Na wspólnej – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

Na wspólnej, streszczenia odcinków
serialeweb.pl

Na wspólnej streszczenie odcinków 2757

Joanna dowiaduje się, kto naprawdę ją urodził – jest zdruzgotana! Krystyna prosi, żeby Asia położyła się obok niej – wyznaje, że to nie ona jest jej matką. Bergowa nie może w to uwierzyć! Do redakcji przychodzi zwolniony z aresztu Gwiazda. Właściciel gazety ma żal, że Krzysztof narobił mu tyle problemów. Romana dopadają wątpliwości, czy nie rzucił się z motyką na słońce. Hoffera dopadają wątpliwości, czy podoła tak wielkiemu przedsięwzięciu – podpisał umowę na budowę wieżowca.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2756

Czy Czerwiński zostanie zamknięty mimo tego, że ma układ z prokuratorem? Smolny przekazuje prokuratorowi informacje odnośnie propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego, jednak ten mu nie wierzy. Przemek przebywając na komisariacie przegląda zdjęcia pracowników Czerwińskiego i rozpoznaje na jednym swojego porywacza. Nowym trenerem niewidomej mistrzyni w gimnastyce zostaje Olaf.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2755

Krystyna nie jest matką Joanny! Z mamą Joanny jest bardzo źle. Lekarze uznają, że radioterapia nie ma już sensu. Ciepiąca Krystyna namawia męża, żeby powiedzieli w końcu córce prawdę. Joanna musi wiedzieć, że nie umiera jej matka! Iza chce odzyskać męża! Iza spędza z Klementynką fajne chwile na campingu. Córka mówi Brzozowskiej, że bardzo by chciała, żeby ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje, że zrobi co w jej mocy. Po powrocie z wycieczki Brzozowska prosi Jerzego o jeszcze jedną szansę… Wojtek nie chce młodej opiekunki do dziecka? Szulcowie są zmuszeni znaleźć opiekunkę dla synka. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta ma dość – jeśli tak, to niech mąż zrezygnuje z pracy i sam zajmie się dzieckiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2754

Jaką straszną tajemnicę Anna i jej matka ukrywają przed Joanną? Joanna ze zdziwieniem patrzy, jak jej siostra czule zajmuje się Michalinką. Pyta Annę, dlaczego nie ma dzieci. W szpitalu Krystyna mówi starszej córce, że przed śmiercią musi załatwić bardzo ważną sprawę – powiedzieć Joannie straszną prawdę. Anna błaga, żeby matka tego nie robiła! Walczący Smolny kuszony! Po ucieczce Przemka, Smolny ukrywa cała rodzinę. Podejrzewa, że prokurator prowadzący sprawę afery gruntowej działa w zmowie z Czerwińskim. Krzysztof postanawia opublikować artykuł opisujący powiązania biznesmena z aferą gruntową. Natychmiast zjawia się u niego Czerwiński z obstawą i składa Smolnemu propozycję nie do odrzucenia. Ojciec dziecka Beaty chce ją odzyskać? Anastazja i Tomek oznajmiają Ziębom, że chcą się od nich wyprowadzić. Tymczasem Joachim proponuje Beacie, że znajdzie ojca jej dziecka i się z nim rozprawi. Dziewczyna protestuje. Wieczorem Beata odbiera telefon – jakiś mężczyzna wyzywa ją od oszustek i jest wściekły, że uciekła z jego dzieckiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2753

Roma w zagrożeniu – totalnie szokuje męża! Roma dowiaduje się, że Maciej wezwał do szpitala ich prawnika. Podejrzewa, że mąż knuje coś z Kingą przeciwko niej. Żeby się bronić sięga po działo o największym kalibrze. Maciej nie może uwierzyć w to, co słyszy od żony! Anastazja podejmuje odważną decyzję – nie chce, by Beata znowu zawładnęła jej życiem Beata, która jest w ciąży, czuje się u Ziębów bardzo pewnie. Między nią i Anastazją ciągle dochodzi do spięć. Anastazja boi się, że Beata znowu wkracza w jej życie i chce zawłaszczyć sobie Tomka. Poważnie rozmawia z narzeczonym – decydują się na odważny krok Czy małżeństwo Izy da się jeszcze uratować? Iza przyjeżdża po córkę, żeby zabrać ją na weekendową wycieczkę. Na osobności prosi męża, żeby zgodził się na spotkanie z mediatorem rodzinnym. Jerzy uważa, że to już nie ma sensu. Kłótnię rodziców słyszy smutna Klementynka…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2752

