Na wspólnej streszczenia odcinków i najnowsze informacje
Średnia 4.9 (98.52%) 27 głosy(ów)

Na wspólnej – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

Na wspólnej, streszczenia odcinków
serialeweb.pl

Spis treści

Na wspólnej streszczenie odcinków 2859

Marta cały czas jest rozstrojona nerwowo. Kiedy podczas nagrania Elwira po raz kolejny daje pokaz braku profesjonalizmu, Marta bez pardonu wyrzuca ją z pracy! Żeby odreagować, idzie na trening do klubu Izy. Tam… wali w szczękę Olafa!!! Kamil znowu nie jest w formie _ ma syndrom odstawienia leków. Zauważają to rodzice Mateusza, chłopaka którego Hoffer ma jutro operować. Żądają od Ostrowskiego zmiany lekarza! Kamil jest wściekły!!! Czy wyda się, że jest lekomanem? Basia czuje, że jej mąż traci nią zainteresowanie. Zaczyna myśleć o… operacji plastycznej! Tymczasem Krzysztof rozpoczyna kolejne dziennikarskie śledztwo _ oczywiście z Jadwigą!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2858

Franek dowiaduje się, że Czarek chciał popełnić samobójstwo. W szkole podchodzi do niego Krzysiek i grozi, żeby niczego nie wygadał! Poza tym to przecież Berg pierwszy uderzył Czarka… Jak postąpi Franek?! Komisja adwokacka karze Darka półrocznym zakazem wykonywania zawodu. Na Żbika czeka Kasia _ jest pod wrażeniem tego, jak załatwił amoralnego łajdaka Burskiego. Darek zaprasza dziewczynę do domu _ Aneta wpada w szał!!! Iza z Dawidem cieszą się romantycznymi chwilami w ośrodku SPA. Podczas spaceru młody trener wyznaje Brzozowskiej miłość! Oświadcza, że różnica wieku nic dla niego nie znaczy i… chciałby się z nią zestarzeć! Iza nie wie, jak na to wszystko reagować.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2854

Zuzę zaczynają przerażać agresywne reakcje męża. Hofferowa prosi Ostrowskiego, żeby pozwolił Kamilowi samodzielnie operować _ czuje, że to mu pomoże… Tymczasem Kamil znowu błaga doktor Sonię o leki. Górska jest wyraźnie w niego zapatrzona _ daje mu prochy i… namiętnie go całuje!!! Matka Dawida chce poznać jego partnerkę. Iza ukrywa, że to ona _ nie chce narażać siebie ani kochanka na nieprzyjemności. Jednak matka młodego trenera nie daje za wygraną _ nachodzi syna w pracy i prosi, by przedstawił jej swoją dziewczynę! Córka Wiktora doprowadza Ankę do szału _ dziewczyna nieustannie kłóci się z nimi. Pokojowe rozmowy z Anielą na nic się zdają… Dziewczyna wyznaje Jarkowi i Elizie, że jest w patowej sytuacji _ nie może wrócić do Francji, a na ojca i Ankę wprost nie może patrzeć!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2853

Franek znowu widzi, że Czarek jest obiektem drwin _ Krzysiek z kumplami wyzywają go od „ciot”! Kiedy Berg staje w obronie Czarka koledzy szydzą, że są parą. Dochodzi do poważnej bijatyki! Kamil znowu jest w złej formie. Zauważa to Ostrowski, któremu Adamski zgłaszał dziwne zachowanie Hoffera. Kamil tłumaczy się zatruciem pokarmowym. Zaraz potem Kamil znajduje dr Górską i błaga ją o prochy! Bez nich nie jest w stanie leczyć ludzi… Podczas treningu Dawid po raz kolejny stara się zbliżyć do Izy. Ta, po wczorajszej randce, nie jest już taka nieprzystępna… Miłą atmosferę przerywa kobieta w wieku Izy, która wpada do klubu i nad wyraz serdecznie wita się z Dawidem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2852

Wojtek i Miro spotykają się w warsztacie. Po wczorajszych off-roadowych wyczynach Miro ma złamaną rękę. W związku z tym przyjaciołom nie udaje się na czas przygotować auta dla klienta-bufona. Ten jest wściekły! Z opresji ratuje ich Żaneta, która… wali swoim autem w samochód pyszałka!!! U Elizy niespodziewanie zjawia się ojciec, którego dziewczyna szczerze nienawidzi. Cielecki przekonuje, że cieszy się z jej zaręczyn z Jarkiem i błaga córkę o przebaczenie… Czy Eliza da tacie szansę? Franek jest świadkiem, jak koledzy szydzą z Czarka, który… ma ślady makijażu na twarzy! Berg broni kolegi. Chłopak tłumaczy się, że malował się do próby przed konwentem graczy historycznej gry komputerowej. Franek jest zafascynowany _ on też musi tam być!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2851

Jarek i Eliza oświadczają na rodzinnym obiedzie, że się zaręczyli. Bogdan i Joanna gratulują i bardzo się cieszą! Pytają Elizę, jak zareagowali jej rodzice. Dziewczyna odpowiada, że nic nie wiedzą. Z zaborczym ojcem nie utrzymuje żadnych kontaktów. I chce, żeby tak pozostało! Basia niespodziewanie odwiedza Krzysztofa w pracy. Jest świadkiem, jak Jadwiga w poufały i zalotny sposób prowokuje jej męża. Próbuje delikatnie go wybadać _ ale Smolny, oczywiście, nie widzi w tym żadnego zagrożenia. Do warsztatu Mira przychodzi pyszałkowaty klient i oddaje do przeglądu swój off-roadowy wóz. Miro namawia Wojtka, żeby pojechali w teren poszaleć wypasionym samochodem! Zabawa trwa na całego, dopóki do Szulca nie zadzwoni Żaneta _ przypomina mu, że ma odebrać synka ze żłobka. Tymczasem samochód zakopuje się w piachu!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2850

Kamil ma „zjazd” po odstawieniu tabletek. W domu zachowuje się agresywnie w stosunku do Uli! Na dodatek Ostrowski wzywa go do szpitala na pilny przeszczep serca. Przed operacją Hoffer jest w panice _ musi wziąć prochy! Błaga o nie zaprzyjaźnioną doktor Górską. Jarek zabiera Elizę na spacer. Cielecka zauważa, że jej ukochany dziwnie się zachowuje. W pewnym momencie Berg pada… na kolana i się oświadcza! Co na to Eliza?! Dawid ewidentnie zakochał się w Izie! Nieustannie ją adoruje, pomaga we wszystkim, jest na każde jej skinienie. Brzozowska czuje się osaczona. Ale Zdybicka jej podpowiada, żeby skorzystała z okazji i poszła na całość z dużo młodszym mężczyzną! Co zrobi Iza?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2847

Ada mówi Olafowi, że już dłużej nie może patrzeć na to, jak się męczy po stracie dziecka i rozstaniu z Martą. Niewidoma dziewczyna spotyka się z Konarską i prosi ją, żeby… dała Olafowi szansę! Ona na zawsze usunie się z ich życia… Co zrobi Marta?! Sandra pyta męża czy na promie, na którym się zatrudnił, znajdzie się miejsce dla obiecującej wokalistki. Michel jest przeszczęśliwy… Kiedy wracają do domu, spotykają naćpanego Miłosza, który… rzuca się na Michela!!! Anna podejrzewa, że Wiktor kogoś ma. Opowiada Joannie, że ostatnio ciągle odwołuje ich spotkania, bez przerwy z kimś sms-uje i potajemnie rozmawia. Anna nawet nie wie, jak bardzo się myli… Wiktor przygotowuje największą niespodziankę w jej życiu!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2846

Monika wybiera się z synem na USG, ponieważ Kajtek skarży się na ból brzucha. Maria jest pewna, że wnuk tak przeżywa rozstanie Moniki z mężem… Gdy Damian przychodzi do baru po syna, między Cieślikami dochodzi do kolejnej awantury. W pewnym momencie Kajtek znika!!! Krzysztof i Basia umawiają się na wspólne wyjście wieczorem. Tymczasem audytorka gazety Smolnego chce spotkać się z nim po pracy. Krzysztof nie ma wyjścia zgadza się. Nieoczekiwanie, podczas wspólnej kolacji zaczyna coraz lepiej dogadywać się Jadwigą. W pewnej chwili do lokalu wchodzi Daniel i widzi jak ojczym… całuje młodą audytorkę! Ignaś zamartwia się tym, że tata chce mieć nową żonę i dzieci. Michał nie rozumie, skąd dziecku przyszło to do głowy?! Okazuje się, że mały słyszał to od jego wychowawczyni. Brzozowski potwornie wkurzony dopada nauczycielkę!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2845

Miłosz chce wprowadzić do klubu dilerów, wtedy ich szef zapomni o jego długu. Okłamuje Sandrę, że zaprosił inwestora, który uratuje ich lokal. Dziewczyna prosi przyjaciół o pomoc mają udawać pracowników podczas wizyty „inwestora”. Cały plan sypie się przez naćpanego Miłosza, który… bije Sandrę!!! Iza odkrywa, ze Kubicki nocuje w ich klubie. Nie zgadza się na to. Tymczasem Marta prosi Olafa, żeby zabrał od niej swoje rzeczy między byłymi partnerami wywiązuje się bardzo emocjonująca i przykra rozmowa… Wieczorem Kubicki pojawia się z walizką u… Ady! Cieślik wciąż nie mieszka z żoną, nawet nie chce z nią rozmawiać. Monika jest równie zacięta, choć wyraźnie czeka na powrót męża. Niespodziewanie Cieślikowa ma okazję odzyskać jego szacunek i serce w barze Ziębów słabnie kobieta a Monika organizuje szybką akcję ratunkową i decyduje zaopiekować się jej synem.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2844

Miłosz zwalnia pracownika swojego klubu, oskarżając go o kradzież pieniędzy z kasy. Tymczasem to on sam podbiera utarg i… kupuje za to narkotyki! Kiedy Sandra to odkrywa jest kompletnie załamana. Miłosz dobija ją zarzutem, że to wszystko przez nią! Do Joachima dociera, że jego żona kłamie wcale nie jest w ciąży! Ewelina tłumaczy, że chciała by bardziej ją kochał… Trzciński kompletnie traci do niej uczucia. Chce natychmiast wyjechać za granicę… Z Beatą! Szef Basi zatrudnia w wydawnictwie specjalistkę od mediów społecznościowych bardzo młodą dziewczynę. Przebojowa Jane bardzo drażni Basię, tym bardziej gdy okazuje się, że… mają razem pracować! Tymczasem Smolny buzuje, obserwując działania „swojej” młodej audytorki.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2843

Dziś Beata w USC ma podpisać dokument o ojcostwie Maślikowskiego. To będzie jej ostatnie pożegnanie z maleńkim synkiem… Tymczasem nachodzi ją Paweł przeprasza i błaga, żeby nie oddawała dziecka! Czy Beata jednak zatrzyma synka?! Ostrowski walczy o powrót Hoffera do operowania z sukcesem! Kamil jest przeszczęśliwy gdy dowiaduje, że za tydzień ma asystować ordynatorowi… Na oddziale zyskuje jeszcze jednego sprzymierzeńca piękna doktor Górska wypisuje Hofferowi receptę na jego leki przeciwbólowe! Krzysztof jest mocno zirytowany okazuje się, że Gwiazda nasłał mu na redakcję audyt! Jadwiga, która udawała stażystkę, w rzeczywistości kontroluje pracę gazety. Kobieta jest absolutnie nadgorliwa a po godzinach… próbuje poderwać Smolnego!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2842

Konarska próbuje normalnie żyć mimo poronienia i rozstania z Olafem. W pracy jest jednak bardzo nerwowa, wręcz agresywna! A W domu wypłakuje się bratu… Nieoczekiwanie Olaf przeprasza Martę i błaga o szansę dla nich! Co na to Konarska?! Wyłowiona z rzeki kobieta to nie Kinga potwierdza to technik policyjny. Dokumenty Brzozowskiej znalezione przy zwłokach zostały jej skradzione… Niestety poszukiwania Kingi zostają zawieszone. Michał jest przybity i boleśnie dociera do niego, że może już nigdy nie dowie się, co stało się z jego żoną… Kamil wraca do pracy okazuje się, że dyrektor Kolenda nie da mu wrócić do operowania. Hoffera bardzo frustruje jej decyzja… Jednak jeszcze bardziej stresuje się tym, że kończą mu się silne leki przeciwbólowe, a neurolog nie chce mu przepisać następnych!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2841

Michał przybiega na komisariat _ nie chce uwierzyć, że wyłowione zwłoki to Kinga! Ale przy ciele policjanci znajdują dokumenty Brzozowskiej… W domu Michał musi się zmierzyć z rozpaczą Ignasia, który czuje, że mama już nigdy nie wróci! Martę odbiera ze szpitala Roman. Ojciec nie rozumie, co się dzieje pomiędzy nią a Olafem… Tymczasem Kubicki rani Adę i próbuje wybłagać przebaczenie u Marty. Konarska nie chce o tym słyszeć!!! Iza widzi, że Dawid ma rozbity łuk brwiowy. Trener kłamie, że wpadł na szafkę. Kiedy Brzozowska zaczyna mu robić opatrunek, Dawid… próbuje ją pocałować!!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2840

Beata jest w ciężkiej rozpaczy. Zanim Maślikowscy zabiorą jej synka, dziewczyna prosi ich, żeby wyszli na chwilę. Pożegnanie Beaty z dzieckiem jest dla niej rozdzierające! Maria błaga ją żeby zmieniła zdanie i nie porzucała dziecka!!! Rodzice Kingi zatrudniają jasnowidza, który w swoim transie widzi zaginioną ociekającą wodą. Michał jest wściekły! W tym samym czasie policja wyławia z rzeki ciało kobiety. W czasie, gdy Żbik przyjmuje w domu klientkę, Aneta przychodzi po resztę swoich rzeczy. Widząc wyzywającą młodą kobietę jest pewna, że mąż zabawia się z prostytutką! To rozwiewa wszelkie jej wątpliwości.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2839

