Pierwsza miłość streszczenia odcinków
Średnia 4.5 (90.59%) 17 głosy(ów)

Pierwsza miłość – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

Pierwsza miłość, streszczenie odcinków
telemagazyn.pl

Spis treści

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2810

Norbert jest zafascynowany po randce z Polą. Problem w tym kiedy chce dziewczynę przedstawić Olkowi, ta go ewidentnie spławia. Ma dość jej niezdecydowania. Sylwia prosi lekarza, by te nie podawał jej środków psychoaktywnych, ponieważ ją otumaniają. Doktor jednak odmawia. Tomek pyta Antka, czy rzeczywiście paliło się u niego ognisko z opon. Kulczycki nie może zrozumieć, dlaczego nie miał objawów uczulenia.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2809

Norbert wyładowuje swoją frustrację na Olku. Nie może przestać myśleć o Poli, która od ostatniej przygody zerwała z nim kontakt. Kolega postanawia działać i wysyła dziewczynie SMS z telefonu Norberta. To wyprowadza zainteresowanego z równowagi. Policja informuje Krystiana, co mu grozi za podpalenie i wymuszenie odszkodowania. Przerażony mężczyzna dowiaduje się, że jego związek z handlem narkotykami też jest znany funkcjonariuszom. Dorota szuka pomysłu na zwiększenie obrotów w knajpie. Okazuje się, że pracownicy wypróbowali już niemal wszystkie sposoby. Kolejna koncepcja powoduje awanturę z Ludwikiem. Niespodziewanie sytuację próbuje załagodzić jeden z klientów.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2808

Zszokowana Sylwia nie wierzy w wersję przedstawioną przez Justynę. Badania DNA jednak potwierdzają jej słowa. Krystian zostaje przyłapany podczas próby podpalenia mieszkania. Rzuca się do ucieczki. Kalina wścieka się, że Piotrek nie chce powiedzieć jej prawdy. Niedługo potem dostaje telefon z policji. Melka dzieli się z Hubertem informacjami uzyskanymi na temat Sawczuka. Rozmówca nie daje jej wiary. Delikatnie sugeruje, by nie ruszać tej sprawy. Tymczasem w klubie fitness pojawia się Krystyna, by porozmawiać z Melką. Zamierza wycofać się z zajęć.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2807

Radek zaczyna przeciwstawiać się rządom Justyny w redakcji. Ta szybko go temperuje. Kobieta odwiedza w szpitalu Sylwię. Ujawnia, kim jest naprawdę. Krystian musi odzyskać pieniądze za narkotyki. Razem z Piotrkiem udaje się na poszukiwania tajemniczego Boba. Przekonuje się, że plan oszustwa był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Mężczyzna decyduje się na desperacki krok. Melka rozpoczyna pracę w dochodzeniówce. Rzeczywistość wydziału mija się z jej wyobrażeniami. Na zajęcia do Kings Fitness znów przychodzi pobita kobieta. Melka decyduje się odwiedzić ją w domu. Na miejscu doznaje wstrząsu.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2806

Sylwia próbuje dogadać się z lekarzem, licząc na szybsze opuszczenie ośrodka. Nie wie, że Justyna stara się ją pogrążyć przed personelem. Wkrótce kobietę odwiedzają Radek i Tymek. Krystian poznaje na uczelni dilera narkotyków, który proponuje mu wspólny biznes za duże pieniądze. Chłopak radzi się Roxy, po czym umawia się z nowym wspólnikiem na wymianę towaru. Wszystko idzie podejrzanie sprawnie. Emilka zostawia Mateuszowi na automatycznej sekretarce wiadomość pełną żalu i pretensji. Tymczasem mężczyzna nieoczekiwanie zjawia się w Wadlewie.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2805

Norbert i Pola oglądają kolejne mieszkania. Wykorzystuje okazję na zaloty, jednak dziewczyna nie zwraca na niego uwagi. Z pomocą przychodzi Olek, który ma szalony plan. Z zamknięciem w szpitalu psychiatrycznym nie potrafi pogodzić się Sylwia. Odwiedza ją Justyna. Gdy szefowa oskarża ją o wszystko, kobieta się przyznaje. Kaśka stara się znaleźć wspólny język z Kubą. Kiedy do Barbariana przychodzi grupa rówieśników syna, postanawia dowiedzieć się od nich jak najwięcej na temat gier on-line.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2804

Piotrek chce zapobiec wykorzystywaniu przez Betty i Filipa jego historii w internecie. Gdy rozmowa z chłopakiem nie przynosi skutku, postanawia to załatwić w inny sposób. Zjawia się w redakcji „YOLO” z sensacją. Melka nadal prowadzi kursy samoobrony. Na zajęciach pojawia się posiniaczona kobieta. Policjantka próbuje poznać ją bliżej. Sawczuk ma za zadanie ściągnąć Melkę z powrotem do komendy. Musi zapomnieć o urażonej dumie. Emilka i Paulina decydują się zainwestować w wizerunek firmy. Emilka udaje się na spotkanie ze znanym trenerem biznesu, który za poradę liczy sobie sporą sumę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2803

Sylwia zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Próbuje za wszelką cenę udowodnić, że jest zdrowa i trafiła tu przez pomyłkę. Tymczasem w redakcji miejsce szefowej zajmuje Justyna. Radek mówi Tymkowi, że być może Sylwia jest przyrodnią siostrą Justyny. Kaśka próbuje przyzwyczaić się do obecności dwóch kobiet w mieszkaniu. Tęskni za Kubą, który nie odbiera od niego telefonów. Prosi Wiolę o pomoc w odzyskaniu zaufania syna. Krystian jest wstrząśnięty, gdy Kalina mówi mu o „ospa party”. Młodzi kłócą się o to, co jest dobre, a co nie dla dziecka. Mężczyzna w końcu w tajemnicy zabiera Marlenkę z domu.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2802

Justyna wzywa straż pożarną do mieszkania Sylwii. Policja jest pewna, że kobieta chciała popełnić samobójstwo. Potem Justyna spotyka się jeszcze z zaprzyjaźnionym psychiatrą i prosi go o przysługę. Lekarz jest przerażony tym, co chce ona zrobić. Norbert pragnie się zrehabilitować w oczach Poli. Spotyka się z nią pod pretekstem wynajmu mieszkania. Kiedy od Olka dowiaduje się, ze już jej więcej nie zobaczy, zaczyna realizację planu awaryjnego. Kulczycki, nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie Natalii, zjawia się na cmentarzu po uroczystości. Spotyka matkę swojej kochanki. Andrzejek demaskuje rzekome uczulenie Tomka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2801

Kulczycki jest zdruzgotany śmiercią Natalii. Żałobę musi jednak obchodzić w tajemnicy. Tymczasem Kinga zostaje wezwana do szkoły na rozmowę. Nauczyciel podejrzewa Tomka o symulowanie choroby. Sylwia czuje się coraz gorzej. Przekazuje Justynie pełnomocnictwa. Radek daje naczelnej spreparowany materiał do autoryzacji. Psychiatra proponuje znerwicowanej Sylwii regularną terapię. Emilka marzy, by promować „Operę Mydlaną” w mediach. Ceny reklam jednak ją przerażają. Postanawia wraz z Anną i Pauliną nakręcić własny klip reklamowy.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2800

Przerażony Artur odkrywa, że jego komórka była wyłączona. Nieodebrane połączenia ze szpitala rodzą w nim niepokój. Kulczycki nie wie, że nie wszystko poszło po myśli lekarzy. Czy zastanie Natalię żywą? Kalina odkrywa filmik z Piotrkiem i Betty _ zarejestrowany kamerą, ukrytą w pluszaku. Podekscytowany Piotrek szykuje się do wyjazdu z Betty. Jest kompletnie zaskoczony, gdy na miejscu czeka na niego ktoś inny. Norbert próbuje pozbierać się po imprezie u Kulczyckich. Postanawia wynająć mieszkanie. Kiedy zjawia się w biurze nieruchomości, czeka go niespodzianka. Okazuje się, że pracuje w nim dziewczyna, która kiedyś go pocałowała.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2799

