Na wspólnej streszczenia odcinków i najnowsze informacje
Średnia 5 (100%) 25 głosy(ów)

Na wspólnej – w tym miejscu znajdziesz wszystko o tym wspaniałym serialu. Chcesz się dowiedzieć co się wydarzy w najbliższych odcinkach? Czytaj dalej i się przekonaj

Na wspólnej, streszczenia odcinków
serialeweb.pl

Spis treści

Na wspólnej streszczenie odcinków 2801

Oszczędności życia stracili Ziębowie po tym jak dali się oszukać. Maria zostaje namówiona przez Monikę, żeby wyrzucić z domu Beatę. Dziewczyna słyszy całą rozmowę, załamana postanawia sprzedać swoje dziecko. Joanna przygotowuje dla ojca wystawny obiad. Wiktor docenia starania córki. Robi też bardzo dobre wrażenie na rodzinie Bergów. Podczas przyjęcia zabrakło jednak Anny. Mężczyzna postanawia ją odwiedzić. Michał rozpaczliwie usiłuje zatrzymać Kingę przy sobie. Jego starania nie przynoszą skutku. Później Brzozowska żali się Tymonowi, ze mąż nie ułatwia rozstania. Kochanek proponuje Kindze, by z nim zamieszkała.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2800

Kinga i Michał się rozstają. Brzozowska próbuje ustalić szczegóły rozwodu, ale nie jest to łatwe. Co gorsza, mąż angażuje w całą sprawę ich synka. To rozsierdza Kingę. Adam zwabia Julię nad staw. Próbuje zaprzyjaźnić się z dziewczynką, pod pozorem karmienia łabędzi. Tymczasem Igor przychodzi po córkę do szkoły. Gdy nie zastaje jej w placówce, podnosi alarm. Wiktor odwiedza Joannę. Próbuje uzmysłowić Bergowej, jak się poczuł, gdy usłyszał, że ma dziecko. Odbywają bardzo emocjonalną rozmowę. Mężczyzna musi jeszcze skonfrontować się z Anną, która go oszukała.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2799

Nadchodzi dzień ślubu Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię, ponieważ potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni. Tym samym Bergówna jest zmuszona oglądać Żbika w ramionach innej kobiety… Agnieszka widzi, jak nałóg coraz bardziej pochłania Romana. Zmusza go do wizyty u specjalisty. Terapeuta poleca Hofferowi zrobić listę wszystkiego, co go denerwuje. Na pierwszym miejscu pacjent umieszcza Honoratę. Kingę budzi wiadomość od Tymona. Szczęśliwa odtrąca zaloty Michała. Brzozowski pyta wprost, czy żona go jeszcze kocha.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2798

Policja potwierdza, że Kazik w rzeczywistości nosi zupełnie inne imię i nazwisko. Beata jest załamana tą wiadomością. Tymczasem Ewelina – żona Joachima – oskarża ją o współudział w przestępstwie. Darek i Aneta podpisują intercyzę. Następnego dnia ma się odbyć ich ślub. Mimo to Żbik zjawia się u Kasi, by wyznać byłej partnerce miłość. Marta czuje się szczęśliwa po nocy spędzonej z Olafem. W pracy Konarską czeka niemiła niespodzianka. Podobnie zaskoczony zostaje Kubicki.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2797

Marta jest zdenerwowana _ ma dziś przeprowadzić telewizyjny wywiad z Irkiem. W studio Niwirski zjawia się… z dziewczyną! Czy to oznacza koniec kłopotów Konarskiej z byłym więźniem? Tymczasem Ada oświadcza Olafowi, że nie ma już dłużej siły udawać… Kocha go! Beata mówi Ziębom, że Kazik prawdopodobnie ich oszukał. Ci nie wierzą _ on nie byłby zdolny do czegoś takiego! Obdzwaniają szpitale a potem Włodek jedzie do warsztatu, który miał kupić Kazik. Właściciel _ strugając durnia _ wyrzuca go za drzwi. Ziębowie decydują się zawiadomić policję… U Gosi zjawia się Błażej, który wrócił zza granicy. Danka obserwuje, z jaką wrogością córka odnosi się do swojego męża. Na osobności pyta Błażeja, co zaszło pomiędzy nimi? Mężczyzna mówi, że ta wrogość ze strony Gosi pojawiła się nagle i zupełnie bez powodu.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2796

Beatę zaczepia na dziedzińcu kobieta, która kiedyś szukała jej w barze. Każe dziewczynie oddać jej i mężowi swoje dziecko! Grozi policją. Beata uświadamia kobiecie, że może oskarżyć jej męża o gwałt! Przez cały dzień Beata nie może dodzwonić się do Kazika. Tknięta złym przeczuciem, prosi o pomoc Joachima _ jadą do mieszkania mężczyzny. Od jego współlokatora dowiadują się, że… Kazik zniknął!!! Lekarz oznajmia Zimińskim, że cały czas nie jest w stanie stwierdzić, co jest ich córce. Gosia jest rozdrażniona przedłużającym się pobytem w szpitalu _ postanawia sama rozmówić się z lekarzem. Kiedy gwałtownie podnosi się z łóżka, znowu traci przytomność!!! Honorata robi wszystko, żeby Roman nie myślał o piciu. To doprowadza Hoffera do szału! Rozdrażniony głodem alkoholowym robi awanturę na budowie! Po południu Roman spotyka się z Agnieszką _ ta uświadamia mu, że bez terapii w zamkniętym ośrodku pójdzie na dno.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2795

Oskarżony o molestowanie wychowawca z fundacji Elżbiety broni się _ to zemsta matki dziewczynki za to, że ją odtrącił! Tymczasem Adam zatrzymuje Julkę w klasie i gratuluje jej, że tak świetnie wypadła na próbie baletu. Widać, że mężczyźnie zależy na zdobyciu zaufania dziewczynki. Czy to kolejny pomysł na zbliżenie się do Elżbiety?! Włodek wypłaca z konta 100 tys. złotych. Wręcza je Kazikowi, który rzekomo jest już umówiony u notariusza z właścicielem warsztatu. Kazik przekonuje Ziębę, że sam to załatwi i szybko się oddala. Po południu szczęśliwa Beata przygotowuje w barze przyjęcie dla Kazika, ale ukochany się spóźnia. Nagle… staje w drzwiach! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?! Kamil nagrywa filmik do internetu z prośbą o wpłaty na operację jego ręki. Nagranie robi w sieci duże wrażenie _ ludzie zaczynają wpłacać datki. U Kamila zjawia się Maks _ przekazuje od siebie i Ilony 50 tys. złotych! Hoffer jest wzruszony… Czy uda się zebrać całą kwotę?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2794

Kazik mówi Beacie, że znalazł ofertę marzeń _ ktoś sprzedaje warsztat samochodowy za pół ceny! Mężczyzna natychmiast idzie do banku po kredyt. Wraca załamany _ nie ma zdolności kredytowej. Oświadcza Beacie, że jednak musi wyjechać do Norwegii… Widząc załamaną Beatę, Włodek… decyduje się pożyczyć Kazikowi 100 tys. złotych!!! Anna jest podekscytowana _ dziś kolejny raz widzi się z Wiktorem. Namawia Joannę, żeby z nią poszła. Bergowa ma opory, ale w końcu się zgadza. Już na początku spotkania Joanna oświadcza Wiktorowi, że jest jego córką! Jaka będzie jego reakcja?! Elżbieta w końcu zgłasza na policję sprawę podejrzenia o pedofilię jednego z wychowawców jej fundacji. Ale w tej sprawie cały czas coś jej nie pasuje… Po południu odwiedza ją Adam _ nowy nauczyciel Julki. Dawny ukochany Eli oświadcza, że może uczynić ją najszczęśliwszą kobietę na świecie!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2793

