30-latka czyta okropne wiadomości na swój temat, jakie pisze mężczyzna siedzący obok niej w samolocie. Po tym przykrym doświadczeniu, postanawia powiedzieć coś ważnego.
Średnia 5 (100%) 8 głosy(ów)

30-letnia Natalie Hage podróżowała samolotem do Los Angeles, gdzie miała odbyć się sesja zdjęciowa. Oprócz studiów, kobieta zajmuje się modelingiem, jest modelką size plus. Kiedy zajęła swoje miejsce, uświadomiła sobie, że mężczyzna siedzący obok jest wyraźnie niezadowolony z jej obecności. Przykre doświadczenie Natalie opisuje na Instargramie:

”Cała drżę. Mam skrajny lęk przed lataniem i w samolocie potrzebuję swobody, ale dostępne były tylko środkowe miejsca, więc musiałam z nich skorzystać. Kiedy tylko usiadłam, mężczyzna obok zaczął wdychać i rzucać gniewne spojrzenia w moją stronę. Widziałam, że jest zły. Miał w dłoni telefon i kiedy odwrócił ekran w moją stronę, zobaczyłam, że z kimś pisze. Te wiadomości były o mnie.
”Mam nadzieję, że nie ma przy sobie meksykańskiego jedzenia-brzmiały jego słowa, na co kobieta o imieniu Linda odpisała: ”Myślę, że ona zjadła całego Meksykanina.”

Pisał także, że zostawi odcisk na oknie, ponieważ przeze mnie jest ściśnięty, chociaż nie zajmowałam jego przestrzeni. Pojawił się również taki tekst: ”Jeśli wiadomości odnotują, że Airbus A321 zszedł z kursu, to będzie mój lot”.

To były tylko niektóre z wiadomości. Nie zrobiłam nic złego, siedziałam na swoim miejscu i starałam się nie przeszkadzać nikomu. To po prostu codzienne życie otyłej osoby, nie tylko na pokładzie samolotu. Podobnie jest w autobusie, w kolejce w supermarkecie, czy nawet w internecie. Możesz nikomu nie przeszkadzać, a ludzie i tak będą próbowali Cię skrzywdzić. To złe i bardzo smutne.”

Autor obraźliwych smsów o imieniu Eric, starał się usprawiedliwić swoje zachowanie. Przeprosił i zasłonił się wypitym alkoholem.

Natalie opublikowała przykre doświadczenie, by uświadomić ludziom, jak wiele krzywdy mogą wyrządzić słowa.

”Nigdy nie traktuj nikogo z góry, jeśli nic nie wiesz o tym człowieku. Przegapisz okazję poznania kogoś, ponieważ będziesz wolał go potępić. Żyjemy tu razem, spróbujmy być dla siebie mili.”-mówi 30-latka.

Źródło: today.com

Zobacz także – Australijski milioner dowiaduje się, że zostało mu kilka miesięcy życia. To, co robi potem jest po prostu NIESAMOWITE!


loading...
loading...


Aktualizacja: 8 stycznia 2019