Kaśka proponuje Gosi, żeby z nim zamieszkała. Dziewczyna jest zaskoczona. Pozostaje sprawa Marzeny. Jak pozbyć się z domu matki Kuby? I jak zareaguje na to sam Kuba? Kaśka ma zamiar załatwić sprawę z marszu. Tymczasem Kinga i Artur odnawiają śluby małżeńskie. Kulczycki dostaje informację, że Natalia za chwilę ma mieć przeszczep. Chce porzucić uroczystość i jechać do Wrocławia. Natalia ma nadzieję, że Artur zdąży i będzie przy niej w trudnym momencie. Piotr odbiera telefon od zapłakanej Betty. Dziewczyna koniecznie chce się z nim spotkać. Betty rozumie, że Piotrek dowiedział się o jej związku z Filipem i nigdy jej tego nie wybaczy. Ku jej zaskoczeniu, Piotrek ma dla niej propozycję nie do odrzucenia.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2798

Impreza studniówkowa kończy się aferą. Upokorzona Gosia nie zamierza darować Marzenie tego, że trzymała ją pod kluczem. Zażenowany Kaśka ma dość obu dziewczyn. Gosia jeszcze nie wie, że jej upadek będzie miał poważne konsekwencje. W „YOLO” zjawia się Piotrek. Ma nadzieję na pracę. Sylwia wyznacza mu pierwsze zadanie: ma złapać szczura w jej domu. Justyna pomaga Radkowi w pisaniu artykułu. Namawia go, żeby sprzedał Sylwii całkowicie zmyślony temat. Radek ma wątpliwości. Krystian w artystycznym szale kończy swój malarski tryptyk. W napięciu czeka na werdykt marszanda. Kalina podejrzewa, że Ewa zostawia Marlenkę przed telewizorem. W tajemnicy przed Krystianem kupuje przez Internet pluszaka z wmontowaną kamerą.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2797

Marzena za wszelką cenę stara się odwieść Kaśkę od zabrania na imprezę Gosi. Kaśka twardo stawia na swoim. Na studniówce Marzena robi wszystko, by pozbyć się Gosi. Ostatecznie Gosia zostaje unieszkodliwiona, a Marzena dobiera się Kaśki. Piotrek przeżywa to, że został wykorzystany przez Betty i Filipa. Krystian zaczyna współpracę z Roxy. Pojawia się na uczelni jako dealer. Okazuje się, że szczęście mu sprzyja i zdobywa swoich pierwszych klientów. Kulczyccy przygotowują się do ceremonii odnowienia ślubów małżeńskich. Wkrótce potem Artur kłóci się z lekarzem na temat doboru osób do przeszczepów. Nieoczekiwanie pojawia się nowa szansa dla Natalii.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2796

Marysia, wbrew sugestiom Michała, jedzie do Wadlewa. Chce powiedzieć nieświadomej Kindze o romansie Artura z Natalią. Kulczycki zdaje sobie sprawę, że jego małżeństwo za chwilę się rozpadnie. Marzena przypomina Kaśce, że czeka ich impreza z okazji rocznicy studniówki. Wiola donosi o wszystkim matce. Gosia zaczyna rozumieć, że Marzena naprawdę chce jej odbić Henryka. Dziewczyna nie zamierza łatwo oddać ukochanego mężczyzny. Tymczasem Emilka stawia pierwsze kroki w marketingu. Wyjeżdża do Wrocławia. To, co miało być łatwe, okazuje się ją przerastać. Emilka jednak się nie poddaje. We wsi pojawia się niecodzienny gość. Proboszcz wie, że za jego sprowadzeniem musi stać Kinga Kulczycka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2790

Zaskoczony Sawczuk odbiera gratulacje za organizację kursu samoobrony dla kobiet. Policjant każe Zbyszkowi zbadać sprawę. Melka wciąż stara się zbliżyć do Pawła. Proponuje mu wspólne ćwiczenia. Kalina chce wiedzieć, na jakim etapie jest nowe mieszkanie. Spanikowany Krystian stara się jej przeszkodzić. Za namową Ewy dziewczyna zjawia się jednak na budowie. Krystian rozlicza się z Roxy. Ma nadzieję, że to ich ostatnie spotkanie. Paulina prosi Norberta o rozmowę. Mężczyzna opowiada o tym, jak Wiktoria chciała go zeswatać. On nadal jednak czuje się jej mężem. Paulina szybko pozbawia go złudzeń. Zdesperowany Norbert postanawia odszukać tajemniczą kobietę, która go pocałowała.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2789

Do redakcji przychodzi list adresowany do Sylwii. Ktoś odkrył jej ciemną przeszłość. Kobieta nie zna tożsamości prześladowcy. W domu przeżyje kolejny szok. Artur pod pretekstem wyjazdu w sprawie Tomka chce sprawdzić, jakie szanse na przeszczep ma Natalia. Odwiedza kochankę w szpitalu i wtedy spotyka Marysię. Emilka, Anna i Paulina otrzymują oficjalny certyfikat na nietoksyczność swoich wyrobów. Pozostaje tylko kwestia nazwy firmy. Mężczyźni z Wadlewa skarżą się Kindze, że przez jej „filozofię wschodu” mają problemy ze swoimi kobietami. Kinga postanawia porozmawiać z Kulasową.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2788

Justyna zagląda do pamiętnika Sylwii. Ma pewien plan. Gdy wraca do redakcji, czekają na nią wyniki na zgodność genetyczną. Mikser i Kaśka przygotowują się na przyjazd Leokadii ze szpitala. Zdobywają stary magnetofon i preparują taśmy z lat 80. Pojawia się problem, jak przewieźć chorą, żeby nie widziała miasta. Kinga postanawia aktywizować wiejskie kobiety i zabiera je na trening tai chi. Artur dostaje telefon od lekarza Natalii, który nim wstrząsa. Pod wpływem chwili zwierza się ze swego romansu Bartkowi.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2787

Lekarz reanimuje Natalię, która z niewiadomych przyczyn ma niewydolność. Bartek namawia Kulczyckiego na szybki powrót do Wadlewa – Kinga zastanawia się nad rozwodem. Artur nie wie, co począć. Marysia w szpitalu przechodzi pod szefostwo Damiana. Lipiński nie jest z tego zadowolony. Podczas operacji Marysia asystuje jako instrumentariuszka. Nowy przełożony wymaga od niej złamania procedur. Roxy bezskutecznie upomina się u Krystiana o pieniądze. By dopiąć swego, odwiedza Kalinę i Marlenkę. Chłopak jest przestraszony.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2786

Kulczycki nadal nie potrafi wybrać między Natalią a rodziną. Dopiero Sabina przywołuje go do porządku. Leokadia zaczyna podejrzewać mistyfikację. Robi Mikserowi awanturę w szpitalu. Mężczyzna boi się, że staruszka znów przestanie brać leki. Na szczęście z pomocą przychodzi niezawodny Ludwik. W King’s Fitness pojawia się Renata. Zamierza przygotować materiał o programie szkoleniowym policji, w który zaangażowana jest Melka. Kobieta boi się, że zostanie zdemaskowana. W klubie pojawia się Sawczuk.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2785

Krystianowi kończą się pieniądze. Kalina nadal nie wie, że stracił pracę. Kiedy odkrywa, że zlikwidował wszystkie lokaty, stanowczo żąda wyjaśnień. Pawłowi doskwiera chorobliwa zazdrość Sabiny. Z pomocą przychodzi Dominik. Paweł i Sabina spędzają aktywnie czas wolny. Gdy wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze do porozumienia, kobieta stawia ukochanemu ultimatum. Norbert daje się namówić na ustawianą randkę. Okazuje się to złym pomysłem. Chłopak próbuje uciec, ale partnerka go osacza. Z opresji wybawia go nieoczekiwanie tajemnicza dziewczyna – Pola.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2784

Marysia wraca do pracy w szpitalu. Nowym dyrektorem okazuje się nieprzychylny jej Lipiński. Podczas pierwszego dyżuru z karetki kobiety ucieka pacjent. Mikser postanawia zagrać rolę męża Leokadii. Przebrany odwiedza ją w szpitalu. W charakteryzacji pomaga mu Kaśka. Sylwia dostaje przesyłkę, która wygląda jak groźba od mafii. Pracownicy zastanawiają się, komu tym razem naraziła się szefowa. Justyna obserwuje Sylwię na randce z jej adoratorem. Chce porozmawiać z mężczyzną na temat swojej siostry.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2783