Danka stara się odciążyć Gosię w obowiązkach przy małym Mareczku _ mówi córce, że ostatnio źle wygląda. Gosia wyznaje mamie, że rozstała się z Błażejem! Po południu Zimińska orientuje się, że córka nie przyszła do pracy. Kiedy Gosia nie odbiera telefonu, Danka natychmiast jedzie do domu. Zastaje zapłakanego Mareczka i… nieprzytomną córkę!!! Michał oświadcza Kindze, że zapisał ich na terapię małżeńską. Kinga jest wściekła _ nawet nie raczył z nią tego uzgodnić! Brzozowski błaga żonę, żeby spróbowali… W końcu Kinga, spóźniona, ale jednak zjawia się na terapii. Czy pomoc psychologa pomoże Brzozowskim? Joanna podejmuje jeszcze jedną próbę spotkania się z ojcem. Jedzie znowu do jego sklepu i… tym razem udaje jej się porozmawiać z tatą! Co prawda Wiktor bierze ją za kontrolerkę ze skarbówki, ale dla Joanny i tak jest to wielkie przeżycie… Natychmiast dzwoni do mamy _ czy Anna będzie odważna tak jak córka?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2792

Roman tłumaczy Agnieszce, że nie musi chodzić na terapię _ panuje nad swoim nałogiem. Czujna Olszewska zjawia się w jego mieszkaniu i z Honoratą przeszukują cały dom. Znajdują poukrywany w różnych miejscach alkohol!!! Honorata jest załamana… Marta nagrywa wywiad z Adą. Dziewczyna opowiada o swoim załamaniu po utracie wzroku i o tym, że od samobójstwa uratował ją… Olaf! Ada nazywa go swoim aniołem… Wieczorem Marta próbuje uświadomić partnerowi, że Ada się nim zakochała i musi jej wyznaczyć granice! Olaf idzie do dziewczyny _ czy mu się uda?! Igor pyta Kamila, dlaczego nie chce się poddać operacji ręki. Ten stwierdza, że nie ma 100 tysięcy dolarów. Nie wie jednak, jak wielka jest desperacja jego najbliższych… W pracy Hoffer dostaje wiadomość, że jest możliwość pobrania serca od właśnie zmarłego pacjenta _ pod warunkiem, że uda się przekonać jego matkę. Przed Kamilem jedna z najtrudniejszych rozmów w życiu.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2791

Marta szuka pierwszego gościa do swojego programu w telewizji. Do głowy przychodzi jej… Ada! Nie zwraca uwagi na dziwne zdenerwowanie Olafa… Na siłowni Kubicki zauważa, jak Grzegorz robi obsceniczne gesty asekurując niewidomą Adę podczas ćwiczeń. Olaf daje instruktorowi w twarz! Mężczyźni zaczynają się bić. W tym momencie do klubu przychodzi Marta… Kinga wspomina z błogością wczorajszy spotkanie z Tymonem. Kiedy wraca Michał, nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny radości… W pracy Tymon pyta Brzozowską czy żałuje? Co odpowie Kinga? Czy wda się w kolejny romans?! Danka wraca do Warszawy _ w swoim mieszkaniu zastaje Gosię z synkiem, którzy zdążyli się już wprowadzić. Zimińska stwierdza, że na razie jakoś się pomieszczą i dzwoni do… Janusza! Prosi go o spotkanie. Czy Danka już wybrała?!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2790

Kinga i Michał spędzają beztroskie chwile nad jeziorem. Niestety, kiedy do Brzozowskiej dzwoni klient, ta natychmiast chce wracać do Warszawy. Michał jest wściekły _ dochodzi do awantury! Kiedy wściekła Kinga wchodzi do swojego biura, zastaje tam Tymona. Dając upust emocjom, zaczyna go… całować!!! Tymczasem Roma i Maciej odbierają wyniki badań na ustalenie ojcostwa… U Elżbiety zjawia się Adam, nowy nauczyciel Julki. Wręcza jej kwiaty, i oświadcza, że nikt nigdy nie znaczył dla niego tyle, co Ela! Poruszona Marcinkowa mówi dawnemu koledze, że ma rodzinę… Wieczorem Igor ukradkiem czyta miłosnego sms-a Adama do Eli! Joanna zaczyna szukać swojego ojca. Odnajduje go na jednym z portali społecznościowych _ ma sklep w Warszawie. Kiedy mówi o tym mamie, Anna mało nie mdleje z wrażenia! Bergowa jest zdecydowana na spotkanie z Wiktorem _ Anka wprost przeciwnie!!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2789

Poranek odsłania fatalny finał przyjacielskiej wyprawy na ryby. Muszko ma silny atak korzonków! Gorzej _ wyrzuca Romanowi, że widział jak ten spijał w nocy alkohol! Hoffer _ zdenerwowany i skacowany _ tłumacząc się krzyczy, że cała wyprawa miała pomóc Włodkowi… Zięba jest zaskoczony i poirytowany! Julka ma nowego nauczyciela, którego uwielbia. Okazuje się, że to przyjaciel Eli z dawnych czasów! Czy łączyło ich coś więcej? Po południu Elżbieta dostaje informację, że jeden z instruktorów w jej fundacji został oskarżony o molestowanie dziewczynki podczas kolonii! W ręce Joanny wpadają szkolne fotografie jej mamy. Anna _ pytana o chłopaka, z którym jest na większości zdjęć _ wyraźnie unika odpowiedzi. Po jakimś czasie wyznaje jednak córce prawdę _ ten chłopak to Wiktor. Jej wielka miłość i… ojciec Joanny!!!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2788

Marta dowiaduje się, że złapano mężczyznę, który niszczył samochody w okolicy. Konarska ma potworne wyrzuty sumienia _ natychmiast jedzie na komisariat, żeby uwolnić Niwirskiego. Między Martą a Irkiem dochodzi do szczerej rozmowy _ mężczyzna wyznaje, że… zakochał się w niej! Tymczasem do Olafa dociera, że Ada to samo może czuć do niego… Muszko _ widząc nieustanne przygnębienie Zięby _ postanawia zabrać sąsiada na ryby. Na wyprawę zaprasza również Romana. Ten nad wyraz ochoczo przystaje na propozycję. Zaniepokojonej Honoracie bardzo nie podoba się ten pomysł _ obawia się, że Hoffer znowu zacznie pić. Przeczucie jej nie myli… Idąc za radą Michela, Sandra przychodzi do szpitala i przeprasza matkę Miłosza. W szpitalu pojawia się ojciec Miłosza i… demaskuje oszustwo żony _ Glinkowa jest zdrowa jak rydz! Na mężczyźnie bardzo duże wrażenie robi Sandra.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2787

Aneta dowiaduje się, że Darek ma romans z Mileną! Natychmiast zwalnia stażystkę. Aneta jest załamana _ dociera do niej fakt, że jej ślub ze Żbikiem to tylko… kontrakt! Dochodzi do tego, że przyszła panna młoda próbuje szukać pocieszenia u… Kasi!!! Marta odkrywa, że w samochodzie ma poprzecinane wszystkie opony! Wzywa policję i… oskarża Niwirskiego! Konarskiej udaje się dotrzeć na próbne nagrania do nowego programu w telewizji i odnosi sukces. Ale radość psuje jej matka Irka. Kobieta ma pretensje _ przez nią jej syna znowu zamknięto w areszcie! Matka Miłosza proponuje Sandrze udział w koncercie charytatywnym. Dziewczyna nie ufa Glinkowej _ podejrzewa, że ta szykuje dla niej kolejne przykrości. Między kobietami dochodzi do potwornej awantury, po której mama Miłosza… ląduje w szpitalu! Sandra jest tym bardzo przejęta. I kto ją pociesza? Michel!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2786

