W rytmie serca streszczenia odcinków, najnowsze informacje
Średnia 4.6 (92.67%) 30 głosy(ów)

W rytmie serca – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

W-rytmie-serca-streszczenia-odcinków-26
google.pl

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 50

Zleceniodawca Heleny i Alka po rozprawieniu się z księdzem Stanisławem wyciąga broń w kierunku pary. Grozi młodym ludziom śmiercią i zmusza, by pomogli mu pozbyć się ciała. Po spotkaniu z Julią Weronika wraca do miasta. Podejmuje decyzję o zakończeniu związku z Siedleckim. Z powodu konfliktu z szefem Piotr ma coraz większe problemy w pracy. Tymczasem Szarek, nie uzgadniając wcześniej niczego z Ewą, zaprasza do Kazimierza swoją matkę, Lilkę. Narzeczona posterunkowego wcale nie jest zadowolona z niespodziewanej wizyty przyszłej teściowej.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 49

Diler wymusza na Helenie i Alku wyprodukowanie kolejnej partii narkotyków. Podczas pracy w podziemiach przyłapuje ich ksiądz Stanisław. Tymczasem związek Marii i Adama nadal przeżywa kryzys. Dodatkowo Biernacka zmaga się z problemami w życiu zawodowym. Dyrektor szpitala zwalnia ją z pracy. Odkrywa bowiem, że to właśnie ona wykradła z oddziału narkotyki. Weronika prowadzi śledztwo dotyczące nauczycielki podejrzanej o romans z uczniem. Nowacka domyśla się w końcu, że jest zdradzana przez prokuratora Siedleckiego. Piotr, brat policjantki, rozpoczyna pracę w warszawskiej komendzie. Od razu wchodzi w konflikt z nowym szefem.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 48

Maria wraca do domu i wdaje się w kłótnię z Adamem. W przypływie gniewu wyznaje partnerowi, że ostatnią noc spędziła z Piotrem w stolicy. Mężczyzna szaleje z zazdrości. Kiedy dochodzi do kolejnego spotkania z Nowackim, doktor konfrontuje się z rywalem. Dochodzi do pełnego przemocy starcia. Weronika i Szarek tropią grasującego w okolicach Kazimierza podpalacza. Przestępca zostawia ładunek wybuchowy w opustoszałym zakładzie produkcyjnym na peryferiach miasta. Jest to stałe miejsce spotkań wagarowiczów z lokalnej szkoły. Niebawem zjawia się tam Grześ z Matyldą i jej znajomymi.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 47

Maria ma wypadek, jednak wychodzi z niego cała i zdrowa. Tuż po incydencie spotyka grupę imprezujących młodych ludzi, którzy zabierają kobietę do jednego z klubów w Warszawie. Tam Biernacka nawiązuje znajomość z nastoletnia Justyną. Okazuje się, że dziewczyna została odurzona narkotykami i zmuszona do prostytucji. Pielęgniarka decyduje się niezwłocznie jej pomóc. Ściąga na pomoc Piotra. W tym czasie Adam stara się pocieszyć załamaną Helenę. Dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Prokurator Siedlecki ma małe kłopoty, gdy do Kazimierza przyjeżdża bez zapowiedzi jego małżonka Julia.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 46

Doktor Kowalczyk informuje dyrektora szpitala, że osoba z personelu wynosi potajemnie lekarstwa. Maria w desperacji wikła Zycha w swoje sprawki. Idzie do przychodni i z gabinetu szefa zabiera recepty. W tym czasie w lokalnej galerii Żmuda organizuje wystawę prac malarskich swojego ojca. Lekarz próbuje także pomóc Helenie, którą odwiedza w Kazimierzu jej niepełnosprawna siostra Kalina. Prokurator Siedlecki udaje się do jubilera. Poszukuje bowiem gustownego prezentu dla swojej ukochanej. Przy okazji zakupów jest świadkiem zuchwałej kradzieży. Sprawczynią napadu okazuje się nastolatka Matylda.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 45

Filip i Ula są w posiadaniu nagrania, na którym widać, że to Marek skatował Beniamina, podczas gdy Adam leżał nieprzytomny. Zatajają jednak wideo przed policją. Żmuda odkrywa, że Zosia – córka Uli i Marka – zmaga się z poważną wadą serca. Tylko jemu udaje się właściwie zdiagnozować przypadłość pacjentki. W tej sytuacji Ula ma dylemat. Zaczyna zastanawiać się, czy powinna chronić męża skoro wybawiciel jej dziecka może iść do więzienia. Po ataku Beniamina Maria wciąż jest rozchwiana emocjonalnie i zaczyna brać narkotyki. Piotr odkrywa przypadkiem, że Siedlecki, w sekrecie przed Weroniką, nadal spotyka się ze swoją żoną Julią. Ewa jest świadkiem napadu na staruszkę. Rzuca się w pogoń za złodziejem.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 44

