Na wspólnej, streszczenia odcinków
telemagazyn.pl

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2678

Po tym co Tomek usłyszał od Anastazji postanawia ukarać Cząbra. Kradnie nagrania z jego gabinetu, na których dziewczyny są zmuszane do nierządu. Nowak przynosi nagrania Smolnemu. Kasia została poproszona przez Darka, aby doradziła mu w wystroju mieszkania. Młody prawnik, który jest pewny siebie proponuje dziewczynie, żeby została na noc. Kinga radzi Romie, aby unikała biurowych romansów. Romanowi zwierza się Michał, który twierdzi, że jego małżeństwo rozpada się z powodu zdrady.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2679

Natalia jest przerażona i chce jechać do szpitala, ponieważ od rana nie czuje ruchów dziecka. Na miejscu dowiaduje się, że trzeba wywołać poród. Darek radzi odnalezionej kobiecie, żeby milczała jeżeli chodzi o sprawy związane z Kasią. Do Londynu na targi reklamowe wybierają się Kinga i Bartek. Dochodzi do kłótni wywołanej przez zazdrosną Romę. Michał dowiaduje się od Marioli, że nie zdradził żony, postanawia ratować małżeństwo.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2680

Nowo narodzony syn Marka i Natalii otrzymuje imię Szymon. Danka o wszystkim dowiaduje się od Halinki. O Elżbiecie i jej fundacji napisano pochlebny artykuł w gazecie. Dostaje ona wiadomośc od nieznanego nadawcy, który pragnie jej przypomnieć dawne przewinienie. Sandra roztrzęsiona opuszcza studio po próbie z Nataszą, gdyż nie spisał się tak, jak tego chciała gwiazda.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2681

Olga wyrzuciła Andrzeja z domu, o całej sytuacji mówi Stasiowi, którego chce zabrać do siebie. Oddania syna jednak odmawia Tadeusiak. Jednak sumienie nie daje mu spokoju i po południu zjawia się wraz z synem u byłej żony. Olga jednak jest pod wpływem narkotyków. Kolejne anonimy docierają do Eli, ktoś jej grozi, ze ją zniszczy. Włodka chce dobić Muszko i to ostatecznie.

Zobacz także – Na wspólnej, streszczenia odcinków 2666, 2667, 2668, 2669