Spożywaj 3 łyżki dziennie, obniż poziom cholesterolu i usuń tłuszczu
Średnia 3.4 (67.06%) 17 głosy(ów)

TAK, zaledwie 3 łyżki tego środka dziennie obniżą poziom cholesterolu i pomogą schudnąć znacznie szybciej zwłaszcza wokół brzucha.

cholesterol

Osoby, które testowały ten sposób twierdzą, że ten 2-składnikowe lekarstwo jest bardzo skuteczne, jeśli chodzi o utratę wagi.

Wystarczą tylko 2 proste składniki – czosnek i czerwone wino. Te składniki są bardzo przydatne i skuteczne jeżeli chodzi o przyśpieszenie metabolizmu i pobudzenie procesu odchudzania. Lekarstwo to także poprawi zdrowie Twojego serca i wzmocni układ odpornościowy. Napój ten będzie oczyszczać krew i pomoże regulować poziom cholesterolu.

Składniki:

12 ząbków czosnku, obrane

1/2 litra czerwonego wina

Przygotowanie:

Potnij ząbki czosnku na małe kawałki i umieść je w słoiku, na sam koniec zalej czerwonym winem. Zamknij szczelnie słoik i umieść go w słonecznym miejscu na okres około 2 tygodni, potrząsając słoikiem codziennie. Po dwóch tygodniach przecedź wino i przechowuj je w ciemnej, szklanej butelce.

Spozywanie:

Spożywaj 1 łyżeczkę tego środka – 3 razy dziennie (przez miesiąc), a następnie powtórz zabieg po upływie sześciu miesięcy. 

Uwaga: jeśli nie pijesz alkoholu, można stosować wodę zamiast wina.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019