Aneta sama załatwia wszelkie formalności związane ze ślubem. Darkowi są obojętne szczegóły jego własnej ceremonii. Nocą nie pojawia się w mieszkaniu. Cały czas zastanawia się, czy zadzwonić do Kasi. Tymczasem Bergówna mierzy suknię ślubną, którą przygotowała dla Anety. Michał ponownie żąda zwolnienia Tymona. Kinga odmawia, ponieważ muszą dalej prowadzić wspólną kampanię. W odpowiedzi Brzozowski zabiera syna i wyjeżdża. Maciej wręcza żonie dowody jej zdrady. Chce wiedzieć, kto jest ojcem dziecka Romy. Honorata prosi dzieci Romana, by pomogły ojcu wyleczyć się z nałogu. Hoffer twierdzi, że nie jest uzależniony i poradzi sobie sam. Jakiś czas później sam zaczyna szukać wsparcia. Przychodzi do Agnieszki, która namawia go na terapię.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2785

Roman otrzymuje dobrą wiadomość. Znalazły się środki na odkażenie terenu budowy wieżowca. Podczas rozmowy z urzędnikiem Hoffer odczuwa skutki wczorajszej wizyty w barze. Z ulgą przyjmuje propozycję Antoniego, by wspólnie uczcili dobre wieści. Po wszystkim wraca pijany do domu. Kamil próbuje pogodzić się z diagnozą neurologa. Prosi Ostrowskiego o etat na kardiologii. Dyrektor Kolenda ma dla niego inną propozycję. Chce, żeby koordynował transplantację. Jakiś czas później do Hoffera zgłasza się amerykański chirurg, który zgadza się zoperować nerw. Włodek dowiaduje się o śmierci kolegi, swojego rówieśnika. Zaczyna zastanawiać się, kiedy nadejdzie jego kolei. Maria bezskutecznie próbuje pocieszyć męża. Muszko zaprasza Ziębę na ryby, ale nawet to nie poprawia mu nastroju.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2784

Podczas nagrania programu telewizyjnego o sprawie Niwirskiego Marta znakomicie sobie radzi. Jej zaangażowanie i empatia robią na producentach ogromne wrażenie. Konarska otrzymuje propozycję pracy. Irek źle odebrał to, co o sobie usłyszał. Przychodzi do mieszkania dziennikarki i atakuje ją. Marek zastaje u byłej żony Janusza, który pakuje swoje rzeczy. Między mężczyznami dochodzi do przykrej dla Maciejewskiego kłótni. Danka informuje Gośkę, że rozstała się z Januszem i musi wyjechać na parę dni. Młoda Zimińska jest wściekła, robi ojcu awanturę. Kamil nie wie, czy kiedykolwiek wróci do zawodu kardiochirurga. Zuza prosi o pomoc Ostrowskiego, który żąda kategorycznie, żeby Hoffer odbył umówioną konsultację neurologiczną. Niestety, lekarz potwierdza niepomyślną diagnozę – Kamil ma naderwany nerw. Twierdzi, że nikt nie podejmie się takiej operacji.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2783

Robert spotyka się z matką Dawida. Informuje panią prokurator, że jej syn powiedział prawdę i opowiedział o tym, jak próbowała zatuszować sprawę. Tadeusiak daje kobiecie szansę na przyznanie się do wszystkiego. Kinga przekonuje Michała, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby Brzozowski dał jej jeszcze jedną szansę – ze względu na syna. On zgadza się, ale stawia jeden warunek: Kinga ma zwolnić Tymona. Maciek wzywa do siebie Bartka. Pokazuje mu plik zdjęć. Marta nie chce dłużej pisać o Niwirskim. Zamierza również definitywnie zakończyć ich znajomość. Wydaje się to jednak niemożliwe. Następnego dnia Konarska ma wystąpić w programie poświęconym sprawie Irka. Olaf i Ada idą do restauracji dla osób niewidomych. Dziewczyna czule dziękuje Kubickiemu, a następnie zaprasza trenera do siebie.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2782

Kampania stworzona przez Kingę i Tymona jest wielkim sukcesem! Świętując go szampanem przyjaciele łamią granice, jakie sobie wyznaczyli… Niestety, zostają przyłapani przez Michała! Tymczasem Maciej otrzymuje zdjęcia, które dowodzą że Roma i Bartek mają romans! Beata zamartwia się, że Kazik zamierza wyjechać do Norwegii. O dziwo, gdy Joachim proponuje mu pomoc w znalezieniu pracy na obczyźnie _ Kazik odmawia… Tymczasem do Ziębów przychodzi jakaś kobieta i wypytuje o Beatę. Maria _ pełna obaw _ mówi, że nie zna dziewczyny. Czy Beata wyjaśni Ziębom tę dziwną sytuację? Antosia przyprowadza do domu Dawida _ chłopak przyznaje się, że to przez niego Łukasz nie żyje! Tadeusiak wie, że matka Dawida jest prokuratorem. Wygląda na to, że to ona upozorowała wypadek Łukasza!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2781

Roman wraca nocą pijany na Wspólną. Zasypia w salonie. Rano ani Honorata, ani Antoni i Alicja nie zauważają jego problemów. Tymczasem on przez cały dzień myśli tylko o tym, że wieczorem znów pójdzie do baru. Danka wraca do domu po nocy spędzonej z Markiem. Informuje Janusza, że zajmowała się wnukiem. Partner wierzy w każde jej słowo, co jeszcze bardziej potęguje wyrzuty sumienia Zimińskiej. Beata udaje się na spotkanie z ojcem swojego dziecka, lecz w ostatniej chwili rezygnuje. Kiedy mówi Kazikowi, że chciała mu pomóc zebrać pieniądze na warsztat samochodowy, on informuje ją o decyzji wyjazdu do Norwegii.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2780

Roman na wieść o tym, że firma za przestój w budowie nie dostanie pieniędzy z ubezpieczenia, wpada w rozpacz. Między nim a Antonim dochodzi do ostrej kłótni. Wieczorem Hoffer idzie do baru Włodka… Radosny i pełen energii Marek wyznaje Dębkowi, że opiekunka Szymka zamieszkała u niego. Danka, za namową Gosi, idzie do byłego męża, by powiedzieć mu o swoim planowanym wyjeździe do USA. Spotkanie ma zaskakujący przebieg. Antosia otrzymuje wiadomość zawierającą filmik z ostatnich chwil życia Łukasza. Szef wyznacza Robertowi nowe zadania w Szczecinie. Tadeusiak uznaje, że przełożony odsunął go od sprawy, gdyż ma ona zostać zatuszowana.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2779

