W rytmie serca streszczenia odcinków, najnowsze informacje
Średnia 4.7 (93.79%) 29 głosy(ów)

W rytmie serca – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

W-rytmie-serca-streszczenia-odcinków-26
google.pl

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 39

Romantyczną niespodziankę dla Ewy przygotowuje Szarek. Przygotowuje się do współpracy z lokalnym radiem i doktorem Zychem. Rozpoczyna się proces Gałczyńskiego, kolejnych świadków w sądzie przedstawia Siedlecki. Zaatakowany przez mafię Edward nie dojeżdża do sądu. Beniamin, który do szaleństwa jest zakochany w Marii posuwa się do kłamstwa. Wyznaje kobiecie, że jego brat potrzebuje pomocy i wręcz zmusza ją do wyjazdu do domku pod Kazimierzem.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 38

Weronika prosi Siedleckiego o pomoc w udowodnieniu niewinności Piotra. Dodatkowo dziewczyna nadal próbuje odnaleźć brata, który zniknął z domu. Sandra ponownie ma być przesłuchana przez prokuratora. Gałczyński wydaje rozkaz jednemu ze swoim ludzi, aby zamordował dziewczynę. Do Kanady ma wyjechać Agnieszka, chce wrócić do męża jednocześnie rozstać się z Robertem. W szpitalu pojawia się striptizer, które objawy wskazują na zawał.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 37

Patryk Dąbek, znany piłkarz podczas jazdy samochodem ze swoją żoną potrąca przechodnia. Co najgorsze nie udziela mu pomocy i ucieka z miejsca wypadku. Rannemu pomaga doktor Żmuda. Adam odkrywa, że z jego synem nadal w tajemnicy kontaktuje się Beniamin. Agnieszka wróciła do Polski, gdyż chciała się ukryć przed mężem, który ciągle ją zdradza, całą ta sytuację opowiada bratu.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 36

W Robercie i Agnieszce odżywa łączące ich uczucie. Mimo że siostra Adama jest mężatką, spędzają razem namiętną noc. Żmuda zostaje zwolniony z aresztu i od razu odwiedza prokuratora, by opowiedzieć mu o intrydze Gałczyńskiego, której padł ofiarą. Tego samego dnia próbuje też skontaktować się z Sandrą, swoją oskarżycielką. W końcu odkrywa, jak może dotrzeć do ojca. Doktor Zych wspomina walkę o życie swojej ukochanej żony Barbary. Lekarz zamierza postawić wszystko na jedną kartę i wreszcie zdemaskować Kruk. Zostaje jednak brutalnie przez nią zaatakowany. Alex wykorzystuje okazję i ucieka z kliniki.

„W rytmie serca”  streszczenie odcinka 35

Bank nie udziela pożyczki Marii, która usilnie próbuje zdobyć pieniądze na kaucję dla Adama. Ksiądz Stanisław otrzymuje paczkę wypchaną po brzegi pieniędzmi. Po kilku godzinach w kościele zjawia się zdesperowana dziewczyna z niemowlakiem, która uciekła z domu i szuka schronienia. Piotr zwierza się Weronice, opowiada dziewczynie to co pamięta z wieczoru kiedy to zabito jego ukochaną. Doktor Zych podejrzewa, że córka Katrin jest kolejną ofiarą doktor Szmit. Szarek otrzymuje od niego zdjęcie podejrzanej sprzed kilku lat. Po wprowadzeniu go do policyjnego programu okazuje się, że podobizna przedstawia doktor Kruk.

„W rytmie serca” odcinek 34

Do walki w sądzie szykuje się Adam, który jest oskarżony przez Sandrę o pobicie i próbę gwałtu. Żmuda zostaje oskarżony przez Beniamina, że jakoby molestował tez inne kobiety w szpitalu. Z tego też powodu mężczyzna trafia do więzienia, gdzie zostaje brutalnie zaatakowany przez Doriana i Gałczyńskiego.

„W rytmie serca” odcinek 33

Piotr znajduje schronienie u Marii, ukrywa się na strychu. Nowacki opowiada jej o zbrodni przez którą trafił za kratki. Doktor Żmuda idzie na spotkanie z Sandrą, jednak teraz już nie wierzy, przez co kobieta zaczyna mu grozić. Szarek zostaje poproszony przez doktora Zycha, aby ten odnalazł lekarkę Irenę Szmit, kobietę powiązaną ze śmiercią jego żony.

„W rytmie serca” odcinek 32

Piotr podczas ucieczki z więzienia zostaje ranny, jego siostra Weronika prosi Marię, aby mu pomogła. Dodatkowo prosi ją z całego serca, aby tą całą sytuację pozostawiła w tajemnicy. Adam kłóci się z Biernacką, podejrzewa, że jego ukochana kolejny raz spędziła wieczór z Beniaminem. Dziennikarka śledcza, Mira odwiedza doktora Zycha chce z nim porozmawiać na temat zanieczyszczenia wód gruntowych w okolicach Kazimierza. Mira wraz  z synem Sebastianem zatrzymuje się w hotelu, gdzie czeka na nią anonimowy list z groźbami. Kolejnego dnia z samego rana dziwnym trafem znika jej syn, Sebastian.

