Pożegnaj się z żylakami naturalnie!
Średnia 3.5 (70%) 2 głosy(ów)

Żyły, które są osłabione, powiększone i widoczne pod powierzchnią skóry nazywane są żylakami.

1-51

Problem ten  jest bardzo częstym schorzeniem i może być wynikiem wielu problemów, w tym ciąża, otyłość, długotrwałe stanie, chodzenie w butach na wysokim obcasie, wiek, genetyka, itd.

Żylaki są zazwyczaj leczone  techniką kompresji na przykład po przez noszenie pończoch uciskowych. Jednak w miarę postępu tego stanu  pojawiają się inne problemy zdrowotne, takie jak zbyt bolesny stan zapalny, uczucie ciężkości w nogach i obrzęk. Żylakom często towarzyszą pajączki i rozszerzone naczynka na skórze, które dodatkowo pogarszają ten stan.

Jednym z najlepszych naturalnych środków za pomocą którego można łagodzić stany zapalne i przywrócić normalny przepływ krwi jest zdecydowanie czosnek. To warzywo o niesamowitych właściwościach leczniczych.

Stosowanie czosnku w codziennej diecie lub przyjmowanie suplementów czosnku regularnie, pomoże Ci w szybkim czasie pozbyć się tego problemu. Jeśli chcesz zobaczyć wyniki jak najszybciej rozpocznij stosowanie tej mieszaniny bezpośrednio na obszarach dotkniętych!

SKŁADNIKI:

  • Łyżka oliwy z oliwek
  • Pół szklanki soku pomarańczowego
  • Ząbki czosnku, drobno starte – 5 szt

METODA:

Wymieszaj wszystkie składniki ze sobą, odstaw mieszaninę na dwanaście godzin przed użyciem.

Nałóż mieszankę na dotkniętych obszarach, stosując powolne, okrężne ruchy. Masuj tak długo, aż mieszanina wchłonie się w skórę!

Użyj ciepłego bandaża lub ręcznik, owiń obszar wcześniej masowany i odczekaj minimum  piętnaście minut. Ulga pojawi się bardzo szybko.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019