Marta jest zdruzgotana _ bardzo przeżywa poronienie. Obwinia siebie _ przecież na początku tak nie chciała tego dziecka… Czuje, że to znak _ nie zbuduje szczęśliwej rodziny z Olafem. I przepowiednia się spełnia _ widzi ze szpitalnego okna jak Ada czule pociesza Kubickiego!!! Joachim mówi Pawłowi, że Beata sprzedała dziecko, żeby oddać Ziębom ukradzione przez niego pieniądze. Mężczyzna jest wstrząśnięty… Żałuje tego, co zrobił i chce przeprosić Beatę. Ta jednak myśli teraz tylko o tym, że musi oddać synka Maślikowskim… Nie zdawała sobie sprawy, jakie to będzie bolesne!!! Bartek ma alibi na moment zniknięcia Kingi _ zostaje wypuszczony z aresztu. Policja bierze się za Romę, która musi wytłumaczyć, dlaczego tak nienawidziła Brzozowskiej. Czy Robert i Iga uwierzą w zapewnienia, że Lenarska nie wie, co stało się z Kingą?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2838

Adam przychodzi do parku na umówione spotkanie z Julką. Widzi dziewczynkę, ale dla pewności sms-uje z nią. Okazuje się, że to… pułapka! Adam zostaje ujęty przez policję!!! Czy Julka wreszcie przestanie się bać? Marta przychodzi na trening do klubu Olafa. Nieoczekiwanie spotyka tam Adę, która ćwiczy pod okiem Grzegorzem. Podwładny Kubickiego nie zamierza niczego ukrywać _ ani swojej fascynacji Adą, ani jej romansu z Olafem! Od ujawnienia prawdy Olafa ratuje potężny ból Marty. Dzięki Joachimowi Paweł w końcu dociera do Beaty. Ta jednak nie chce nawet na niego patrzeć! Kiedy zrezygnowany oszust zamierza odejść, Beata zaczyna… rodzić!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2837

Igor zostaje oskarżony o napaść i pobicie Adama. Na dodatek nauczyciel-pedofil się ukrył i policja nie może go namierzyć! Wieczorem Adam dostaje wiadomość od… Julki! Dziewczynka przeprasza go i zgadza się na spotkanie z nim. Ahmed dopada Konrada, rzuca go na ziemię i pyta, co zrobił jego siostrze?! Obcokrajowiec grozi, że zabije chłopaka! Na miejscu pojawia się Zimińska z mężem. Czy zdołają zapobiec tragedii?! Włodek rzuca się z pięściami na Kazika jak oszust może mu się pokazywać na oczy?! Do baru wpada Joachim i wyrzuca mężczyznę za drzwi. Nagle Maria zauważa na podłodze kopertę. W środku jest 80 tysięcy złotych! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2836

Beata wydaje się pogodzona z tym, że odda swoje dziecko Maślikowskim. Tłumaczy Joachimowi, że jej dziecko będzie miało kochających rodziców i możliwości, których ona nie byłaby w stanie mu dać… Tymczasem w barze Ziębów nieoczekiwanie zjawia się… oszust Kazik!!! Do Danki w końcu dociera, że Ahmed rzeczywiście jest atakowany przez innych uczniów za kolor swojej skóry. Chłopak decyduje się w końcu przestać ukrywać, kto jest agresorem. Jednak zanim to wyzna, dostaje telefon od swojej siostry. Dziewczynka została porwana!!! Mikołaj cały czas jest zdruzgotany tym, że rozleciała mu się rodzina. Nie ma nawet sił i ochoty na zajmowanie się swoim synkiem! Marta próbuje go przekonać, jak bardzo krzywdzi Stefanka… Czy Mikołaj w końcu się otrząśnie?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2835

Nowy uczeń Danki, Ahmed, ogolił głowę Konradowi! Śledztwo Zimińskiej nie przynosi rezultatu uczniowie milczą. Ahmedowi grozi wyrzucenie ze szkoły… Wieczorem Danka spotyka się z Markiem w szpitalu. Z Szymkiem już wszystko w porządku. Wzruszona Zimińska mówi mężowi, że chciałaby adoptować jego synka. Zdjęcia rozebranej Moniki robią furorę w sieci! Cieślikowa pokazuje mężowi sondaż, w którym Damian bije Krupskiego na głowę. Ale Cieślik wcale nie jest zadowolony. Uważa, że są rzeczy ważniejsze od sondaży! Wychodzi z mieszkania trzaskając drzwiami. Marta wpada do Olafa poćwiczyć. Grzesiek widząc czule witającą się parę podpytuje Kubickiego, czy Ada jest już wolna. Zastanawia się głośno, czy nie powinien przerwać tego i powiedzieć o wszystkim Marcie. Kubicki z wściekłością rzuca się na niego!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2834

Syn Marka od rana przeraźliwie płacze Danka nie może go uspokoić. Zimiński nie odbiera telefonu. W końcu Danka wzywa pogotowie. W szpitalu okazuje się, że Szymek musi być natychmiast operowany! A Danka nie ma prawa do zgody na operację. Aneta pyta Darka, czy zniszczył nagranie na którym ich klient Burski przyznaje się do molestowania swoich pracownic. Żbik spotyka się z Kasią. Bergówna jest zniesmaczona, że jej były broni tak obrzydliwego typa! Co zrobi Darek? Do Internetu wyciekają zdjęcia roznegliżowanej Moniki tańczącej na barze. Cieślik jest w szoku! Na każdym kroku czekają na niego dziennikarze polowanie na senatora się rozpoczęło… Kto za tym wszystkim stoi?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2833

Iga i Robert przesłuchują Bartka w sprawie zaginięcia Kingi. Drzewiecki zaprzecza, że ma z tym cokolwiek wspólnego. Ale co robił tego feralnego dnia nie umie sobie przypomnieć… Śledczy przesłuchują ponownie Romę. Czy kobieta pogrąży do końca kochanka?! Oskarżony o molestowanie pracownic Burski nieoczekiwanie zmienia front. Bez porozumienia z Darkiem oświadcza kobietom, że są zwykłymi naciągaczkami i nie dostaną od niego ani grosza! Wściekły na niego Żbik puszcza Anecie nagranie, na którym Burski bez żenady przyznaje, że molestował seksualnie pracownice. Zszokowana Aneta każe mu natychmiast to skasować!!! Po nocy spędzonej w kasynie, pijany Mikołaj wraca do swojego domu. Jest niemile zaskoczony tym, że czeka na niego mama. Honorata próbuje przekonać syna, żeby przy rozstaniu z Nicole nie krzywdzili Stefanka! Ale oszalałemu z rozpaczy Mikołajowi jest już wszystko jedno.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2832

Dziś przesłuchanie Julki przez psychologa policyjnego. Dziewczynka dowiaduje się, że będzie musiała zeznawać sama, bez wsparcia rodziców. Czy da radę? Wieczorem do mieszkania Igora przychodzi Adam. Nauczyciel-pedofil błaga, żeby dali mu spokój! Przecież Julka zmyśla on jej nic nie zrobił. Iga mówi Michałowi, że „porywacze” Kingi to zwykli naciągacze chcieli zarobić przy okazji jej zaginięcia. W związku z tym sprawa Brzozowskiej pozostaje nierozwiązana. Podejrzenia padają na Romę i Bartka! Honorata postanawia z powrotem wprowadzić się do Romana! Czy dobrze robi? Tymczasem jej syn przeżywa prawdziwy dramat. Zdradzony Mikołaj ostro kłóci się ze swoją żoną o synka! Świadkiem tego jest Marta.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2831

Igor czatuje pod blokiem Adama. Kiedy nauczyciel Julki się pojawia, Nowak zaczyna go katować!!! Gdyby nie przypadkowi przechodnie, pewnie by go zabił… Sławek uświadamia Igorowi i Eli, że do skazania nauczyciela-pedofila potrzebne są zeznania i konkretne oskarżenie Julki. Czy dziewczynka będzie w stanie to zrobić?! Porywacze dzwonią do Michała. Żądają za Kingę 100 tysięcy złotych! Brzozowski najpierw chce usłyszeć żonę. Kiedy bandyci odmawiają, Michał przerywa rozmowę! Rodzice Kingi rzucają się na niego z pięściami właśnie zabił ich córkę!!! Żaneta i Wojtek mówią sex coachowi, że z życiem intymnym wszystko u nich jest już w porządku. Mężczyzna przekonuje, żeby nie rezygnowali przedwcześnie z jego usług. On czuje, że Szulcowie dopiero rozwijają skrzydła! Jako następne zadanie mają… nakręcić swój film!!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2830

Śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi trwa. Podczas przesłuchania Roma rzuca podejrzenie na Bartka! Tymczasem Michał dostaje z nieznanego numeru sms-a, który zwala go z nóg!!! Psycholog wyciąga z Julki to, że była molestowana przez nauczyciela. Nie wiadomo tylko którego… Tymczasem Ela dowiaduje się, że Adam molestował kiedyś 13-letnią uczennicę! Słysząc to wszystko _ oszalały z wściekłości i bólu _ Igor wybiega z domu! Co zrobi Adamowi?! Aneta pokazuje Darkowi naszyjnik, który oddała jej Kasia. Oświadcza, że Bergówna rozstała się z prezentem Żbika bez żalu i zakazuje mężowi kontaktów z dziewczyną… Darek umawia się z Burskim _ pijany mężczyzna nieoczekiwanie przyznaje, że molestował swoje pracownice!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2829

Julka jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Igor próbuje rozmawiać z córeczką, która daje mu wyraźne sygnały, że ktoś ją skrzywdził… Elżbieta w tym czasie odwiedza Adama i znajduje w jego domu koszulkę Julki! Czy w końcu prawda wyjdzie na jaw?! Monika próbuje uzbierać pieniądze, których żąda szantażystka. W tajemnicy przed mężem, Cieślikowa wyprzedaje swoje rzeczy… Wieczorem spotyka się z Olgą i daje jej całą żądaną kwotę. W zamian otrzymuje telefon z kompromitującymi zdjęciami i zapewnienie, że nie ma żadnych kopii. Czy szantażystka mówi prawdę?! Olaf znowu słyszy od Ady wyznania miłości _ kochanka każe musi się z tym pogodzić! Nie dopuści, żeby Kubicki zniknął z jej życia! Olaf wyrywa się jej i wychodzi bez słowa… Tymczasem Elwira skutecznie podkopuje pozycję Marty, a sama… znowu błyszczy!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2828

Darek rozgrywa Olszewską _ za pomocą mediów poddaje w wątpliwość uczciwość klientek Agnieszki… Tymczasem Aneta spotyka się z Kasią. Żąda, aby Bergówna zapomniała raz na zawsze o Darku! Olaf dostaje telefon ze szpitala od lekarza Ady _ ma przyjechać po… narzeczoną! Oczywiście Kubicki odbiera kochankę i kolejny raz próbuje ją przekonać, że nie może już dłużej z nią być… Tymczasem Marta _ mając ciężki dzień w pracy _ jest w bardzo złym stanie. Ciąża daje jej się we znaki. Za to jej asystentka Elwira punktuje u producenta! Ahmed jest prześladowany przez kolegów z klasy. Niestety, ani Zimińska ani inni nauczyciele nie zauważają tego problemu. Kolejny atak na Ahmeda doprowadza niemal do tragedii! Danka jest przybita… A do tego w domu dociera do niej, że nie umie pokochać synka Marka jak własnego dziecka. Czy będą umieli tak żyć?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2827

Honorata próbuje przekonać Nicole, żeby ratowała swoją rodzinę i wróciła do Mikołaja. Leśniewski w tym czasie próbuje znieczulić swoją ból po stracie rodziny… alkoholem! Najgorsze jest to, że przychodzi pijany do Romana i namawia go, by wspólnie się napili! Zimińska jest świadkiem wideo rozmowy Marka z bliźniaczką Natalii. Siostra zmarłej _ tak do niej podobna _ wzbudza u Danki powrót żalu i złości z powodu zdrady męża! Tymczasem w pracy dopadają ją problemy z nowym uczniem _ Ahmed pobił kolegę z klasy! Wezwana matka obcokrajowca twierdzi, że jej syn jest w szkole atakowany na tle rasistowskim! Dzisiaj kończy się tydzień wstrzemięźliwości seksualnej Szulców. Oboje małżonkowie są mocno podekscytowani. Wojtek otrzymuje od coucha polecenie _ ma wysłać żonie swoje nagie zdjęcie. Bierze się za to z wielką ochotą… Natomiast wspólnym zadaniem Szulców jest seks poza ich małżeńskim łóżkiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2826

Monika spotyka się z Olgą, z którą wczoraj imprezowała. Kobieta nieoczekiwanie pokazuje jej fotki, na których roznegliżowana Cieślikowa tańczy na stole w pubie. Olga chce od Cieślikowej 25 tysięcy złotych _ w przeciwnym razie upubliczni zdjęcia!!! Michał wraz z policjantką Igą przyjeżdża do miejscowości, gdzie Kinga _ jako dziecko _ spędzała wakacje z rodzicami. Wygląda na to, że w miasteczku nikt nie widział zaginionej. Nieoczekiwanie Brzozowski zauważa jakąś kobietę, która wygląda jak jego żona! Do Mikołaja dociera, że może stracić rodzinę. Postanawia przebaczyć żonie zdradę. Okazuje się, że Nicole wcale tego nie chce! Zdecydowała, że … odchodzi do kochanka!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2825

