Napisała ”psią modlitwę”, która poruszy każdego miłośnika tych czworonogów. Każdy właściciel psa powinien to przeczytać!
Średnia 4.7 (93.33%) 3 głosy(ów)

Beth Norman Harris napisała psią modlitwę dla wszystkich tych, którym towarzyszy w życiu najwierniejszy przyjaciel z czterema łamami. W kilkunastu zdaniach zawarła wszystkie wskazówki, jak dobrze opiekować się psem, by do końca swoich dni był szczęśliwy. Jej słowa poruszą każdego miłośnika zwierząt!

”Traktuj mnie łaskawie, mój ukochany przyjacielu. Nie ma na świecie większej wdzięczności za to, jakie życie mi dałeś niż moje kochające serce.”

opowiastki
”Nie lekceważ mnie i nie używaj wobec mnie przemocy. Mimo, że mnie uderzysz, ja i tak będę lizać Twoją dłoń. Cierpliwością i zrozumieniem nauczysz mnie nowych rzeczy zdecydowanie szybciej.”

opowiastki

”Mów do mnie często, bo Twój głos jest dla mnie najsłodszą muzyką. Widzisz mnie na pewno, jak macham ogonem, gdy się do mnie odzywasz.”

opowiastki
”Gdy jest zimno i mokro, weź mnie proszę do domu… Nie oczekuję luksusów, chcę tylko, aby było mi ciepło. Jeśli jednak Ty musisz być na dworze, wolę iść przy Twoim boku przez największe mrozy niż leżeć na miękkiej poduszce. Tylko przy Tobie czuję się szczęśliwy.”

opowiastki
”Pamiętaj o tym, aby moja miska zawsze była napełniona wodą. Nie powiem Ci, kiedy jestem spragniony, więc proszę dbaj o to. Nie zapominaj także, aby mnie nakarmić, żebym miał siłę strzec Cię, gdy zajdzie taka potrzeba.”
opowiastki

”A jeśli zachoruję to proszę Cię, abyś mnie nie porzucał. Zamiast tego przytul mnie mocno i pomóż przejść na drugą stronę. Odejdę wtedy ze świadomością, że ostatnie chwile mojego życia spędziłem w najbezpieczniejszym miejscu na Ziemi-w Twoich ramionach.”
Beth

Źródło: chicagotribune.com

Zobacz także – Odkrył, że szczepienia mogą przyczynić się do autyzmu. Dziś już nie żyje, a jego zwłoki wyłowiono z rzeki. oraz Opiekuje się lalką podobną do jej zmarłego syna.


loading...
loading...


Aktualizacja: 13 maja 2019