Oczyścić wątrobę w ciągu 72 godzin, przyśpiesz metabolizm i schudnij
Średnia 3.5 (70%) 4 głosy(ów)

Oczyszczając swoją wątrobę oferujesz sobie ogromne wsparcie w walce z nadmiarem kilogramów. Przygotowanie tego potężnego napoju oczyszczającego główny narząd organizmu pozbędziesz się nadwagi bez zbytniego wysiłku.

oczysc-watrobe

Będąca naładowana toksynami wątroba nie jest w stanie wykonywać swoich funkcji w sposób normalny. W takiej sytuacji proces utraty wagi jest znacznie wolniejszy. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że czysta wątroba jest prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem, który decyduje o szybkości utraty, proces ten może zostać zatrzymany i nie osiągniemy żadnych rezultatów przez dłuższy okres czasu. To jest powód, który dla wielu ludzi starających się schudnąć mimo wielkiego wysiłku nie przynosić konkretnych rezultatów.

Jeśli jesteś jedną z osób, które chcą schudnąć to wypróbuj ten przepis uwalniający Twoją wątrobę od toksyn i przyśpieszający metabolizm.

Spożywając go przez 3 dni oczyścisz wątrobę ze wszystkich zanieczyszczeń i toksyn.

Jak tego użyć?

Spożywaj napój 3 razy dziennie przez okres 3 dni. Unikaj spożywania ciężkich posiłków w ciągu tych 3 dni. Zachęcamy Cię w tym okresie do jedzenia świeżej i zdrowej żywności w celu ułatwienia detoksykacji wątroby  i pobudzenia metabolizmu .

Składniki:

  • 3 cytryny
  • 1 szklanka posiekanej kolendry
  • 5 łodyg selera
  • 6 szklanki wody

Instrukcje:

Do sokowirówki wrzuć obrane cytryny, kolendrę i seler. Do powstałego soku dodaj wodę i dobrze wymieszaj. Spożywaj 2 szklanki tego soku 3 razy dziennie na pusty żołądek. Powtórz tę procedurę przez najbliższe 3 dni. Następnie zrób sobie przerwę przez 7-10 dni i powtórz zabieg jeszcze raz.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019