Iga i Robert wzywają Brzozowskiego, żeby zobaczył monitoring z dworca autobusowego, gdzie według zgłoszenia widziano Kingę. Michał potwierdza _ to jego żona! Brzozowski podejrzewa, gdzie mogła pojechać Kinga. Decyduje się na natychmiastowy wyjazd _ musi znaleźć żonę! Nicole, mimo zerwania z kochankiem _ spotyka się z nim. Mężczyzna nie chce się zgodzić na ich rozstanie. Nicole chyba również, bo nie broni się przed jego pocałunkami. Widzi to Mikołaj!!! Kasia zostaje aresztowana za urządzenie nieformalnej wystawy sztuki połączonej z demonstracją na rzecz kobiet. Bergówna dzwoni z komisariatu do Anety, która przyjeżdża i wyciąga ją z aresztu. Przy okazji nowo upieczona żona Żbika odkrywa, że mąż ją okłamuje!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2824

Michał dowiaduje się, że rodzice Kingi zatrudnili prywatnego detektywa, który ma go szpiegować. Brzozowski z furią wpada do teściów! Tymczasem w redakcji Smolnego _ po publikacji artykułu o zaginięciu Kingi _ Tymon odbiera telefon od czytelniczki, która twierdzi, że widziała Brzozowską! Nicole błaga Honoratę, żeby nie mówiła Mikołajowi o jej romansie. Teściowa zgadza się, jednak wymusza na synowej, żeby natychmiast zerwała z kochankiem! Tymczasem Marta oznajmia ojcu, że spodziewa się dziecka. Roman jest przeszczęśliwy _ to dla niego kolejny powód, by żyć w abstynencji! Beata pojawia się na Wspólnej i wyznaje Marii, że sprzedała swoje dziecko. Ziębowa nie może w to uwierzyć _ jest załamana. Próbuje uświadomić dziewczynie, że nie przeżyje rozpaczliwej tęsknoty za swoim dzieckiem! Jak jej słowa wpłyną na Beatę?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2823

Monika szykuje się na kolację rocznicową z mężem, jednak Damianowi wypadają nagłe obowiązki służbowe. Cieślikowa jest wściekła! Postanawia zabawić się sama _ upija się w pubie z nowopoznaną koleżanką i robi striptiz!!! Ada leży w szpitalu po próbie samobójczej. Olaf, pełen wyrzutów sumienia, odwiedza ją. Kochanka wymusza na nim obietnicę, żeby zaopiekował się nią gdy zostanie wypisana do domu. Marta zauważa, że Olafa coś dręczy. Darek chce doprowadzić do ugody w sprawie, w której walczy na prawniczym froncie z Olszewską. Tymczasem Agnieszka wytacza ciężkie działa _ jej klientki podczas wywiadu telewizyjnego publicznie mówią, co zrobił im szef. Mężczyzna ma pretensje do Żbika, że do tego dopuścił. Darek jest jednak pewny siebie _ zniszczy Olszewską i jej klientki!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2822

Ada próbuje popełnić samobójstwo!!! Ada bez uprzedzenia przychodzi do Marty i Olafa! Skarży się Marcie, że jej ukochany nie chce z nią trenować… Marta zdziwiona – ona nie ma nic przeciwko temu. Po jej wyjściu Kubicki ostro ochrzania Adę! Na tyle ostro, że wieczorem dostaje od niej sms-a, że właśnie… popełnia samobójstwo!!! Julka manipulowana przez nauczyciela-pedofila!!! Igor martwi się o córkę – ale mała nic nie chce powiedzieć. Nieoczekiwanie odwiedza ich… Adam! Nauczyciel prosi Igora i Elżbietę, o pozwolenie na rozmowę z Julką w cztery oczy, podczas której umiejętnie wzbudza w dziecku poczucie winy i wymusza obietnicę, że nikt nigdy nie dowie się, co się stało tamtej nocy, na zielonej szkole… Wojtek musi zaprezentować swoje seksualne możliwości przed obcym mężczyzną?! Wojtek w szoku – Żaneta poprosiła o pomoc w ich intymnych problemach… seks coacha! Szulc boi się, że facet będzie oglądał „na żywo” ich miłosne uniesienia! Żaneta nie ma nic na przeciwko – jeśli to ma im pomóc

Na wspólnej streszczenie odcinków 2821

Michał oszalały – policja znajduje worek ze zwłokami!!! Michał _ wbrew zakazowi Roberta – pojawia się na miejscu, które wskazał mężczyzna podejrzewany o zabójstwo Kingi. Brzozowski z oddali obserwuje pracę ekipy policyjnej… W pewnym momencie policjanci wykopują czarny worek z rozkładającymi się zwłokami!!! Julka w traumie – nie chce chodzić do szkoły… Julka nie chce iść do szkoły – skarży się na ból brzucha. Igor i Ela podejrzewają, że to wykręt i zabierają małą do lekarza. Ten stwierdza, że małej nic nie jest i sugeruje wizytę u psychologa. Tymczasem do Elżbiety dzwoni Adam. Zaniepokojony nauczyciel pyta, czemu Julka nie przyszła do szkoły… Joachim odnajduje Beatę! Joachim chce zabrać żonę na USG – w końcu chciałby zobaczyć swoje dziecko. Ewelina tłumaczy mu, że zbyt częste takie badania mogą zaszkodzić płodowi… W sklepie dziecięcym Joachim przypadkowo widzi Beatę z Maślikowskim, mężczyzną przed którym cały czas uciekała! Chłopak jest kompletnie zdezorientowany

Na wspólnej streszczenie odcinków 2820

Kinga nie żyje?! Krew znaleziona w mieszkaniu mężczyzny, to krew Kingi! Robert przystępuje do bardzo ostrego przesłuchania człowieka, który chciał wynająć Brzozowskiej mieszkanie. W końcu podejrzany podaje miejsce zakopania zwłok! Kiedy Tadeusiak z ekipą wyjeżdżają z komendy, drogę zagradza im Michał… Julka zastraszana przez pedofila!!! Przed powrotem z zielonej szkoły Adam napomina przestraszoną Julkę, żeby nikomu nawet nie pisnęła o tym, co stało się w nocy. Dziewczynka zaczyna płakać… Po powrocie do domu Julka jest markotna i nie chce rozmawiać z rodzicami. Czy jednak powie im co zrobił jej nauczyciel-pedofil?! Wojtek impotentem?! Żaneta i Wojtek w końcu sami i nie ranni! Szulc rzuca się na żonę i nie staje… na wysokości zadania! Zawiedziona Żaneta mówi co prawda, że nic się nie stało, ale Wojtek bardzo przeżywa swoją seksualną porażkę! Miro radzi przyjacielowi, żeby zażył niebieską pigułkę mocy. Szulc – dla pewności bierze dwie! Czy Żaneta przeżyje orgazm życia?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2819

Nauczyciel-pedofil molestuje Julkę!!! Julka nie chce jechać na zieloną szkołę ze swoja klasą. Jakby coś przeczuwała… I miała rację! Wieczorem Adam zwabia dziewczynkę do swojego pokoju. Namawia ją do wspólnego oglądania filmu, po czym… zaczyna ją przytulać i dotykać!!! Ada nie może pogodzić się ze stratą Olafa! Ada nie może pogodzić się z tym, że Olaf wybrał Martę! Staje się natarczywa. Mówi ukochanemu, że ciąża Konarskiej nic między nimi nie zmienia… Tymczasem asystentka Marty zdradza zszokowanemu producentowi, że jego największa telewizyjna gwiazda spodziewa się dziecka! Gosia prosi Błażeja o wybaczenie – czy mąż da jej szansę?! Gosia dowiaduje się, że jej gwałtowne wahania nastrojów można leczyć farmakologicznie. Uszczęśliwiona wraca do domu i prosi Błażeja o wybaczenie. Czy Zimińska dostanie od męża ostatnią szansę?! Tymczasem Danka przedstawia swojej klasie nowego ucznia, Ahmeda. Chłopak, z racji pochodzenia, od razu znajduje się w centrum zainteresowania!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2818

Robert z Igą przesłuchują człowieka, który miał wynająć mieszkanie Kindze. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny. Ale dziwnie się zachowuje, jest zdenerwowany… Robert decyduje o przeszukaniu mieszkania podejrzanego. Na miejscu technicy policyjni znajdują krew! Czy to krew Kingi?! Darek odnajduje Kasię na wernisażu jej kolegi. Daje zaskoczonej dziewczynie naszyjnik, przywieziony z podróży poślubnej! W kancelarii Olszewskiej dochodzi do konfrontacji Burskiego z kobietami, które oskarżają go o molestowanie. Naprzeciw siebie stają również dawni kochankowie, Darek i Agnieszka. Ada podczas treningu z Olafem dąży do fizycznej bliskości. Kubicki jednak jest oziębły ostro stawia ją do pionu. Dziewczyna nie wie, o co chodzi. Czy Olaf wyzna jej, że będzie miał dziecko z Martą?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2817

Michał zapewnia Roberta, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem żony! Tadeusiak mówi, że mu wierzy… Na komisariacie Robert poznaje swoją nowa partnerkę, Igę. Dziewczyna nie ma żadnego doświadczeniaale jednak to ona wpada na trop Kingi! Roman wychodzi ze szpitala. Błaga żonę, żeby wróciła do domu. Honorata jest jednak nieprzejednana sam musi sobie poradzić z nałogiem… Po powrocie do domu Hofferowa odkrywa, że… Nicole ma romans! Żaneta i Wojtek nie ustają w próbach urozmaicenia swojego życia erotycznego. Tym razem umawiają się w przerwie na lunch wtedy nikt im nie przeszkodzi w miłosnych uniesieniach. Wojtek chce zaskoczyć ukochaną nagi czeka na żonę. Kiedy otwierają się drzwi widzi Żanetę… zalaną krwią!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2816

Darek i Aneta wracają z podróży poślubnej. Aneta marzy o dziecku co na to Żbik?! Do ich kancelarii zgłasza się redaktor naczelny znanej gazety codziennej. Burski jest oskarżany przez dwie byłe pracownice o mobbing i molestowanie seksualne. Aneta i Darek decydują się go bronić. Roman budzi się za śpiączki! Zawstydzony Hoffer przysięga Honoracie i bliskim, że już nigdy nie tknie alkoholu. Ale nikt mu nie chce wierzyć. Jerzy przypadkowo zostawia Klementynkę na parkingu przed galerią. Kiedy, spanikowany, wraca dziewczynki już nie ma! Dudek odchodzi od zmysłów… A jak na zaginięcie córki zareaguje Izabela?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2815

Roman cały czas jest w śpiączce. Honorata ma ogromne poczucie winy… Czy Hoffer przeżyje?! Tymczasem bardzo źle dzieje się w małżeństwie syna Honoraty, Mikołaja! Maślikowscy zabierają Beatę ze szpitala. Małgorzata stara się przekonać dziewczynę, że będzie dobrą matką dla jej dziecka… Tymczasem Joachim odkrywa, że to przez Ewelinę Beata nie dodzwoniła się wczoraj do niego. Kiedy zaczyna jej to wypominać, żona mówi mu coś, co ścina go z nóg!!! Rozjuszona Izabela zarzuca Jerzemu, że bohaterka jego nowej powieści bezwzględna, zimna „sucz” to ona! Brzozowska grozi mężowi pozwem sądowym!!! W klubie Izabela daje upust wściekłości pod okiem… przystojnego instruktora krav magi!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2814

Ziębowie martwią się o Beatę. Dziewczyna jest przetrzymywana w wynajętym mieszkaniu przez ludzi, którym sprzedała swoje dziecko. Kobieta nie ma swoich kluczy, nie może wychodzić. Dopadają ją skurcze, przerażona, próbuje dzwonić do Joachima, ale ten nie odbiera! Ignaś mówi tacie, że dziadkowie powiedzieli mu o zaginięciu mamy. Michał jest wściekły! Nastroju nie poprawia mu wizyta na komisariacie i wypytywania o jego małżeńskie nieporozumienia z Kingą. Brzozowski reaguje wręcz agresywnie!!! Błażej po raz kolejny słyszy od Gosi, że ta ma go dosyć!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2813

Julka przekonuje Igora i Elżbietę, że jest już na tyle duża, żeby sama wracać ze szkoły. Ale po lekcjach  zamiast do domu  idzie do… mieszkania Adama! Tam nauczyciel-pedofil pod każdym pretekstem dąży do fizycznego kontaktu z dziewczynką… W końcu chce jej ściągnąć koszulkę!!! Marta poznaje swoją nową asystentkę, Elwirę. Dziewczyna jest pełna podziwu dla Konarskiej, która mimo mdłości – kontynuuje nagrywanie programu… Wieczorem Marta chłodno wita Olafa, który wraca po nocy spędzonej z Adą. Z wydruku USG powieszonego na szafce Konarski dowiaduje się, że będzie miał dziecko! Jak zareaguje?! Izabela ze zdumieniem słucha telewizyjnego wywiadu z mężem, w którym ten zapowiada swoją nową powieść „Żyjąc z wrogiem”. Podejrzewa, że Jerzy chce ją obsmarować przed opinią publiczną! W klubie Brzozowskiej pojawia się młody, przystojny instruktor krav magi. Izabela będąc pod jego wrażeniem postanawia przyjąć go do pracy.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2812

