Na wspólnej, streszczenia odcinków
serialeweb.pl

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2698

Olga, była żona Roberta zabiera dzisiaj do domu Stasia, kiedy czeka na syna pod szkołą czuje się obserwowana. Każe synowi uciekać. Wieczorem Robert dostaje niepokojący telefon od syna, wraz z mamą są gdzieś na odludziu i dokładnie nie wiedzą gdzie. Roma wie kto jest zamieszany w aferę zdradzenia planów kampanii firmy Brzozowskiej konkurencji. Sandra zamierza się spakować i wyprowadzić od męża, gdyż zarzuca mu zdradę

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2699

Robert postanawia porozmawiać z byłą żoną dlaczego postanowiła wysiąść wraz ze Stasiem z pociągu na odludzi. Kobieta z fascynacją opowiada mu o bandytach, którzy chcieli skrzywdzić ją i syna. Robert podczas nieuwagi Olgi sprawdza jej torebkę i znajduje dziwne leki. Maciej oskarża Kingę o zdradę firmy. Brzozowska znajduje na swojej skrzynce mailowej dziwnego maila, którego niby wysłała do Iwa. Janusz znajomy lekarza ROmy ponownie do niej dzwoni i chce się spotkać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2700

Kiedy Robert przychodzi do byłej żony niespodziewanie drzwi otwiera mu jej siostra, która nie ma zamiaru go wpuścić do środka. Na dodatek oznajmia mu, że zrobi wszystko, aby Stasiu pozostał z mamą. Brzozowska nie ma zamiaru dać za wygrana pojawia się w firmie i mimo protestów Romy ma zamiar porozmawiać ze wspólnikiem.  Ignaś jest w siódmym niebie, ponieważ rano zastaje rodziców razem w łóżku.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2701

–wkrótce–

Zobacz także – Na dobre i na złe, streszczenie odcinka 707