Roman i Antoni dowiadują się, że ich inwestycja została wstrzymana. Oznacza to dla nich bankructwo. Bracia w nerwach zupełnie tracą zdrowy rozsądek. Aneta prosi Kasię, by zaprojektowała dla niej suknię ślubną. Bergówna zastanawia się, co naprawdę knuje narzeczona Darka. Podejrzewa, że ma jakiś plan związany ze Żbikiem. Tymczasem przyszły pan młody jest coraz bardziej zauroczony piękną stażystką Mileną. Zimiński dowiaduje się, że opiekunka Szymka ma problemy mieszkaniowe. Proponuje jej, by zatrzymała się u niego. Danka przygotowuje się do wyjazdu z Januszem do Bostonu. Ma jednak coraz więcej, wątpliwości, czy podjęła słuszną decyzję…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2778

Robert i Sławek chcą poznać szczegóły sprawy śmierci chłopaka Antosi. Dostrzegają wiele nieścisłości i okrywają sprzeczne tropy. Tadeusiak ma z tego powodu kłopoty – podpada szefowi. Tymczasem Antosię próbuje zatrzymać jeden ze starszych kolegów nieżyjącego Łukasza. Chłopak próbuje jej coś powiedzieć, ale nie udaje mu się to, gdyż na przeszkodzie staje jego rówieśnik. Dyrektorka żąda wyjaśnień od Kamila, który poprzedniego dnia przerwał operację. Lekarz nie chce podać prawdziwego powodu i przyznać, że zawiodła go niesprawna ręka. Obawia się, że straci pracę. Kazik rozważa zarobkowy pobyt do Norwegii. Ziębowa stara się go odwieść od tego pomysłu.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2777

Irek przeprasza Martę za swoje wcześniejsze zachowanie. Twierdzi, że to wpływ szesnastu lat spędzonych w więzieniu. Konarska wybacza Niwirskiemu i zaprasza go na herbatę. Podczas rozmowy mężczyzna próbuje pocałować dziennikarkę. Janusz pozwala Kamilowi wrócić do pracy. Hoffer natychmiast zjawia się na oddziale. Od razu otrzymuje pierwsze zadanie – musi pomóc podczas operacji. Po zabiegu jest jednak całkowicie załamany. Kazik odwiedza Beatę w barze Ziębów. Korzystając z nieobecności właścicieli, zamykają lokal i wymykają się do pokoju dziewczyny. Nagle słyszą zgrzytanie zamka…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2776

Marta spotyka się z prokuratorem. Okazuje się, że dysponuje nagraniem, na którym mężczyzna grozi Irkowi. Przestraszony funkcjonariusz postanawia wyznać prawdę. Proces Niwirskiego odbywał się pod ogromną presją społeczeństwa, mediów i polityków. W takiej sytuacji zdarzają się błędy czy niedopatrzenia. Kiedy Konarska przekazuje wszystko Irkowi, zostaje przez niego zaatakowana. Podczas rozmowy z klientem Darek otrzymuje esemesa od Kasi, w którym prosi ona o spotkanie. Treść wiadomości widzi Aneta. Bergówna dziękuje Żbikowi za interwencję u Rafała. Jednocześnie wściekła narzeczona przeszukuje jego rzeczy i komputer. Wreszcie znajduje upragniony dowód. Dziś urodziny Miłosza. Sandra kupuje mu prezent. Wieczorem mają iść razem na koncert. Jednak wcześniej muszą odwiedzić rodziców mężczyzny. Okazuje się, że matka Miłosza przygotowała dla syna kilka niespodzianek. Jedna sprawia Sandrze szczególną przykrość.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2775

Anna próbuje przekonać Kasię, żeby złożyła na policji zawiadomienie w sprawie Rafała. Niestety, Bergówna doznaje ze strony funkcjonariuszy kolejnych upokorzeń. Tymczasem Darek postanawia pomóc byłej partnerce. Roman i Antoni czekają z niecierpliwością na wyniki ekspertyzy toksykologicznej. Są świadomi, że jeśli prace zostaną wstrzymane, grozi im bankructwo. Po południu odstają informację, która brzmi jak wyrok. Marta kontynuuje dziennikarskie śledztwo w sprawie niesłusznie skazanego Irka. Zadaje parę niewygodnych pytań prokuratorowi prowadzącemu przed laty dochodzenie w tej sprawie. Później mężczyzna zjawia się u Niwirskiego. Zaczyna mu grozić.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2774

Kasia dostaje się na studia. Niespodziewanie dzwoni koleżanka i gratuluje jej wrzucenia do internetu odważnego filmiku. Kiedy Bergówna sprawdza, o co chodzi, odkrywa, że Rafał upublicznił nagranie ich seksu. Janusz chce, żeby Danka podjęła decyzję odnośnie wyjazdu do Bostonu. Kobieta prosi o czas. Jedzie do Marka, ale kiedy widzi go w towarzystwie nowej opiekunki, rezygnuje z rozmowy. Roman otrzymał właśnie pierwszą ratę kredytu. Przekazuje dobre wieści Antoniemu i Alicji. Nagle widzą słaniającego się robotnika. Ten przysięga, że jest trzeźwy. Zatruł się chemiczną substancją.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2773

Do agencji, która bezprawnie wykorzystała wizerunek Ludwika wpada Monika i Żaneta – robią awanturę. Odbywa się pogrzeb Łukasza, po uroczystości w domu Weroniki zjawia się matka nastolatka. Podczas treningu między Olafem i niewidomą Adą dochodzi to do coraz bliższego kontaktu. Marta nie ma nic przeciwko treningom, ponieważ jest zajęta dziennikarskim dochodzeniem.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2772

Kasia i Rafał znowu idą razem do łóżka. Podczas miłosnych uniesień orientuje się, że jej partner wszystko nagrywa. Darek robi wszystko, żeby być coraz bliżej nowej asystentki, Mileny. Monika pokazuje Żanecie reklamę, w której wystąpił Ludwiczek. Szulcowie nie dopuszczają do siebie myśli, że to ich synek. Tymczasem opiekunka chłopca dostaje z agencji informację o kolejnej sesji zdjęciowej. Nadchodzi dzień ślubu Joachima i Eweliny. Trzciński radzi Tomkowi, żeby zaczął planować uroczystość swoją i Anastazji. Na weselu Beata zauważa Kazika Mężczyzna pracuje jako kelner. Najbardziej troszczy się właśnie o nią.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2771

Janusz proponuje Dance, by wyjechali razem do Stanów Zjednoczonych. Marek przyjmują nową opiekunkę. Kobieta robi na nim ogromne wrażenie. W szkole Antosi zjawia się policja. Przesłuchują uczniów w sprawie śmierci kolegi. Nastolatka bardzo to przeżywa. Po lekcjach starsi koledzy Łukasza niespodziewanie zaczynają grozić jej i Kubie. Joachim, Ewelina oraz Ziębowie ustalają szczegóły przyjęcia weselnego, które ma się tam odbyć następnego dnia. Przyszła panna młoda nie szczędzi złośliwości Beacie. Do baru przychodzi Kazik. Chce się pożegnać. Liczy też, że mimo swojego zachowania, zdołał zainteresować sobą dziewczynę.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2770

Antosia nie może wybaczyć Weronice i jest nadal na nią obrażona za tak wczesne odebranie jej z imprezy. Łukasz nie wrócił do domu, poszukuje go matka. W szkole uczniowie dowiadują się, że ich kolega nie żyje. Z matką Miłosza spotyka się Sandra, która podczas rozmowy zostaje upokorzona. Roma zostaje przeproszona przez Kingę, która to proponuje rozejm.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2769

