Na wspólnej, streszczenia odcinków 2686, 2687, 2688, 2689
Oceń ten post
Na wspólnej, streszczenia odcinków
telemagazyn.pl

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2686

Tomek publikuje artykuł ujawniający prawdziwą twarz Cząbra i to na dodatek w dzień rozprawy Joachima. Nowak ma małą nadzieję, że sąd weźmie pod uwagę te informacje. Cały czas nie wiadomo czy na rozprawie pojawi się Beata. Ostatnie dni jako kawaler świętuje Hebel, na zorganizowanym przyjęciu pojawia się striptizerka. Kuba chce zaimponować swojej korepetytorce i zabiera się za odchudzanie. Do domu wraca syn Smolnego, rozpoczynają poważną rozmowę.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2687

Smolny robi awanturę synowi po tym jak po nocne imprezie nie ma zamiaru iść do szkoły. Krzysztof spotyka się z byłą żoną i postanawiają, że ich syn zamieszka z ojcem. U Bergów pojawia się Weronika, która ostrzega ich przed Darkiem, chłopakiem ich córki . W dniu dzisiejszym ze szpitala wychodzi Iza. Ilona w tajemnicy przed Jerzym spotyka się z Izą, aby omówić sprawy biznesowe.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2688

W kancelarii Olszewskiej pojawia się Kasia, która chce usłyszeć całą prawdę o Darku od Weroniki. Kobieta nie ma zamiaru niczego ukrywać i ujawnia całą prawdę o Żbiku. Kasia jest załamana. Elę nadal ktoś szantażuje, dostała kolejny list, ma się wycofać z życia publicznego i zrezygnować z prowadzenia fundacji. Córka Izy coraz bardziej martwi się, że jej rodzice się rozwiodą.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2689

Córka Igora uważa, że w szkole nikt jej nie lubi i nie chce iść do szkoły. Podczas przedstawienia dochodzi do przykrej sytuacji, Julka wybiega ze łzami w oczach na korytarz i nie chce już wracać do dzieci. Elżbieta próbuje ją pocieszyć, dzięki temu co usłyszała domyśla się kto ją szantażuje. Anastazja po rozmowie z Eweliną udaje się wraz z nią do sądu na ogłoszenie wyroku. Czy Joachim trafi za kratki?

Zobacz także – Pierwsza miłość, streszczenie odcinków 2691, 2692, 2693, 2694, 2695


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019