opowiastki
telemagazyn.pl

Pierwsza miłość, streszczenie odcinków 2673, 2674, 2675, 2676, 2677

„Pierwsza miłość” odcinek 2673

Krystian kupuje drona, by obserwować Kalinę. W tym samym czasie Leon aranżuje spotkanie z rodzicami Witka. Udają się na polowanie, ajie jest ich zdziwienie kiedy nad ich głowami ukazuje się dziwny obiekt latający. Marysia nie może zapomnieć o bezdomnym Ryszardzie, próbuje go odnaleźć, ale ten zapadł się pod ziemię.

„Pierwsza miłość” odcinek 2674

Karol spotyka się z postrzelonym chłopakiem i składa mu finansową propozycję, wszystko ciągnie za sobą ciąg nieprzyjemnych zdarzeń. Proboszcz nie jest zadowolony z utworu, a także z tego, że ma wystąpić zespół Olka. Dochodzi do spięcia i Olek musi wycofać się z konkursu.

„Pierwsza miłość” odcinek 2675

Mieszkanie Artura może wkrótce zmienić właściciela, jest nim znany piłkarz, który chce je kupić dla rzekomo niewiernej dziewczyny. Randka Kaśki i Gosi przebiega tak jak nie powinna. Kalina z Witkiem udają się na zakupy do centrum handlowego, w którym pracuje Krystian. Chłopak ich widząc robi dziewczynie aferę zazdrości.

„Pierwsza miłość” odcinek 2676

Marysi próbuje się odwdzięczyć Ryszard za wszystko co dla niego zrobiła. Ta urządza w domu centrum pomocy bezdomnym, co nie podoba się Michałowi. Olek zaczyna pracę nad swoim głosem, a wszystko to za namową Norberta. Dochodzi do sprzedaży mieszkania Artura, ale na specjalnych warunkach. Chłopak musi uwieść dziewczynę Rudego.

„Pierwsza miłość” odcinek 2677

Dociekliwość Marysi doprowadza do pobicia Ryszarda. Po analizie Leon dowiaduje się kto sterował dronem. Kalina chce odwiedzić Krystiana, natomiast Witek przełamuje lody i po raz pierwszy całuję Kalinę. Rozpoczyna się konkurs piosenki sakralnej, szanse na wygraną zespołu „Więcej wiary” maleją, gdyż Olek traci głos.

Zobacz także – Barwy szczęścia, streszczenia odcinków 1831, 1832, 1833, 1834, 1835