W dniu kręcenia spotu reklamowego dla Wawrzyniaka, Kinga dowiaduje się, że jej reżyser rezygnuje ze współpracy. Brzozowska dowiaduje się, że reżysera podkupiła Roma! Wściekła Brzozowska wpada do firmy Lenarskiej! Czy kolejna awantura doprowadzi do tragedii? Po tym jak Marta dowiedziała się o zaniedbaniach podczas procesu Niwirskiego, spotyka się z jego obrońcą sprzed 16 lat. Prawnik pamięta, że Irek miał nawet alibi. Skazano go jednak, gdyż presja opinii publicznej była ogromna. Tymczasem Olaf dowiaduje się, że Ada zrezygnowała z treningów. Zaczyna walczyć o niewidomą sportsmenkę! Antosia walczy z mamą, żeby pozwoliła jej być na nocnej imprezie, gdzie jej ulubiony kolega ma być DJ-em. Roztocka martwi się o córkę, ale w końcu zgadza się. Kiedy w nocy przyjeżdża po Antosię, okazuje się, że ta wcale nie bawi się z innymi – cały czas jest z Łukaszem.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2768

Izabela nie może pogodzić się z tym, że Jerzy ma kobietę. Chce rozwodu z orzeczeniem o winie męża. Brzozowska oznajmia przed sądem, że podczas gdy ona ciężko pracowała, by utrzymać rodzinę, Jerzy ją zdradzał! Dudek jest zszokowany – bardzo bolą go te oszczerstwa. Dociera do niego, że żona chce go zniszczyć i odebrać mu córkę. Gosia mówi mamie, że tata planował uczcić rocznicę ich ślubu. Danka jest zaskoczona i dziękuje córce, że odwiodła ojca od tego pomysłu. Jednak Marek przychodzi do byłej żony z prezentem. Wydaje się nie rozumieć, że są rozwiedzeni. Danka jest z nim szczera – oznajmia, że zamieszkał z nią Janusz. Jak Zimiński zareaguje na tę wiadomość? Marta spotyka się z Niwirskim – mężczyzną, który przez “pomyłkę” przesiedział 16 lat w więzieniu. Okazuje się, że Irka skazano jedynie na podstawie portretu pamięciowego. Rozgoryczony mężczyzna dodaje, że nie zbadano nawet próbek DNA! Marta rozpoczyna dziennikarskie śledztwo.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2767

Janusz wyznaje miłość Dance. Jej się wydaje, że czuje to samo. Po przemyśleniach decyduje się na poważny krok – proponuje Maciejewskiemu, żeby się do niej wprowadził! Janusz jest naprawdę szczęśliwy. Po nocy spędzonej z Rafałem Kasia jest nim zafascynowana. Kompletnie zaskakuje ją wiadomość od Darka – nie wie, co o tym myśleć. Zwierza się z tego swojemu nowemu chłopakowi. Rafał ma pomysł jak poprawić dziewczynie nastrój – to kompletnie ją szokuje! Beata daje Kazikowi do zrozumienia, że nie chce go oglądać – on traktuje ją równie nieuprzejmie. Maria bierze chłopaka na rozmowę – uświadamia mu, jak bardzo zranił dziewczynę, która i tam ma ciężkie życie. Czy Kazik przeprosi Beatę?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2766

Aneta wybiera suknię ślubną – jest sobą absolutnie zachwycona. Tymczasem Darek zatrudnia w ich kancelarii młodą prawniczkę, Malwinę. Co powie Aneta na piękną i inteligentną asystentkę Żbika? Po południu Darek zauważa plakat zapowiadający wystawę fotografii Kasi. Jak rażony piorunem dzwoni do Bergówny. Ta nie odbiera – ma bardzo gorącą randką z Rafałem. Izabela dowiaduje się, że Klementynka jest pod opieką “cioci” Oli. Wkurzona Brzozowska przyjeżdża zabrać dziecko z mieszkania Jerzego – nie pozwoli, by córką opiekowała się jego kochanka. Dudek chce się dogadać, ale tylko pogarsza sprawę! Beata nie może doczekać się wspólnego wyjazdu z Kazikiem. Tymczasem chłopak traktuje ją bardzo oschle. W końcu – pełen pretensji i pogardy – oznajmia jej, że nie zamierza niańczyć cudzego bachora! Jakby tego było mało, do Beaty przychodzi Ewelina i robi jej awanturę!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2765

Synek Szulców zostaje wybrany do reklamy. Jowita sprytnie zdobywa jego dane i z samego rana biegnie na plan zdjęciowy. Okłamuje Szulców, że będzie z ich dzieckiem na festynie w parku. Niestety, casting się przedłuża. Kiedy Żaneta i Wojtek wracają z pracy do domu okazuje się, że Ludwiczka i jego niani nie ma. Są przerażeni i chcą dzwonić na policję! Zatroskana Beata odprowadza do lekarza Kazika, który spadł z drabiny. Później para spędza miło czas nad Wisłą. Beata jest o krok od wyznania mężczyźnie, że jest w ciąży. Nieoczekiwanie jednak Kazik zaprasza ją na wspólną wyprawę nad morze… Czy Beata wyzna prawdę? Olaf oznajmia Marcie, że rezygnuje z trenowania Ady – zrozumiał, że za dużo czasu spędzał w pracy. A na wieczór zaprasza ukochaną do restauracji. Konarska czeka przed domem Niwirskiego – mężczyzny, który odsiedział 16 lat za morderstwo, którego nie popełnił. Marta próbuje go przekonać, żeby zgodził się na reportaż o nim.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2764

Niania małego Ludwiczka przywozi go na casting do reklamy. Jowita jest bardzo podekscytowana – podczas prób chce pokazać, że jest lepsza od aktorki wybranej do reklamy. Pojawia się jednak poważny problem – Jowita nie zna danych osobowych małego, a przecież podaje się za jego mamę! W dniu pogrzebu swojej mamy-babci do Joanny dociera, że może powinna wybaczyć Annie. Zwłaszcza, że z listów prawdziwej matki wynika iż zawsze chciała ją wziąć do siebie. Po pogrzebie między Bergową i Anną dochodzi do poważnej rozmowy. Po namiętnej nocy z Miłoszem Sandra wraca do domu cała w skowronkach! Jakiś czas później para spotyka się przed klubem. Na Miłosza czeka tam matka – piękna i elegancka kobieta. Wygląda na zachwyconą, gdy syn przedstawia jej Sandrę jako swoją dziewczynę. Kiedy znowu pojawia się Michel i próbuje przepraszać żonę, ta jest szczera – zakochała się i ma kogoś!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2763

Bartek przeprasza Romę – jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak chce zrezygnować z kampanii Kingi – obawia się, że jej reklama ściągnie na jego firmę falę hejtu za propagowanie przemocy! Michel prosi, żeby żona dała mu szansę. Kiedy ta odmawia, mężczyzna wpędza Sandrę w poczucie winy twierdząc, że ich rozstanie było jej na rękę – teraz może się wyszaleć! Dziewczyna nie wierzy w to, co słyszy. Kiedy zwierza się Miłoszowi, ten pociesza ją czule i namiętnie! Z ręką Kamila jest coraz gorzej – po tym jak nadwyrężył ją ratując pacjentkę, ma niedowład i drżenie dłoni! Hoffer jest przerażony. Podczas kontroli Janusz kategorycznie każe mu wziąć urlop – dać ręce i psychice odpocząć. Kamil oczywiście nie słucha tych zaleceń!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2762

