Mężczyzna usłyszał niepokojące dźwięki w pobliżu rzeki. Na miejscu zobaczył walczącego pod pękniętym lodem psa…
Oceń ten post

Zamrożona woda to kuszący plac zabaw dla ludzi i zwierząt. Ale musisz być bardzo, bardzo ostrożny, jeśli wyruszysz na lodową powierzchnię, w przeciwnym razie może szybko dojść do nieprzyjemnych niespodzianek, a nawet tragedii.

Kiedy pewien człowiek w pobliżu rzeki w Nowym Jorku usłyszał niepokojący dźwięk dobiegający zza drzew, postanowił sprawić, czy potrzebna jest tam jego pomoc.

Ku swemu przerażeniu zobaczył psa, pod którym załamał się lód, a zwierzę nie mogło wydostać się ze śmiertelnej pułapki.
plac zabaw

Czworonóg rozpaczliwie próbował wszystkimi swoimi siłami wyjść z powrotem na powierzchnię, ale ciągle ślizgał się łapami na lodzie.

Człowiek nie odważył się podejść do niego bliżej z obawy o swoje bezpieczeństwo. Był pewny, że pod ciężarem dorosłego mężczyzny, pokrywa lodowa pęknie.

Początkowo wpadł na pomysł, by podać psu gałąź, ale nie pomogło to w kryzysowej sytuacji.
rzeki
Wtedy zadzwonił pod numer alarmowy i poprosił straż pożarną o pomoc. To była właściwa decyzja. Kiedy ratownicy przybyli ze sprzętem, biedny pies był już u kresu wytrzymałości…

Na poniższym nagraniu można zobaczyć akcję ratunkową:

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a zwierzak przeżył lodową przygodę. W dużej mierze swoje ocalone życie zawdzięcza mężczyźnie, który usłyszał jego wołania o pomoc i zdecydował się sprawdzić to miejsce. W przeciwnym wypadku psiak mógłby stracić w końcu wszystkie siły i się utopić.

Źródło: youtube.com inspiremore.com

Zobacz także – Kierowca zauważył białą skrzynkę porzuconą między drzewami. Kiedy zajrzał do środka wiedział już, że trzeba działać bardzo szybko!

oraz Tak wychowywano dzieci w przeszłości. Dziś nie do pomyślenia!


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 maja 2019