,

Wyeliminuj nieświeży oddech w 5 minut! Rozwiązanie to niszczy wszystkie bakterie wywołujące nieświeży oddech


Nieświeży oddech dotyka milionów ludzi w dzisiejszych czasach, nawet gdy szczotkujesz zęby regularnie i używasz nici dentystycznych. Problem ten jest najczęściej wywołany przez pokarm zatrzymany między zębami lub bakterie w jamie ustnej.

 1

Niezależnie od powodu, nieświeży oddech jest nieprzyjemnym problem, a także bardzo trudno się go pozbyć. Istnieje wiele komercyjnych pastach do zębów i produktów do płukania jamy ustnej, ale są one drogie i pełne substancji chemicznych, które mogą pogorszyć stan. Z tego powodu zaleca się używania naturalnych środków, które pomogą Ci pozbyć się nieświeżego oddechu na zawsze!

Oto jak przygotować lekarstwo:

Składniki

1 łyżeczka miodu

1 łyżeczka sody oczyszczonej

1 szklanka letniej wody 

2 cytryny

½ łyżeczki cynamonu

Przygotowanie

 

Umieść sok z cytryny, cynamon i miód w butelce, a następnie dodaj szklankę letniej wody i dokładnie wstrząśnij. Stosuj 1-2 łyżeczki do płukania ust.

Cynamon posiada doskonałe właściwości antybakteryjne, które eliminują bakterie powodujące nieświeży oddech. Miód posiada takie same właściwości, a soda będzie alkalizować jamę ustną i wybielać zęby. Cytryna doda świeży zapach, a także zabije wszelkie bakterie, które przetrwały na zębach.