Zostaje porwana córeczka znanej blogerki, Wiktorii. Matka podejrzewa o uprowadzenie biologicznego ojca dziewczynki. Policja rozpoczyna śledztwo. W poszukiwania małej Klary angażuje się doktor Zych. Adam wyznaje Weronice, że prawdopodobnie to on pobił Beniamina. Kobieta wierzy, że tego nie zrobił. Maria natomiast cały czas ma do ukochanego pretensje. Biernacka decyduje się wrócić do pracy w szpitalu. Próbuje przezwyciężyć traumę po ataku niezrównoważonego adoratora. Tymczasem Helena i Alek prowadzą roboty w podziemiach klasztoru. Okłamują księdza Stanisława, mówiąc, że odkryli na miejscu groźną dla zdrowia pleśń.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 43

Po powrocie do domu wczesnym rankiem Adam nie może sobie przypomnieć wydarzeń ostatniej nocy. Ciężko pobity Beniamin zostaje odnaleziony. Ranny i nieprzytomny zostaje przeniesiony do szpitala. Weronika, już oficjalnie, rozpoczyna dochodzenie. Maria orientuje się, że na ubraniach widnieją plamy krwi i żąda wyjaśnień. Mateuszowi bardzo zależy, żeby jego matka wróciła wreszcie do Kanady. W desperacji postanawia skontaktować się z Robertem. Idzie więc do szpitala, by z nim porozmawiać.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 42

Relacje Marii i Piotra zacieśniają się. Doktor Żmuda za sprawą przypadku poznaje budzącą sympatię Helenę. Między Agnieszką i Mateuszem dochodzi do konfrontacji po tym, jak chłopak zobaczył ją z doktorem Kowalczykiem. Po zajadłej kłótni z synem przygnębiona kobieta postanawia zakończyć związek z nowym ukochanym. W popularnym klubie Szarek i Ewa wydają przyjęcie zaręczynowe dla swoich najbliższych. Adam zyskuje nową pacjentkę – młodą kobietę Ulę. Kobieta spodziewa się dziecka i zaniepokoiły ją bóle brzucha. Okazuje się, że ma romans ze swoim szwagrem. W mieście zjawia się nieoczekiwanie jej małżonek, Marek, który jakiś czas temu wyjechał na misję i nawet nie przypuszcza, jak okrutnej zdrady dopuścili się jego bliscy.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 41

W dalszym ciągu trwają poszukiwania Beniamina. Marii wciąż grozi niebezpieczeństwo. Między Ewą i Szarkiem rozkwita uczucie. Policjant ośmiela się po raz drugi prosić ukochaną o rękę. Robert i Agnieszka idą razem na kolację do restauracji, gdzie są świadkami zaręczyn innej pary. Gdy Gosia i Rafał wychodzą z lokalu, o mały włos nie dochodzi do tragedii. Narzeczeni cudem unikają potrącenia przez rozpędzone auto. W wyniku wypadku jednak mężczyzna zostaje ranny w głowę. Następnego dnia niespodziewanie znika. Gosia zgłasza ten fakt na policji.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 40

Adam robi, co w jego mocy, by odnaleźć Marię. Jednocześnie Weronika wszczyna oficjalne poszukiwania Beniamina – jako podejrzanego o uprowadzenie. Piotrek, brat aspirant Nowackiej, w tajemnicy pomaga obojgu w śledztwie. Z kolei ksiądz Stanisław w końcu informuje Agnieszkę, że jest jej ojcem. W tym czasie doktor Zych próbuje pomóc małemu Kubie. Ojciec chłopca nadużywa alkoholu i często zachowuje się agresywnie.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 39

Romantyczną niespodziankę dla Ewy przygotowuje Szarek. Przygotowuje się do współpracy z lokalnym radiem i doktorem Zychem. Rozpoczyna się proces Gałczyńskiego, kolejnych świadków w sądzie przedstawia Siedlecki. Zaatakowany przez mafię Edward nie dojeżdża do sądu. Beniamin, który do szaleństwa jest zakochany w Marii posuwa się do kłamstwa. Wyznaje kobiecie, że jego brat potrzebuje pomocy i wręcz zmusza ją do wyjazdu do domku pod Kazimierzem.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 38