„W rytmie serca” odcinek 31

Wychodzą na jaw informacje, że brat Weroniki, Piotr na dodatek były policjant obecnie przebywa w więzieniu. Do szpitala trafia Nowacki, którego bez przerwy gnębili współwięźniowie. Co najlepsze mimo złej kondycji zdrowotnej i ran udaje mu się obezwładnić strażnika i uciec. Doktor Kowalczyk po raz kolejny podczas wizyty Agnieszki próbuje ją zaprosić na kawę. W poważne tarapaty wpada Adam, jego pacjentka Sandra próbuje go uwieść i zwabia go do hotelowego pokoju. Szarek podejmuje się zadania odszukania 2 motocyklistów, którzy okradli jeden ze sklepów i dodatkowo doprowadzili do wypadku pod Kazimierzem.

„W rytmie serca” odcinek 30

Po tym jak Agnieszka skręciła nogę, ksiądz Stanisław zanosi ją do miasta do lekarza. Ukrywa oczywiście prawdę, że jest jej biologicznym ojcem. Siostra Adama w przychodni zajmuje się doktor Kowalczyk, któremu w oko wpada podopieczna. Maria zostaje zaproszona przez zakochanego w niej Beniamina na wycieczkę nad rzekę. W mieszkaniu Alex, Katrin znajduje podejrzany lek, który pokazuje Zychowi. Do Kazimierza przyjeżdża znany iluzjonista i hipnotyzer, Maksym. Na scenie podczas występu dochodzi do groźnego wypadku, do akcji wkracza doktor Żmuda.

„W rytmie serca” odcinek 29

Ojciec Adam ponownie znika, a on sam nie może się pogodzić z cała zaistniała sytuacją. Dodatkowo całe to zajście źle wpływa na małego Grześka, który kłóci się z ojcem i co najgorsze zaczyna się buntować. Katrin jest coraz bardziej za wszelką cenę chce odnaleźć Alex. Adam i Maria są wielce zaskoczeni kiedy dowiadują się, że W Jabłonowie pracę zaczyna Beniamin. W Kazimierzu pojawia się Dorian, znany bandyta słynący z wal psów. Wyszedł on z więzienia na przepustkę, ponieważ stan zdrowia jego matki znacznie się pogorszył i trafiła ona do szpitala. Jest wściekły kiedy dowiaduje się, że jego matka ma się opiekować doktor Żmuda.

„W rytmie serca” odcinek 28

W szpitalu w Jabłonowie pojawia się Beniamin, który za wszelką cenę chce pracować z Marią. Miejsce pobytu Alex za wszelką cenę chce poznać Katrin. Pomocy szuka u Szarka, który oznajmia jej, że dziewczyna jest pełnoletnia i na własne życzenie opuściła szpital. Strażacy gaszą pożar, który wybuchł w restauracji pod Kazimierzem. Szybko ustalają, że było to podpalenie, w pobliżu znajdują poparzonego, nieprzytomnego nastolatka Janka. W Kazimierzu w końcu pojawia się Agnieszka, która jest siostrą Adama. U doktora Zycha pojawia się ksiądz Stanisław – wyznaje mu, że poznał kolejna tajemnicę związaną z Edwardem.

„W rytmie serca” odcinek 27

Przed nami trzeci sezon serialu „W rytmie serca”! 

W szpitalu w Jabłonowie staż zaczyna Maria, a u doktora Zycha pracę zaczyna Robert. Po okresie 3 miesięcy ze śpiączki zostaje wybudzona Nowacka, która dowiaduje się, że straciła dziecko. W Kazimierzu na zamku rozpoczynają się nagrania teledysku przez Alexa i Katrin. Nie zostaje on jednak ukończony z powodu silnego bólu kręgosłupa córki wokalistki. Trafia do przychodni, gdzie z pomocą przychodzi jej doktor Zych. Wypadkowi pod Kazimierzem ulega bus, który wiózł nielegalnych imigrantów z Kazachstanu.

„W rytmie serca” odcinek 26

Edward spotyka się z Olgą, która namawia go na ucieczkę z Kazimierza. Są szanse dla ojca Adama, znalazł się potencjalny dawca szpiku kostnego. Przed powrotem do szpitala Wilczyński wyprawia pożegnalną kolację dla rodziny i przyjaciół. Mafia wydała na niego wyrok. Informacja, że Weronika jest w ciąży dociera do Marii, ta z tego powodu żąda wyjaśnień od ukochanego. Do Kazimierza sprowadza się wielodzietna rodzina, która jest zwolennikami twardej dyscypliny i naturalnej medycyny.

Zobacz także – W rytmie serca, streszczenia odcinków 22, 23

Zobacz także:


Aktualizacja: 5 listopada 2018