Do Michała przychodzi Tymon i mówi, że może zlokalizować telefon Kingi. Między zazdrosnymi o Brzozowską mężczyznami dochodzi do szarpaniny, którą… przerywa sygnał logowanie się telefonu Kingi w sieci! Michał i Tymon natychmiast jadą na miejsce, które pokazuje GPS, powiadamiając po drodze policję!!! Marta zwierza się Zuzie, że wiadomość o ciąży ją… zmartwiła! Czuje, że nie ma teraz sił na zmiany i poświęcenie dla kolejnego dziecka. Pytana o wsparcie Olafa, odpowiada że nawet nie ma kiedy powiedzieć mu, że będzie ojcem! Wieczorem Kubicki dzwoni do Marty z mieszkania Ady i kłamie, że jest na szkoleniu i wróci dopiero rano… Żaneta ma pretensje do Wojtka, że wczoraj kiedy ona miała ochotę na miłosne igraszki on zasnął na sofie. Monika, widząc że życie intymne przyjaciółki lega w gruzach, proponuje pomoc. Bierze na wieczór Ludzika i Manię, zostawiając Szulcom „wolną chatę”… Co się stało, że całe towarzystwo ląduje na ostrym dyżurze?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2811

Nieprzytomny Roman zostaje znaleziony przez kobietę, która spacerowała z psem. Rodzina przyjeżdża do szpitala, gdzie dowiaduje się, że Hoffer jest w śpiączce, a jego stan jest bardzo ciężki! Honorata wyrzuca dzieciom Romana, że to oni dopuścili do tej tragedii! Matka Brzozowskiej wariuje z niepokoju czuje, że córce coś się stało, zgłasza policji jej zaginięcie. Wojtek namawia żonę na kupno auta, ponieważ chciałby poczuć to, co kiedyś… Kiedy oglądają samochód u Mira, pojawia się jego nowa dziewczyna Agnes. Para nie kryje namiętnego uczucia, jakie ich łączy. Żaneta i Wojtek im tego zazdroszczą.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2810

Mimo opieki brata, Roman pije codziennie. Kiedy odwiedza go Honorata, oświadcza że to przez nią! Kobieta wychodzi bez słowa… Kompletnie pijany Hoffer zjawia się na budowie i wszczyna awanturę z inspektorem budowlanym! Wieczorem Roman pije dalej aż w końcu dochodzi do tragedii!!! Kinga ma dziś wynająć mieszkanie. Obiecuje Ignasiowi, że będzie na jego popołudniowym meczu. Ma też spotkać się z Basią na wieczorne babskie pogaduchy. Jednak Brzozowska nie dociera ani na mecz, ani do Smolnej. Zdenerwowany Michał nie może się dodzwonić do żony! Joanna widzi, jak szczęśliwa jest jej matka po upojnej nocy z Wiktorem. Obawia się, żeby Anka nie została skrzywdzona. Bergowa idzie do ojca i go ostrzega jej mama nie może być jego kolejną tylko seksualną zdobyczą!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2809

Sandra znajduje w klubie piękną, czerwoną sukienkę to prezent na przeprosiny od Miłosza. Kiedy się przebiera, podgląda ją… ojciec Miłosza!!! Mężczyzna z obleśnym uśmiechem mówi Sandrze coś, co powoduje, że zapłakana dziewczyna wybiega z klubu! Kinga mieszka u rodziców ale szuka mieszkania do wynajęcia. Nieoczekiwanie Maciej proponuje jej powrót do firmy. Wychodząc ze spotkania Brzozowska spotyka Romę. Między kobietami dochodzi do ostrej awantury! Ale to nie koniec nerwów wieczorem Ignaś pyta Kingę, dlaczego już nie kocha taty?! Anka umawia się na randkę z Wiktorem. Kobieta obiecuje córce, że obojętnie co się wydarzy, nie straci żadnego z rodziców. Joanna ściska za nich kciuki. Na randce Wiktor mówi Ani, że nie chce iść z nią do łóżka! Kobieta jest niemile zaskoczona.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2808

Olaf spóźnia się na trening z Adą  ta jest wściekła. Przecież i tak mają dla siebie mało czasu! Grzegorz pyta Olafa, czy Marta wie o kochance. Instruktor pyta Kubickiego, na ile wycenia jego milczenie. Tymczasem Marta odkrywa coś, co kompletnie zwala ją z nóg! Gosia niechętnie opuszcza szpital prosi swojego lekarza o środki psychotropowe. W mieszkaniu Zimińska w bardzo przykry sposób wyżywa się na swoich rodzicach i przede wszystkim na Błażeju. Chłopak nie wie już, co robić! Sandra śpiewa na imprezie charytatywnej, organizowanej przez matkę Miłosza. Po występie kobieta wplątuje Sandrę w intrygę, która kończy się wielką kłótnią jej syna z dziewczyną!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2807

Dziś występ klasy Julki przygotowany przez Adama. Julce idzie świetnie Igor i Elżbieta są naprawdę dumni z córki! Jednak jej najbardziej zależy na opinii Adama. Nauczyciel bardzo ją chwali i w tajemnicy przed rodzicami daje jej śliczną bransoletkę. Julka jest bardzo szczęśliwa. Joachim i Anastazja zastanawiają się, jak uwolnić Beatę od Maślikowskich. Obserwuje ich Ewelina chorobliwie zazdrosna o męża. Dziewczyna zaczyna śledzić Joachima. Nakrywa go na spotkaniu z Beatą! Wściekła, każe mężowi wybierać: albo ona, albo Beata!!! Gosia ma zostać wypisana ze szpitala. Błażej bardzo się tego boi czy Zimińska jest na to gotowa? Czy sobie poradzi z napadami jej agresji? Poza tym Błażej nie wie, gdzie mają zamieszkać. Danka oświadcza Markowi, że rodzina Gosi zamieszka z nimi. Czy to dobry pomysł?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2806

Adam spotyka się z Julką nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel tłumaczy jej, że w tańcu najważniejsze jest zaufanie do partnera. Aranżuje ćwiczenia, podczas których ma kontakt fizyczny z dziewczynką!!! Ziębowie zamartwiają się zniknięciem Beaty. Monika twierdzi, że dziewczyna _ w porozumieniu z Kazikiem _ ich okradła a teraz sumienie ją ruszyło, oddała pieniądze i zwiała. Tymczasem Beata jest przetrzymywana w zamkniętym mieszkaniu przez Maślikowskich, którym sprzedała dziecko! Ewa dzieli się z Honoratą doświadczeniami z życia z alkoholikiem. Tłumaczy, że Roman zacznie walczyć z nałogiem tylko wtedy, gdy zostanie sam. Tymczasem zupełnie inny pomysł ma Antoni _ wprowadza się do brata i oświadcza, że nigdzie go nie wypuści! Będzie to taka terapia zamknięta. Czy docenia przebiegłość i determinację uzależnionego Romana?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2805

Zimińscy zastanawiają się, dlaczego ich córka tak agresywnie się zachowuje. Pojawia się Błażej, który stwierdza, że ma dość poniżania _ rezygnuje z walki o Gosię! Wieczorem w szpitalu młoda Zimińska otwiera okno i wchodzi na parapet. Igor i Elżbieta zapraszają Adama na obiad. Nauczyciel chętnie przychodzi do nich. Gdy Julka prezentuje się wszystkim w nowej sukience, mężczyźnie aż zapiera dech z wrażenia. Po powrocie do domu przysyła jej wiadomość, żeby _ nie mówiąc rodzicom _ przyszła jutro do parku w swojej nowej sukience. Julka cieszy się, że pan Adam traktuje ją wyjątkowo. Beata spotyka się z Maślikowskimi _ inkasuje od nich pieniądze za dziecko, które nosi. Ale musi podpisać weksel na dwukrotność sumy, którą od nich dostaje! Kiedy wieczorem Maria wraca do domu, odkrywa że Beata wyprowadziła się.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2804

Julka zostaje z klasą w szkole na nocnym turnieju gier. Podczas wieczornej zabawy podchodzi do niej Adam i chce, żeby z nim gdzieś poszła. Nauczyciel prowadzi ją do magazynku i prosi, żeby zatańczyła tylko dla niego. Podekscytowany, filmuje „występ” Julki. Roman oświadcza żonie, że rozpoczyna terapię. Od dziś będzie pił tylko piwo! Honorata jest załamana. Szuka pomocy na terapii dla współuzależnionych. Tam dowiaduje się, że musi pozwolić mężowi stoczyć się na samo dno! Czy będzie ją na to stać?! Gosia jest przekonana, że niedługo umrze. Zimińska prosi rodziców i Błażeja o ustalenie, kto będzie się zajmował Mareczkiem po jej śmierci. Kiedy bliscy zaczynają protestować, Gosia nagle wpada w niezrozumiałą wściekłość i ordynarnie wyrzuca ich z pokoju! Czy córka Zimińskich rzeczywiście ma guza mózgu?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2803

Roman zauważa, że żona przeszukuje jego rzeczy _ wpada w szał! Ma dość bycia kontrolowanym! Wychodzi z domu… Kiedy wraca, Honorata zaczyna go przepraszać. Niestety, Roman jest kompletnie pijany!!! Po nocy spędzonej z Adą, Olaf wraca do domu _ tam czeka na niego Marta. Kubicki kłamie, że całą noc siedział w pracy nad papierami. W klubie Ada zaprasza go do siebie na kolejny wspólny wieczór. Olaf wyraźnie jej pożąda… Joanna martwi się, że jej rodzice nie dogadają się i będzie zmuszona wybierać między Anką i Wiktorem… Tymczasem Franek zaprzyjaźnia się z nowym kolegą. Berg staje w obronie Czarka, gdy inny kumpel z klasy agresywnie zaczepia chłopaka.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2802

Michał wydzwania rano do Kingi _ chce wiedzieć gdzie spędziła noc?! Żona nie zamierza się tłumaczyć… Gdy Brzozowska i Tymon przyjeżdżają do biura, atakuje ich Michał! Wymierza Życińskiemu potężny cios a Kingę zaczyna obrażać!!! Olaf czuje, że jest bliski romansu z Adą. Nieoczekiwanie proponuje Marcie, żeby rzucili wszystko i wyjechali z kraju. Konarska nie bierze tego na poważnie… Wieczorem _ kiedy Marta świętuje z przyjaciółmi swoją nagrodę dziennikarską _ Olaf jedzie do Ady… Anka opowiada Joannie o romantycznym spotkaniu z Wiktorem. Wyznał jej, że była i jest miłością jego życia. Tymczasem Kasia znajduje w internecie zdjęcia Wiktora z młodą dziewczyną _ zrobione tam, gdzie był wczoraj z Anną! Okazuje się, że przez portal randkowy Wiktor umawia się na niezobowiązujący seks!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2801

Oszczędności życia stracili Ziębowie po tym jak dali się oszukać. Maria zostaje namówiona przez Monikę, żeby wyrzucić z domu Beatę. Dziewczyna słyszy całą rozmowę, załamana postanawia sprzedać swoje dziecko. Joanna przygotowuje dla ojca wystawny obiad. Wiktor docenia starania córki. Robi też bardzo dobre wrażenie na rodzinie Bergów. Podczas przyjęcia zabrakło jednak Anny. Mężczyzna postanawia ją odwiedzić. Michał rozpaczliwie usiłuje zatrzymać Kingę przy sobie. Jego starania nie przynoszą skutku. Później Brzozowska żali się Tymonowi, ze mąż nie ułatwia rozstania. Kochanek proponuje Kindze, by z nim zamieszkała.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2800

Kinga i Michał się rozstają. Brzozowska próbuje ustalić szczegóły rozwodu, ale nie jest to łatwe. Co gorsza, mąż angażuje w całą sprawę ich synka. To rozsierdza Kingę. Adam zwabia Julię nad staw. Próbuje zaprzyjaźnić się z dziewczynką, pod pozorem karmienia łabędzi. Tymczasem Igor przychodzi po córkę do szkoły. Gdy nie zastaje jej w placówce, podnosi alarm. Wiktor odwiedza Joannę. Próbuje uzmysłowić Bergowej, jak się poczuł, gdy usłyszał, że ma dziecko. Odbywają bardzo emocjonalną rozmowę. Mężczyzna musi jeszcze skonfrontować się z Anną, która go oszukała.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2799

Nadchodzi dzień ślubu Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię, ponieważ potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni. Tym samym Bergówna jest zmuszona oglądać Żbika w ramionach innej kobiety… Agnieszka widzi, jak nałóg coraz bardziej pochłania Romana. Zmusza go do wizyty u specjalisty. Terapeuta poleca Hofferowi zrobić listę wszystkiego, co go denerwuje. Na pierwszym miejscu pacjent umieszcza Honoratę. Kingę budzi wiadomość od Tymona. Szczęśliwa odtrąca zaloty Michała. Brzozowski pyta wprost, czy żona go jeszcze kocha.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2798

Policja potwierdza, że Kazik w rzeczywistości nosi zupełnie inne imię i nazwisko. Beata jest załamana tą wiadomością. Tymczasem Ewelina – żona Joachima – oskarża ją o współudział w przestępstwie. Darek i Aneta podpisują intercyzę. Następnego dnia ma się odbyć ich ślub. Mimo to Żbik zjawia się u Kasi, by wyznać byłej partnerce miłość. Marta czuje się szczęśliwa po nocy spędzonej z Olafem. W pracy Konarską czeka niemiła niespodzianka. Podobnie zaskoczony zostaje Kubicki.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2797

Marta jest zdenerwowana _ ma dziś przeprowadzić telewizyjny wywiad z Irkiem. W studio Niwirski zjawia się… z dziewczyną! Czy to oznacza koniec kłopotów Konarskiej z byłym więźniem? Tymczasem Ada oświadcza Olafowi, że nie ma już dłużej siły udawać… Kocha go! Beata mówi Ziębom, że Kazik prawdopodobnie ich oszukał. Ci nie wierzą _ on nie byłby zdolny do czegoś takiego! Obdzwaniają szpitale a potem Włodek jedzie do warsztatu, który miał kupić Kazik. Właściciel _ strugając durnia _ wyrzuca go za drzwi. Ziębowie decydują się zawiadomić policję… U Gosi zjawia się Błażej, który wrócił zza granicy. Danka obserwuje, z jaką wrogością córka odnosi się do swojego męża. Na osobności pyta Błażeja, co zaszło pomiędzy nimi? Mężczyzna mówi, że ta wrogość ze strony Gosi pojawiła się nagle i zupełnie bez powodu.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2796