Radek nakrywa opiekunkę na fotografowaniu w jego mieszkaniu. Dziewczyna wymyśla naprędce kłamstwo. Czy Radek da się nabrać? W redakcji giną klucze od mieszkania Sylwii. Nikt nie wie, że za kradzieżą stoi Justyna. Artur nie opuszcza Natalii na krok. Kinga daje mu do zrozumienia, że jeśli nie wróci do domu, nie ma w Wadlewie czego szukać. Kulczyki musi wybrać: Natalia czy rodzina. Tymczasem stan Natalii dramatycznie się pogarsza. W Wadlewie dziewczyny rozpoczynają kampanię reklamową swoich mydełek. Pojawia się tajemniczy mężczyzna, który straszy je sądem. Olek przyznaje przed kolegami, że zespół „Village Boys” musi zakończyć działalność.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2782

Justyna zjawia się w redakcji „YOLO” po swoje rzeczy. Ku jej zaskoczeniu, Sylwia proponuje jej pracę. Justyna wprasza się do Radka na wino. Radek odkrywa, że jest niepełnoletnia. Dziewczyna powierza mu szokującą tajemnicę. Sabina wynajęła prywatnego detektywa, który nadal ma śledzić Pawła. Nieudolność mężczyzny sprawia, że o mało nie demaskuje się przed Pawłem. Czy Paweł zorientuje się, że jest śledzony? Olek za wszelką cenę stara się porozmawiać z żoną. Wiktoria wzywa Straż Wadlewską. Śmiałek z kolegami pacyfikują rozżalonego Olka. Z pomocą byłemu sołtysowi postanawia przyjść proboszcz.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2781

Artur prosi Kingę o wybaczenie. Małżeństwo Kulczyckich wraca na stare tory. Wszystko zmienia się, gdy do Artura dzwoni Natalia. Dziewczyna jest w krytycznym stanie. Czy Artur znów zostawi Kingę i chłopców? Mikser spotyka się nieoficjalnie z lekarzem Leokadii. Okazuje się, że Leokadia odmawia przyjmowania leków, a jej stan może się dramatycznie pogorszyć. Lekarz ma dla Miksera nietypową propozycję. Betty postanawia zerwać kontakty z Piotrkiem. Chłopak nie zamierza odpuścić. Proponuje Betty układ dziesięciu randek. Krystian jest na narkotykowym głodzie. Zdesperowany dzwoni do Roxy. Dziewczyna zabiera go w dziwne miejsce.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2780

Ewa i Kalina zaczynają niepokoić się dziwnym zachowaniem Krystiana. Chłopak bagatelizuje sprawę. U Kaliny pojawia się Marysia z Julką. Marysia żałuje, że nie brała udziału w wychowaniu malutkiej. Emilka z Anną i Pauliną rozpoczynają produkcję domowego mydła. Śmiałek przeszkadza kobietom, co kończy się dla niego niezbyt przyjemnie. Wiktoria dowiaduje się, że rozżalony i pijany Olek wylądował we Wrocławiu. Postanawia pojechać za nim. Na miejscu czeka ją szokująca niespodzianka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2779

Artur jest zszokowany tym, czego dowiedział się od Kingi. Kinga chce, by wybaczył jej chwilę słabości z Rafałem. Nie ma pojęcia, że Artur za uszami ma znacznie więcej. Czy Kulczycki będzie chciał się odegrać na żonie? Radek spotyka się z Laurą. Ta ma dla niego informacje w sprawie Jowity. Niestety, nie są to najlepsze wieści. W redakcji „YOLO” dochodzi do awantury między Sylwią a Justyną. Okazuje się, że nowa dziewczyna, jako jedyna, potrafi się jej postawić. Piotrek spotyka się z Betty w galerii handlowej. Spotkanie okazuje się ustawką pod paparazzich. Wszystko psuje się jeszcze bardziej, gdy pojawia się Hania. Naćpany Krystian gubi córkę. Spanikowany chłopak prosi o pomoc Piotrka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2778

Kinga nie może zapomnieć o tym, co zaszło między nią a Rafałem. Nieświadomy Artur cieszy się z powrotu żony do Wadlewa. Tymczasem Tomek staje do pojedynku z miejscowym rozrabiaką. Mikser zaniepokojony stanem zdrowia Leokadii pojawia się w szpitalu. Okazuje się, że z kobietą jest gorzej niż sądził. Leokadia bierze go za swojego męża i wyznaje miłość. Marysia stawia się na decydującej rozprawie sądowej. Zjawia się też Michał z Julką. Wszyscy w napięciu czekają na wyrok. Prokurator przytacza kolejne argumenty przeciwko Marysi.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2777

Konsekwencje bójki w areszcie są dla Marysi skrajnie niekorzystne i dodatkowo ją pogrążają. Marysia wie, że może już nigdy nie zobaczyć córki. Czy dyrektor aresztu zechce jej tym razem pomóc? Artur wciąż nie potrafi wpisać się w wiejski krajobraz. Między nim i Kingą dochodzi do dramatycznej kłótni. Wtedy na drodze Kingi pojawia się Rafał. Rozżalona dziewczyna tym razem ląduje w jego ramionach. Historia Piotra ukazuje się drukiem na łamach „YOLO”. Wkurzony chłopak wpada z awanturą do redakcji, nalegając na sprostowanie. Jak na to wydarzenie zareaguje Betty?

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2776

Olek próbując odzyskać Wiktorię, idzie na układ z Kleopatrą. Nie zdaje sobie sprawy, że to będzie gwóźdź do jego zawodowej trumny i koniec małżeństwa. Paweł w tajemnicy przed Sabiną postanawia zapisać się na kurs wyceny nieruchomości. Sabina zaczyna podejrzewać, że Paweł spotyka się z Melką. Dziewczyna nie zamierza tego tak zostawić. Marysia przekonana, że Lidia już jej odpuściła, nie spodziewa się niebezpieczeństwa. Tymczasem okazuje się, że Lidia przygotowała śmiertelną zemstę. Pomaga jej w tym osoba z najbliższego otoczenia Marysi. Marysia zostaje osaczona.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2775

Kinga szykuje się na wyjazd do Wrocławia. Jest zadowolona, że ktoś chce wynająć ich mieszkanie. Artur z chłopcami postanawiają przeprosić Kulasa i jego dzieci. Nie jest jednak świadom, na czym polegają tutejsze zwyczaje. Dorota, Kaśka i Mikser naradzają się, co zrobić ze staruszką. Boją się, że coś może jej się stać. Mikser postanawia odszukać jej rodzinę. Nie wie, że dla Leokadii już stał się najbliższą rodziną. Piotrek i Krystian ukrywają przed Kaliną fakt, że stracili pracę w ochronie. Krystian za wszelką cenę musi znaleźć nowe źródło dochodu. I tym razem prosi o pomoc Roxy.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2774

Szef orientuje się, że Piotrek wysyłał płatne SMS-y ze służbowej komórki. Wybucha skandal. Krystian postanawia ratować przyjaciela, czym jeszcze bardziej go pogrąża. Między Pawłem a Melką dochodzi do wyraźnego ocieplenia. Melce odpowiada ten obrót spraw. Sabina chce, by Paweł zostawił fitness. Umawia go na obiad z ojcem. Karol ma dla Pawła ciekawą ofertę. Tomek i Maciek poznają syna Kazanowej, Andrzejka. Dzieci wymyślają niebezpieczną zabawę, czym ściągają na siebie kłopoty.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2773

Brutalna napaść kibiców na Michała zostaje przerwana przez policję. Poszukiwany mężczyzna rzuca się do ucieczki. Melka po raz kolejny bierze sprawy we własne ręce. I po raz kolejny łamie policyjny regulamin. Zachowanie pani Leokadii budzi coraz większy niepokój Miksera i Doroty. Mikser postanawia ewakuować się z mieszkania. Wtedy na jaw wychodzą nowe fakty. Czy Mikser zostawi staruszkę samą? Olek usiłuje przekonać Wiktorię, że jest niewinny i że za akcją z dziewczynami stała Kleopatra. Zraniona Wiktoria każe mu się wynosić z domu. Wtedy z pomocą przychodzą koledzy z „Village Boys”. Wybucha potężna awantura.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2772

Melka ma problemy w pracy za samowolkę, jakiej się dopuściła. Michał postanawia odszukać brata zatrzymanego chłopaka. Czas gra na jego niekorzyść. Decyduje się na desperacki krok. Olek jest zdruzgotany postawą mieszkańców. Utrata stanowiska sołtysa odbija się dotkliwie na jego psychice. Nie wie jeszcze, że Kleopatra właśnie dzisiaj dokończy swoją zemstę. W YOLO zjawia się policja. Jest zainteresowana tekstem o handlarzach narządów. Radek boi się, że zostanie zdemaskowany. Na rozmowę kwalifikacyjną przychodzi młoda dziewczyna. Nikt nie wie, jaką nosi tajemnicę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2771

Krystian skompromitowany w oczach wykładowcy postanawia prosić o pomoc Roxy. Dziewczyna ma mu dostarczyć narkotyki. Piotrek zapamiętale wysyła SMS-y, by wygrać randkę z Betty. Nie zdaje sobie sprawy, ile go to będzie kosztowało. Melka wpada na trop poszukiwanego przez Michała mężczyzny. Ślad prowadzi do niewielkiego zakładu samochodowego. Melka na własną rękę organizuje akcję. Nie wie, jakie zagrożenie tam na nią czyha. Wodna przygoda Kaśki i Kuby trwa dalej. Marzena i Gosia nie przestają ze sobą rywalizować. Kuba za wszelką cenę chce, by Kaśka i Marzena zostali parą. Czy uda mu się osiągnąć cel?

