Napój ten pozwoli Ci schudnąć nawet 2 kg w zaledwie 3 dni
Średnia 4.3 (85.71%) 7 głosy(ów)
Chcąc mieć płaski i pięknie wyglądający brzuch często musimy spędzać długie godziny na siłowni. Istnieje jednak inny ważny podpunkt, który wpływa na wygląd naszego brzucha dokładnie chodzi o to co jesz. 
odchudzanie-4
W rzeczywistości dieta stanowi 90% tego jak wygląda Twoje ciało w tym brzuch, dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na to jakie spożywamy produkty spożywcze, jeśli chcesz mieć atrakcyjne wyglądający brzuch.
Oprócz bycia wysoce skutecznym ten domowy spalacz tłuszczu jest bardzo łatwy do przygotowania.   Jest to również najlepszy sposób na rozpoczęcie zdrowej i zbilansowanej diety.
Składniki:
– garść świeżej pietruszki
– sok z jednej cytryny
– pół szklanki wody
Przygotowanie:
1. Weź garść świeżej pietruszki i wymieszaj ją w malakserze. 
2. Wyciśnij sok z jednej cytryny i dodaj go do pietruszki. 
3. Dodaj pół szklanki wody do mieszaniny i mieszaj przez kilka sekund.
Mieszanina ta działa bardzo szybko i będzie można zobaczyć pierwsze rezultaty w ciągu zaledwie 2-3 dni. Kluczem jej skuteczności jest pietruszka, która zawiera witaminy kluczowe dla prawidłowego trawienia. Sok z cytryny z drugiej strony jest bardzo korzystny dla spalania tłuszczu. Mieszanina ta będzie również przyśpieszać Twój metabolizm.
Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy pić ten napój na czczo przez 5 dni codziennie rano. Następnie należy zrobić 10-dniową przerwę i powtórzyć proces.

loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019