Sekretna broń, która pomoże Ci schudnąć nawet 5 kg w zaledwie 2 dni!
Średnia 4.3 (85%) 4 głosy(ów)
To super zdrowe zioło jest często stosowane w wielu różnych kuchniach na całym świecie. Ilość pietruszki, która dodawana jest do potrwa nie wystarczy, aby rozpocząć proces oczyszczania (wypłukać wszelkie nagromadzone płyny z ciała ludzkiego).
pietruszka
Słynny lekarz i zielarz John R. Christopher zaleca pietruszkę jako lekarstwo na wszystkie choroby nerek. Po pierwsze, należy wiedzieć, że pietruszka jest doskonały i potężnym narzędziem w zapobieganiu i zwalczaniu problemów układu moczowego oraz chorób nerek, a także działa świetnie jako silny środek moczopędny. Można użyć zarówno natki i korzenia pietruszki, istnieje wiele różnych receptur na pietruszkową herbatę i wszystkie są niezwykle skuteczne i użyteczne w procesie oczyszczającym.
Ten przepis został przesłany do nas przez jedną z naszych czytelniczek, Annę, która piła tą herbatkę przez zaledwie 2 dni i w tym czasie straciła 5 kg. Ten przepis na pietruszkową herbatkę jest bardzo prosty i łatwy do wykonania.
Składniki:
– 5 łyżek posiekanej pietruszki
– 1 litr wody
Przygotowanie: 
Oto, co trzeba zrobić – dodaj 5 łyżek posiekanej pietruszki do 1 litra wrzącej wody. Pozostaw na 10 minut, a po tym czasie można przecedzić herbatkę lub pić ją z posiekaną pietruszką.
Stosowanie:
Należy pić 2-3 szklanki tej herbaty codziennie, ale nie więcej niż 1 litr dziennie.
Ta herbata jest niesamowita, bardzo przydatna i skuteczna w walce z wszelkiego rodzaju chorobami nerek i problemami układu moczowego. Ta herbata pomoże wypłukać szkodliwe toksyny z organizmu i wyeliminuje wszystkie nagromadzone płyny.

loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019