Weronika prosi Siedleckiego o pomoc w udowodnieniu niewinności Piotra. Dodatkowo dziewczyna nadal próbuje odnaleźć brata, który zniknął z domu. Sandra ponownie ma być przesłuchana przez prokuratora. Gałczyński wydaje rozkaz jednemu ze swoim ludzi, aby zamordował dziewczynę. Do Kanady ma wyjechać Agnieszka, chce wrócić do męża jednocześnie rozstać się z Robertem. W szpitalu pojawia się striptizer, które objawy wskazują na zawał.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 37

Patryk Dąbek, znany piłkarz podczas jazdy samochodem ze swoją żoną potrąca przechodnia. Co najgorsze nie udziela mu pomocy i ucieka z miejsca wypadku. Rannemu pomaga doktor Żmuda. Adam odkrywa, że z jego synem nadal w tajemnicy kontaktuje się Beniamin. Agnieszka wróciła do Polski, gdyż chciała się ukryć przed mężem, który ciągle ją zdradza, całą ta sytuację opowiada bratu.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 36

W Robercie i Agnieszce odżywa łączące ich uczucie. Mimo że siostra Adama jest mężatką, spędzają razem namiętną noc. Żmuda zostaje zwolniony z aresztu i od razu odwiedza prokuratora, by opowiedzieć mu o intrydze Gałczyńskiego, której padł ofiarą. Tego samego dnia próbuje też skontaktować się z Sandrą, swoją oskarżycielką. W końcu odkrywa, jak może dotrzeć do ojca. Doktor Zych wspomina walkę o życie swojej ukochanej żony Barbary. Lekarz zamierza postawić wszystko na jedną kartę i wreszcie zdemaskować Kruk. Zostaje jednak brutalnie przez nią zaatakowany. Alex wykorzystuje okazję i ucieka z kliniki.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 35

Bank nie udziela pożyczki Marii, która usilnie próbuje zdobyć pieniądze na kaucję dla Adama. Ksiądz Stanisław otrzymuje paczkę wypchaną po brzegi pieniędzmi. Po kilku godzinach w kościele zjawia się zdesperowana dziewczyna z niemowlakiem, która uciekła z domu i szuka schronienia. Piotr zwierza się Weronice, opowiada dziewczynie to co pamięta z wieczoru kiedy to zabito jego ukochaną. Doktor Zych podejrzewa, że córka Katrin jest kolejną ofiarą doktor Szmit. Szarek otrzymuje od niego zdjęcie podejrzanej sprzed kilku lat. Po wprowadzeniu go do policyjnego programu okazuje się, że podobizna przedstawia doktor Kruk.

„W rytmie serca” odcinek 34

Do walki w sądzie szykuje się Adam, który jest oskarżony przez Sandrę o pobicie i próbę gwałtu. Żmuda zostaje oskarżony przez Beniamina, że jakoby molestował tez inne kobiety w szpitalu. Z tego też powodu mężczyzna trafia do więzienia, gdzie zostaje brutalnie zaatakowany przez Doriana i Gałczyńskiego.

„W rytmie serca” odcinek 33

Piotr znajduje schronienie u Marii, ukrywa się na strychu. Nowacki opowiada jej o zbrodni przez którą trafił za kratki. Doktor Żmuda idzie na spotkanie z Sandrą, jednak teraz już nie wierzy, przez co kobieta zaczyna mu grozić. Szarek zostaje poproszony przez doktora Zycha, aby ten odnalazł lekarkę Irenę Szmit, kobietę powiązaną ze śmiercią jego żony.

„W rytmie serca” odcinek 32

Piotr podczas ucieczki z więzienia zostaje ranny, jego siostra Weronika prosi Marię, aby mu pomogła. Dodatkowo prosi ją z całego serca, aby tą całą sytuację pozostawiła w tajemnicy. Adam kłóci się z Biernacką, podejrzewa, że jego ukochana kolejny raz spędziła wieczór z Beniaminem. Dziennikarka śledcza, Mira odwiedza doktora Zycha chce z nim porozmawiać na temat zanieczyszczenia wód gruntowych w okolicach Kazimierza. Mira wraz  z synem Sebastianem zatrzymuje się w hotelu, gdzie czeka na nią anonimowy list z groźbami. Kolejnego dnia z samego rana dziwnym trafem znika jej syn, Sebastian.