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2770

Michał nie zaprzestaje śledztwa. Siwy podaje mu nowy trop. Mężczyzna, którego poszukuje, jest dobrze znany w półświatku. Michał czuje, że to prawdziwy przełom w tej sprawie. Czy zdąży udowodnić niewinność żony przed zapadnięciem wyroku? Kulczyccy starają się zadomowić w nowym domu. Ani Tomek ani Maciek nie podzielają jednak ich optymizmu. Gdy do chłopców dochodzi informacja, że zostają tu na stałe, dochodzi do konfliktu. Kaśka z Kubą i dziewczynami docierają nad wodę. Spokojnie rozpoczynająca się przygoda przeradza się w otwartą wojnę pomiędzy Marzeną i Gosią. Która z dziewczyn wyjdzie z opresji zwycięsko?

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2769

Mikser mieszka z panią Leokadią. Odkrywa, że kobieta ma dwie osobowości. Gosia wprasza się Kaśce na wycieczkę nad wodę. Mężczyzna nie wie, co ma robić. Sylwia, pod wpływem mody na bieganie, szykuje dla pracowników niespodziankę. Chcąc utrzymać posadę, Radek musi przygotować artykuł o handlu narządami. Nikt nie wie, że pisze o sobie. Olek w końcu orientuje się, że Śmiałek zamierza odebrać mu stanowisko sołtysa. Wściekły postanawia rozmówić się z Marianem. Do Wadlewa wraca Edek. Seweryn był przekonany, że nie żyje.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2768

Michał jest spalony w środowisku kibiców. Ma nikłe szanse na odnalezienie mężczyzny ze zdjęcia. Załamany spotyka się ze swoim wspólnikiem, który przekazuje mu szokującą wiadomość. W areszcie Marysia ponownie konfrontuje się z Lidią. Kinga i Artur planują przeprowadzkę do Wadlewa. Kiedy synowie dowiadują się o tym, dochodzi do kłótni. Ostatecznie malowniczy domek odbiega od wyobrażeń małżonków. Piotrek nadal ma w głowie tylko obraz Betty. Niestety kolejna próba spotkania z nią kończy się fiaskiem. Ma nowy plan zbliżenia się do dziewczyny, w którym chce wykorzystać jej własne metody działania.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2767

Michał robi wszystko, by utrzymywać pozory zaangażowanego kibica Iskry. Jednak Siwy i jego ekipa demaskują grę mężczyzny. Postanawiają dać mu dotkliwą nauczkę. Kaśka i Marzena przygotowują w tajemnicy urodzinową imprezę dla Kuby. Szampańską zabawę przerywa Wiola, która atakuje Marzenę. Agresorka nie ma wątpliwości, że rywalka chce wrócić do Kaśki. Zapracowany Radek nie zdaje sobie sprawy, że zatrudniona przez niego opiekunka skrywa mroczny sekret. Dziewczyna bez oporów wykorzystuje Dagę do własnych celów.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2766

Stan zdrowia Tomka nie ulega poprawie. Lekarze są bezradni. Kulczyccy powoli tracą nadzieję. Bartkowi wydaje się, ze wie, co zrobić w tej sytuacji, jednak tylko wprowadza chaos w życie rodziny. Anna i Emilka są wściekłe, że Śmiałek oszukiwał w konkursie. Marian postanawia przyznać się do winy. Mieszkańcom Wadlewa przestają odpowiadać rządy Olka. Jego stanowisko jest zagrożone. Melka próbuje utrzymać w tajemnicy fakt, że prowadzi nielegalnie zajęcia w King’s Fitness. Jest przekonana, że uda jej się odzyskać Pawła. Nie będzie to proste, gdyż Sabina nie ma zamiaru tak łatwo zrezygnować.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2765

Kinga opowiada Arturowi o Rafale, który wykupił wszystkie jej sukienki. Powoli zostaje wciągnięta w grę nowego kolegi. W domu Kulczyckich dochodzi do wypadku. Życie Tomka jest zagrożone. Z powodu udawania chłopaka Melki Hubert ma kłopoty w domu. Sabina zaczęła go szantażować. Gdy Mela dowiaduje się o tym, mówi o wszystkim Pawłowi. Olek nie przykłada się do wypełniania obowiązków sołtysa. Przypadkowo ląduje w knajpie. Tym razem Kleopatra chce ostatecznie pogrążyć lidera Village Boys.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2764

Renata sugeruje Radkowi, by spotkał się z adwokatem w celu przejęcia pełnej opieki nad Dagą. Prawniczka nie ma jednak dla niego najlepszych wieści. Michał i Julka przygotowują się na przybycie Marysi. Kiedy Marysia wychodzi na przepustkę, wybuchają długo tłumione emocje. Nikt nie chce, aby ten dzień się skończył. Marzena prosi Kaśkę, by obejrzał z nią mieszkanie do wynajęcia. Kaśka zgadza się ochoczo.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2763

Michał coraz bardziej angażuje się w środowisko kibiców, bierze udział w napaści na człowieka. Dyrektor aresztu wzywa Marysię przedstawia jej ciekawą propozycję. Na piwnym festynie chce zabłysnąć Śmiałek, który postanawia wystawić nowe piwo w konkursie. Dodatkowo nie chce on nikogo pomocy. Napitek Śmiałka o dziwnej nazwie Wadlewian uzyskuje aprobatę jury. Natalia wraz z Arturem uciekają za miasto, bezpieczne miejsce okazuje się pułapką. Kochanków nakrywają Emilka i Bartek.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2762

Kinga opowiada Rafałowi o swoich kłopotach. Podoba jej się, że mężczyzna potrafi słuchać. Artur pozbawia Natalię złudzeń, co do ich wspólnej przyszłości. Oboje zdają sobie sprawę, że sprawy zaszły za daleko. W Wadlewie odbywa się uroczysty pogrzeb Kazanowej i Seweryna. Wszystko wygląda bardzo przekonująco. Roman, który wciela się w notariusza, ma odczytać ostatnią wolę zmarłego. Przeszkadza mu jednak Szakalski, który w finalnym momencie otwiera swój futerał. W tym czasie Sabina wybiera się z Pawłem na imprezę. Postanawia zdemaskować Melkę i zaprasza ją z nowym chłopakiem. Załamana dziewczyna błaga Huberta, by z nią poszedł. Policjant ma jednak dosyć intryg dziewczyny i kategorycznie odmawia.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2761

Przerażona Kinga dociera do szpitala. Tam dowiaduje się, że Tomek strzelał do Maćka z karabinu. Chłopiec mówi jej, skąd wziął pieniądze na zakup broni. Kinga pyta Artura, gdzie był, kiedy doszło do wypadku. Kulczycki wymyśla kolejne kłamstwo. Melka tymczasem trafia na ślad Jowity. Radek uświadamia sobie w końcu, że żona go porzuciła. Kiedy Hiszpan przychodzi po pieniądze, mężczyzna nie wie, co mu powiedzieć. Mikser i Dorota nie mogą się sobą nacieszyć. Marianna cierpi męki zazdrości. Dziewczyna nagle traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam mówi Kaśce, co postanowiła.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2760

