieobecność Kasi i Falkowicza, staje jednak Michał. Pod opiekę Hani trafia Jagoda, dziewczyna na wózku inwalidzkim, która upadła na ziemię i mogła doznać poważnego urazu. Jagodzie towarzyszy jej ukochany, nieakceptowany przez matkę dziewczyny.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 722

Blanka zaczyna w Leśnej Górze staż na oddziale ginekologii pod okiem doktora Radwana. Falkowicz wyjeżdża z Kasią w podróż poślubną, zostawiając Matyldę z Oliwią. Pod jego nieobecność do domu profesora przychodzi nagle Michał wciąż załamany i pod wpływem alkoholu. Tymczasem pod opiekę Wiki wraca Jędrek tym razem z silną biegunką. Poza tym do szpitala trafia Ewelina, kolarka z ciężkim urazem nogi. Trener dziewczyny nie chce jednak, by zajęli się nią lekarze z Leśnej Góry, choć bez szybkiej operacji rannej grozi nawet amputacja.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 721

W dniu ślubu profesor Falkowicz z przerażeniem odkrywa, że nie jest w stanie powiedzieć ani słowa. Tymczasem Aleksa, zatrudniona przez narzeczonych organizatorka wesel, tuż przed uroczystością połyka przypadkiem szpilkę. Kasia wdaje się w ostrą kłótnię z Barbarą, która akurat tego dnia postanawia wyznać Michałowi, że Matylda jest jego córką. Do szpitala trafia żona burmistrza Leśnej Góry, Luiza Walewska, która obawia się, że ma raka piersi. Borys natomiast chce wyjaśnić wszelkie nieporozumienia z Hanią. W końcu młody chirurg wyznaje zaskoczonej doktor Sikorce, że chciałby ją zaprosić na randkę.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 720

Jędrek ucieka ze szpitala szuka go Wiki, kiedy już go odnajduje okazuje się, że stan chłopaka znacznie się pogorszył. Michał dowiaduje się od Barbary, że ma ona guza mózgu i chce przerwać leczenie. Jej syn nie umie jednak się z tym pogodzić i prosi o konsultację Barta. Do szpitala trafia Marek, mężczyzna z poważną raną ręki. Wilczewska uważa, że najlepszym wyjściem jest amputacja. Michał jednak stara się zrobić wszystko, żeby chłopak nie został do końca życia kaleką.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 719

W szpitalu przebywa Jędrek, chłopak, który ma stomię. Wiktoria odkrywa, że ma on być operowany mimo zagrożenia życia przez nijakiego Domańskiego. W Leśne Górze swoją praktykę rozpoczyna Blanka. Z Borysem umawia się Emilia Tomala, koleżanka ze studiów Blanki. Kobiet ma zamiar zrobić wszystko, aby zabłysnąć w oczach ordynatora. Michał z dnia na dzień coraz bardziej zamartwia się o Barbarę. Z tego powodu postanawia się dowiedzieć dlaczego jego matka dziwnie się zachowuje.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 718

W pracy zaczyna źle się czuć Barbara cała tą sytuację zauważa zaniepokojona Hania. Nina, kobieta ze złamanym biodrem zostaje ich nową pacjentką. Nina chce za wszelką cenę jak najszybciej wyzdrowieć, ponieważ niedługo wychodzi za mąż i to za o wiele młodszego mężczyznę. W szpitalu pojawia się Monika, która jest byłą żoną bandyty, Tomasza. Kobieta chce dowiedzieć się jak zmarł jej mąż oraz żąda odszkodowania z tego powodu.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 717

Do Leśne Góry trafia mężczyzna w ciężkim stanie, który stracił całą rodzinę. Trafia on pod opiekę doktor Wilczewskiej, która podejmuje decyzję podjęcia się ryzykownej operacji kręgosłupa. Między Konicą i Barbara wybucha poważny konflikt kiedy to podczas operacji dochodzi do komplikacji. W ośrodku dla uzależnionych nadal przebywa profesor Bart.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 716

Specjalistką ortopedii w Leśnej Górze zostaje matka Michała. Czego nie pochwala ordynator Konica. Profesor Bart w ośrodku dla uzależnionych wpada na byłą ukochaną Marcina, Werę. Dziewczynę dopada kryzys i postanawia popełnić samobójstwo. Łucja, która jest w śpiączce ma wytatuowany napis ” nie resuscytować” lekarze nie wiedzą co zrobić. Do szpitala przybywa podejrzany biznesmen Tomasz, który obawia się o swoje życie.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 715

W szpitalu panuje bałagan po tym jak trafili do niego kibice. Jednym z nich jest nastoletni chłopak o imieniu Jędrek, który ma wstydliwy problem. Jak się okazuje Oliwia ma zamiar sprzedać działkę Adama, o całej sytuacji dowiaduje się doktor Consalida, która chce odkupić ziemię. Lilce zwierza się Julka wyznaje, że odeszła od Barta z powodu jego uzależnienia. Burska wraz z synkiem ma się przenieść do mieszkania Marcina. Artur przeżywa operację boi się, że przez swój stan jego pacjentka może zostać kaleką. Do szpitala trafia pan młody o imieniu Mirek, który jeszcze przed ceremonią zaślubin spadł z drabiny. Mężczyznę czeka bardzo ryzykowna operacja kręgosłupa.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 714

Julka traci zaufanie do Barta, nie wierzy, że ten chodzi na terapię i postanawia porozmawiać o całej sytuacji  z doktor Iwanowicz. Bory spotyka w barze piękną dziewczynę o imieniu Ola. Zauważa na jej dłoni podejrzany guz i prosi ją, aby udała się do szpitala na badania. Następnego dnia zauważa, że padł ofiara podstępu. Arek trafia do szpitala zostaje przydzielony pod opiekę doktora Wilczewskiego. Mężczyzna nie może wytrzymać z powodu przeszywającego bólu brzucha. Co najgorsze kiedy przebywa w szpitalu jego stan gwałtownie się pogarsza.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 713

