Poznańska restauracja zakazuje wstępu dzieciom poniżej 6 roku życia!
Średnia 4.3 (86.67%) 12 głosy(ów)

Parma i Rukola to poznańska restauracja, o której zrobiło się ostatnio bardzo głośno i to wcale nie z powodu jedzenia! Otóż właściciele knajpy poinformowali, że nie będą wpuszczać do środka dzieci poniżej szóstego roku życia. Jaki jest tego powód? Ogromny bałagan, jaki pozostawiają po sobie goście z małymi dziećmi.restauracja1

Gospodarze opublikowali w internecie zdjęcia tego, jak wyglądał ich lokal po wizycie grupy małych dzieci. Napisali też kilka słów wyjaśnienia:

„Ostatnio trwa debata na temat: do restauracji z dziećmi czy bez? No właśnie, długo trwała u nas rozmowa na ten temat, zdania są podzielone, sami mamy dzieci, mamy znajomych, co przychodzą do nas rodzinami. Mamy też sporo stałych gości i przyjaciół, którzy swój wolny wyczekany czas spędzają w Parmie, relaksując się, ładują baterie na ciężkie dni w pracy.

Już pomijamy fakt wjeżdżających wózków, na które zwyczajnie nie ma miejsca, ale jak można przyjść do miejsca publicznego i niszczyć czyjeś mienie?

Zapraszamy dzieci do naszego lokalu ale w granicach wiekowych +6.
Możecie się na nas obrazić, możecie nas hejtować, trudno.
Nie pozwalamy na takie zachowania – tak, nie wszystkie dzieci są takie same, ale nie będziemy robić selekcji.”

restauracja2

Decyzja właścicieli restauracji wywołała lawinę komentarzy w sieci. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy ochoczo wyrażają swoją opinię na ten temat. Niektórzy deklarują, że nawet i bez dzieci na pewno nie odwiedzą już tego miejsca, inni zaś zapewniają, że z przyjemnością wybiorą się do lokalu, gdzie zjedzą posiłek w spokoju.restauracja3 restauracja4

A Ty, jakie masz zdanie na ten temat? Czy ta decyzja była dobrym posunięciem? Czy właściciele restauracji stracą, a może właśnie zyskają klientów?


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 sierpnia 2019