Oczyść wątrobę bez bólu i wyglądaj młodziej
Średnia 3.8 (76%) 5 głosy(ów)
Twoja wątroba odgrywa kluczową rolę w ogólnym funkcjonowaniu całego organizmu, należy dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać ją w czystości. Poznaj prosty przepis, który można przygotować w zaledwie 1 minutę.
oczysc-watrobę
Wątroba jest również określana jako fabryka krwi, gdzie pełni ona funkcję odzyskiwania i oczyszczania krwi. Narząd ten odgrywa również kluczową rolę w układzie pokarmowym oraz jest odpowiedzialny za usuwanie toksyn z organizmu.
Czysta i zdrowa wątroby poprawia ogólny stan zdrowia, daje energię, sprawia, że ​​wyglądamy młodziej i poprawia nastrój.
Należy o nią dbać każdego dnia, a wszystko co trzeba zrobić to:
Wymieszać 1 łyżkę oliwy z oliwek z 1 łyżką soku z cytryny i spożywać tak przygotowaną mieszankę codziennie po przebudzeniu.
Korzyści oliwy z oliwek i soku z cytryny
Sok z cytryny zawiera duże ilości witaminy C i może oczyścić naczynia krwionośne, obniżyć poziom złego cholesterolu,  pomaga w oczyszczeniu wątroby.
Kwaśny smak pomaga w aktywowaniu hormonów i nerwów podłączonyche do wątroby i układu pokarmowego.
Oliwa z oliwek poprawia współpracę wątroby i woreczka żółtkowego, dodatkowo zmniejsza szanse wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych.
Już w pierwszy miesiącu stosowania tej receptury można zauważyć duże zmiany, skóra stanie się bardziej lśniąca, znikną cienie spod oczu, będziemy wyglądać znacznie młodziej.
Twoja wątroba zostanie oczyszczona, a dzięki temu układ trawienny będzie działał lepiej, poczujesz się bardziej energiczny i zdrowszy.

loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019