Wszystko dla pań streszczenia odcinków 31, 32, 33, 34
Oceń ten post
Wszystko dla pań
programtv.com

„Wszystko dla pań” odcinek 31

Bank Mandellego wycofuje się z umowy z Amerykanami, Pietro liczy, że dzięki temu to on ma szansę. W sklepie zaczyna się amerykański tydzień, promowane są dżinsy i rock and roll. Wojska Układu Warszawskiego dokonują inwazji na Węgry, plany Pietra stają pod znakiem zapytania. Amerykanie wstrzymują wszystkie plany związane z Europą. Robert zostaje namówiony przez Gabriela, nowego sprzedawcę działu męskiego na wspóny wypad na przyjęcie u przyjaciół.

„Wszystko dla pań” odcinek 32

Zbiórkę darów dla obywateli walczących Węgier proponuje Teresa. Mieszkańcy przynoszą do sklepu ubrania, żywność, a nawet zabawki dla dzieci. Co ważniejsze postanowili nawet oddać krew dla rannych. W sklepie pojawia się także Rockfeller, a wszystko to za namową Rose. Mężczyzna jest bardzo wzruszony widząc całą inicjatywę. Postanawia jak tylko sytuacja w Europie się poprawi podpisać umowę z Morim. Rose po przyjeździe senatora Andersona do Mediolanu, wyjeżdża z nim do Paryża

„Wszystko dla pań” odcinek 33

Matylda zostaje odnaleziona przez Ettore. Od czasu kiedy Domenico rozstał się z Benedettą czuje się nieszczęśliwy. Rose wraca z Paryża, namawia Pietra, aby ten pojechał z nią do Rzymu i podpisał tam umowę z Rockefellerem. Całej tej sytuacji sprzeciwia się Teresa, jednak mężczyzna postanawia pojechać. Rose i Pietro po podpisaniu umowy z Amerykanami spędzają wspólnie noc. Vittorio ratuje zakładników, którzy zostali pojmani podczas napadu na sklep.

„Wszystko dla pań” odcinek 34

Córka Andreiny dostaje od matki zaproszenie na premierę Aidy, cała ta sytuacja jest związana z tym, że matka postanawia pogodzić się z córką. Na ten sam spektakl przychodzą Letizia z Quinto. Anna zostaje wykwalifikowaną pracownicą po tym jak pomyślnie zdaje egzamin z maszynopisania. Quinto nadal ma mieszane uczucia, jest rozdarty między uczuciem do Anny, a Letizi. Teresa nie jest pewna, czy nadal chce być z Morim, dodatkowo rezygnuje z pracy.

Zobacz także – Barwy szczęścia, streszczenia odcinków 1851, 1852, 1853, 1854, 1855


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019