Jak oczyścić ciało z toksyn poprzez moczenie stóp. Kliknij i zobacz.
Średnia 4.9 (98.33%) 12 głosy(ów)

Stopy mogą odzwierciedlać nasze wewnętrzne narządy, dzięki temu można przeprowadzić detoksykację (oczyszczanie organizmu).

oczyszczanie-2

Choroby przewlekłe stają się coraz bardziej widoczne w populacji ludzkiej, a wszystko to związane jest przez prowadzony dzisiejszy styl życia, są one bardziej niż kiedykolwiek obecne, ponieważ organizm reaguje w ten sposób na toksyny znajdujące się w naszym otoczeniu, jak i samym organizmie.

Do przeprowadzenia tego zabiegu musimy używać ciepłej wody, aby otworzyć pory i soli, która jest używana jako środek przeciwzapalny. Jony są absorbowane przez stopy i dzięki temu zaczyna się naturalny proces oczyszczania organizmu z toksyn.

Korzystanie z tej lub innych metod detoksykacji przyczynia się do tego, że nasze zdrowie będzie na wyższym poziomie, a tym samym uwolnimy się od przewlekłych chorób.

Skompletuj następujące składniki, aby przygotować własną recepturę oczyszczania, w której oprócz detoksykacji ciała poprzez  stopy można cieszyć się dobrą i odprężającą kąpielą. Możesz nawet przeprowadzić ten zabieg na całym ciele, umieszczając wszystkie składniki w wannie.

Składniki:

-1/2 szklanki soli  Epsom
-1/4 szklanki soli morskiej 
-1/4 szklanki sody oczyszczonej-
-olejki eteryczne (opcjonalnie) 
-1/2 szklanka octu jabłkowego

Przygotowanie:

W misce wrzącej wody umieść wszystkie składniki (bez octu jabłkowego) i pozwól im się rozpuścić. Następnie odczekaj, aż woda będzie letnia i dodaj ocet jabłkowy oraz olejki eteryczne. Zanurz w tak przygotowanej mieszance swoje nogi na pół godziny.


loading...
loading...


Aktualizacja: 22 lipca 2019