Na wspólnej, streszczenia odcinków
telemagazyn.pl

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2694

Dzień po ślubie docierają do Agnieszki smutne informacje, okazało się, że umarła Ludwika. Odwiedza pogrążonego w żałobie Rafała i obiecuje mu, że we wszystkim mu pomoże. Co dziwne szpital nie może wydać ciała matki Sobczaka. Dochodzi do sprzeczki, Żbik robi Kasi wykład, że on nie lubi bałaganu. Dziewczyna jest przygnębiona. Sprawy jednak się odwracają, kiedy wpada do domu po resztę rzeczy, ojciec wyciąga do niej rękę. Aktywistki walczące o zakaz zabijania dzikich zwierząt zbierają się pod biurem Cieślika.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2695

Kuba jest pod ostrzałem syna Smolnego, który chce chłopaka wkręcić w kłopoty. Chce pokazać ojcu, że każdy nastolatek sprawia kłopoty swoim rodzicom. Plan jest prosty namawia Kubę na picie. Cała sytuacja źle się kończy chłopak ląduje kompletnie pijany w izbie dziecka. Darek i Kasia dochodzą do porozumienia, zgadzają się z faktem, że za szybko ze sobą zamieszkali. Bergówna po rozmowie ze Żbikiem postanawia wrócić do domu.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2696

Elżbieta odnajduje koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o wysyłanie do niej maili z pogróżkami. Kobieta potwierdza, że ma kompromitujące Marcinkową zdjęcia i filmy – użyje ich, jeśli ta nie wycofa się z życia publicznego. Elżbieta postanawia opowiedzieć Igorowi o swojej wstydliwej tajemnicy. Basia nie może uwierzyć, że Kuba sam się upił – podejrzewa Przemka. Ten jest przerażony – boi się reakcji Smolnego. Namawia Kubę, żeby go krył przed ojcem. Czy młody Brzozowski posłucha swego cwanego ciemiężyciela? Zaalarmowany przez Kamila Ostrowski jedzie do szpitala – lekarze z oddziału ordynatora grożą strajkiem! Tymczasem zaskoczona Ewa dowiaduje się od swojej mamy, że do czasu ślubu Irena zamierza mieszkać z nią i Arkiem.

Ela w końcu odnajduję dawną koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o szantaż. Kobieta przyznaje, że ma kompromitujące ją dokumenty i każe jej się wycofać z życia publicznego. Elżbieta jest załamana, postanawia porozmawiać o całej sytuacji z Igorem. W to, że Kuba się upił i to sam nie wierzy Basia, kobieta podejrzewa Przemka. Chłopka jest przerażony, gdyż boi się reakcji ojca. Namawia Kubę, aby ten go krył. Ewa dowiaduje się od mamy, że do czasu ślubu Irena postanawia zamieszkać z nią i Arkiem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2697

–wkrótce–

Zobacz także – Wszystko dla pań streszczenia odcinków 31, 32, 33, 34