Na wspólnej
serialeweb.pl

„Na wspólnej” odcinek 2658

Za namową Weroniki, Zuza pozwala zeznawać Uli. Według niej jest to jedyny sposób oczyszczenia Kamila z zarzutów. Tomek odbiera anonimowy telefon, po tym jak doszło do publikacji laurki dla Cząbra. Po rozpoczęciu pracy w Vege Barze Kasia stwierdza, że nie łatwo i przyjemnie, a wszystko to przez szefową lokalu. Dochodzi do kolejnego spięcia z szefową, która chce ją wyrzucić.

„Na wspólnej” odcinek 2659

Marek dostaje od Dariusza Żbika pozew rozwodowy Danki. Ten załamany idzie do żony i prosi ja o wybaczenie. Anastazja przypadkowo usłyszała o czym rozmawiali bracia Nowak. Staś podczas zabawy z Kacprem staje się agresywny, wkroczyć musiała Weronika, która odciąga go od swojego dziecka. Staś odbywa poważną rozmowę ze swoim ojcem.

„Na wspólnej” odcinek 2660

Rozpoczyna się przedwyborcza debata, na której Muszko nazywa Włodka złodziejem i oszustem. Kaśka mimo złej sytuacji w pracy się nie poddaje, ma zamiar dalej tam pracować. Po pracy udaje się na bankiet elity prawników, aby dodatkowo zarobić, policzkuje jednego z nich. Cała ta sytuacja robi wielkie wrażenie na jednym z uczestników, a dokładnie na Żbiku. Robert zostaje poinformowany przez wychowawczynię Stasia, że jest on cały w siniakach, które na pewno nie powstały po wczorajszej bójce  z Kacprem.

„Na wspólnej” odcinek 2661

Anastazja zwierza się bratu, że przeżywa straszne chwile – Tomek pisze o Cząbrze, który po ufundowaniu jej stypendium żądał, by sypiała z jego znajomymi! Staś poprawił ostatnio oceny – Olga twierdzi, że to zasługa jej nowego partnera, Andrzeja. Arek ma zamiar się wyprowadzić na czas przyjazdu mamy Ewy, dziewczyna jest oburzona i się nie zgadza.

Zobacz także – M jak miłość, streszczenia odcinków 1362, 1363