Piotrek nie potrafi przestać myśleć o pięknej celebrytce. Kiedy ta ponownie zjawia się w Galerii, zagaduje do niej. Nieznajoma nie jest jednak zainteresowana znajomością z nim. Mimo to Piotrek nie zamierza się poddawać. W Wadlewie trwa akcja ratowania Seweryna i Kazanowej. Angażują się w nią wszyscy mieszkańcy. Żeby fortel się udał, Szakalski musi uwierzyć, że Kazanowa i Seweryn nie żyją. Tomek odbiera przesyłkę. Nieświadomy jej zawartości Artur zostawia chłopców samych w domu. Tomek i Maciek postanawiają wypróbować kupiony przez siebie karabin. Dochodzi do tragedii.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2759

Jowita znika bez śladu. Kiedy Radek odkrywa, że przepadły również diamenty, dochodzi do wniosku, że kobieta została uprowadzona przez Hiszpana. Sądzi, że mężczyzna odkrył w końcu miejsce ukrycia kosztowności i, zabierając je, porwał jego ukochaną. Mieszkańcy Wadlewa wierzą, że w okolicy grasuje prawdziwy morderca. Przestraszony Seweryn prosi o pomoc Śmiałka. Kiedy podejrzenia potwierdzają się, Olek obmyśla plan ratowania wuja. Melka próbuje przekonać Kingę, by pozwoliła jej wziąć udział w policyjnym szkoleniu w King’s Fitness. Robi to, aby być bliżej Pawła. Kinga nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna nie jest z nią szczera, i zgadza się.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2758

Renata jest bliska paniki po tym jak został uwięziona w apartamencie Hiszpana. Wraz z Radkiem znajdują skrytkę gangstera. Wykładowca wzywa do siebie Krystiana, który jest kompletnie zaskoczony tym faktem. Chłopakowi chodzą po głowie myśli, że Świderski chce go wyrzucić z uczelni. Do nieprzyjemnej sytuacji pomiędzy Marianną, a Dorotą dochodzi w Barbarianie. Mikser dowiaduje się od Marianny jakimi uczuciami go darzy, nie może się pogodzić z tym, że wybrał Dorotę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2757

Konflikt między Dorotą a Mikserem, który zainicjowała Marianna, osiąga apogeum. Doprowadzony do stateczności Mikser wygarnia Dorocie, co o niej myśli. Dziewczyna mu się rewanżuje. W King’s Fitness Kinga zastaje za ladą obcego mężczyznę. Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) twierdzi, że tu pracuje. Tomek nadal chce mieć karabin na kulki. Postanawia okraść Artura. Radek i ucharakteryzowana Renata ruszają do akcji. Dziewczyna próbuje poderwać Hiszpana, ale już na początku pojawiają się kłopoty.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2756

Michał przyjeżdża po zatrzymaną za kradzież Julkę. Dziewczynka początkowo nie chce powiedzieć, dlaczego to zrobiła. Kiedy ojciec poznaje prawdę, nie potrafi powstrzymać łez. Do Wadlewa przybywa tajemniczy mężczyzna z futerałem. Kiedy zaczepia Kazanową i pyta o Seweryna, spanikowana kobieta uznaje, że to płatny zabójca. Radek widzi Sylwię i Hiszpana razem. Jest pewien, że współpracują ze sobą. On i Jowita uruchamiają plan B. Postanawiają wtajemniczyć Renatę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2755

Radek wraca do domu. Jowita poznaje prawdę, ale mężczyzna nie zamierza rezygnować. Do głowy wpada mu nowy plan na zdobycie pieniędzy dla Hiszpana. Razem z Jowitą jadą na osiedle gangstera. W areszcie tymczasem dochodzi do wypadku. Jeden ze strażników zaczyna się dusić. Marysia prosi dyrektora, żeby zabrał ją ze sobą. Sprawy komplikują się, gdy kobieta prosi o nóż, żeby przebić tchawicę poszkodowanemu… Artystyczny plener okazuje się dla Krystiana traumatycznym przeżyciem. Wszystko idzie nie tak. Zniechęcony chłopak chce wracać do domu. Wtedy nieoczekiwanie przychodzi pomoc.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2754

Krystian wyjeżdża na studencki plener. Na miejscu poznaje intrygującą Roxy (Żaneta Homa). Chłopak nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że odtąd jego życie całkowicie się zmieni. Leokadia, u której Mikser wynajmuje pokój, zaczyna mu matkować. Dochodzi do szeregu zabawnych zdarzeń. Dorota nakrywa Miksera podczas pocałunku z obcą dziewczyną. Radek jest zdecydowany sprzedać nerkę. Spotyka się w tej sprawie z tajemniczym mężczyzną. Gdy trafia do tajnego gabinetu zabiegowego, zdaje sobie sprawę, że to pułapka. Jest już jednak za późno.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2753

Na posterunku zjawia się Jowita, która ma zamiar odwołać zeznania przeciwko Hiszpanowi. Chce to zrobić, ponieważ to jedyny sposób, żeby bandyta uwolnił jej córeczkę. Prawdę Kindze chce wyjawić Natalia, powstrzymać chce ją Artur. W głowie Tomka rodzi się plan jak łatwo zarobić pieniądze, o swoim pomyśle mówi Maćkowi.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2752

Pobity Artur ląduje w szpitalu. Kinga nie ma pojęcia, co się stało. Wierzy w opowieść męża o kilku napastnikach. Prawda może wyjść na jaw, gdy w szpitalu zjawia się roztrzęsiona Natalia. Seweryn i Kazanowa uciekają z Wadlewa. Śmiałek, niczego nie rozumiejąc, próbuje ich zatrzymać. Seweryn jest oszołomiony panującym we Wrocławiu hałasem i smogiem. Jowita traci drugie źródło dochodu. Przerażona tym, że nigdy nie spłaci Hiszpana, stawia się z Radkiem na policji. Tymczasem gangster czeka na nich w domu z przerażającą niespodzianką.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2751

Melka wie, jak trafić do podejrzanego strażnika. Zaczyna obserwację razem z Michałem. Kiedy jej towarzysz zostaje sam, podejmuje szaloną akcję. Chce uchronić ukochaną przed śmiertelnym ciosem. Prywatny detektyw, którego wynajął Rudy, próbuje szantażem wyciągnąć od Artura więcej pieniędzy. Kulczycki orientuje się, że śledczy gra na dwa fronty. Rudy tymczasem dowiaduje się, że to on jest kochankiem Natalii. W domu Kaśki robi się nieprzyjemna atmosfera. Chłopak nie może wybaczyć Marzenie potraktowania Kuby. To rzutuje na jego coraz gorsze relacje z Gosią.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2750

Do Michała z wizytą wpadają Hubert i Melka. W świetlicy odbywa się premiera teledysku. Piosenka przetłumaczona na francuski to podstępny żart Kleopatry. Cały zespół ma już tego dość i postanawia dać nauczkę złośliwej gwieździe. Kuba ma zjeść halucynogenne grzyby przyniesione przez Wiolę. Dziewczyna zostaje wyrzucona z domu przez Marzenę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2749

Melka i Michał przeszukują policyjne archiwa, by znaleźć kibica z monitoringu. Marysia wraz z koleżankami próbuje przechwycić korespondencję Lidii i strażnika. Tymek, ku uciesze załogi, wraca do „YOLO”. Jowita robi wszystko, by zniechęcić Sylwię do pracy i zmusić ją do zwolnienia się. Działania nowej szefowej okazują się bezowocne. Paweł uwierzył Melce, że spotyka się ona z Hubertem. Uradowana dziewczyna zamierza kontynuować mistyfikację, by zdobyć zaufanie byłego partnera.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2748

Artur ma już trudności w ukrywaniu przed Kingą swojego romansu z Natalią. Mimo wszystko podoba mu się ta niebezpieczna gra. Niespodziewanie nachodzi go Rudy. Piłkarz ma dla Kulczyckiego zaskakującą wiadomość. Radek nie potrafi wybaczy Jowicie zwolnienia Tymka. Wraz z pracownikami redakcji szykuje zemstę. Melka odwiedza Pawła w pracy. Sabina podejrzewa, że chce się do niego znów zbliżyć. Dziewczyna, orientując się, że jej intencje zostały odkryte, wymyśla karkołomne kłamstwo. Wciąga w nie partnera z pracy.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2747

Artur pod pozorem służbowego wyjazdu wybiera się z Natalią za miasto. Spokój zakłóca zakochanym dawna koleżanka kobiety. Kulczycki zostaje uwięziony w hotelowym pokoju. Radek z Jowitą dramatycznie poszukują pieniędzy. Gdy okazuje się, że do kraju wrócił majętny wujek mężczyzny, ten umawia się z nim na spotkanie. Jowita musi wdrożyć plan oszczędności w wydawnictwie. Szykuje się redukcja etatów. Wytypowany zostaje najmłodszy stażem Adam, jednak to nie on opuści redakcję „YOLO”.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2746