Kamil – zaalarmowany – pędzi z sympozjum do szpitala. Tam okazuje się, że “doktor” Borowik podał pacjentce nieodpowiednie leki, które wywołały u niej zapaść! Hoffer, nie bacząc na problemy z ręką, robi kobiecie masaż serca. Tymczasem Borowik próbuje uciec ze szpitala! Joachim zabiera Beatę na USG. Widzi ich Kazik – zazdrosny wypytuje Marię, kim dla dziewczyny jest ten facet. Podczas badania okazuje się, że Beata będzie miała syna! Przyszła mama jest bardzo szczęśliwa, jej ekscytacja udziela się Joachimowi. Tymczasem, przed przychodnią na Beatę czeka jakiś mężczyzna – czy to ojciec jej dziecka? Olaf ledwo wyrabia z obowiązkami menadżera, po tym jak podjął się trenowania niewidomej Ady – dawnej sportsmenki. Kubicki całe dnie spędza w klubie i kompletnie nie ma już czasu dla Marty. Konarska jest na niego wściekła!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2761

Ciągle dochodzi do kłótni między Joanną i Anną, nawet przy organizowaniu pogrzebu. Cała ta sytuacja ma związek, że dziewczyna nie potrafi zrozumieć jak matka może porzucić własne dziecko. Dochodzi także do kłótni podczas spotkania Tymona, Kingi i reżysera klipu reklamowego. Wspólnik nie chce się zgodzić na zmianę koncepcji przez Brzozowską. Te zmiany doprowadziłyby do tego, że pomysł byłby plagiatem. Bartek próbuje zasugerować Romie, żeby ta usunęła ciążę. Całą tą sytuacje usłyszał Maciej.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2760

Jan żałuje, że on i żona nie oddali Joanny pod opiekę matki, kiedy ona była już na to gotowa. Podczas rozmowy dziadka z wnuczką, ze szpitala przychodzi informacja o śmierci Krystyny. Załamaną Bergową odwiedza Ania. Wręcza Asi plik zdjęć, które są dowodem na to, że zawsze się nią interesowała. Jerzy przeprasza Izę za wczorajsze wydarzenie. Nie chciał, żeby poznała Olę w taki sposób. Urażona Brzozowska oznajmia mężowi, że zabiera Klementynkę do siebie i pozwala mu jedynie na widzenia. Beata prosi Joachima o udawanie jej partnera podczas badania USG. Nieoczekiwanie Kazik – budowlaniec, z którym dwukrotnie pokłóciła się na Wspólnej – proponuje dziewczynie randkę. Beata się zgadza.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2759

Iza robi wszystko, żeby naprawić relacje z Jerzym. Zostawia Klementynkę u Maksa, zaś sama przychodzi do męża z butelką wina. Niespodziewanie spotyka tam jego nową partnerkę. Tymon znika, zaś Kinga musi dokończyć kampanię dla Wawrzyniaka bez niczyjej pomocy. Okazuje się, że współpracownik Brzozowskiej został aresztowany. Bartek przypadkowo znajduje zdjęcie USG Romy. Zdenerwowany chce wiedzieć, czy jest ojcem dziecka. Anastazja i Tomek przeprowadzają się do nowego mieszkania. Beata nie potrafi ukryć zazdrości. Joachim i Ewelina przynoszą Ziębom zaproszenia ma swój ślub. Beata wygłasza niestosowną, kąśliwą uwagę pod adresem narzeczonej brata przyjaciółki.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2758

Podczas badania USG Roma dowiaduje się, że jest w dziewiątym tygodniu ciąży. Pyta lekarza, czy na tym etapie można już wykonać test na ojcostwo. Wieczorem zaprasza do siebie Bartka. Mają ostatnią okazję, żeby spędzić ze sobą noc przed wyjściem Maćka ze szpitala. W rzeczywistości chce zdobyć próbki. Joanna nie może pogodzić się z tym, że Krystyna okłamywała ją przez całe życie. Matka, a właściwie babcia nie potrafiła wyznać prawdy, ponieważ pragnęła, żeby Asia na zawsze pozostała jej córką. Błaga Bergową o wybaczenie dla siebie i Ani. Wojtek umieszcza w domu kamerkę. Dzięki temu zdobywa dowód, że Jowita zachowuje się bez zarzutu. Tymczasem opiekunka zaczyna zastanawiać się, czy wykorzystać Ludwisia do swoich celów.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2757

Joanna dowiaduje się, kto naprawdę ją urodził – jest zdruzgotana! Krystyna prosi, żeby Asia położyła się obok niej – wyznaje, że to nie ona jest jej matką. Bergowa nie może w to uwierzyć! Do redakcji przychodzi zwolniony z aresztu Gwiazda. Właściciel gazety ma żal, że Krzysztof narobił mu tyle problemów. Romana dopadają wątpliwości, czy nie rzucił się z motyką na słońce. Hoffera dopadają wątpliwości, czy podoła tak wielkiemu przedsięwzięciu – podpisał umowę na budowę wieżowca.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2756

Czy Czerwiński zostanie zamknięty mimo tego, że ma układ z prokuratorem? Smolny przekazuje prokuratorowi informacje odnośnie propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego, jednak ten mu nie wierzy. Przemek przebywając na komisariacie przegląda zdjęcia pracowników Czerwińskiego i rozpoznaje na jednym swojego porywacza. Nowym trenerem niewidomej mistrzyni w gimnastyce zostaje Olaf.

Na wspólnej streszczenie odcinków 2755

Krystyna nie jest matką Joanny! Z mamą Joanny jest bardzo źle. Lekarze uznają, że radioterapia nie ma już sensu. Ciepiąca Krystyna namawia męża, żeby powiedzieli w końcu córce prawdę. Joanna musi wiedzieć, że nie umiera jej matka! Iza chce odzyskać męża! Iza spędza z Klementynką fajne chwile na campingu. Córka mówi Brzozowskiej, że bardzo by chciała, żeby ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje, że zrobi co w jej mocy. Po powrocie z wycieczki Brzozowska prosi Jerzego o jeszcze jedną szansę… Wojtek nie chce młodej opiekunki do dziecka? Szulcowie są zmuszeni znaleźć opiekunkę dla synka. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta ma dość – jeśli tak, to niech mąż zrezygnuje z pracy i sam zajmie się dzieckiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2754

Jaką straszną tajemnicę Anna i jej matka ukrywają przed Joanną? Joanna ze zdziwieniem patrzy, jak jej siostra czule zajmuje się Michalinką. Pyta Annę, dlaczego nie ma dzieci. W szpitalu Krystyna mówi starszej córce, że przed śmiercią musi załatwić bardzo ważną sprawę – powiedzieć Joannie straszną prawdę. Anna błaga, żeby matka tego nie robiła! Walczący Smolny kuszony! Po ucieczce Przemka, Smolny ukrywa cała rodzinę. Podejrzewa, że prokurator prowadzący sprawę afery gruntowej działa w zmowie z Czerwińskim. Krzysztof postanawia opublikować artykuł opisujący powiązania biznesmena z aferą gruntową. Natychmiast zjawia się u niego Czerwiński z obstawą i składa Smolnemu propozycję nie do odrzucenia. Ojciec dziecka Beaty chce ją odzyskać? Anastazja i Tomek oznajmiają Ziębom, że chcą się od nich wyprowadzić. Tymczasem Joachim proponuje Beacie, że znajdzie ojca jej dziecka i się z nim rozprawi. Dziewczyna protestuje. Wieczorem Beata odbiera telefon – jakiś mężczyzna wyzywa ją od oszustek i jest wściekły, że uciekła z jego dzieckiem!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2753