Beatę zaczepia na dziedzińcu kobieta, która kiedyś szukała jej w barze. Każe dziewczynie oddać jej i mężowi swoje dziecko! Grozi policją. Beata uświadamia kobiecie, że może oskarżyć jej męża o gwałt! Przez cały dzień Beata nie może dodzwonić się do Kazika. Tknięta złym przeczuciem, prosi o pomoc Joachima _ jadą do mieszkania mężczyzny. Od jego współlokatora dowiadują się, że… Kazik zniknął!!! Lekarz oznajmia Zimińskim, że cały czas nie jest w stanie stwierdzić, co jest ich córce. Gosia jest rozdrażniona przedłużającym się pobytem w szpitalu _ postanawia sama rozmówić się z lekarzem. Kiedy gwałtownie podnosi się z łóżka, znowu traci przytomność!!! Honorata robi wszystko, żeby Roman nie myślał o piciu. To doprowadza Hoffera do szału! Rozdrażniony głodem alkoholowym robi awanturę na budowie! Po południu Roman spotyka się z Agnieszką _ ta uświadamia mu, że bez terapii w zamkniętym ośrodku pójdzie na dno.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2795

Oskarżony o molestowanie wychowawca z fundacji Elżbiety broni się _ to zemsta matki dziewczynki za to, że ją odtrącił! Tymczasem Adam zatrzymuje Julkę w klasie i gratuluje jej, że tak świetnie wypadła na próbie baletu. Widać, że mężczyźnie zależy na zdobyciu zaufania dziewczynki. Czy to kolejny pomysł na zbliżenie się do Elżbiety?! Włodek wypłaca z konta 100 tys. złotych. Wręcza je Kazikowi, który rzekomo jest już umówiony u notariusza z właścicielem warsztatu. Kazik przekonuje Ziębę, że sam to załatwi i szybko się oddala. Po południu szczęśliwa Beata przygotowuje w barze przyjęcie dla Kazika, ale ukochany się spóźnia. Nagle… staje w drzwiach! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?! Kamil nagrywa filmik do internetu z prośbą o wpłaty na operację jego ręki. Nagranie robi w sieci duże wrażenie _ ludzie zaczynają wpłacać datki. U Kamila zjawia się Maks _ przekazuje od siebie i Ilony 50 tys. złotych! Hoffer jest wzruszony… Czy uda się zebrać całą kwotę?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2794

Kazik mówi Beacie, że znalazł ofertę marzeń _ ktoś sprzedaje warsztat samochodowy za pół ceny! Mężczyzna natychmiast idzie do banku po kredyt. Wraca załamany _ nie ma zdolności kredytowej. Oświadcza Beacie, że jednak musi wyjechać do Norwegii… Widząc załamaną Beatę, Włodek… decyduje się pożyczyć Kazikowi 100 tys. złotych!!! Anna jest podekscytowana _ dziś kolejny raz widzi się z Wiktorem. Namawia Joannę, żeby z nią poszła. Bergowa ma opory, ale w końcu się zgadza. Już na początku spotkania Joanna oświadcza Wiktorowi, że jest jego córką! Jaka będzie jego reakcja?! Elżbieta w końcu zgłasza na policję sprawę podejrzenia o pedofilię jednego z wychowawców jej fundacji. Ale w tej sprawie cały czas coś jej nie pasuje… Po południu odwiedza ją Adam _ nowy nauczyciel Julki. Dawny ukochany Eli oświadcza, że może uczynić ją najszczęśliwszą kobietę na świecie!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2793

Danka stara się odciążyć Gosię w obowiązkach przy małym Mareczku _ mówi córce, że ostatnio źle wygląda. Gosia wyznaje mamie, że rozstała się z Błażejem! Po południu Zimińska orientuje się, że córka nie przyszła do pracy. Kiedy Gosia nie odbiera telefonu, Danka natychmiast jedzie do domu. Zastaje zapłakanego Mareczka i… nieprzytomną córkę!!! Michał oświadcza Kindze, że zapisał ich na terapię małżeńską. Kinga jest wściekła _ nawet nie raczył z nią tego uzgodnić! Brzozowski błaga żonę, żeby spróbowali… W końcu Kinga, spóźniona, ale jednak zjawia się na terapii. Czy pomoc psychologa pomoże Brzozowskim? Joanna podejmuje jeszcze jedną próbę spotkania się z ojcem. Jedzie znowu do jego sklepu i… tym razem udaje jej się porozmawiać z tatą! Co prawda Wiktor bierze ją za kontrolerkę ze skarbówki, ale dla Joanny i tak jest to wielkie przeżycie… Natychmiast dzwoni do mamy _ czy Anna będzie odważna tak jak córka?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2792

Roman tłumaczy Agnieszce, że nie musi chodzić na terapię _ panuje nad swoim nałogiem. Czujna Olszewska zjawia się w jego mieszkaniu i z Honoratą przeszukują cały dom. Znajdują poukrywany w różnych miejscach alkohol!!! Honorata jest załamana… Marta nagrywa wywiad z Adą. Dziewczyna opowiada o swoim załamaniu po utracie wzroku i o tym, że od samobójstwa uratował ją… Olaf! Ada nazywa go swoim aniołem… Wieczorem Marta próbuje uświadomić partnerowi, że Ada się nim zakochała i musi jej wyznaczyć granice! Olaf idzie do dziewczyny _ czy mu się uda?! Igor pyta Kamila, dlaczego nie chce się poddać operacji ręki. Ten stwierdza, że nie ma 100 tysięcy dolarów. Nie wie jednak, jak wielka jest desperacja jego najbliższych… W pracy Hoffer dostaje wiadomość, że jest możliwość pobrania serca od właśnie zmarłego pacjenta _ pod warunkiem, że uda się przekonać jego matkę. Przed Kamilem jedna z najtrudniejszych rozmów w życiu.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2791

Marta szuka pierwszego gościa do swojego programu w telewizji. Do głowy przychodzi jej… Ada! Nie zwraca uwagi na dziwne zdenerwowanie Olafa… Na siłowni Kubicki zauważa, jak Grzegorz robi obsceniczne gesty asekurując niewidomą Adę podczas ćwiczeń. Olaf daje instruktorowi w twarz! Mężczyźni zaczynają się bić. W tym momencie do klubu przychodzi Marta… Kinga wspomina z błogością wczorajszy spotkanie z Tymonem. Kiedy wraca Michał, nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny radości… W pracy Tymon pyta Brzozowską czy żałuje? Co odpowie Kinga? Czy wda się w kolejny romans?! Danka wraca do Warszawy _ w swoim mieszkaniu zastaje Gosię z synkiem, którzy zdążyli się już wprowadzić. Zimińska stwierdza, że na razie jakoś się pomieszczą i dzwoni do… Janusza! Prosi go o spotkanie. Czy Danka już wybrała?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2790

Kinga i Michał spędzają beztroskie chwile nad jeziorem. Niestety, kiedy do Brzozowskiej dzwoni klient, ta natychmiast chce wracać do Warszawy. Michał jest wściekły _ dochodzi do awantury! Kiedy wściekła Kinga wchodzi do swojego biura, zastaje tam Tymona. Dając upust emocjom, zaczyna go… całować!!! Tymczasem Roma i Maciej odbierają wyniki badań na ustalenie ojcostwa… U Elżbiety zjawia się Adam, nowy nauczyciel Julki. Wręcza jej kwiaty, i oświadcza, że nikt nigdy nie znaczył dla niego tyle, co Ela! Poruszona Marcinkowa mówi dawnemu koledze, że ma rodzinę… Wieczorem Igor ukradkiem czyta miłosnego sms-a Adama do Eli! Joanna zaczyna szukać swojego ojca. Odnajduje go na jednym z portali społecznościowych _ ma sklep w Warszawie. Kiedy mówi o tym mamie, Anna mało nie mdleje z wrażenia! Bergowa jest zdecydowana na spotkanie z Wiktorem _ Anka wprost przeciwnie!!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2789

Poranek odsłania fatalny finał przyjacielskiej wyprawy na ryby. Muszko ma silny atak korzonków! Gorzej _ wyrzuca Romanowi, że widział jak ten spijał w nocy alkohol! Hoffer _ zdenerwowany i skacowany _ tłumacząc się krzyczy, że cała wyprawa miała pomóc Włodkowi… Zięba jest zaskoczony i poirytowany! Julka ma nowego nauczyciela, którego uwielbia. Okazuje się, że to przyjaciel Eli z dawnych czasów! Czy łączyło ich coś więcej? Po południu Elżbieta dostaje informację, że jeden z instruktorów w jej fundacji został oskarżony o molestowanie dziewczynki podczas kolonii! W ręce Joanny wpadają szkolne fotografie jej mamy. Anna _ pytana o chłopaka, z którym jest na większości zdjęć _ wyraźnie unika odpowiedzi. Po jakimś czasie wyznaje jednak córce prawdę _ ten chłopak to Wiktor. Jej wielka miłość i… ojciec Joanny!!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2788

Marta dowiaduje się, że złapano mężczyznę, który niszczył samochody w okolicy. Konarska ma potworne wyrzuty sumienia _ natychmiast jedzie na komisariat, żeby uwolnić Niwirskiego. Między Martą a Irkiem dochodzi do szczerej rozmowy _ mężczyzna wyznaje, że… zakochał się w niej! Tymczasem do Olafa dociera, że Ada to samo może czuć do niego… Muszko _ widząc nieustanne przygnębienie Zięby _ postanawia zabrać sąsiada na ryby. Na wyprawę zaprasza również Romana. Ten nad wyraz ochoczo przystaje na propozycję. Zaniepokojonej Honoracie bardzo nie podoba się ten pomysł _ obawia się, że Hoffer znowu zacznie pić. Przeczucie jej nie myli… Idąc za radą Michela, Sandra przychodzi do szpitala i przeprasza matkę Miłosza. W szpitalu pojawia się ojciec Miłosza i… demaskuje oszustwo żony _ Glinkowa jest zdrowa jak rydz! Na mężczyźnie bardzo duże wrażenie robi Sandra.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2787

Aneta dowiaduje się, że Darek ma romans z Mileną! Natychmiast zwalnia stażystkę. Aneta jest załamana _ dociera do niej fakt, że jej ślub ze Żbikiem to tylko… kontrakt! Dochodzi do tego, że przyszła panna młoda próbuje szukać pocieszenia u… Kasi!!! Marta odkrywa, że w samochodzie ma poprzecinane wszystkie opony! Wzywa policję i… oskarża Niwirskiego! Konarskiej udaje się dotrzeć na próbne nagrania do nowego programu w telewizji i odnosi sukces. Ale radość psuje jej matka Irka. Kobieta ma pretensje _ przez nią jej syna znowu zamknięto w areszcie! Matka Miłosza proponuje Sandrze udział w koncercie charytatywnym. Dziewczyna nie ufa Glinkowej _ podejrzewa, że ta szykuje dla niej kolejne przykrości. Między kobietami dochodzi do potwornej awantury, po której mama Miłosza… ląduje w szpitalu! Sandra jest tym bardzo przejęta. I kto ją pociesza? Michel!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2786

Aneta sama załatwia wszelkie formalności związane ze ślubem. Darkowi są obojętne szczegóły jego własnej ceremonii. Nocą nie pojawia się w mieszkaniu. Cały czas zastanawia się, czy zadzwonić do Kasi. Tymczasem Bergówna mierzy suknię ślubną, którą przygotowała dla Anety. Michał ponownie żąda zwolnienia Tymona. Kinga odmawia, ponieważ muszą dalej prowadzić wspólną kampanię. W odpowiedzi Brzozowski zabiera syna i wyjeżdża. Maciej wręcza żonie dowody jej zdrady. Chce wiedzieć, kto jest ojcem dziecka Romy. Honorata prosi dzieci Romana, by pomogły ojcu wyleczyć się z nałogu. Hoffer twierdzi, że nie jest uzależniony i poradzi sobie sam. Jakiś czas później sam zaczyna szukać wsparcia. Przychodzi do Agnieszki, która namawia go na terapię.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2785

Roman otrzymuje dobrą wiadomość. Znalazły się środki na odkażenie terenu budowy wieżowca. Podczas rozmowy z urzędnikiem Hoffer odczuwa skutki wczorajszej wizyty w barze. Z ulgą przyjmuje propozycję Antoniego, by wspólnie uczcili dobre wieści. Po wszystkim wraca pijany do domu. Kamil próbuje pogodzić się z diagnozą neurologa. Prosi Ostrowskiego o etat na kardiologii. Dyrektor Kolenda ma dla niego inną propozycję. Chce, żeby koordynował transplantację. Jakiś czas później do Hoffera zgłasza się amerykański chirurg, który zgadza się zoperować nerw. Włodek dowiaduje się o śmierci kolegi, swojego rówieśnika. Zaczyna zastanawiać się, kiedy nadejdzie jego kolei. Maria bezskutecznie próbuje pocieszyć męża. Muszko zaprasza Ziębę na ryby, ale nawet to nie poprawia mu nastroju.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2784

