Skuteczny sposób niszczenia kamieni żółciowych nawet w ciągu 24 godzin
Średnia 4 (80%) 2 głosy(ów)

Kamienie żółciowe są utwardzonymi nagromadzeniami płynów trawiennych, które tworzą się w drogach żółciowych.

usun-kamienie-nerkowe

Objawy kamieni żółciowych są różne i zwykle ludzie nie są świadomi ich obecności, dopóki nie zostaną poddani badaniu rentgenowskiemu. Kamienie żółciowe są zazwyczaj bardzo małe i mogą być czerwone, zielone lub zabarwione na biało. Ponadto często zawierają wysoki poziom cholesterolu.

W przypadku kamieni żółciowych poziom cholesterolu może wzrosnąć, ponieważ normalna eliminacja cholesterolu jest utrudniona. Ponadto kamienie mogą gromadzić różne mikroorganizmy i pasożyty, które mogą być łatwo przenoszone w wątrobie i powodować liczne choroby i stany.

Kamienie żółciowe można skutecznie usunąć za pomocą tej prostej mieszanki. Oto recepta.

Składniki:

  • Pół szklanki oliwy z oliwek, tłoczonej na zimno
  • 4 łyżeczki soli Epsom
  • Świeżo wyciśnięty sok grejpfrutowy z 1-2 grejpfrutów

Przygotuj lek i unikaj spożywania jakichkolwiek witamin i minerałów na dzień przed zabiegiem. Spożywaj niskotłuszczową żywność na śniadanie i obiad.

Leczenie

Godzina 14

Nie jeść nic po 14-stej, aby zapobiec rozstrojowi żołądka. Wymieszaj 4 łyżeczki soli Epsom i 3 szklanki wody. Przechowuj w lodówce. Ta ilość wystarcza na 4 dawki.

Godzina 18

Spożyć pierwszą dawkę mieszaniny.

Godzina 20

Zużyj drugą dawkę. Nie poczujesz głodu, nawet jeśli nie jadłeś od godziny 14-stej. Aby uzyskać optymalne wyniki, należy spożywać dawki we właściwym czasie.

Godzina 21:45

Wyciśnij grejpfruta i połącz go z oliwą z oliwek.

Godzina 22

Zużyj lek, a następnie połóż się w łóżku i pozostań w tej pozycji przez 20 minut. To pozwoli kamieniom żółciowym opuścić wątrobę. Poczujesz poruszające się kamienie.

Nie pij trzeciej dawki przed 6 rano. Jeśli poczujesz mdłości, poczekaj, aż miną, a następnie weź trzecią dawkę.

Ostatnią dawkę należy spożyć po 2 godzinach. Następnie po dwóch godzinach możesz jeść. Zaleca się rozpocząć dzień od naturalnego soku i zjeść zielone warzywa liściaste godzinę później. Upewnij się, że jesz lekkie jedzenie przez cały dzień.

Możesz mieć biegunkę następnego ranka, ale nie martw się, to jest zupełnie normalne. Poczujesz ulgę, a kamienie żółciowe zostaną usunięte.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019