Na wspólnej, streszczenia odcinków 2690, 2691, 2692, 2693
Oceń ten post
Na wspólnej, streszczenia odcinków
serialeweb.pl

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2690

Po chrzcie swojego wnuka Marek pojawia się na przyjęciu zorganizowanym przez Dankę. Jednak atmosfera nie jest najlepsza, wszyscy goście traktują go z wyraźnym chłodem. Na dodatek Zimiński zaczyna wspominać chrzest Oli i przelewa szalę goryczy, Danka nie wytrzymuje!. Darek nie jest zadowolony, że w jego mieszkaniu zamieszkała Kasia. Dziewczyna jednak nie widzi tego i przywozi ze sobą 2 pełne walizki ubrań i prosi go o klucze do mieszkania. Damian przyjmuje nową posadę będzie przewodniczącym komisji do spraw walki z ubóstwem. Nowo upieczony przewodniczący będzie musiał jeszcze tego samego dnia zmierzyć się w wywiadzie z posłanką Partii Feministycznej. Dojdzie do wielkiej katastrofy!

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2691

Z Londynu powracają Bartek i ?Kasia z szansą na dużą kampanię dla linii lotniczych. Ostro biorą się do roboty! Bartek późnym wieczorem dzwoni do Brzozowskiej, kobieta jest wkurzona jego nachalnością. Natasza wrzuciła do internetu filmiki. Obejrzała je Sandra, która widzi dużą zażyłość między Michałem, a wokalistką. Jest tym faktem coraz bardziej przygnębiona, a zarazem zazdrosna.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2692

Nieprzytomna do szpitala trafia pani Ludwika, żeby tego było mało dzieje się to dzień przed ślubem Ryszarda i Agnieszki. Rafał jest zrozpaczony i dzwoni do Olszewskie, która porzuca plany ślubu i jedzie do szpitala. Swoją piękną korepetytorkę zaprasza do kina Kuba. Lekcje z Laurą zakłóca Przemek, który wraz z kumplami pije piwo i zaczepia studentkę. Z trasy koncertowej urywa się Michel, chce chociaż przez chwilę pobyć z żoną.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2693

Mimo przeszkód ślub Hebla i Agnieszki jest udany i piękny. Kiedy wszyscy dobrze się bawią na weselu, w szpitalu dochodzi do dramatu, matka Rafała bardzo cierpi. Lekarze wydają wyrok – kobieta przeżyje co najwyżej kilka dni. Na Przemka bardzo jest wkurzony jego ojciec, kolejny raz go zawiódł. Chłopka zaczaja się na Kubę. Basia popołudniu zauważa, że jej syn został pobity i domyśla się kto jest sprawcą. Roma wykorzystuje informacje jakie uzyskała od Macieja na temat Kingi i Iwo. Jeszcze tego samego dnia spotyka się z byłym kochankiem Brzozowskiej.

Zobacz także – Na wspólnej, streszczenia odcinków 2674, 2675, 2676, 2677


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019