Pierwsza miłość, streszczenie odcinków 2683, 2684, 2685, 2686, 2687
Oceń ten post
Pierwsza miłość, streszczenie odcinków
telemagazyn.pl

Pierwsza miłość, streszczenie odcinków 2683, 2684, 2685, 2686, 2687

„Pierwsza miłość” odcinek 2683

Do domu nowe porządki wprowadza Emilka, ten fakt bardzo się nie podoba mężczyznom. Norbert całkowicie się kompromituje po tym jak próbuje odzyskać Paulinę. Między sobą rywalizują Jowita i Radek, po tym jak Kacperczyk ogłosił konkurs na najlepszy artykuł sportowy. Do Kulczyckich dzwonią ze szkoły, powodem jest skandaliczne zachowanie Tomka. Melka dowiaduje się od Krystiana o propozycji Pawła, dziewczyna nie ma zamiaru mu tego wybaczyć.

„Pierwsza miłość” odcinek 2683

Niebezpiecznie gęstniej atmosfera wokół sprawy Karola. Do domu Ewy ktoś się niespodziewanie włamuje i pozostawia krwawe ostrzeżenie. Krystian nie może przestać myśleć o Kalinie, do akcji wkracza Piotrek, który ma zamiar pomóc mu uporać się z tym problemem. Paulina po tym jak zamieściła ogłoszenie w portalu randkowym otrzymała kilka odpowiedzi na swój anons. O wszystkim dowiaduje się Norbert, który jest wściekły i robi dziewczynie awanturę.

„Pierwsza miłość” odcinek 2683

Kaska udaje się do więzienia, aby spotkać się z matką Kuby. Kobieta daje mu do zrozumienia, że po wyjściu odbierze mu syna. Wiola wraz z Kubą tworzą nowy plan, który ma zniechęcić do siebie rodziców. Krystian po tym jak dostał ultimatum od szefa musi przeprosić Witka. Ten natomiast jest zadowolony z faktu, że udało mu się zauroczyć Kalinę. Paweł nie wierzy w powodzenie się operacji i odmawia poddania się zabiegowi, wściekła Sabina każe mu się wziąć w garść.

„Pierwsza miłość” odcinek 2683

Karol przeprowadza prowokację przez co zostaje pobity, zrobił to dla bezpieczeństwa Ewy i Sabiny. Jowita zostaje zwyciężczynią konkursu na najlepszy artykuł. Opakowanie po orzeszkach znajduje Kaśka, nic by nie było w tym szczególnego, gdyby nie fakt, że znajdowało się ono u Kuby.

„Pierwsza miłość” odcinek 2683

Witek przygotował dla Kaliny niespodziankę, zabiera dziewczynę w pewne miejsce. Ta jest pod wrażeniem dojrzałości chłopaka. W szpitalu pojawia się Kulczycki, który udaje osobę z personelu. Wraz z Karolem organizują brawurową akcję ucieczki. Po tym jak Kulasowa zabroniła mężowi udziału w próbach, Bartek próbuje namówić Norberta do dołączenia do zespołu.

Zobacz także – M jak miłość, streszczenia odcinków 1366, 1367


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019