Pozbądź się bólu stawów, pleców i rwy kulszowej
Średnia 3.2 (64%) 5 głosy(ów)
Olej rycynowy jest niezwykle korzystny dla Twojego zdrowia, posiada wiele pozytywnych związków i ma silne właściwości lecznicze.
Dlatego jest on stosowany w wielu zabiegach dotyczących różnych problemów zdrowotnych i zapewniających pozytywne efekty.
bol-stawow-1
Skutecznie łagodzi stany zapalne oraz zwalcza wirusy i bakterie.
Jego korzystne efekty znane są od tysięcy lat, używano go już w starożytnych Indiach.

Zostało naukowo udowodnione, że jest on bogaty w zdrowe tłuszcze i kwasy tłuszczowe, takie jak kwas rycynowy. Ma potężne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwbólowe i przeczyszczające, a zatem jest niezwykle pomocny w przypadku rwy kulszowej, bólu stawów i pleców.

Ponadto stymuluje wzrost włosów, nawilża skórę, usuwa przewlekłe zaparcia, wzmacnia układ immunologiczny oraz łagodzi problemy związane z żołądkiem i jelitami, również usuwa trądzik, brodawki i torbiele.
Ze względu na jego niesamowite właściwości olej rycynowy jest często stosowany w produktach kosmetycznych, ponadto  jest on stosowany do produkcji kauczuków, farb, lakierów i tkanin.
Chcąc złagodzić ból pleców, zapalenie stawów, pozbyć się rwy kulszowej należy:

Umieścić olej na bolącym obszarze i delikatnie masować, powtórz cały proces kilka razy dziennie, aż do momentu wystąpienia poprawy.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019