Roma w zagrożeniu – totalnie szokuje męża! Roma dowiaduje się, że Maciej wezwał do szpitala ich prawnika. Podejrzewa, że mąż knuje coś z Kingą przeciwko niej. Żeby się bronić sięga po działo o największym kalibrze. Maciej nie może uwierzyć w to, co słyszy od żony! Anastazja podejmuje odważną decyzję – nie chce, by Beata znowu zawładnęła jej życiem Beata, która jest w ciąży, czuje się u Ziębów bardzo pewnie. Między nią i Anastazją ciągle dochodzi do spięć. Anastazja boi się, że Beata znowu wkracza w jej życie i chce zawłaszczyć sobie Tomka. Poważnie rozmawia z narzeczonym – decydują się na odważny krok Czy małżeństwo Izy da się jeszcze uratować? Iza przyjeżdża po córkę, żeby zabrać ją na weekendową wycieczkę. Na osobności prosi męża, żeby zgodził się na spotkanie z mediatorem rodzinnym. Jerzy uważa, że to już nie ma sensu. Kłótnię rodziców słyszy smutna Klementynka…

Na wspólnej streszczenie odcinków 2752

Syn Smolnego zginie? Smolny przyznaje się byłej żonie, że postraszył wczoraj biznesmena, który zlecił porwanie Przemka. Natalia rzuca się na Krzysztofa – naraził życie ich syna! Czy ryzykowny ruch Smolnego będzie kosztował życie Przemka? Jak Roma oszuka męża? Agencje Kingi oraz Romy ścigają się w wymyślaniu kampanii dla rywalizujących w branży potężnych klientów. Roma ma problemy – Bartek stawia warunek: stworzy świetną kampanię, ale musi mieć potwierdzenie, że ma udziały w ich firmie. Lenarska jedzie do męża – Maciek jednak nie chce słyszeć o przekazaniu udziałów Bartkowi. Co zrobi Roma? Kogo posłucha Roman – brata czy żony? Honorata ma pretensje do Romana, że przyjął propozycję Zdybickiej. Uważa, że tak poważna inwestycja go przerośnie. Antoni jest pełen zapału – radzi bratu nie przejmować się narzekaniami żony. Co zrobi Roman?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2751

Smolny szantażuje porywaczy swojego syna! Syn Smolnego jest nadal w rękach porywaczy. Krzysztof próbuje wszystkich sposobów, żeby dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem Przemka. Trop podrzuca mu Gwiazda. Smolny decyduje się na bardzo ryzykowny krok – szantażuje porywacza! Kim jest doktor Borowik? Wypisany po operacji Kamil od razu zjawia się u siebie na oddziale. Tu okazuje się, że Ostrowski zatrudnił na jego miejsce innego lekarza! W szpitalu zjawia się profesor Golszyc – pyta doktora Borowika o swojego przyjaciela, doktora Borowika! Ten oznajmia, że pójdzie poszukać go na oddziale. O co tu chodzi? Ojciec Klary znowu pije? Norbertowi pozwolono zabrać na kilka godzin z pogotowia opiekuńczego Klarę i jej rodzeństwo. Owczarek umawia się z ich ojcem, że przyprowadzi dzieci do świeżo wyremontowanego mieszkania. Jednak kiedy przychodzą na miejsce, ojca Klary nie ma. Dziewczyna jest smutna – czyżby alkohol znowu wygrał?

Na wspólnej streszczenie odcinków 2750

Syn Smolnego porwany! Syna Smolnego zaczepia na ulicy nieznajomy mężczyzna, który twierdzi, że ma nowe informacje w sprawie afery gruntowej dla jego ojca. Kiedy Przemek podchodzi do auta mężczyzny, zostaje wepchnięty do środka. Zostaje porwany! Joanna jest wściekła – Anna chce śmierci mamy? Joannę strasznie irytuje zachowanie siostry. Jednak jej chora na raka mama cieszy się, że w swoich ostatnich dniach ma przy sobie obie córki. Ale bomba wciąż tyka – podczas kolacji Joanna zarzuca Annie, że ta chce aby mama jak najszybszej umarła! Miłosz adoruje Sandrę – widzi to Michel! Studenci urządzają Malwinie urodzinowe przyjęcie w klubie Miłosza. Podczas imprezy największy bukiet kwiatów otrzymuje jednak od niego Sandra. Kiedy razem wykonują dla Malwiny jej ulubiony utwór, na imprezie zjawia się Michel!

Na wspólnej streszczenie odcinków 2749

Czy radioterapia pomoże mamie Joanny – taką rozwiązanie rozważają lekarze. Informują dziewczynę, że takie rozwiązanie może przedłużyć życie kobiety o kilka miesięcy. Kobieta się nie zgadza, a Joanna jest zrozpaczona. U Norberta za kilka dni ma się pojawić kurator, o czym dowiaduje się od ojca Klary. Świątek przyrzeka, że już nie pije jednak obawia się czy to wystarczy. Prosi Owczarka o pomoc, żeby ten poręczył za niego przed sądem. Przyjaciele Norberta pojawiają się w mieszkaniu Świątka, chcą przeprowadzić w nim remont.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2748

Marek po wypadku z udziałem jego synka zastanawia się czy podoła samotnemu wychowaniu Szymka. Dochodzi do takiego momentu, że jest w stanie oddać syna Lenie. Gosia jednak próbuje zmusić go do zmiany decyzji. Wyjątkową biznesową propozycję dla Romana ma Zdybicka, która umawia się z nim sam na sam. Rozmawiającą parę zauważ Antoni, który myśli, że jego brat coś kręci za jego plecami. Nadchodzi dzień operacji ręki Kamila, do szpitala odprowadza go Zuza.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2747

Syn Marka podczas nieuwagi ojca spada na twardą podłogę. Przerażony Zimiński na widok krwi wzywa pogotowie. Chłopiec trafia do szpitala na obserwację, Marek bardzo to przeżywa. Niedowład lewej strony i trudności z mówieniem ma Maciej, który odzyskał przytomność. Tego samego dnia Anastazję czeka bardzo trudny egzamin, dający jej nadzieje na praktykę w dużej restauracji.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2746

Największy konkurent Różalskie staje się nowym klientem Kingi i Tymona. Różalski podejmuje współpracę z Romą. Roma jest przerażona po telefonie lekarza Macieja. Kamil będzie miał operację ręki, o całej tej sytuacji dowiaduje się Zuza. Hoffer nie jest do końca zdecydowany czy poddać się zabiegowi. Ostrowski go informuje, jeżeli się nie zgodzi to będzie koniec jego kariery jako kardiochirurg. Beata pojawia się w barze, widać, że ma jakiś problem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2745

Klara nie może wybaczyć Norbertowi, że to z jego winy znalazła się w pogotowiu opiekuńczym. A do tego jeszcze dochodzi fakt, że rozdzielono ją z rodzeństwem! U ojca Klary, który jak zwykle jest pijany pojawia się Owczarek. Mężczyzna rzuca się na Norberta. U Różalskiego pojawia się Roma, która rzuca oskarżenia w stronę Kingi, która rzekomo ukradła pomysł kampanii. Hoffer jest załamany po tym jak jego niespodzianka dla żony zakończyła się wielką katastrofą. O całą zaistniała sytuację obwinia swojego brata.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2744

