Przywiązał psa stalową linką w środku lasu do drzewa i zostawił na pewną śmierć. Okrucieństwo nie zna granic…
Średnia 4.8 (96%) 5 głosy(ów)

Wągrowiec, małe miasto w województwie wielkopolskim, w ostatnich dniach było świadkiem poruszającego wydarzenia. W lesie niedaleko miejscowości znaleziono psa przywiązanego stalową linką do drzewa. Na szczęście dla zwierzęcia, zostało ono uratowane przez okolicznych mieszkańców i teraz nosi imię Lola.

Historia Loli obiegła lokalne media, co szybko rozpoczęło falę zainteresowania jej losem. Wiele osób zastanawia się, jak ktoś mógł zrobić taką krzywdę niewinnemu zwierzęciu. Według informacji przekazanych przez służby, pies był bardzo wychudzony i wydawał się przerażony. Zdaniem weterynarzy, Lola była prawdopodobnie źle traktowana przez swojego poprzedniego właściciela.

Po uratowaniu z opresji, Lola została przewieziona do schroniska dla zwierząt w sąsiednim mieście. Tam pracownicy schroniska zaoferowali jej opiekę, leczenie oraz miłość, której wcześniej było pozbawiona. Od momentu przybycia do schroniska pies zaczął ufać ludziom i zaczyna się coraz bardziej otwierać na kontakt.

Lola jest młodym i energetycznym psem, który uwielbia biegać i bawić się. Śmiało można powiedzieć, że jest prawdziwym skarbem, który zasługuje na dom pełen miłości i troski. Dlatego teraz trwa akcja poszukiwania odpowiedniego właściciela dla Loli.

Lokalne organizacje zajmujące się ochroną zwierząt podjęły współpracę, aby znaleźć odpowiedniego człowieka, który przygarnie psa. Właśnie rozpoczęła się kampania społeczna, której celem jest dotarcie do potencjalnych adoptujących Lole.

Niektóre osoby już zgłosiły zainteresowanie adopcją Loli, co wskazuje na to, że niebawem znajdzie ona dom pełen miłości. Lokalne władze i organizacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo zwierząt są zdecydowane zrobić wszystko, co w ich mocy, aby Lola znalazła odpowiednie miejsce do zamieszkania.

Dramatyczne wydarzenie wokół Loli poruszyło nie tylko mieszkańców Wągrowca, ale również osoby spoza miasta. Obywatele z innych części Wielkopolski również wyrażają zaniepokojenie i swoje wsparcie dla psa, a także potępiają czyny człowieka, który wyrządził mu krzywdę.

Wszystko wskazuje na to, że Lola ma przed sobą obiecującą przyszłość. Będzie miała okazję cieszyć się miłością, opieką i troską nowego właściciela. Ta historia jest kolejnym przypomnieniem, dlaczego odpowiedzialne adopcje i właściwe traktowanie zwierząt są tak ważne. Życzymy Loli jak najlepiej i trzymamy kciuki, aby znalazła kochający dom.


loading...
loading...


Aktualizacja: 13 stycznia 2024