Historia ich miłości zachwyciła tysiące internautów! Ty również się zachwycisz!
Oceń ten post

Znalezienie tej wyjątkowej osoby, z którą można spędzić resztę życia, może być trudne. Szczególnie nasi przyjaciele zwierzęta nie mają łatwego zadania. Nie posiadają Facebooka czy Tindera, a co gorsza, niektórzy nawet nie mają okazji wyjść na świat i poznać nowych przyjaciół.

To jest historia Kiwi i jego drogi do miłości, od uprzejmego ptaka kawalerskiego do odpowiedzialnego ojca pierzastego. Jednak nie zawsze była to łatwa żegluga…

Poznaj Kiwi

kiwi1Cóż za słodki, uroczy i kolorowy ptak!

Ten ptaszek jest niezwykle towarzyski

kiwi2To facet, który po prostu dogaduje się ze wszystkimi.

Lecz ciągle bardzo samotny

kiwi3Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu dla siebie, ale mimo to, wciąż szukał miłości. Jego właścicielka, Maura T. Hennelly, była zdecydowana pomóc mu ją znaleźć.

Pierwsza randka

kiwi4Kiwi czuł się trochę samotny, więc Maura postanowiła, że spróbuje swych sił jako swatka.
Znalazła tę uroczą, 4-miesięczną papużkę i uznała, że będzie świetnie pasować. Zorganizowała więc randkę w ciemno…

Tylko jeden pocałunek

kiwi5Podobnie jak wiele wcześniejszych relacji, początkowo wszystko wyglądało dobrze. Kiwi po raz pierwszy się podkochiwał i przeżył swój pierwszy pocałunek! Podczas gdy Kiwi sądził, że wszystko idzie dobrze, najwyraźniej jego nowa dziewczyna nie była przekonana do tego związku.
Maura niestety musiała przerwać te relacje, ponieważ ptaki nie ”dogadywały się”.

To wtedy Siouxsie wkroczyło do życia Kiwi

kiwi6Maura jednak nie miała zamiaru zniechęcić się pierwszym zawodem miłosnym. Ilu z nas wciąż jest ze swoją pierwszą miłością? To prawie nigdy się nie zdarza.
Tym razem Maura spróbowała czegoś innego. Chciała sprawdzić, czy przeciwieństwa rzeczywiście się przyciągają.
Zamiast kolejnego kolorowego brzuszka, jakim jest Kiwi, wybrała dla niego bardziej gocki wygląd partnerki.

Przez żołądek do serca

kiwi7Podczas gdy pierwsza dziewczyna Kiwi nie wydawała się być zainteresowana, między nim a Siouxsie od razu zaiskrzyło. To być może dlatego, że na randce była duża ilość jedzenia, a wszyscy wiemy, że jest ono drogą do serca każdego.
Kiwi, czy mnie kochasz?

kiwi8Bardzo szybko para zakochała się w sobie nawzajem, a internet oszalał na ich punkcie.
Pomimo oczywistych różnic, dwoje zakochanych udowodniło, że miłość pokonuje każde przeciwieństwo. To bardzo ważna lekcja, którą wszyscy powinniśmy wziąć pod uwagę w naszym codziennym życiu.

Para, która śmieje się razem

kiwi9Jest już wystarczająco ciężko, aby przejść przez każdy dzień, więc znalezienie kogoś, z kim można dzielić się śmiechem, to najprostszy sposób na rozjaśnienie dnia.
Kiwi i Siouxsie mają właśnie taki rodzaj związku i myślę, że jest piękny.

Wspólne zamieszkanie

kiwi10Para zrobiła duży krok i postanowiła zamieszkać razem. Czyli w jednej klatce. Ale żeby zbudować gniazdo? To następny poziom.
To już oficjalne! Oczekujący rodzice.

kiwi11Ogłoszenie ciąży niemal zawsze jest szczęśliwą nowiną i tak też było w tym przypadku!

Piękny moment

kiwi12Maura uchwyciła moment, w którym Siouxsie złożyła swoje pierwsze jajo.
Chociaż nie wygląda na to, że Kiwi był obecny w tym momencie, możemy jedynie założyć, że szukał pracy, by wesprzeć swoją nową, rosnącą rodzinę.

Ich nowy pierwszy dzień

kiwi14W końcu nadszedł wielki dzień! Maura od razu zauważyła, że pierwszy z ptaszków ma żółty puch, więc domyśla się, że będzie podobny do taty.

Wszystko zostaje w rodzinie

kiwi15Oto cała załoga, która wreszcie wyszła na świat. Zajęło to trochę czasu, ale w końcu, Kiwi i Siouxsie mają przy sobie całą gromadkę.
To niesamowite, jak szybko życie Kiwi się zmieniło. Z samotności na tym świecie przeszedł do dumnego ojca czwórki dzieci. Po prostu magiczne!

Poniżej zobacz czwórkę wspaniałych:

kiwi16 kiwi17 kiwi18 kiwi19 kiwi20Dla wszystkich samotnych osób szukających miłości, po prostu podążaj śladami Kiwi. Bądź dla każdego uprzejmy, bądź uczciwy i pamiętaj, że życie jest nieprzewidywalne! Może spotkasz kompletne przeciwieństwo i okaże się, że to właśnie na tę osobę czekałeś tak długo.

Źródło: postfun

Zobacz także – Ratownicy spieszą się, by uratować rannego osła. Na miejscu czeka ich szokujący widok… oraz Test, który ujawni Twoją osobowość. Zajmie Ci parę sekund!


loading...
loading...


Aktualizacja: 29 marca 2019