„W rytmie serca” odcinek 31

Wychodzą na jaw informacje, że brat Weroniki, Piotr na dodatek były policjant obecnie przebywa w więzieniu. Do szpitala trafia Nowacki, którego bez przerwy gnębili współwięźniowie. Co najlepsze mimo złej kondycji zdrowotnej i ran udaje mu się obezwładnić strażnika i uciec. Doktor Kowalczyk po raz kolejny podczas wizyty Agnieszki próbuje ją zaprosić na kawę. W poważne tarapaty wpada Adam, jego pacjentka Sandra próbuje go uwieść i zwabia go do hotelowego pokoju. Szarek podejmuje się zadania odszukania 2 motocyklistów, którzy okradli jeden ze sklepów i dodatkowo doprowadzili do wypadku pod Kazimierzem.

„W rytmie serca” odcinek 30

Po tym jak Agnieszka skręciła nogę, ksiądz Stanisław zanosi ją do miasta do lekarza. Ukrywa oczywiście prawdę, że jest jej biologicznym ojcem. Siostra Adama w przychodni zajmuje się doktor Kowalczyk, któremu w oko wpada podopieczna. Maria zostaje zaproszona przez zakochanego w niej Beniamina na wycieczkę nad rzekę. W mieszkaniu Alex, Katrin znajduje podejrzany lek, który pokazuje Zychowi. Do Kazimierza przyjeżdża znany iluzjonista i hipnotyzer, Maksym. Na scenie podczas występu dochodzi do groźnego wypadku, do akcji wkracza doktor Żmuda.

„W rytmie serca” odcinek 29

Ojciec Adam ponownie znika, a on sam nie może się pogodzić z cała zaistniała sytuacją. Dodatkowo całe to zajście źle wpływa na małego Grześka, który kłóci się z ojcem i co najgorsze zaczyna się buntować. Katrin jest coraz bardziej za wszelką cenę chce odnaleźć Alex. Adam i Maria są wielce zaskoczeni kiedy dowiadują się, że W Jabłonowie pracę zaczyna Beniamin. W Kazimierzu pojawia się Dorian, znany bandyta słynący z wal psów. Wyszedł on z więzienia na przepustkę, ponieważ stan zdrowia jego matki znacznie się pogorszył i trafiła ona do szpitala. Jest wściekły kiedy dowiaduje się, że jego matka ma się opiekować doktor Żmuda.

„W rytmie serca” odcinek 28

W szpitalu w Jabłonowie pojawia się Beniamin, który za wszelką cenę chce pracować z Marią. Miejsce pobytu Alex za wszelką cenę chce poznać Katrin. Pomocy szuka u Szarka, który oznajmia jej, że dziewczyna jest pełnoletnia i na własne życzenie opuściła szpital. Strażacy gaszą pożar, który wybuchł w restauracji pod Kazimierzem. Szybko ustalają, że było to podpalenie, w pobliżu znajdują poparzonego, nieprzytomnego nastolatka Janka. W Kazimierzu w końcu pojawia się Agnieszka, która jest siostrą Adama. U doktora Zycha pojawia się ksiądz Stanisław – wyznaje mu, że poznał kolejna tajemnicę związaną z Edwardem.

„W rytmie serca” odcinek 27

Przed nami trzeci sezon serialu „W rytmie serca”! 

W szpitalu w Jabłonowie staż zaczyna Maria, a u doktora Zycha pracę zaczyna Robert. Po okresie 3 miesięcy ze śpiączki zostaje wybudzona Nowacka, która dowiaduje się, że straciła dziecko. W Kazimierzu na zamku rozpoczynają się nagrania teledysku przez Alexa i Katrin. Nie zostaje on jednak ukończony z powodu silnego bólu kręgosłupa córki wokalistki. Trafia do przychodni, gdzie z pomocą przychodzi jej doktor Zych. Wypadkowi pod Kazimierzem ulega bus, który wiózł nielegalnych imigrantów z Kazachstanu.

„W rytmie serca” odcinek 26

Edward spotyka się z Olgą, która namawia go na ucieczkę z Kazimierza. Są szanse dla ojca Adama, znalazł się potencjalny dawca szpiku kostnego. Przed powrotem do szpitala Wilczyński wyprawia pożegnalną kolację dla rodziny i przyjaciół. Mafia wydała na niego wyrok. Informacja, że Weronika jest w ciąży dociera do Marii, ta z tego powodu żąda wyjaśnień od ukochanego. Do Kazimierza sprowadza się wielodzietna rodzina, która jest zwolennikami twardej dyscypliny i naturalnej medycyny.

Zobacz także – W rytmie serca, streszczenia odcinków 22, 23


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019