Trzy nowe, podstawowe obietnice PIS! SPRAWDŹ, co proponują!
Średnia 4.4 (87.69%) 13 głosy(ów)

7 września podczas konwencji PIS w Lublinie Jarosław Kaczyński składał wielkie obietnice. Jakie? I czy rzeczywiście zrealizuje je wszystkie?

Po pierwsze zmiana stawki minimalnej wynagrodzenia: ”Na koniec 2020 roku, czyli za kilkanaście miesięcy minimalna pensja będzie wynosiła trzy tysiące złotych. Na koniec 2023 roku będzie to cztery tysiące złotych.” -mówił.obietnice

Po drugie coś dla emerytów: ”W roku 2021 zdecydowana większość emerytów otrzyma drugą trzynastkę. Czyli nie jedną, a dwie w roku”

Po trzecie słowa skierowane do rolników: ”Rolnicy otrzymają w końcu pełne dopłaty do hektara, na pełnym europejskim poziomie”

Szczególna rola Kościoła dla Polaków

Prezes PIS oprócz obietnic nawiązał również do roli Kościoła: ‚‚Kościół jest niezwykle ważny. Nie jest istotne czy ktoś jest katolikiem, agnostykiem czy kimś innym. Każdy dobry Polak musi wiedzieć jak ważna jest rola kościoła.”


obietnice1

Kontynuacja 500+ i inne nowe programy

Swoje przemówienie wygłosiła również była premier Beata Szydło, która zapewniała, że program 500+ nadal będzie działał:

”W Polsce musi rodzić się więcej dzieci. To one wezmą odpowiedzialność za nasz kraj. Musimy wspierać rodziny nie tylko finansowo, ale realizować programy mieszkaniowe, projekty wspierające mamy czy ojców, którzy chcą realizować plany zawodowe a jednocześnie opiekują się dziećmi, wspierać elastyczne formy zatrudnienia. Te programy będą kontynuowane” -mówiła.

obietnice2

Jak oceniacie nowe pomysły obecnej partii rządzącej? To ogromy krok w przyszłość czy zguba dla naszego kraju?


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 września 2019