opowiastki

Pierwsza miłość, streszczenie odcinków 2678, 2679, 2680, 2681, 2682

„Pierwsza miłość” odcinek 2678

Karol chce zakończyć przepychanki z szantażystą, umawia się na przekazanie pieniędzy, sprawy się komplikują kiedy w telewizji opublikowane zostaje nagrane z jego udziałem. Swoje obowiązki zaniedbuje Emilka, całą tą sytuacja zaniepokojony jest Bartek. Marysia kontynuuje śledztwo w sprawie firmy, która zatrudnia bezdomnych, a wszystko przez to, że boi się, że Ryszard wpakował się w kłopoty.

„Pierwsza miłość” odcinek 2679

Karol zostaje aresztowany, zaistniałą sytuację widzi Sabina, która nie wie co ma zrobić. Do Karola w odwiedziny przychodzi Patry Kubacki, który ma dla niego niemiłą informację. Jest szansa na poprawę zdrowia Pawła, z czego bardzo zadowolony jest dr Widawski. Dochodzi do awantury ze strony Pawła po tym jak dochodzi do spotkania Melki i Krystiana. Artur przystaje na warunki piłkarza i ma zamiar poderwać jego dziewczynę, Natalię.

„Pierwsza miłość” odcinek 2680

Kuba ma zamiar zrobić wszystko, aby zatrzymać w domu Kaśkę, gdyż ten ma zamiar wyjechać z Gośką. Do ośrodka na szkolenie dla kobiet przyjeżdża Emilka, jakie jest jej zdziwienie kiedy okazuje się, że trafiła do grupy feministek. We więzieniu Karola odwiedza Ewa, ten ma obawy, że Kubacki może zrobić jej krzywdę.

„Pierwsza miłość” odcinek 2681

Piłkarz rozmawia z Arturem, żeby ten wykazał większe zaangażowanie w podrywaniu jego dziewczyny. Na wyniki badania na HIV ze zdenerwowaniem czeka Marysia. Krystianowi udaje się zdobyć dla niej umowę na usługi telekomunikacyjne. Potwierdza się to, że Ryszard pracuje dla oszusta. U Kaśki zjawia się Gosia, żeby tego było mało w samej bieliźnie.

„Pierwsza miłość” odcinek 2682

Emilka po przebojach na szkoleniu postanawia, że wraca do Wadlewa. Nie może uwierzyć w to co zastała w domu, chyba zaczyna wierzyć w to co powiedziały jej feministki odnośnie mężczyzn. Pawła nachodzą czarne myśli, nie wierzy w to, że kiedykolwiek będzie w stanie odzyskać sprawność. Postanawia potajemnie spotkać się z Krystianem, ma dla niego przygotowaną propozycję nie do odrzucenia.

Zobacz także – W rytmie serca, streszczenia odcinków 20, 21