Policja adoptuje kotkę i jej potomstwo. Zobacz je na służbie!
Oceń ten post

Posterunek policji Gang-seo znajduje się w Busan, drugim co do wielkości mieście w Korei Południowej. Na pierwszy rzut oka jest to normalny posterunek, ale tylko nieliczni wiedzą, że zatrudnia naprawdę wyjątkowych funkcjonariuszy! Mianowicie, porządku strzegą tam między innymi koty!

opowiastki
Wszystko zaczęło się od tego, jak trzech oficerów było świadkami dramatycznej sytuacji:
kotka o imieniu Molang musiała pożegnać się ze swoimi dziećmi, które potrącił samochód.

Dobrzy mężczyźni pochowali zwierzęta, a matka obserwowała ich z daleka.
opowiastki

Trzy miesiące później wróciła do stanowiska wartowniczego, gdy służbę na pokładzie pełnili ci sami policjanci. Zauważyli oni, że kotka znowu jest w ciąży, więc postanowili zabrać ją w bezpieczne miejsce, by znowu nie zdarzyła się tragedia.
opowiastki
Molang urodziła urocze kocięta na posterunku. Trzej funkcjonariusze zrobili dla niej wszystko, co mogli – od stworzenia wygodnego miejsca na czas porodu pod sofą, aż do przecięcia pępowiny.
opowiastki
Od tego czasu Molang i jej rodzina są maskotkami komisariatu policji. Okazało się, że kotka jest utalentowanym samotnym rodzicem, który potrafi dobrze pogodzić pracę i życie prywatne.
opowiastki
Molang doskonale wie, jak ważna jest praca policyjnego kota!
opowiastki
W nagrodę za niestrudzone wysiłki, otrzymała od policji mundur z małą metką na piersi.
opowiastki
opowiastki

Dzięki utalentowanej matce słodkie kocięta również dostały umundurowanie. Mogą czuć się zaszczycone będąc pierwszą rodziną kotów policyjnych w kraju.
Molang
Okazuje się, że nie tylko psy mogą służyć w policji! Podzielcie się tą historią ze swoimi przyjaciółmi, jeśli nigdy nie słyszeliście o policyjnych kotach.

Źródło: facebook.com allvod.sbs.co.kr

Zobacz także – Artysta maluje życie swojej rodziny i przy każdej pracy udowadnia, że szczęście tkwi w małych rzeczach. oraz Usuwali pusty pień dębu. W środku znaleźli zmumifikowanego psa!


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 kwietnia 2019