Wykończona Marysia opuszcza izolatkę. Lidia nie zamierza jej odpuścić. W stołówce dochodzi do ich spotkania. Michał i Kinga trafiają na nowy trop w sprawie kibiców, którzy mogli widzieć Materskiego żywego. Piotrek nadal daje Mikserowi lekcje podrywu. Wymyśla zaskakujące zadania, które mają pomóc koledze wydobyć jego męskie cechy. Zespół Olka nagrywa w Wadlewie teledysk. Pod nieobecność Wiktorii w rolę ukochanej mężczyzny wciela się Malwina.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2745

Seweryn jest przestraszony po tym jak zniknął Edek. Prosi o pomoc Ksawerego, bo obawia się, że Edek został porwany przez ludzi od skradzionego auta. Zaczyna się nieoficjalne śledztwo, które przeprowadza były policjant. Strażnik wzywa Marysię, która m pomóc w kuchni. Dziewczyna się nie spodziewa, że to część planu Lidii, która ma zamiar ją tam zaatakować. Całej sytuacji postanawiają zapobiec dziewczyny z celi.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2744

Jowita wprowadza w redakcji „YOLO” nowe porządki. Chce zwolnić Sylwię, ta jednak nie zamierza się tak łatwo poddać. Na dodatek ludzie Hiszpana domagają się od Jowity spłaty długu. Intryga Marianny przynosi efekty. Dorota i Mikser coraz bardziej się od siebie oddalają. Mikser nie daje za wygraną i postanawia się trochę podszkolić w uwodzeniu. Artur i Natalia są śledzeni. Okazuje się, że Rudy wynajął człowieka, który ma sprawdzić, z kim spotyka się jego była dziewczyna.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2743

W starych archiwach Jowita znajduje informacje o relacjach łączących Hiszpana i Sylwię. Tego samego dnia następuje rozstrzygnięcie konkursu na redaktor naczelną „YOLO”. Kobieta wątpi, czy uda jej się wygrać z Sylwią. Michał dokłada starań, by doprowadzić do przeniesienia Marysi. Melka zdobywa nagrania z kamer nieopodal miejsca potrącenia Materskiego. Zespół Olka osiągnął już popularność, pojawia się więc pomysł, by nakręcić teledysk i wrzucić go do sieci. Swoją pomoc oferuje Kleopatra, która i tym razem zamierza popsuć plany nieświadomym niczego muzykom.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2742

Adwokatka Marysi, Laura, czyni starania, by przenieść ją do innego aresztu. Napotyka na opór ze strony dyrekcji zakładu karnego. Michał i Kinga przygotowują przyjęcie urodzinowe dla Julki. Chcą, by choć na chwilę zapominała o smutnych sprawach. Rudy postanawia poznać tożsamość kochanka Natalii. Zdesperowany zjawia się w redakcji „YOLO”, żeby zabrać zdjęcia. Tymczasem Natalia i Artur mają schadzkę u Żukowskich w domu. Intymne spotkanie przerywa im niespodziewane pojawienie się Tomka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2741

Radek bada sprawę nocnego klubu. Natrafia na Hiszpana. Melka ostrzega, że mają do czynienia z niebezpiecznymi ludźmi. Mężczyzna mimo to udaje się na rozmowę z gangsterem. Seweryn odwiedza Edka. Okazuje się, że ten zniknął, zostawiając pożegnalny list. Kazanowa i Seweryn podejrzewają, że ktoś pozbył się Edka. Teraz kolej na nich. Mikser szuka mieszkania do wynajęcia. Dorota nieoczekiwanie proponuje mu pokój u siebie.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2740

Sytuacja Marysi za sprawą bezwzględnej Lidii jest beznadziejna. Prześladowczyni przymierza się do kolejnego ataku. Michał nalega, by ukochana ją wydała. Laura udziela Marysi rad, co zrobić, by rzadziej wychodzić z celi. Natalia wysyła Arturowi SMS-y. Podczas spotkania na osobności wybucha między nimi namiętność. Kulczycki po raz kolejny fatalnie zachowuje się wobec swojej rodziny. Bandyci wymuszają na Edku przyznanie się, komu dał samochód. Seweryn i Kazanowa zdają sobie sprawę, że jeśli nie zwrócą pieniędzy, grozi im śmierć.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2739

Dorota marzy, by zbliżyć się do Miksera. Marianna, udając życzliwą przyjaciółkę, udziela jej wskazówek. W rezultacie randka znajomych kończy się fatalnie. W Wadlewie dochodzi do sensacyjnego wydarzenia. Tajemniczy darczyńca zostawił w kościele ponad 100 tys. złotych. U Edka zjawiają się gangsterzy. Żądają zwrotu ukradzionego przez mężczyznę samochodu. Jowita, w tajemnicy przed Radkiem, przychodzi na policję. Bada sprawę weksla, który nieświadomie podpisała. Sylwia oferuje jej pomoc w zamian za wycofanie się z konkursu na naczelną „YOLO”.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2738

Jowita zataja przed Radkiem wydarzenia z klubu. Sylwia zapewnia ją, że on o niczym nie wie. Przerażona Jowita znajduje w torebce dokument z lokalu. Wygląda na to, że wplątała się w poważne kłopoty. Michał nie radzi sobie z obowiązkami w firmie. Wspólnik proponuje pomoc zaprzyjaźnionej adwokat. Laura, która ma zająć się sprawą Marysi, nie budzi jednak zaufania mężczyzny. Piotrek ma się zaopiekować małą Marlenką. Odkrywa, że dziecko to świetny sposób na podryw. Sprowadza sobie do domu dziewczynę. Nie wszystko idzie jednak po jego myśli.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2737

Seweryn stara się przeprosić Kazanową za swoją pijacką eskapadę. Oboje dochodzą do wniosku, że wszystkim nieszczęściom winne są pieniądze. Postanawiają je oddać. W „YOLO” trwa przesłuchanie kandydatek na stanowisko naczelnej. Sylwia prosi Jowitę, by przygotowała relację z nocnego klubu. Na miejscu dziennikarka zostaje odurzona i traci przytomność. Melka zdobywa materiały z policyjnego archiwum. Okazuje się, że prokuratura nie wzięła pod uwagę ważnej przesłanki. Pojawia się cień nadziei dla Marysi.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2736

Radek informuje Artura, że jego zdjęcie z Natalią zostanie ujawnione. Sam próbuje powstrzymać publikację, ale okazuje się Jowita już zdążyła puścić fotografię w obieg. Seweryn stawia wszystkim alkohol za ocalone pieniądze. Impreza tak się rozkręca, że mężczyzna wraz z kolegami ląduje we Wrocławiu. Melka wciąż myśli o Pawle. Szuka pretekstów, by go odwiedzać. Sabinie się to nie podoba. Ostatecznie konkurentka proponuje mężczyźnie przyjaźń.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2735

Artur zwierza się Sabinie ze swojego romansu. Kobieta radzi mu porozmawiać z Natalią. Kiedy Kulczycki całuje się ze swoją wybranką w parku, paparazzo robi im zdjęcia. Marysia prosi o przeniesienie do innego aresztu. Nie chce jednak wyjawić, kim jest jej prześladowczyni. Tymczasem Julkę spotykają nieprzyjemności. Dziewczynka zostaje nazwana dzieckiem morderczyni. Jowita kupuje zdjęcia Natalii od paparazzo. Radek z niedowierzaniem odkrywa że kochankiem kobiety jest Artur. Pewna awansu Jowita zamierza wydrukować fotografie w „YOLO”.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2734

Jowita wywiera presję na Radku i zmusza go, aby ten wyciągnął informacje od Artura odnośnie Rudego i Natalii. Dodatkowo spotyka się z przedstawicielem „YOLO” i oznajmia mu, że Sylwia sfałszowała swoje CV. Marzena nie daje za wygraną nadal ćwiczy rolę kelnerki, jednak wszystko leci jej z rąk. Kuba bardzo chce, aby mama zamieszkała z nimi. O rękę Natalii nadal walczy Rudy, ta nie wie co zrobić i zjawia się u Artura. Liczyła na wsparcie, jednak go nie otrzymała i decyduje się podjąć desperacki krok.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2733

