Napój spalający tłuszcz i spłaszczający brzuch w zaledwie 5 dni
Średnia 4.5 (90%) 2 głosy(ów)

Przytyć jest bardzo łatwo gorzej jest jeżeli chodzi o schudnięcie, spalanie tłuszczu nie jest łatwe, trzeba ciężkiej pracy i poświęcenia.

napoj-spalajacy-tluszcz

Jeśli jesteś wśród tych, którzy próbowali już wszystkiego i nie uzyskałeś rezultatów, które Cię satysfakcjonują, dobrze, że trafiłeś do nas, ponieważ poniższy przepis pomoże Ci spalić tłuszcz i spłaszczyć brzuch w ciągu kilku dni.

Napój ten zawiera wszystkie potrzebne składniki do stymulowania procesu spalania tłuszczu i dodatkowo oczyszcza z toksyn Twój organizm. Ponadto przywróci równowagę pH i dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, bez żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo jego składniki zawierają silne właściwości w walce z rakiem, które działają na poziomie komórkowym.

Jeśli zaczniesz pić ten wspaniały napój spalisz tłuszcz w okolicach brzucha.

Składniki:

    • 2,5 litra wody
    • 1 cytryna
    • 2 pomarańcze
    • 1 limonka
  • 3 łyżeczki octu jabłkowego
  • 3 łyżeczki tartego imbiru

Przygotowanie:

Przetnij cytrynę, pomarańcze i limonkę na pół i wyciśnij sok. Wymieszaj je z wodą i dodaj ocet jabłkowy i imbir, wszystko dokładnie wymieszaj. Przelej napój do butelki i pij w ciągu dnia. Powtórz ten proces przez 5 kolejnych dni, a jeśli czujesz, że nadal nie uzyskałeś swojego celu , zrób 3-dniową przerwę i powtórz ten proces jeszcze raz.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019