Podczas nagrania programu telewizyjnego o sprawie Niwirskiego Marta znakomicie sobie radzi. Jej zaangażowanie i empatia robią na producentach ogromne wrażenie. Konarska otrzymuje propozycję pracy. Irek źle odebrał to, co o sobie usłyszał. Przychodzi do mieszkania dziennikarki i atakuje ją. Marek zastaje u byłej żony Janusza, który pakuje swoje rzeczy. Między mężczyznami dochodzi do przykrej dla Maciejewskiego kłótni. Danka informuje Gośkę, że rozstała się z Januszem i musi wyjechać na parę dni. Młoda Zimińska jest wściekła, robi ojcu awanturę. Kamil nie wie, czy kiedykolwiek wróci do zawodu kardiochirurga. Zuza prosi o pomoc Ostrowskiego, który żąda kategorycznie, żeby Hoffer odbył umówioną konsultację neurologiczną. Niestety, lekarz potwierdza niepomyślną diagnozę – Kamil ma naderwany nerw. Twierdzi, że nikt nie podejmie się takiej operacji.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2783

Robert spotyka się z matką Dawida. Informuje panią prokurator, że jej syn powiedział prawdę i opowiedział o tym, jak próbowała zatuszować sprawę. Tadeusiak daje kobiecie szansę na przyznanie się do wszystkiego. Kinga przekonuje Michała, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby Brzozowski dał jej jeszcze jedną szansę – ze względu na syna. On zgadza się, ale stawia jeden warunek: Kinga ma zwolnić Tymona. Maciek wzywa do siebie Bartka. Pokazuje mu plik zdjęć. Marta nie chce dłużej pisać o Niwirskim. Zamierza również definitywnie zakończyć ich znajomość. Wydaje się to jednak niemożliwe. Następnego dnia Konarska ma wystąpić w programie poświęconym sprawie Irka. Olaf i Ada idą do restauracji dla osób niewidomych. Dziewczyna czule dziękuje Kubickiemu, a następnie zaprasza trenera do siebie.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2782

Kampania stworzona przez Kingę i Tymona jest wielkim sukcesem! Świętując go szampanem przyjaciele łamią granice, jakie sobie wyznaczyli… Niestety, zostają przyłapani przez Michała! Tymczasem Maciej otrzymuje zdjęcia, które dowodzą że Roma i Bartek mają romans! Beata zamartwia się, że Kazik zamierza wyjechać do Norwegii. O dziwo, gdy Joachim proponuje mu pomoc w znalezieniu pracy na obczyźnie _ Kazik odmawia… Tymczasem do Ziębów przychodzi jakaś kobieta i wypytuje o Beatę. Maria _ pełna obaw _ mówi, że nie zna dziewczyny. Czy Beata wyjaśni Ziębom tę dziwną sytuację? Antosia przyprowadza do domu Dawida _ chłopak przyznaje się, że to przez niego Łukasz nie żyje! Tadeusiak wie, że matka Dawida jest prokuratorem. Wygląda na to, że to ona upozorowała wypadek Łukasza!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2781

Roman wraca nocą pijany na Wspólną. Zasypia w salonie. Rano ani Honorata, ani Antoni i Alicja nie zauważają jego problemów. Tymczasem on przez cały dzień myśli tylko o tym, że wieczorem znów pójdzie do baru. Danka wraca do domu po nocy spędzonej z Markiem. Informuje Janusza, że zajmowała się wnukiem. Partner wierzy w każde jej słowo, co jeszcze bardziej potęguje wyrzuty sumienia Zimińskiej. Beata udaje się na spotkanie z ojcem swojego dziecka, lecz w ostatniej chwili rezygnuje. Kiedy mówi Kazikowi, że chciała mu pomóc zebrać pieniądze na warsztat samochodowy, on informuje ją o decyzji wyjazdu do Norwegii.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2780

Roman na wieść o tym, że firma za przestój w budowie nie dostanie pieniędzy z ubezpieczenia, wpada w rozpacz. Między nim a Antonim dochodzi do ostrej kłótni. Wieczorem Hoffer idzie do baru Włodka… Radosny i pełen energii Marek wyznaje Dębkowi, że opiekunka Szymka zamieszkała u niego. Danka, za namową Gosi, idzie do byłego męża, by powiedzieć mu o swoim planowanym wyjeździe do USA. Spotkanie ma zaskakujący przebieg. Antosia otrzymuje wiadomość zawierającą filmik z ostatnich chwil życia Łukasza. Szef wyznacza Robertowi nowe zadania w Szczecinie. Tadeusiak uznaje, że przełożony odsunął go od sprawy, gdyż ma ona zostać zatuszowana.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2779

Roman i Antoni dowiadują się, że ich inwestycja została wstrzymana. Oznacza to dla nich bankructwo. Bracia w nerwach zupełnie tracą zdrowy rozsądek. Aneta prosi Kasię, by zaprojektowała dla niej suknię ślubną. Bergówna zastanawia się, co naprawdę knuje narzeczona Darka. Podejrzewa, że ma jakiś plan związany ze Żbikiem. Tymczasem przyszły pan młody jest coraz bardziej zauroczony piękną stażystką Mileną. Zimiński dowiaduje się, że opiekunka Szymka ma problemy mieszkaniowe. Proponuje jej, by zatrzymała się u niego. Danka przygotowuje się do wyjazdu z Januszem do Bostonu. Ma jednak coraz więcej, wątpliwości, czy podjęła słuszną decyzję…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2778

Robert i Sławek chcą poznać szczegóły sprawy śmierci chłopaka Antosi. Dostrzegają wiele nieścisłości i okrywają sprzeczne tropy. Tadeusiak ma z tego powodu kłopoty – podpada szefowi. Tymczasem Antosię próbuje zatrzymać jeden ze starszych kolegów nieżyjącego Łukasza. Chłopak próbuje jej coś powiedzieć, ale nie udaje mu się to, gdyż na przeszkodzie staje jego rówieśnik. Dyrektorka żąda wyjaśnień od Kamila, który poprzedniego dnia przerwał operację. Lekarz nie chce podać prawdziwego powodu i przyznać, że zawiodła go niesprawna ręka. Obawia się, że straci pracę. Kazik rozważa zarobkowy pobyt do Norwegii. Ziębowa stara się go odwieść od tego pomysłu.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2777

Irek przeprasza Martę za swoje wcześniejsze zachowanie. Twierdzi, że to wpływ szesnastu lat spędzonych w więzieniu. Konarska wybacza Niwirskiemu i zaprasza go na herbatę. Podczas rozmowy mężczyzna próbuje pocałować dziennikarkę. Janusz pozwala Kamilowi wrócić do pracy. Hoffer natychmiast zjawia się na oddziale. Od razu otrzymuje pierwsze zadanie – musi pomóc podczas operacji. Po zabiegu jest jednak całkowicie załamany. Kazik odwiedza Beatę w barze Ziębów. Korzystając z nieobecności właścicieli, zamykają lokal i wymykają się do pokoju dziewczyny. Nagle słyszą zgrzytanie zamka…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2776

Marta spotyka się z prokuratorem. Okazuje się, że dysponuje nagraniem, na którym mężczyzna grozi Irkowi. Przestraszony funkcjonariusz postanawia wyznać prawdę. Proces Niwirskiego odbywał się pod ogromną presją społeczeństwa, mediów i polityków. W takiej sytuacji zdarzają się błędy czy niedopatrzenia. Kiedy Konarska przekazuje wszystko Irkowi, zostaje przez niego zaatakowana. Podczas rozmowy z klientem Darek otrzymuje esemesa od Kasi, w którym prosi ona o spotkanie. Treść wiadomości widzi Aneta. Bergówna dziękuje Żbikowi za interwencję u Rafała. Jednocześnie wściekła narzeczona przeszukuje jego rzeczy i komputer. Wreszcie znajduje upragniony dowód. Dziś urodziny Miłosza. Sandra kupuje mu prezent. Wieczorem mają iść razem na koncert. Jednak wcześniej muszą odwiedzić rodziców mężczyzny. Okazuje się, że matka Miłosza przygotowała dla syna kilka niespodzianek. Jedna sprawia Sandrze szczególną przykrość.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2775

Anna próbuje przekonać Kasię, żeby złożyła na policji zawiadomienie w sprawie Rafała. Niestety, Bergówna doznaje ze strony funkcjonariuszy kolejnych upokorzeń. Tymczasem Darek postanawia pomóc byłej partnerce. Roman i Antoni czekają z niecierpliwością na wyniki ekspertyzy toksykologicznej. Są świadomi, że jeśli prace zostaną wstrzymane, grozi im bankructwo. Po południu odstają informację, która brzmi jak wyrok. Marta kontynuuje dziennikarskie śledztwo w sprawie niesłusznie skazanego Irka. Zadaje parę niewygodnych pytań prokuratorowi prowadzącemu przed laty dochodzenie w tej sprawie. Później mężczyzna zjawia się u Niwirskiego. Zaczyna mu grozić.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2774

Kasia dostaje się na studia. Niespodziewanie dzwoni koleżanka i gratuluje jej wrzucenia do internetu odważnego filmiku. Kiedy Bergówna sprawdza, o co chodzi, odkrywa, że Rafał upublicznił nagranie ich seksu. Janusz chce, żeby Danka podjęła decyzję odnośnie wyjazdu do Bostonu. Kobieta prosi o czas. Jedzie do Marka, ale kiedy widzi go w towarzystwie nowej opiekunki, rezygnuje z rozmowy. Roman otrzymał właśnie pierwszą ratę kredytu. Przekazuje dobre wieści Antoniemu i Alicji. Nagle widzą słaniającego się robotnika. Ten przysięga, że jest trzeźwy. Zatruł się chemiczną substancją.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2773

Do agencji, która bezprawnie wykorzystała wizerunek Ludwika wpada Monika i Żaneta – robią awanturę. Odbywa się pogrzeb Łukasza, po uroczystości w domu Weroniki zjawia się matka nastolatka. Podczas treningu między Olafem i niewidomą Adą dochodzi to do coraz bliższego kontaktu. Marta nie ma nic przeciwko treningom, ponieważ jest zajęta dziennikarskim dochodzeniem.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2772

Kasia i Rafał znowu idą razem do łóżka. Podczas miłosnych uniesień orientuje się, że jej partner wszystko nagrywa. Darek robi wszystko, żeby być coraz bliżej nowej asystentki, Mileny. Monika pokazuje Żanecie reklamę, w której wystąpił Ludwiczek. Szulcowie nie dopuszczają do siebie myśli, że to ich synek. Tymczasem opiekunka chłopca dostaje z agencji informację o kolejnej sesji zdjęciowej. Nadchodzi dzień ślubu Joachima i Eweliny. Trzciński radzi Tomkowi, żeby zaczął planować uroczystość swoją i Anastazji. Na weselu Beata zauważa Kazika Mężczyzna pracuje jako kelner. Najbardziej troszczy się właśnie o nią.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2771

Janusz proponuje Dance, by wyjechali razem do Stanów Zjednoczonych. Marek przyjmują nową opiekunkę. Kobieta robi na nim ogromne wrażenie. W szkole Antosi zjawia się policja. Przesłuchują uczniów w sprawie śmierci kolegi. Nastolatka bardzo to przeżywa. Po lekcjach starsi koledzy Łukasza niespodziewanie zaczynają grozić jej i Kubie. Joachim, Ewelina oraz Ziębowie ustalają szczegóły przyjęcia weselnego, które ma się tam odbyć następnego dnia. Przyszła panna młoda nie szczędzi złośliwości Beacie. Do baru przychodzi Kazik. Chce się pożegnać. Liczy też, że mimo swojego zachowania, zdołał zainteresować sobą dziewczynę.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2770

Antosia nie może wybaczyć Weronice i jest nadal na nią obrażona za tak wczesne odebranie jej z imprezy. Łukasz nie wrócił do domu, poszukuje go matka. W szkole uczniowie dowiadują się, że ich kolega nie żyje. Z matką Miłosza spotyka się Sandra, która podczas rozmowy zostaje upokorzona. Roma zostaje przeproszona przez Kingę, która to proponuje rozejm.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2769

W dniu kręcenia spotu reklamowego dla Wawrzyniaka, Kinga dowiaduje się, że jej reżyser rezygnuje ze współpracy. Brzozowska dowiaduje się, że reżysera podkupiła Roma! Wściekła Brzozowska wpada do firmy Lenarskiej! Czy kolejna awantura doprowadzi do tragedii? Po tym jak Marta dowiedziała się o zaniedbaniach podczas procesu Niwirskiego, spotyka się z jego obrońcą sprzed 16 lat. Prawnik pamięta, że Irek miał nawet alibi. Skazano go jednak, gdyż presja opinii publicznej była ogromna. Tymczasem Olaf dowiaduje się, że Ada zrezygnowała z treningów. Zaczyna walczyć o niewidomą sportsmenkę! Antosia walczy z mamą, żeby pozwoliła jej być na nocnej imprezie, gdzie jej ulubiony kolega ma być DJ-em. Roztocka martwi się o córkę, ale w końcu zgadza się. Kiedy w nocy przyjeżdża po Antosię, okazuje się, że ta wcale nie bawi się z innymi – cały czas jest z Łukaszem.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2768

Izabela nie może pogodzić się z tym, że Jerzy ma kobietę. Chce rozwodu z orzeczeniem o winie męża. Brzozowska oznajmia przed sądem, że podczas gdy ona ciężko pracowała, by utrzymać rodzinę, Jerzy ją zdradzał! Dudek jest zszokowany – bardzo bolą go te oszczerstwa. Dociera do niego, że żona chce go zniszczyć i odebrać mu córkę. Gosia mówi mamie, że tata planował uczcić rocznicę ich ślubu. Danka jest zaskoczona i dziękuje córce, że odwiodła ojca od tego pomysłu. Jednak Marek przychodzi do byłej żony z prezentem. Wydaje się nie rozumieć, że są rozwiedzeni. Danka jest z nim szczera – oznajmia, że zamieszkał z nią Janusz. Jak Zimiński zareaguje na tę wiadomość? Marta spotyka się z Niwirskim – mężczyzną, który przez “pomyłkę” przesiedział 16 lat w więzieniu. Okazuje się, że Irka skazano jedynie na podstawie portretu pamięciowego. Rozgoryczony mężczyzna dodaje, że nie zbadano nawet próbek DNA! Marta rozpoczyna dziennikarskie śledztwo.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2767