Syn Smolnego zginie? Smolny przyznaje się byłej żonie, że postraszył wczoraj biznesmena, który zlecił porwanie Przemka. Natalia rzuca się na Krzysztofa – naraził życie ich syna! Czy ryzykowny ruch Smolnego będzie kosztował życie Przemka? Jak Roma oszuka męża? Agencje Kingi oraz Romy ścigają się w wymyślaniu kampanii dla rywalizujących w branży potężnych klientów. Roma ma problemy – Bartek stawia warunek: stworzy świetną kampanię, ale musi mieć potwierdzenie, że ma udziały w ich firmie. Lenarska jedzie do męża – Maciek jednak nie chce słyszeć o przekazaniu udziałów Bartkowi. Co zrobi Roma? Kogo posłucha Roman – brata czy żony? Honorata ma pretensje do Romana, że przyjął propozycję Zdybickiej. Uważa, że tak poważna inwestycja go przerośnie. Antoni jest pełen zapału – radzi bratu nie przejmować się narzekaniami żony. Co zrobi Roman?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2751

Smolny szantażuje porywaczy swojego syna! Syn Smolnego jest nadal w rękach porywaczy. Krzysztof próbuje wszystkich sposobów, żeby dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem Przemka. Trop podrzuca mu Gwiazda. Smolny decyduje się na bardzo ryzykowny krok – szantażuje porywacza! Kim jest doktor Borowik? Wypisany po operacji Kamil od razu zjawia się u siebie na oddziale. Tu okazuje się, że Ostrowski zatrudnił na jego miejsce innego lekarza! W szpitalu zjawia się profesor Golszyc – pyta doktora Borowika o swojego przyjaciela, doktora Borowika! Ten oznajmia, że pójdzie poszukać go na oddziale. O co tu chodzi? Ojciec Klary znowu pije? Norbertowi pozwolono zabrać na kilka godzin z pogotowia opiekuńczego Klarę i jej rodzeństwo. Owczarek umawia się z ich ojcem, że przyprowadzi dzieci do świeżo wyremontowanego mieszkania. Jednak kiedy przychodzą na miejsce, ojca Klary nie ma. Dziewczyna jest smutna – czyżby alkohol znowu wygrał?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2750

Syn Smolnego porwany! Syna Smolnego zaczepia na ulicy nieznajomy mężczyzna, który twierdzi, że ma nowe informacje w sprawie afery gruntowej dla jego ojca. Kiedy Przemek podchodzi do auta mężczyzny, zostaje wepchnięty do środka. Zostaje porwany! Joanna jest wściekła – Anna chce śmierci mamy? Joannę strasznie irytuje zachowanie siostry. Jednak jej chora na raka mama cieszy się, że w swoich ostatnich dniach ma przy sobie obie córki. Ale bomba wciąż tyka – podczas kolacji Joanna zarzuca Annie, że ta chce aby mama jak najszybszej umarła! Miłosz adoruje Sandrę – widzi to Michel! Studenci urządzają Malwinie urodzinowe przyjęcie w klubie Miłosza. Podczas imprezy największy bukiet kwiatów otrzymuje jednak od niego Sandra. Kiedy razem wykonują dla Malwiny jej ulubiony utwór, na imprezie zjawia się Michel!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2749

Czy radioterapia pomoże mamie Joanny – taką rozwiązanie rozważają lekarze. Informują dziewczynę, że takie rozwiązanie może przedłużyć życie kobiety o kilka miesięcy. Kobieta się nie zgadza, a Joanna jest zrozpaczona. U Norberta za kilka dni ma się pojawić kurator, o czym dowiaduje się od ojca Klary. Świątek przyrzeka, że już nie pije jednak obawia się czy to wystarczy. Prosi Owczarka o pomoc, żeby ten poręczył za niego przed sądem. Przyjaciele Norberta pojawiają się w mieszkaniu Świątka, chcą przeprowadzić w nim remont.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2748

Marek po wypadku z udziałem jego synka zastanawia się czy podoła samotnemu wychowaniu Szymka. Dochodzi do takiego momentu, że jest w stanie oddać syna Lenie. Gosia jednak próbuje zmusić go do zmiany decyzji. Wyjątkową biznesową propozycję dla Romana ma Zdybicka, która umawia się z nim sam na sam. Rozmawiającą parę zauważ Antoni, który myśli, że jego brat coś kręci za jego plecami. Nadchodzi dzień operacji ręki Kamila, do szpitala odprowadza go Zuza.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2747