Wadlewski zespół wraca z tournée, ale wśród muzyków brakuje Olka. Koledzy nie chcą ujawnić, co się z nim stało. Zaniepokojona Wiktoria nabiera przekonania, że Olek – teraz gwiazda estrady – znalazł sobie kochankę. Strażnik składa Marysi jednoznaczną propozycję. W sądzie zapada wyrok w jej sprawie. Wysokość kary szokuje wszystkich. Sabina robi przemeblowanie w mieszkaniu Pawła. Tymczasem niespodziewanie do mężczyzny dzwoni Melka. Chce się z nim spotkać.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2732

Marysia boi się o życie. Koleżanki z celi starają się coś wymyślić, by jej pomóc. Tymczasem Michał robi wszystko, by wymusić widzenie z żoną. Przez to zaczyna zaniedbywać służbowe obowiązki. Krystian i Piotrek, pod nieobecność Kaliny, zajmują się małą Marlenką. W parku zostają otoczeni przez wianuszek atrakcyjnych matek. Problem pojawia się, gdy przychodzi pora karmienia. W „YOLO” ma się odbyć konkurs na redaktora naczelnego. Ku zaskoczeniu współpracowników swoją kandydaturę składa Jowita. Dziewczyna zamierza rywalizować o stanowisko z Sylwią.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2731

Rudy jest załamany odrzuceniem oświadczyn przez Natalię. Artur próbuje ratować sytuację, ale niespodziewanie Natalia to jemu wyznaje miłość. Zdruzgotany i pijany piłkarz zwala się Kulczyckiemu do domu. Seweryn przychodzi do świetlicy na piwo. Wtedy dowiaduje się, że Olek zamierza rozpalić grilla, w którym mężczyzna ukrył wszystkie pieniądze. Kalinę i Krystiana odwiedzają Leon i Ewa. Oboje mają skrajnie różne prezenty dla Marlenki. Dochodzi między nimi do zażartej kłótni.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2730

W sądzie rozpoczyna się proces Marysi. Michał zostaje zmuszony przez Julkę, aby ten zawiózł ją do sądu. W sądzie dochodzi do niezbyt miłego spotkania wdowy po Materskim i oskarżonej. Rudy szuka pomocy u Pawła, chce ponownie się oświadczyć. Jednak Paweł chce się wymigać z całej tej sytuacji. Jakie jest jego zdziwienie kiedy to dowiaduje się, że w całą sytuacje chce się zaangażować Kinga.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2729

Kazanowa wraz z Sewerynem zastanawiają się co mają zrobić z tak wielką kwota pieniędzy, która dostali. Dochodzą do wniosku, że dobrze będzie ją zatrzymać. Znajdują kryjówkę, w której chcą schować pieniądze. Z wielką prośbą przychodzi Kaśka do Doroty, chcę aby ta przyjęła Marzenę do pracy. Kobiecie nie podoba się tak wielkie zaangażowanie ukochanego i postanawia porozmawiać z Marzeną. Natalia dowiaduje się od Artura, że Rudy ma w zamiarach oświadczyć się jej.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2728

Kaśka nie jest zachwycony, gdy Marzena oświadcza mu, że zabiera ich syna. Jednak kiedy ta prosi go o pomoc w znalezieniu pracy, nie potrafi odmówić. Olkowi i Sewerynowi udaje się dopaść złodzieja. Okazuje się nim znany awanturnik, Edek. W ramach przeprosin winowajca przywozi Sewerynowi i Karolinie tajemniczy prezent. W więziennej stołówce dochodzi do ataku na Marysię. Przed śmiertelnym ciosem ratuje ją koleżanka z celi. Marysia zdaje sobie sprawę, że Lidia nie odpuści, póki nie zrealizuje swojej groźby.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2727

Marysia na skutek intrygi współosadzonych zostaje w celi sama. Wtedy odwiedza ją Lidia. Kobieta wydaje na Marysię wyrok śmierci… Mikser usilnie próbuje zbliżyć się do Doroty, jednak dziewczyna nie odczytuje jego intencji. Załoga Barbariana, chcąc ratować knajpę przed upadkiem, obmyśla ryzykowny plan. Po wadlewskiej wsi rozeszła się plotka, która skłania złodzieja zwierząt do działania. Seweryn z Olkiem urządzają zasadzkę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2726

Z więzienia wychodzi Marzena, matka Kuby. Tymczasem nastolatek przychodzi do szkoły, gdzie Wiola zdaje maturę. Zabiera dziewczynie wszystkie ściągi. Paweł proponuje Sabinie wspólne zamieszkanie. Kobieta ma jednak wątpliwości, czy się do niego wprowadzić. Niespodziewanie partner zabiera ją do luksusowego spa. Kalina podchodzi do egzaminu dojrzałości, ale nagły wypadek uniemożliwia jego ukończenie. Załamaną dziewczynę znajduje nauczycielka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2725

Julka w akcie desperacji postanawia napisać list do prezydenta i prosić o uniewinnienie mamy. W areszcie Marysia natyka się swojego dawnego wroga… Krystian udaje się z Piotrkiem do urzędu, by zarejestrować swoje dziecko. Niestety, zapomina imienia córki. W nerwach zaczyna zmyślać. Seweryn prowadzi dochodzenie w sprawie zaginionej alpaki. Wychodzi na jaw, że w Wadlewie zniknęły też inne zwierzęta. Mężczyzna przygotowuje prowokację, by schwytać złodzieja.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2724

Sabina źle się czuje w mieszkaniu Melki. Jej relacja z Pawłem nie układa się po jej myśli. Tymczasem on trafia na badania do dr. Widawskiego. Kaśka nie może pogodzić się z decyzją Gosi o wyjeździe do Bydgoszczy. Niespodziewanie kobieta zjawia się w Barbarianie. Kuba i Wiola mówią rodzicom prawdę o swoim współżyciu. Z zagrody Seweryna znika alpaka. Właściciel nabiera pewności, że zakradł się tam złodziej. U Śmiałków zjawiają się turyści. Niestety, wizyta gości okazuje się spektakularną klapą.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2723

Tomek w śmiertelnym potrzasku. Wściekły Lubomir żąda wydania telefonu ze zdjęciami. Zdesperowany Paweł za wszelką cenę stara się uratować chłopca. Staje się coś niebywałego… Michał mówi Melce prawdę o Marysi, Materskim i wypadku. Marysia próbuje odnaleźć się w celi aresztu śledczego. Trafia na dwie współosadzone. Tymczasem Julka bardzo źle znosi brak mamy. Krystian przygotowuje się na powrót Kaliny i córeczki ze szpitala. Na drodze staje mu Piotrek, który nie chce się wyprowadzić.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2722

Marysia nie potrafi przestać myśleć o Materskim. W fitnessie pojawia się policja. Marysia zostaje zatrzymana. Sawczuk pokazuje jej materiał dowodowy. Czy tym razem Marysia uniknie odpowiedzialności? Tomek wpada na trop uwięzionej kobiety. Paweł nie chce mu uwierzyć. Nieświadomy niebezpieczeństwa chłopiec sprowadza na siebie śmiertelne zagrożenie. Kaśka spotyka się z Gosią. Zaskoczony dowiaduje się, że Gosia z Wiolą wyprowadzają się z Wrocławia. Zdesperowany Kaśka stawia wszystko na jedną kartę i wyznaje dziewczynie miłość.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2721

Nikt z weselników nie wie, co dzieje się z Kaliną i Krystianem. Młodzi tymczasem dojeżdżają na porodówkę. Okazuje się, że życie dziecka jest zagrożone. Lisowski dotrzymuje słowa i bierze się za wyburzanie kamienicy. Przerażony Kaśka informuje o wszystkim Miksera. Mikser i Dorota muszą znaleźć sposób, by ocalić budynek. Tomek z Pawłem obserwują podejrzanego mężczyznę. Zszokowani odkrywają, że mają do czynienia z mordercą. Powiadamiają policję. Zjawia się Melka.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2720

Artur z Kingą wybierają się dopingować Tomka w finale konkursu kulinarnego. Niestety, wszystko idzie nie tak. Zdesperowany Tomek musi improwizować. Czy uda mu się wygrać? Trwają gorączkowe przygotowania do ślubu Krystiana i Kaliny. Leon z Michałem rywalizują o lepszy prezent ślubny. W drodze do kościoła Kalina nieoczekiwanie zmienia plany… Załamany utratą Barbariana Kaśka szuka nowej pracy. Spotykając się z Gosią, informuje ją, że Kuba z Wiolą uprawiają seks. Kaśka i Gosia urządzają dzieciom moralizatorską pogadankę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2719

Ewa zostaje wezwana na policję. Przestraszona dowiaduje się, że chodzi o śmierć Materskiego. W rękach policji jest nagranie z Ewą w roli głównej. Trwają gorączkowe przygotowania do ostatniego etapu konkursu kulinarnego. Artur z Maćkiem niechcący niweczą plany Tomka. Kinga jest gotowa się poddać. Lisowski traci cierpliwość i żąda od Doroty zdecydowanych działań. Ktoś musi widowiskowo wylecieć z Barbariana. Wybór pada na Mariannę.