Janusz wyznaje miłość Dance. Jej się wydaje, że czuje to samo. Po przemyśleniach decyduje się na poważny krok – proponuje Maciejewskiemu, żeby się do niej wprowadził! Janusz jest naprawdę szczęśliwy. Po nocy spędzonej z Rafałem Kasia jest nim zafascynowana. Kompletnie zaskakuje ją wiadomość od Darka – nie wie, co o tym myśleć. Zwierza się z tego swojemu nowemu chłopakowi. Rafał ma pomysł jak poprawić dziewczynie nastrój – to kompletnie ją szokuje! Beata daje Kazikowi do zrozumienia, że nie chce go oglądać – on traktuje ją równie nieuprzejmie. Maria bierze chłopaka na rozmowę – uświadamia mu, jak bardzo zranił dziewczynę, która i tam ma ciężkie życie. Czy Kazik przeprosi Beatę?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2766

Aneta wybiera suknię ślubną – jest sobą absolutnie zachwycona. Tymczasem Darek zatrudnia w ich kancelarii młodą prawniczkę, Malwinę. Co powie Aneta na piękną i inteligentną asystentkę Żbika? Po południu Darek zauważa plakat zapowiadający wystawę fotografii Kasi. Jak rażony piorunem dzwoni do Bergówny. Ta nie odbiera – ma bardzo gorącą randką z Rafałem. Izabela dowiaduje się, że Klementynka jest pod opieką “cioci” Oli. Wkurzona Brzozowska przyjeżdża zabrać dziecko z mieszkania Jerzego – nie pozwoli, by córką opiekowała się jego kochanka. Dudek chce się dogadać, ale tylko pogarsza sprawę! Beata nie może doczekać się wspólnego wyjazdu z Kazikiem. Tymczasem chłopak traktuje ją bardzo oschle. W końcu – pełen pretensji i pogardy – oznajmia jej, że nie zamierza niańczyć cudzego bachora! Jakby tego było mało, do Beaty przychodzi Ewelina i robi jej awanturę!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2765

Synek Szulców zostaje wybrany do reklamy. Jowita sprytnie zdobywa jego dane i z samego rana biegnie na plan zdjęciowy. Okłamuje Szulców, że będzie z ich dzieckiem na festynie w parku. Niestety, casting się przedłuża. Kiedy Żaneta i Wojtek wracają z pracy do domu okazuje się, że Ludwiczka i jego niani nie ma. Są przerażeni i chcą dzwonić na policję! Zatroskana Beata odprowadza do lekarza Kazika, który spadł z drabiny. Później para spędza miło czas nad Wisłą. Beata jest o krok od wyznania mężczyźnie, że jest w ciąży. Nieoczekiwanie jednak Kazik zaprasza ją na wspólną wyprawę nad morze… Czy Beata wyzna prawdę? Olaf oznajmia Marcie, że rezygnuje z trenowania Ady – zrozumiał, że za dużo czasu spędzał w pracy. A na wieczór zaprasza ukochaną do restauracji. Konarska czeka przed domem Niwirskiego – mężczyzny, który odsiedział 16 lat za morderstwo, którego nie popełnił. Marta próbuje go przekonać, żeby zgodził się na reportaż o nim.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2764

Niania małego Ludwiczka przywozi go na casting do reklamy. Jowita jest bardzo podekscytowana – podczas prób chce pokazać, że jest lepsza od aktorki wybranej do reklamy. Pojawia się jednak poważny problem – Jowita nie zna danych osobowych małego, a przecież podaje się za jego mamę! W dniu pogrzebu swojej mamy-babci do Joanny dociera, że może powinna wybaczyć Annie. Zwłaszcza, że z listów prawdziwej matki wynika iż zawsze chciała ją wziąć do siebie. Po pogrzebie między Bergową i Anną dochodzi do poważnej rozmowy. Po namiętnej nocy z Miłoszem Sandra wraca do domu cała w skowronkach! Jakiś czas później para spotyka się przed klubem. Na Miłosza czeka tam matka – piękna i elegancka kobieta. Wygląda na zachwyconą, gdy syn przedstawia jej Sandrę jako swoją dziewczynę. Kiedy znowu pojawia się Michel i próbuje przepraszać żonę, ta jest szczera – zakochała się i ma kogoś!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2763

Bartek przeprasza Romę – jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak chce zrezygnować z kampanii Kingi – obawia się, że jej reklama ściągnie na jego firmę falę hejtu za propagowanie przemocy! Michel prosi, żeby żona dała mu szansę. Kiedy ta odmawia, mężczyzna wpędza Sandrę w poczucie winy twierdząc, że ich rozstanie było jej na rękę – teraz może się wyszaleć! Dziewczyna nie wierzy w to, co słyszy. Kiedy zwierza się Miłoszowi, ten pociesza ją czule i namiętnie! Z ręką Kamila jest coraz gorzej – po tym jak nadwyrężył ją ratując pacjentkę, ma niedowład i drżenie dłoni! Hoffer jest przerażony. Podczas kontroli Janusz kategorycznie każe mu wziąć urlop – dać ręce i psychice odpocząć. Kamil oczywiście nie słucha tych zaleceń!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2762

Kamil – zaalarmowany – pędzi z sympozjum do szpitala. Tam okazuje się, że “doktor” Borowik podał pacjentce nieodpowiednie leki, które wywołały u niej zapaść! Hoffer, nie bacząc na problemy z ręką, robi kobiecie masaż serca. Tymczasem Borowik próbuje uciec ze szpitala! Joachim zabiera Beatę na USG. Widzi ich Kazik – zazdrosny wypytuje Marię, kim dla dziewczyny jest ten facet. Podczas badania okazuje się, że Beata będzie miała syna! Przyszła mama jest bardzo szczęśliwa, jej ekscytacja udziela się Joachimowi. Tymczasem, przed przychodnią na Beatę czeka jakiś mężczyzna – czy to ojciec jej dziecka? Olaf ledwo wyrabia z obowiązkami menadżera, po tym jak podjął się trenowania niewidomej Ady – dawnej sportsmenki. Kubicki całe dnie spędza w klubie i kompletnie nie ma już czasu dla Marty. Konarska jest na niego wściekła!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2761

Ciągle dochodzi do kłótni między Joanną i Anną, nawet przy organizowaniu pogrzebu. Cała ta sytuacja ma związek, że dziewczyna nie potrafi zrozumieć jak matka może porzucić własne dziecko. Dochodzi także do kłótni podczas spotkania Tymona, Kingi i reżysera klipu reklamowego. Wspólnik nie chce się zgodzić na zmianę koncepcji przez Brzozowską. Te zmiany doprowadziłyby do tego, że pomysł byłby plagiatem. Bartek próbuje zasugerować Romie, żeby ta usunęła ciążę. Całą tą sytuacje usłyszał Maciej.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2760

Jan żałuje, że on i żona nie oddali Joanny pod opiekę matki, kiedy ona była już na to gotowa. Podczas rozmowy dziadka z wnuczką, ze szpitala przychodzi informacja o śmierci Krystyny. Załamaną Bergową odwiedza Ania. Wręcza Asi plik zdjęć, które są dowodem na to, że zawsze się nią interesowała. Jerzy przeprasza Izę za wczorajsze wydarzenie. Nie chciał, żeby poznała Olę w taki sposób. Urażona Brzozowska oznajmia mężowi, że zabiera Klementynkę do siebie i pozwala mu jedynie na widzenia. Beata prosi Joachima o udawanie jej partnera podczas badania USG. Nieoczekiwanie Kazik – budowlaniec, z którym dwukrotnie pokłóciła się na Wspólnej – proponuje dziewczynie randkę. Beata się zgadza.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2759

Iza robi wszystko, żeby naprawić relacje z Jerzym. Zostawia Klementynkę u Maksa, zaś sama przychodzi do męża z butelką wina. Niespodziewanie spotyka tam jego nową partnerkę. Tymon znika, zaś Kinga musi dokończyć kampanię dla Wawrzyniaka bez niczyjej pomocy. Okazuje się, że współpracownik Brzozowskiej został aresztowany. Bartek przypadkowo znajduje zdjęcie USG Romy. Zdenerwowany chce wiedzieć, czy jest ojcem dziecka. Anastazja i Tomek przeprowadzają się do nowego mieszkania. Beata nie potrafi ukryć zazdrości. Joachim i Ewelina przynoszą Ziębom zaproszenia ma swój ślub. Beata wygłasza niestosowną, kąśliwą uwagę pod adresem narzeczonej brata przyjaciółki.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2758

Podczas badania USG Roma dowiaduje się, że jest w dziewiątym tygodniu ciąży. Pyta lekarza, czy na tym etapie można już wykonać test na ojcostwo. Wieczorem zaprasza do siebie Bartka. Mają ostatnią okazję, żeby spędzić ze sobą noc przed wyjściem Maćka ze szpitala. W rzeczywistości chce zdobyć próbki. Joanna nie może pogodzić się z tym, że Krystyna okłamywała ją przez całe życie. Matka, a właściwie babcia nie potrafiła wyznać prawdy, ponieważ pragnęła, żeby Asia na zawsze pozostała jej córką. Błaga Bergową o wybaczenie dla siebie i Ani. Wojtek umieszcza w domu kamerkę. Dzięki temu zdobywa dowód, że Jowita zachowuje się bez zarzutu. Tymczasem opiekunka zaczyna zastanawiać się, czy wykorzystać Ludwisia do swoich celów.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2757

Joanna dowiaduje się, kto naprawdę ją urodził – jest zdruzgotana! Krystyna prosi, żeby Asia położyła się obok niej – wyznaje, że to nie ona jest jej matką. Bergowa nie może w to uwierzyć! Do redakcji przychodzi zwolniony z aresztu Gwiazda. Właściciel gazety ma żal, że Krzysztof narobił mu tyle problemów. Romana dopadają wątpliwości, czy nie rzucił się z motyką na słońce. Hoffera dopadają wątpliwości, czy podoła tak wielkiemu przedsięwzięciu – podpisał umowę na budowę wieżowca.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2756

Czy Czerwiński zostanie zamknięty mimo tego, że ma układ z prokuratorem? Smolny przekazuje prokuratorowi informacje odnośnie propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego, jednak ten mu nie wierzy. Przemek przebywając na komisariacie przegląda zdjęcia pracowników Czerwińskiego i rozpoznaje na jednym swojego porywacza. Nowym trenerem niewidomej mistrzyni w gimnastyce zostaje Olaf.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2755

Krystyna nie jest matką Joanny! Z mamą Joanny jest bardzo źle. Lekarze uznają, że radioterapia nie ma już sensu. Ciepiąca Krystyna namawia męża, żeby powiedzieli w końcu córce prawdę. Joanna musi wiedzieć, że nie umiera jej matka! Iza chce odzyskać męża! Iza spędza z Klementynką fajne chwile na campingu. Córka mówi Brzozowskiej, że bardzo by chciała, żeby ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje, że zrobi co w jej mocy. Po powrocie z wycieczki Brzozowska prosi Jerzego o jeszcze jedną szansę… Wojtek nie chce młodej opiekunki do dziecka? Szulcowie są zmuszeni znaleźć opiekunkę dla synka. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta ma dość – jeśli tak, to niech mąż zrezygnuje z pracy i sam zajmie się dzieckiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2754

Jaką straszną tajemnicę Anna i jej matka ukrywają przed Joanną? Joanna ze zdziwieniem patrzy, jak jej siostra czule zajmuje się Michalinką. Pyta Annę, dlaczego nie ma dzieci. W szpitalu Krystyna mówi starszej córce, że przed śmiercią musi załatwić bardzo ważną sprawę – powiedzieć Joannie straszną prawdę. Anna błaga, żeby matka tego nie robiła! Walczący Smolny kuszony! Po ucieczce Przemka, Smolny ukrywa cała rodzinę. Podejrzewa, że prokurator prowadzący sprawę afery gruntowej działa w zmowie z Czerwińskim. Krzysztof postanawia opublikować artykuł opisujący powiązania biznesmena z aferą gruntową. Natychmiast zjawia się u niego Czerwiński z obstawą i składa Smolnemu propozycję nie do odrzucenia. Ojciec dziecka Beaty chce ją odzyskać? Anastazja i Tomek oznajmiają Ziębom, że chcą się od nich wyprowadzić. Tymczasem Joachim proponuje Beacie, że znajdzie ojca jej dziecka i się z nim rozprawi. Dziewczyna protestuje. Wieczorem Beata odbiera telefon – jakiś mężczyzna wyzywa ją od oszustek i jest wściekły, że uciekła z jego dzieckiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2753

Roma w zagrożeniu – totalnie szokuje męża! Roma dowiaduje się, że Maciej wezwał do szpitala ich prawnika. Podejrzewa, że mąż knuje coś z Kingą przeciwko niej. Żeby się bronić sięga po działo o największym kalibrze. Maciej nie może uwierzyć w to, co słyszy od żony! Anastazja podejmuje odważną decyzję – nie chce, by Beata znowu zawładnęła jej życiem Beata, która jest w ciąży, czuje się u Ziębów bardzo pewnie. Między nią i Anastazją ciągle dochodzi do spięć. Anastazja boi się, że Beata znowu wkracza w jej życie i chce zawłaszczyć sobie Tomka. Poważnie rozmawia z narzeczonym – decydują się na odważny krok Czy małżeństwo Izy da się jeszcze uratować? Iza przyjeżdża po córkę, żeby zabrać ją na weekendową wycieczkę. Na osobności prosi męża, żeby zgodził się na spotkanie z mediatorem rodzinnym. Jerzy uważa, że to już nie ma sensu. Kłótnię rodziców słyszy smutna Klementynka…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2752