Syn Marka podczas nieuwagi ojca spada na twardą podłogę. Przerażony Zimiński na widok krwi wzywa pogotowie. Chłopiec trafia do szpitala na obserwację, Marek bardzo to przeżywa. Niedowład lewej strony i trudności z mówieniem ma Maciej, który odzyskał przytomność. Tego samego dnia Anastazję czeka bardzo trudny egzamin, dający jej nadzieje na praktykę w dużej restauracji.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2746

Największy konkurent Różalskie staje się nowym klientem Kingi i Tymona. Różalski podejmuje współpracę z Romą. Roma jest przerażona po telefonie lekarza Macieja. Kamil będzie miał operację ręki, o całej tej sytuacji dowiaduje się Zuza. Hoffer nie jest do końca zdecydowany czy poddać się zabiegowi. Ostrowski go informuje, jeżeli się nie zgodzi to będzie koniec jego kariery jako kardiochirurg. Beata pojawia się w barze, widać, że ma jakiś problem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2745

Klara nie może wybaczyć Norbertowi, że to z jego winy znalazła się w pogotowiu opiekuńczym. A do tego jeszcze dochodzi fakt, że rozdzielono ją z rodzeństwem! U ojca Klary, który jak zwykle jest pijany pojawia się Owczarek. Mężczyzna rzuca się na Norberta. U Różalskiego pojawia się Roma, która rzuca oskarżenia w stronę Kingi, która rzekomo ukradła pomysł kampanii. Hoffer jest załamany po tym jak jego niespodzianka dla żony zakończyła się wielką katastrofą. O całą zaistniała sytuację obwinia swojego brata.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2744

O całej sytuacji zapisania się przez Klarę do klubu sportowego dowiaduje się jej ojciec. Będąc pod wpływem alkoholu na jej oczach drze legitymację członkowską, a żeby tego było mało uderza dziewczynę w twarz. Klara bez namysłu ucieka do Norberta, który nie chce tak tego zostawić i postanawia interweniować. Z tego wszystkiego powstaje wielka awantura, musiała interweniować policja. Matka Joanny dowiaduje się, że ma raka, jej mąż nie przyjmuje do siebie tej informacjo. Kobieta prosi córkę o sprowadzenie jej drugiej córki Ani.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2743

Zimiński jest załamany po tym jak opiekunka rezygnuje z pracy, dodatkowo przytłacza go świadomość, że gdy jego syn będzie pełnoletni on sam będzie miał ponad 70 lat! Rozmawia z Romanem odnośnie propozycji jaką zaproponowała mu Lena. Pyta Hoffer czy on będąc na jego miejscu oddałby synka. Ten jednak nie daje mu jednoznacznej odpowiedzi, gdyż twierdzi, że taka decyzje mu podjąć on sam. Lekarz, który opiekuje się mamą Joanny dowiaduje się co dolega kobiecie – diagnoza jest straszna. W sesji fotograficzne urządzonej przez Rafała ma zamiar wziąć udział Kasia. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, sesja przebiega wspaniale do momentu kiedy to fotograf zaczyna rozbierać dziewczynę.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2742

Opiekunka Szymka informuje Marka, że nie może przyjść. Z pomocą przychodzi mu siostra zmarłej Natalii, która z miła chęcią zajmie się siostrzeńcem. Podczas wizyty zakochuje się wręcz w chłopcu. Zimiński dowiaduje się od Leny, że chciałaby go adoptować. Umiejętności posługiwania się lewą ręką ćwiczy Kamil. Na oddziale umiera pacjentka, potrzebny jest szybka interwencja, a dr Borowik odmawia wykonania zabiegu. Czy Kamil podejmie wezwanie i będzie operował lewą ręką? U Smolnego w redakcji pojawia się prokurator i policja w celu przeprowadzenia rewizji. Cała redakcja protestują, jednak nic to nie daje do momentu kiedy całe zdarzenie jest nagrywane przez Tymona i bezpośrednio transmitowane w internecie.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2700

Kiedy Robert przychodzi do byłej żony niespodziewanie drzwi otwiera mu jej siostra, która nie ma zamiaru go wpuścić do środka. Na dodatek oznajmia mu, że zrobi wszystko, aby Stasiu pozostał z mamą. Brzozowska nie ma zamiaru dać za wygrana pojawia się w firmie i mimo protestów Romy ma zamiar porozmawiać ze wspólnikiem.  Ignaś jest w siódmym niebie, ponieważ rano zastaje rodziców razem w łóżku.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2699

Robert postanawia porozmawiać z byłą żoną dlaczego postanowiła wysiąść wraz ze Stasiem z pociągu na odludzi. Kobieta z fascynacją opowiada mu o bandytach, którzy chcieli skrzywdzić ją i syna. Robert podczas nieuwagi Olgi sprawdza jej torebkę i znajduje dziwne leki. Maciej oskarża Kingę o zdradę firmy. Brzozowska znajduje na swojej skrzynce mailowej dziwnego maila, którego niby wysłała do Iwa. Janusz znajomy lekarza ROmy ponownie do niej dzwoni i chce się spotkać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2698