O całej sytuacji zapisania się przez Klarę do klubu sportowego dowiaduje się jej ojciec. Będąc pod wpływem alkoholu na jej oczach drze legitymację członkowską, a żeby tego było mało uderza dziewczynę w twarz. Klara bez namysłu ucieka do Norberta, który nie chce tak tego zostawić i postanawia interweniować. Z tego wszystkiego powstaje wielka awantura, musiała interweniować policja. Matka Joanny dowiaduje się, że ma raka, jej mąż nie przyjmuje do siebie tej informacjo. Kobieta prosi córkę o sprowadzenie jej drugiej córki Ani.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2743

Zimiński jest załamany po tym jak opiekunka rezygnuje z pracy, dodatkowo przytłacza go świadomość, że gdy jego syn będzie pełnoletni on sam będzie miał ponad 70 lat! Rozmawia z Romanem odnośnie propozycji jaką zaproponowała mu Lena. Pyta Hoffer czy on będąc na jego miejscu oddałby synka. Ten jednak nie daje mu jednoznacznej odpowiedzi, gdyż twierdzi, że taka decyzje mu podjąć on sam. Lekarz, który opiekuje się mamą Joanny dowiaduje się co dolega kobiecie – diagnoza jest straszna. W sesji fotograficzne urządzonej przez Rafała ma zamiar wziąć udział Kasia. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, sesja przebiega wspaniale do momentu kiedy to fotograf zaczyna rozbierać dziewczynę.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2742

Opiekunka Szymka informuje Marka, że nie może przyjść. Z pomocą przychodzi mu siostra zmarłej Natalii, która z miła chęcią zajmie się siostrzeńcem. Podczas wizyty zakochuje się wręcz w chłopcu. Zimiński dowiaduje się od Leny, że chciałaby go adoptować. Umiejętności posługiwania się lewą ręką ćwiczy Kamil. Na oddziale umiera pacjentka, potrzebny jest szybka interwencja, a dr Borowik odmawia wykonania zabiegu. Czy Kamil podejmie wezwanie i będzie operował lewą ręką? U Smolnego w redakcji pojawia się prokurator i policja w celu przeprowadzenia rewizji. Cała redakcja protestują, jednak nic to nie daje do momentu kiedy całe zdarzenie jest nagrywane przez Tymona i bezpośrednio transmitowane w internecie.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2700

Kiedy Robert przychodzi do byłej żony niespodziewanie drzwi otwiera mu jej siostra, która nie ma zamiaru go wpuścić do środka. Na dodatek oznajmia mu, że zrobi wszystko, aby Stasiu pozostał z mamą. Brzozowska nie ma zamiaru dać za wygrana pojawia się w firmie i mimo protestów Romy ma zamiar porozmawiać ze wspólnikiem.  Ignaś jest w siódmym niebie, ponieważ rano zastaje rodziców razem w łóżku.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2699

Robert postanawia porozmawiać z byłą żoną dlaczego postanowiła wysiąść wraz ze Stasiem z pociągu na odludzi. Kobieta z fascynacją opowiada mu o bandytach, którzy chcieli skrzywdzić ją i syna. Robert podczas nieuwagi Olgi sprawdza jej torebkę i znajduje dziwne leki. Maciej oskarża Kingę o zdradę firmy. Brzozowska znajduje na swojej skrzynce mailowej dziwnego maila, którego niby wysłała do Iwa. Janusz znajomy lekarza ROmy ponownie do niej dzwoni i chce się spotkać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2698

Olga, była żona Roberta zabiera dzisiaj do domu Stasia, kiedy czeka na syna pod szkołą czuje się obserwowana. Każe synowi uciekać. Wieczorem Robert dostaje niepokojący telefon od syna, wraz z mamą są gdzieś na odludziu i dokładnie nie wiedzą gdzie. Roma wie kto jest zamieszany w aferę zdradzenia planów kampanii firmy Brzozowskiej konkurencji. Sandra zamierza się spakować i wyprowadzić od męża, gdyż zarzuca mu zdradę

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2697

Agnieszka drąży, dlaczego szpital nie chce wydać Rafałowi ciała Ludwiki. Dowiaduje się, że jej były partner jest podejrzewany o eutanazję! Olszewska nie może uwierzyć, że Rafał byłby zdolny zabić własną matkę. Igor pyta Elżbietę, czy nie zataiła przed nim czegoś więcej niż rozbierane występy – Marcinkowa jest wściekła! Postanawia ogłosić, że nie zamierza rezygnować z fundacji i wycofywać się z życia publicznego. Jeszcze tego samego dnia w sieci pojawiają się jej nagie zdjęcia! Michel zaprasza Sandrę na koncert Nataszy. Dziewczyna – mimo poważnych oporów – decyduje się pójść. Nagrywa mężowi na skrzynkę intymne, miłosne wyznanie. Nie wie, że przebiegła Natasza kasuje tę wiadomość, zanim Michel zdążył ją odsłuchać.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2696

Elżbieta odnajduje koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o wysyłanie do niej maili z pogróżkami. Kobieta potwierdza, że ma kompromitujące Marcinkową zdjęcia i filmy – użyje ich, jeśli ta nie wycofa się z życia publicznego. Elżbieta postanawia opowiedzieć Igorowi o swojej wstydliwej tajemnicy. Basia nie może uwierzyć, że Kuba sam się upił – podejrzewa Przemka. Ten jest przerażony – boi się reakcji Smolnego. Namawia Kubę, żeby go krył przed ojcem. Czy młody Brzozowski posłucha swego cwanego ciemiężyciela? Zaalarmowany przez Kamila Ostrowski jedzie do szpitala – lekarze z oddziału ordynatora grożą strajkiem! Tymczasem zaskoczona Ewa dowiaduje się od swojej mamy, że do czasu ślubu Irena zamierza mieszkać z nią i Arkiem.

Ela w końcu odnajduję dawną koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o szantaż. Kobieta przyznaje, że ma kompromitujące ją dokumenty i każe jej się wycofać z życia publicznego. Elżbieta jest załamana, postanawia porozmawiać o całej sytuacji z Igorem. W to, że Kuba się upił i to sam nie wierzy Basia, kobieta podejrzewa Przemka. Chłopka jest przerażony, gdyż boi się reakcji ojca. Namawia Kubę, aby ten go krył. Ewa dowiaduje się od mamy, że do czasu ślubu Irena postanawia zamieszkać z nią i Arkiem.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2695

Kuba jest pod ostrzałem syna Smolnego, który chce chłopaka wkręcić w kłopoty. Chce pokazać ojcu, że każdy nastolatek sprawia kłopoty swoim rodzicom. Plan jest prosty namawia Kubę na picie. Cała sytuacja źle się kończy chłopak ląduje kompletnie pijany w izbie dziecka. Darek i Kasia dochodzą do porozumienia, zgadzają się z faktem, że za szybko ze sobą zamieszkali. Bergówna po rozmowie ze Żbikiem postanawia wrócić do domu.

„Na wspólnej” streszczenie odcinka 2694

Dzień po ślubie docierają do Agnieszki smutne informacje, okazało się, że umarła Ludwika. Odwiedza pogrążonego w żałobie Rafała i obiecuje mu, że we wszystkim mu pomoże. Co dziwne szpital nie może wydać ciała matki Sobczaka. Dochodzi do sprzeczki, Żbik robi Kasi wykład, że on nie lubi bałaganu. Dziewczyna jest przygnębiona. Sprawy jednak się odwracają, kiedy wpada do domu po resztę rzeczy, ojciec wyciąga do niej rękę. Aktywistki walczące o zakaz zabijania dzikich zwierząt zbierają się pod biurem Cieślika.

Zobacz także – Na dobre i na złe, streszczenie odcinka 707

Zobacz także:


Aktualizacja: 10 grudnia 2018