Dotknij językiem podniebienia i oddychaj przez 60 sekund
Średnia 3 (60%) 1 głosy(ów)
To dziwne, ale prawdziwe, że istnieją różne techniki oddechowe, które mogą pomóc naszemu organizmowi i wpływać pozytywnie na nasze zdrowie.
jezyk-podniebieni
W tym przypadku wszystko co musisz zrobić to dotknąć podniebienia językiem, a następnie oddychać.
W obecnych czasach wielu ludzi ma problemy z bezsennością, nie mogą zasnąć nawet pomimo ogromnego zmęczenia? Możesz czuć się głupio wykonując ten trik, ale uwierz, że to naprawdę działa.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że im bardziej starasz się zasnąć tym więcej potrzebujesz na to czasu. Pozytywnym aspektem tej metody jest to, że nie potrzeba żadnego specjalnego urządzenia lub tabletek.

Jak skorzystać z tej metody

Technika ta została odkryta przez dr Andrew Weil’a, wyszkolonego lekarza, który twierdzi, że metoda działa jako „środek uspokajający dla układu nerwowego”. Wszystko, co musisz zrobić to nauczyć się wykorzystywać swój język i oddech.
Ta technika oddychania ma takie same właściwości jak tabletki nasenne, lecz co ją wyróżnia to to, że nie ma żadnych skutków ubocznych. Metoda ta pozwoli całkowicie zrelaksować ciało i umysł, a tym samym pozwoli zasnąć w bardzo krótkim czasie. Wystarczy umieścić końcówkę języka na podniebieniu tuż za zębami i równomiernie oddychać.

loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019