Zrób wiosnę w swoim domu! Wiosenne ozdoby, które zachwycą Twoje koleżanki.
Oceń ten post

Mamy wiosnę! Nawet jeśli w nocy jest jeszcze zimno i od czasu do czasu zobaczymy płatek śniegu, to możemy być pewni, że ten stan nie potrwa już długo. Najwyższy czas, aby zająć się swoim najbliższym otoczeniem.

Jasne, wesołe kolory są teraz bardzo modne. Przede wszystkim nie może zabraknąć : kwiatów, kwiatów i jeszcze raz kwiatów!

1. Gdy nasze dzieci wyrosną z kolorowych kaloszy, możesz wykorzystać je jako doniczki, czy to przybite do ogrodzenia, czy postawione przed drzwiami, jest to bardzo oryginalny pomysł.
Ważne, abyś wywierciła otwór w podeszwie, aby nadmiar wody mógł swobodnie spłynąć.

wiosna w domui
pinterest.com

2. Zieleń, biel i zieleń – ten układ młodej cebuli i białych tulipanów urzeka subtelnością i harmonijną grą kolorów. Cała sztuczka kryję się w środku, gdzie tulipany czerpią wodę z gąbki florystycznej. [TUTAJ MOŻESZ KUPIĆ]

wiosna w domui
pinterest.com

3. Zamiast gąbki florystycznej możesz po prostu w małym wazonie z wodą umieścić kwiaty a ten włożyć w większy, a kolorowe jajka umieścić wokół. Dzięki temu uzyskamy elegancką dekorację idealną na Wielkanoc. Zamiast jajek możesz użyć mchu i gałązek.

wiosna w domui
pinterest.com

4. Skorupki po jajkach mogą posłużyć za stylowe świąteczne świeczki.

wiosna w domui
pinterest.com

5. Wspaniały pomysł na ozdoby, które mogą stać w Twojej kuchni.

wiosna w domui
pinterest.com

6. Taka kwiatowa drabinka, może być wykonana z drewna brzozowego lub wiśniowego, w dodatku jest łatwa do wykonania. Na każdym szczeblu wiszą małe wiaderka, w których mogą zaleźć się najróżniejsze kwiaty.

wiosna w domui
pinterest.com

7. Kwiaty w wazonach zawsze wyglądają tak samo, a co byś powiedziała na takie rozwiązanie?

wiosna w domui
pinterest.com

8. W taki sposób możesz wykorzystać wolną powierzchnię na parapecie. Pamiętaj, aby wywiercić otwór w spodzie filiżanki.

wiosna w domui
pinterest.com

9. Kurczaczki symbolizują nowe życie. Umieszczone na ładnej gałęzi i przytwierdzone do okna są wspaniałą dekoracją naszego domu. [TUTAJ MOŻESZ KUPIĆ]

wiosna w domui
pinterest.com

10. Puchate ozdoby z bazi są jednym z pierwszych oznak zbliżającej się wiosny. Ponieważ gałązki wierzby są bardzo giętkie, można zrobić z nich idealny wianek na drzwi naszego domu. Pamiętajmy, że po gałązki powinniśmy udać się do sklepu ogrodniczego 🙂

wiosna w domui
pinterest.com

Dzięki naszym propozycjom oczekiwanie na cieplejsze dni staną się radośniejsze.

Zobacz także – Urządzamy pokój dziecka : porady, pomysły, inspiracje oraz 14-latka bez rąk i ud wychodzi na scenę. To, co pokazuje wprawia wszystkich w oszołomienie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 17 kwietnia 2019