Pierwsza miłość, streszczenie odcinków
telemagazyn.pl

„Pierwsza miłość”, streszczenie odcinka 2696

Materski wpada w gniew, kiedy dowiaduje się, że Marysia postanawia na niego donieść na policji. Ryszard ma do niej pretensje, że miesza się w nie swoje sprawy. Olkowi przypomina Norbert o tym, że miał mu pomóc w poszukiwaniach kandydata dla Pauliny. Z Wiolą i Gosią postanawiają spotkać się Kuba i Kaśka, aby omówić ucieczkę z domu.

„Pierwsza miłość”, streszczenie odcinka 2697

Marysia dowiaduje się od zaniepokojonego Felicjana, że Ryszard zniknął. Bezdomny pozostawił u swojej córki pożegnalny list. Cała sytuacja wskazuje na to, że Ryszard nie żyje. Woreczkami z wodą zostaje obrzucony Kaśka, ktoś majstrował przy hamulcach w rowerze Marianki. Obiektem sabotażu stał się Barbarian po tym jak dostał przesyłkę z niebezpieczną zawartością.

„Pierwsza miłość”, streszczenie odcinka 2698

W nowej rzeczywistości usiłuje odnaleźć się Krystian. Marysi ze swoich myśli zwierza się Kalina, oznajmia ona, że nie czuje tego samego do Witka co do Krystiana. Leon i Witek zawierają tajemniczą umowę. Mikser w drodze na randkę postanawia wejść do kwiaciarni, gdzie zauważa, że pracuje w niej sobowtór Doroty. Propozycję wyjazdu służbowego nieoczekiwanie dostaje Melka, która ma kłopot, bo nie chce zostawiać Pawła.

„Pierwsza miłość”, streszczenie odcinka 2699

Elżbiecie nie podoba się fakt, że jej córka ma wziąć ślub z figurantem. Kalina oznajmia jej, że czuje coś do Witka i jest bardzo szczęśliwa. Zaskakującego odkrycia dokonuje Piotrek, dowiaduje się, że Krystian nigdy nie zdradził Kaliny. Ryszard zostawił paczkę z dokumentami kompromitującymi Materskie, o całej sytuacji Felicja informuje Marysię. Marysia robi awanturę Materskiemu, kiedy ten pojawia się na mszy w intencji Ryszarda. Ze strażakiem, który ma poderwać Paulinę spotykają się Olek i Norbert.

„Pierwsza miłość”, streszczenie odcinka 2700

Ostanie zajście Pawłowi chce wytłumaczyć Sabina. I tym razem emocje biorą górę. W Barbarianie dochodzi do kolejnej próby sabotażu. Podejrzaną lokatorkę odwiedzają Mikser i Kaśka. Ta oskarża ich o współpracę z czyścicielem kamienic. Olek podkrada kosmetyki Wiktorii, a wszystko to przez to, że planuje swoją sceniczną przyszłość.

Zobacz także – M jak miłość, streszczenia odcinków 1370, 1371