Syn Smolnego zginie? Smolny przyznaje się byłej żonie, że postraszył wczoraj biznesmena, który zlecił porwanie Przemka. Natalia rzuca się na Krzysztofa – naraził życie ich syna! Czy ryzykowny ruch Smolnego będzie kosztował życie Przemka? Jak Roma oszuka męża? Agencje Kingi oraz Romy ścigają się w wymyślaniu kampanii dla rywalizujących w branży potężnych klientów. Roma ma problemy – Bartek stawia warunek: stworzy świetną kampanię, ale musi mieć potwierdzenie, że ma udziały w ich firmie. Lenarska jedzie do męża – Maciek jednak nie chce słyszeć o przekazaniu udziałów Bartkowi. Co zrobi Roma? Kogo posłucha Roman – brata czy żony? Honorata ma pretensje do Romana, że przyjął propozycję Zdybickiej. Uważa, że tak poważna inwestycja go przerośnie. Antoni jest pełen zapału – radzi bratu nie przejmować się narzekaniami żony. Co zrobi Roman?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2751

Smolny szantażuje porywaczy swojego syna! Syn Smolnego jest nadal w rękach porywaczy. Krzysztof próbuje wszystkich sposobów, żeby dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem Przemka. Trop podrzuca mu Gwiazda. Smolny decyduje się na bardzo ryzykowny krok – szantażuje porywacza! Kim jest doktor Borowik? Wypisany po operacji Kamil od razu zjawia się u siebie na oddziale. Tu okazuje się, że Ostrowski zatrudnił na jego miejsce innego lekarza! W szpitalu zjawia się profesor Golszyc – pyta doktora Borowika o swojego przyjaciela, doktora Borowika! Ten oznajmia, że pójdzie poszukać go na oddziale. O co tu chodzi? Ojciec Klary znowu pije? Norbertowi pozwolono zabrać na kilka godzin z pogotowia opiekuńczego Klarę i jej rodzeństwo. Owczarek umawia się z ich ojcem, że przyprowadzi dzieci do świeżo wyremontowanego mieszkania. Jednak kiedy przychodzą na miejsce, ojca Klary nie ma. Dziewczyna jest smutna – czyżby alkohol znowu wygrał?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2750

Syn Smolnego porwany! Syna Smolnego zaczepia na ulicy nieznajomy mężczyzna, który twierdzi, że ma nowe informacje w sprawie afery gruntowej dla jego ojca. Kiedy Przemek podchodzi do auta mężczyzny, zostaje wepchnięty do środka. Zostaje porwany! Joanna jest wściekła – Anna chce śmierci mamy? Joannę strasznie irytuje zachowanie siostry. Jednak jej chora na raka mama cieszy się, że w swoich ostatnich dniach ma przy sobie obie córki. Ale bomba wciąż tyka – podczas kolacji Joanna zarzuca Annie, że ta chce aby mama jak najszybszej umarła! Miłosz adoruje Sandrę – widzi to Michel! Studenci urządzają Malwinie urodzinowe przyjęcie w klubie Miłosza. Podczas imprezy największy bukiet kwiatów otrzymuje jednak od niego Sandra. Kiedy razem wykonują dla Malwiny jej ulubiony utwór, na imprezie zjawia się Michel!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2749

Czy radioterapia pomoże mamie Joanny – taką rozwiązanie rozważają lekarze. Informują dziewczynę, że takie rozwiązanie może przedłużyć życie kobiety o kilka miesięcy. Kobieta się nie zgadza, a Joanna jest zrozpaczona. U Norberta za kilka dni ma się pojawić kurator, o czym dowiaduje się od ojca Klary. Świątek przyrzeka, że już nie pije jednak obawia się czy to wystarczy. Prosi Owczarka o pomoc, żeby ten poręczył za niego przed sądem. Przyjaciele Norberta pojawiają się w mieszkaniu Świątka, chcą przeprowadzić w nim remont.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2748

Marek po wypadku z udziałem jego synka zastanawia się czy podoła samotnemu wychowaniu Szymka. Dochodzi do takiego momentu, że jest w stanie oddać syna Lenie. Gosia jednak próbuje zmusić go do zmiany decyzji. Wyjątkową biznesową propozycję dla Romana ma Zdybicka, która umawia się z nim sam na sam. Rozmawiającą parę zauważ Antoni, który myśli, że jego brat coś kręci za jego plecami. Nadchodzi dzień operacji ręki Kamila, do szpitala odprowadza go Zuza.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2747

Syn Marka podczas nieuwagi ojca spada na twardą podłogę. Przerażony Zimiński na widok krwi wzywa pogotowie. Chłopiec trafia do szpitala na obserwację, Marek bardzo to przeżywa. Niedowład lewej strony i trudności z mówieniem ma Maciej, który odzyskał przytomność. Tego samego dnia Anastazję czeka bardzo trudny egzamin, dający jej nadzieje na praktykę w dużej restauracji.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2746

Największy konkurent Różalskie staje się nowym klientem Kingi i Tymona. Różalski podejmuje współpracę z Romą. Roma jest przerażona po telefonie lekarza Macieja. Kamil będzie miał operację ręki, o całej tej sytuacji dowiaduje się Zuza. Hoffer nie jest do końca zdecydowany czy poddać się zabiegowi. Ostrowski go informuje, jeżeli się nie zgodzi to będzie koniec jego kariery jako kardiochirurg. Beata pojawia się w barze, widać, że ma jakiś problem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2745

Klara nie może wybaczyć Norbertowi, że to z jego winy znalazła się w pogotowiu opiekuńczym. A do tego jeszcze dochodzi fakt, że rozdzielono ją z rodzeństwem! U ojca Klary, który jak zwykle jest pijany pojawia się Owczarek. Mężczyzna rzuca się na Norberta. U Różalskiego pojawia się Roma, która rzuca oskarżenia w stronę Kingi, która rzekomo ukradła pomysł kampanii. Hoffer jest załamany po tym jak jego niespodzianka dla żony zakończyła się wielką katastrofą. O całą zaistniała sytuację obwinia swojego brata.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2744

O całej sytuacji zapisania się przez Klarę do klubu sportowego dowiaduje się jej ojciec. Będąc pod wpływem alkoholu na jej oczach drze legitymację członkowską, a żeby tego było mało uderza dziewczynę w twarz. Klara bez namysłu ucieka do Norberta, który nie chce tak tego zostawić i postanawia interweniować. Z tego wszystkiego powstaje wielka awantura, musiała interweniować policja. Matka Joanny dowiaduje się, że ma raka, jej mąż nie przyjmuje do siebie tej informacjo. Kobieta prosi córkę o sprowadzenie jej drugiej córki Ani.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2743

Zimiński jest załamany po tym jak opiekunka rezygnuje z pracy, dodatkowo przytłacza go świadomość, że gdy jego syn będzie pełnoletni on sam będzie miał ponad 70 lat! Rozmawia z Romanem odnośnie propozycji jaką zaproponowała mu Lena. Pyta Hoffer czy on będąc na jego miejscu oddałby synka. Ten jednak nie daje mu jednoznacznej odpowiedzi, gdyż twierdzi, że taka decyzje mu podjąć on sam. Lekarz, który opiekuje się mamą Joanny dowiaduje się co dolega kobiecie – diagnoza jest straszna. W sesji fotograficzne urządzonej przez Rafała ma zamiar wziąć udział Kasia. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, sesja przebiega wspaniale do momentu kiedy to fotograf zaczyna rozbierać dziewczynę.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2742

Opiekunka Szymka informuje Marka, że nie może przyjść. Z pomocą przychodzi mu siostra zmarłej Natalii, która z miła chęcią zajmie się siostrzeńcem. Podczas wizyty zakochuje się wręcz w chłopcu. Zimiński dowiaduje się od Leny, że chciałaby go adoptować. Umiejętności posługiwania się lewą ręką ćwiczy Kamil. Na oddziale umiera pacjentka, potrzebny jest szybka interwencja, a dr Borowik odmawia wykonania zabiegu. Czy Kamil podejmie wezwanie i będzie operował lewą ręką? U Smolnego w redakcji pojawia się prokurator i policja w celu przeprowadzenia rewizji. Cała redakcja protestują, jednak nic to nie daje do momentu kiedy całe zdarzenie jest nagrywane przez Tymona i bezpośrednio transmitowane w internecie.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2700

Kiedy Robert przychodzi do byłej żony niespodziewanie drzwi otwiera mu jej siostra, która nie ma zamiaru go wpuścić do środka. Na dodatek oznajmia mu, że zrobi wszystko, aby Stasiu pozostał z mamą. Brzozowska nie ma zamiaru dać za wygrana pojawia się w firmie i mimo protestów Romy ma zamiar porozmawiać ze wspólnikiem.  Ignaś jest w siódmym niebie, ponieważ rano zastaje rodziców razem w łóżku.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2699

Robert postanawia porozmawiać z byłą żoną dlaczego postanowiła wysiąść wraz ze Stasiem z pociągu na odludzi. Kobieta z fascynacją opowiada mu o bandytach, którzy chcieli skrzywdzić ją i syna. Robert podczas nieuwagi Olgi sprawdza jej torebkę i znajduje dziwne leki. Maciej oskarża Kingę o zdradę firmy. Brzozowska znajduje na swojej skrzynce mailowej dziwnego maila, którego niby wysłała do Iwa. Janusz znajomy lekarza ROmy ponownie do niej dzwoni i chce się spotkać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2698

Olga, była żona Roberta zabiera dzisiaj do domu Stasia, kiedy czeka na syna pod szkołą czuje się obserwowana. Każe synowi uciekać. Wieczorem Robert dostaje niepokojący telefon od syna, wraz z mamą są gdzieś na odludziu i dokładnie nie wiedzą gdzie. Roma wie kto jest zamieszany w aferę zdradzenia planów kampanii firmy Brzozowskiej konkurencji. Sandra zamierza się spakować i wyprowadzić od męża, gdyż zarzuca mu zdradę

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2697

Agnieszka drąży, dlaczego szpital nie chce wydać Rafałowi ciała Ludwiki. Dowiaduje się, że jej były partner jest podejrzewany o eutanazję! Olszewska nie może uwierzyć, że Rafał byłby zdolny zabić własną matkę. Igor pyta Elżbietę, czy nie zataiła przed nim czegoś więcej niż rozbierane występy – Marcinkowa jest wściekła! Postanawia ogłosić, że nie zamierza rezygnować z fundacji i wycofywać się z życia publicznego. Jeszcze tego samego dnia w sieci pojawiają się jej nagie zdjęcia! Michel zaprasza Sandrę na koncert Nataszy. Dziewczyna – mimo poważnych oporów – decyduje się pójść. Nagrywa mężowi na skrzynkę intymne, miłosne wyznanie. Nie wie, że przebiegła Natasza kasuje tę wiadomość, zanim Michel zdążył ją odsłuchać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2696

Elżbieta odnajduje koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o wysyłanie do niej maili z pogróżkami. Kobieta potwierdza, że ma kompromitujące Marcinkową zdjęcia i filmy – użyje ich, jeśli ta nie wycofa się z życia publicznego. Elżbieta postanawia opowiedzieć Igorowi o swojej wstydliwej tajemnicy. Basia nie może uwierzyć, że Kuba sam się upił – podejrzewa Przemka. Ten jest przerażony – boi się reakcji Smolnego. Namawia Kubę, żeby go krył przed ojcem. Czy młody Brzozowski posłucha swego cwanego ciemiężyciela? Zaalarmowany przez Kamila Ostrowski jedzie do szpitala – lekarze z oddziału ordynatora grożą strajkiem! Tymczasem zaskoczona Ewa dowiaduje się od swojej mamy, że do czasu ślubu Irena zamierza mieszkać z nią i Arkiem.

Ela w końcu odnajduję dawną koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o szantaż. Kobieta przyznaje, że ma kompromitujące ją dokumenty i każe jej się wycofać z życia publicznego. Elżbieta jest załamana, postanawia porozmawiać o całej sytuacji z Igorem. W to, że Kuba się upił i to sam nie wierzy Basia, kobieta podejrzewa Przemka. Chłopka jest przerażony, gdyż boi się reakcji ojca. Namawia Kubę, aby ten go krył. Ewa dowiaduje się od mamy, że do czasu ślubu Irena postanawia zamieszkać z nią i Arkiem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2695

Kuba jest pod ostrzałem syna Smolnego, który chce chłopaka wkręcić w kłopoty. Chce pokazać ojcu, że każdy nastolatek sprawia kłopoty swoim rodzicom. Plan jest prosty namawia Kubę na picie. Cała sytuacja źle się kończy chłopak ląduje kompletnie pijany w izbie dziecka. Darek i Kasia dochodzą do porozumienia, zgadzają się z faktem, że za szybko ze sobą zamieszkali. Bergówna po rozmowie ze Żbikiem postanawia wrócić do domu.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2694

Dzień po ślubie docierają do Agnieszki smutne informacje, okazało się, że umarła Ludwika. Odwiedza pogrążonego w żałobie Rafała i obiecuje mu, że we wszystkim mu pomoże. Co dziwne szpital nie może wydać ciała matki Sobczaka. Dochodzi do sprzeczki, Żbik robi Kasi wykład, że on nie lubi bałaganu. Dziewczyna jest przygnębiona. Sprawy jednak się odwracają, kiedy wpada do domu po resztę rzeczy, ojciec wyciąga do niej rękę. Aktywistki walczące o zakaz zabijania dzikich zwierząt zbierają się pod biurem Cieślika.

Zobacz także – Na dobre i na złe, streszczenie odcinka 707


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019