Pierwsza miłość streszczenia odcinków 2718

Paweł z Tomkiem namawiają Sabinę, by zrobiła rekonesans w podejrzanej kamienicy. Czy Sabinie uda się wpaść na trop porwanej kobiety? Kalina ma ogromny żal do ojca za to, co zrobił Krystianowi. Leon czuje, że przegrał na wszystkich frontach. Chcąc się zrehabilitować, szykuje w tajemnicy kolejną sensację. Artykuł Sylwii i Jowity wywołał burzę. Kacperczyk za wszelką cenę stara się zażegnać kryzys. Sprawy komplikują się, gdy w redakcji zjawia się opisana przez Sylwię dziewczyna.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2717

W apartamencie Rude rozpoczyna się nagrywanie spotu reklamowego. Natalia podejmuje decyzje odnośnie romansu z Arturem, o czym on się dowiaduje. Tomek i Paweł nie przerywają śledztwa jeżeli chodzi o tajemniczy głoś w krótkofalówce. W całą ta sytuację wkręcają Sabinę. Wspólna pracę muszą ponownie rozpocząć Sylwia i Jowita. Wywiad prowadzony przez Sylwię doprowadza do ogólnopolskiej afery.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2716

W Barbarianie trwa aukcja charytatywna, na której pojawia się Paweł. Wiola chwali się Kubie jak jej poszło na maturze, niespodziewanie między nim dochodzi do pocałunku. Czy na tym się to skończy? Natalia nadal jest adorowana przez Artura. Do mieszkania wpada Rudy, który śmie twierdzić, że Natalka ma kochanka. Całą ta sytuację Artur próbuje obrócić w żart. Jednak Rudy ma twarde dowody.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2715

Między Marysią, a Ryszardem dochodzi do kłótni powodem jest sfingowana śmierć Ryszarda. Pojawia się nowy trop odnośnie potrącenia Materskiego, który powiązany jest z Marysią. Artur robi wszystko, żeby już nigdy więcej nie spotkać Natalii, jednak sprawy zawodowe mu to utrudniają. W Wadlewie trwa wojna płci, która osiąga apogeum.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2714

Kaska jest bardzo nerwowy, przeżywa rozstanie z Gosią, cała sytuacja przejmuje się Kuba. Wraz z Wiolą organizują akcję ratunkową. Czy wszystko wypali i Kaśka będzie ponownie szczęśliwy? Ryszard trafia do więzienia, z tą sytuacja nie może się pogodzić Marysia. Postanawia się do wszystkiego przyznać i pojawia się w gabinecie u Sawczuka.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2713

Odbywa się pogrzeb Materskiego, cała ta sytuacja to ciężka próba dla Marysi. Podczas ceremonii pojawia się policja, która ku zdziwieniu Marysi zatrzymuje jej dobrego znajomego. Ekipa w desperacji szuka ratunku dla Barbariana, kiedy to dowiadują się, że ma on być wraz z kamienicą zburzony. Wadlewska straż przyjmuje pilne wezwanie. Uczestnicy organizują akcję ratunkową, nie wiedząc, że zostali wkręceni w grubszą aferę.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2712

Marysia dochodzi do wniosku, że podczas wypadku mógł ją namierzyć miejski monitoring. Kiedy pojawia się u niej żona Materskiego doskonale zdaje sobie sprawę, że została zdemaskowana. Rudy, który nie wie o romansie Artura i Natalii i zaprasza ich na wspólne świętowanie. Czy Arturowi uda się zakończenie układu z Natalią? Rozpoczyna się finał konkursu „Miss Wadlewa”. Całe wydarzenie próbuje skompromitować Emilka. Jakie jest jej zdziwienie kiedy dowiaduje się, że jej koleżanki postanawiają stanąć po drugiej stronie barykady.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2711

Pracownicy Doroty nie maja do niej żalu po tym jak postanowiła im wyjawić całą prawdę. Cała ta sytuacja doprowadza do tego, że wspólnie obmyślają plan przeciwko właścicielowi Barbariana. Krystian i Kalina są ze sobą bardzo szczęśliwi. Jaka jest zdziwiona kiedy na jej drodze pojawia się Witek. Czy będzie chciał on walczyć o nią i uzyskać jej względy?

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2710

Zaczynamy kolejną serię odcinków. Jesień przyniesie mnóstwo zmian w życiu każdego bohatera serialu.

Ciężkie chwile przeżyje Marysia. Nie do zniesienia staje się sytuacja w Barbarianie. Marianka staje się celem Doroty. Tajemnicze plany Lisowskiego poznaje Mikser. Barbarian jak i cała kamienica ma zniknąć z powierzchni ziemi. Rodzinny obiad organizuje Michał. Marysia przez cały czas zastanawia się czy nie powiedzieć żonie Materskiego o całej sytuacji związanej z wypadkiem. Artur jest wkurzony, ponieważ dziewczyna Rudego komplikuje zakończenie transakcji mieszkaniowej. Artur dowiaduje się całej prawdy o piłkarzu po tym jak spotkał się z Natalią. Cała ta sytuacja przyczynia się do tego, że pomiędzy dwojgiem pojawia się namiętność.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2709

Odbywa się ślub Witka i Kaliny, dochodzi do kryzysu. Do walki stają Witek i Krystian. Skołowana Kalina znajduje się w centrum zamieszania. Coraz to nowe dyscypliny dla kandydatek biorących udział w konkursie piękności wymyśla męskie jury. Dziewczyny biorące udział są namawiane przez Emilkę, aby wykazały się feminizmem. Do Fitness przychodzi Paweł, który stawia czoło całej sytuacji postanawia skonfrontować się z Marysią. Dochodzi do przełomu kiedy to zaczyna trenować pod okiem Dominika. U Sabiny pojawia się Paweł postanawiają odbyć szczera rozmowę.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2708

Za chwilę ma się rozpocząć ślub Witka i Kaliny, trwają poszukiwania Krystiana. Piotrek i Michał za wszelką cenę chcą powstrzymać ceremonię. Jowicie zwierza się Melka, opowiada dziewczynie co zrobił Paweł. Awanturę Pawłowi robi Sabina, która czuje się wykorzystana, po tym jak chłopka opowiedział wszystko Melce. Dorotę do muru przypiera Lisowski – każe dziewczynie pozbyć się pracowników Barbariana.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2707

Melka bardzo ciężko przeżywa zerwanie z Pawłem, jednak stara się tego nie okazywać. W pracy nie wytrzymuje, emocje biorą górę i przekracza swoje kompetencje. Do Kaliny za wszelką cenę postanawia dotrzeć Krystian, nie chce on dopuścić do ślubu. Po raz pierwszy pomocną dłoń wyciąga do niego Leon. Jednak szybko chłopak zauważa, że to pułapka. W Wadlewie w świetlicy zaczynają się przygotowania, casting do konkursu piękności. Emilka postanawia sabotować imprezę, namawia swoje przyjaciółki, aby te przeprowadziły wraz z nią akcję dywersyjną.

„Pierwsza miłość” streszczenie odcinka 2706

Sytuacji co się dzieje z Marysia nie rozumie Michał. Wbrew namową Ewy, Marysia postanawia mu o wszystkim powiedzieć. Są przestraszeni kiedy w drzwiach pojawiają się policjanci. Sabina i Paweł postanawiają, że ich pocałunek pozostanie ich słodką tajemnicą. Tak się jednak nie dzieje chłopak o całej sytuacji opowiada Melce. Na dziwaczny pomysł wpadł Śmiałek, który chce przystąpić do konkursu Miss Wadlewa. Pokrzyżować plany ojca postanawia Emilka.

Zobacz także:

loading...
loading...