Olga, była żona Roberta zabiera dzisiaj do domu Stasia, kiedy czeka na syna pod szkołą czuje się obserwowana. Każe synowi uciekać. Wieczorem Robert dostaje niepokojący telefon od syna, wraz z mamą są gdzieś na odludziu i dokładnie nie wiedzą gdzie. Roma wie kto jest zamieszany w aferę zdradzenia planów kampanii firmy Brzozowskiej konkurencji. Sandra zamierza się spakować i wyprowadzić od męża, gdyż zarzuca mu zdradę

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2697

Agnieszka drąży, dlaczego szpital nie chce wydać Rafałowi ciała Ludwiki. Dowiaduje się, że jej były partner jest podejrzewany o eutanazję! Olszewska nie może uwierzyć, że Rafał byłby zdolny zabić własną matkę. Igor pyta Elżbietę, czy nie zataiła przed nim czegoś więcej niż rozbierane występy – Marcinkowa jest wściekła! Postanawia ogłosić, że nie zamierza rezygnować z fundacji i wycofywać się z życia publicznego. Jeszcze tego samego dnia w sieci pojawiają się jej nagie zdjęcia! Michel zaprasza Sandrę na koncert Nataszy. Dziewczyna – mimo poważnych oporów – decyduje się pójść. Nagrywa mężowi na skrzynkę intymne, miłosne wyznanie. Nie wie, że przebiegła Natasza kasuje tę wiadomość, zanim Michel zdążył ją odsłuchać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2696

Elżbieta odnajduje koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o wysyłanie do niej maili z pogróżkami. Kobieta potwierdza, że ma kompromitujące Marcinkową zdjęcia i filmy – użyje ich, jeśli ta nie wycofa się z życia publicznego. Elżbieta postanawia opowiedzieć Igorowi o swojej wstydliwej tajemnicy. Basia nie może uwierzyć, że Kuba sam się upił – podejrzewa Przemka. Ten jest przerażony – boi się reakcji Smolnego. Namawia Kubę, żeby go krył przed ojcem. Czy młody Brzozowski posłucha swego cwanego ciemiężyciela? Zaalarmowany przez Kamila Ostrowski jedzie do szpitala – lekarze z oddziału ordynatora grożą strajkiem! Tymczasem zaskoczona Ewa dowiaduje się od swojej mamy, że do czasu ślubu Irena zamierza mieszkać z nią i Arkiem.

Ela w końcu odnajduję dawną koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o szantaż. Kobieta przyznaje, że ma kompromitujące ją dokumenty i każe jej się wycofać z życia publicznego. Elżbieta jest załamana, postanawia porozmawiać o całej sytuacji z Igorem. W to, że Kuba się upił i to sam nie wierzy Basia, kobieta podejrzewa Przemka. Chłopka jest przerażony, gdyż boi się reakcji ojca. Namawia Kubę, aby ten go krył. Ewa dowiaduje się od mamy, że do czasu ślubu Irena postanawia zamieszkać z nią i Arkiem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2695

Kuba jest pod ostrzałem syna Smolnego, który chce chłopaka wkręcić w kłopoty. Chce pokazać ojcu, że każdy nastolatek sprawia kłopoty swoim rodzicom. Plan jest prosty namawia Kubę na picie. Cała sytuacja źle się kończy chłopak ląduje kompletnie pijany w izbie dziecka. Darek i Kasia dochodzą do porozumienia, zgadzają się z faktem, że za szybko ze sobą zamieszkali. Bergówna po rozmowie ze Żbikiem postanawia wrócić do domu.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2694

Dzień po ślubie docierają do Agnieszki smutne informacje, okazało się, że umarła Ludwika. Odwiedza pogrążonego w żałobie Rafała i obiecuje mu, że we wszystkim mu pomoże. Co dziwne szpital nie może wydać ciała matki Sobczaka. Dochodzi do sprzeczki, Żbik robi Kasi wykład, że on nie lubi bałaganu. Dziewczyna jest przygnębiona. Sprawy jednak się odwracają, kiedy wpada do domu po resztę rzeczy, ojciec wyciąga do niej rękę. Aktywistki walczące o zakaz zabijania dzikich zwierząt zbierają się pod biurem Cieślika.

Zobacz także – Na dobre i na złe, streszczenie odcinka 707

Zobacz także:


Aktualizacja: 19 września 2018