Do doktor Anity Iwanowicz zgłasza się na psychoterapię profesor Bart. W pracy pojawia się Wiktoria, której minął urlop wypoczynkowy. Jest to akurat dzień, w którym w szpitalu pojawia się Marek Feliński, pacjent Adama. Mężczyzna nie jest poinformowany, że Krajewski nie żyje i nie ma zamiaru oddać się pod opiekę doktor Conslaida. Kobieta próbuje różnych rozwiązań, aby mężczyzna jednak zmienił zdanie. Falkowicz po tym jak stracił brata postanawia dokładnie przebadać Matyldę i małego Józia.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 712

Kończy się urlop Falkowicza, który zaraz po powrocie do pracy zwołuje zebranie całego personelu. Pod opiekę Michała i doktora Konicy trafia Matylda, która doznała urazu ręki po tym jak spadła z konia. Chwile później do szpitala trafia ojciec koleżanki Matyldy, który także miał wypadek w stadninie i musi przejść operacje nogi. Wilczewski nadal kocha Kasie i bez ogródek jej to wyznaje. Barbara Wilczewska pojawia się w szpitalu i oznajmia synowi, że porzuciła pracę i nie ma zamiaru wracać do Szczecina.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 711

Wiktoria nie może pogodzić się z utratą ukochanego, wybiera się na Islandię, gdzie wspólnie mieli pojechać. Przemek wraz z Olą ma zamiar przenieść się do Szwecji. Michał postanawia przeprowadzić się do hotelu rezydentów po tym jak rozstał się z Justyną. Mimo odwołanego ślubu do Leśne Góry przyjeżdża dziadek doktora Wilczewskiego wraz z małżonką. Starszy pan po przyjeździe skarży się na bardzo silny ból brzucha i trafia pod opiekę doktora Sikorki. Śmierć Adama wywarła duży wpływ na Falkowiczu, który jest naprawdę załamany. Na chwilę zapomina o całej sytuacji kiedy to spotyka się z 3-ką sierot uczestniczących w wypadku. Dzieci maja być rozdzielone, ale Falkowicz nie chce na to pozwolić przez co wpada w ostry konflikt z Trockim, pracownikiem domu dziecka.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 710

Bart dziwnie zachowuje się w pracy o całej sytuacji dowiaduje się Falkowicz poinformowany przez pielęgniarkę. Zleca on Borysowi, aby przyglądał się zachowaniu ordynatora. Na urlop wybierają się Wiktoria i Adam, którzy podczas podróży widzą wypadek (samochód wpadł do wody z 2 dzieci) i postanawiają im pomóc. Zimna woda sprawia, że Consalida sama ma problemy i zaczyna się topić. Cała ta sytuacja doprowadza do tego, że ona sama potrzbuję pomocy i trafia na OIOM do Leśnej Góry. Przy łóżku chorej przez cały czas czuwa jej ukochany Krajewski, nie wiedząc, że jego życie także jest zagrożone. Chłopcy bioracy udział w wypadku trafiają na oddział Trettera.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 709

Do Leśnej Góry po przymusowym urlopie wraca Bart, który od razu składa wymówienie. Dowiaduje się też przypadkowo od Falkowicza, że o jego uzależnieniu dowiedział się od Julki. Ela, która powoli dochodzi do zdrowia po operacji chce podziękować za nową twarz Michałowi. Jednak dostaje on zakaz wstępu na salę, na której leży. Zabronił mu tego Falkowicz. Na skraju załamania jest dziewczyna o imieniu Irka, siostra dziewczyny, od której Ela otrzymała twarz. Okazuje się, że dziewczyna ma w płucach ropniaka, a co najdziwniejsze nie chce ona poddać się leczeniu, ponieważ chce umrzeć tak jak jej siostra.

Na dobre i na złe, streszczenie odcinka 708

Zaczyna się operacja Eli, zajmuje się tym ekipa Falkowicza. Wypadkowi ulega doktor Borowski, który maił przywieźć tkanki do przeszczepu. Do szpitala trafia niepełnosprawny chłopiec o imieniu Krzysiek, który uderzył się w głowę.

Jego tata jest sławnym piłkarzem, stan chłopca z minuty na minutę coraz bardziej się pogarsza. Julka prosi o pomoc Falkowicza, po tym jak zauważa, że Bart jest uzależniony od opiatów. Drugie mroczne oblicze Eryka odkrywa Wiktoria.

„Na dobre i na złe” streszczenie odcinka 707

Michał proponuje operację przeszczepu twarzy u Eli, na cały zabieg jednak nie zgadza się Falkowicz. Wkurzony młody lekarza zwraca się z prośbą do konkurenta, lekarza Borowskiego. Marcin nadal twierdzi, że jest uzależniony od leków, to doprowadza do wściekłości Barta, który grozi mu oficjalną skargą.

Na ten temat chce porozmawiać z Julką doktor Molenda. W szpitalu ląduje Wera – narkomanka. Co dziwne dziewczyna okazuje się być ukochaną Marcina. Szczepan znajduje nowego przyjaciela, pacjenta, który gra w szachy. Pielęgniarki Karola i Dagmara oskarżają go o molestowanie. Lipski dostaje zadanie o Falkowicza, aby zajął i zbadał całą ta sytuację.

Zobacz także – W rytmie serca, streszczenia odcinków 26, 27

Zobacz także:

loading...
loading...