Znaleziono coś, co pokonuje raka, nadzieja dla milionów ludzi!
Średnia 4.6 (92.86%) 14 głosy(ów)

Ta wiadomość uderza jak bomba i daje nadzieję milionom!
Zdaje się, że naukowcy odnaleźli coś, co jest bardzo skutecznym środkiem przeciwnowotworowym i to przez czysty przypadek!

jagody-na-raka2

Mowa o jagodach ”fontainea picrosperma”, które rosną niestety tylko w północnej Australii.

Podczas obserwacji, zespół badaczy zauważył, że zwierzęta jedzą te jagody, ale natychmiast wypluwają ich nasiona. To wzbudziło ich zainteresowanie i postanowili przyjrzeć się temu nieco bliżej.

W instytucie badawczym QIMR Berghofer, w wyniku skomplikowanego procesu uzyskano lek, który wstępnie nazwano EBC-46.

Szybko zauważono, że ten preparat przynosi niezwykle skuteczne efekty. Przede wszystkim zabija komórki rakowe i sprawia, że układ odpornościowy staje się znacznie silniejszy.
Pierwsze próby leku przeprowadzono na zwierzętach.

Ten pies chorował na raka, a kiedy podano mu odkrywczy lek, rezultat był oszałamiający. Po 15 dniach z choroby nie pozostało już nic. Naukowcy są zdumieni, z jaką prędkością ekstrakt z owoców lasu deszczowego zabija nowotwory.
Z biegiem czasu i człowiek został poddany eksperymentalnemu leczeniu.
Kobieta ze zdjęcia-Martina Toso miała czerniaka skóry. Po podaniu EBC-46 rak po prostu zniknął.

Niestety jest też druga strona medalu. Po pierwsze, lek nie daje efektów, kiedy dojdzie już do przerzutów. Drugą sprawą jest to, iż lecznicze jagody rosną tylko w Australii i są trudne w uprawie.

Pomimo tego jest to niewątpliwie wielka szansa na walkę z tą straszną i niestety zazwyczaj śmiertelną chorobą. To nadzieja dla milionów cierpiących osób.

Źródło: gutfuerdich.co


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 lipca 2019