8-latek wyskoczył z 9 piętra. Rodzice znęcali się nad nim latami!
Średnia 2.8 (55%) 16 głosy(ów)

8-letni Anton z Ukrainy miał koszmarne dzieciństwo. Regularnie bity i poniżany przez własnych rodziców nie miał już siły dłużej tego znosić. 23 sierpnia wracając do domu, po raz kolejny poczuł na ciele silne uderzenia i właśnie wtedy postanowił zakończyć swoje życie. Chłopiec wyskoczył z 9 piętra budynku i zmarł na miejscu.

Sąsiadka powiedziała, że ​​słyszała, jak rodzice Antona biją go, potem nastała chwila ciszy, a następnie odgłos biegnącego dziecka.

Rodzice1

„Minęło kilka sekund i usłyszałam straszny łomot, gdy ciało uderzyło w ziemię.Spojrzałam przez okno w kuchni i zobaczyłam leżącego poniżej chłopca. Zadzwoniłam po karetkę i na policję” – mówiła.
Inny sąsiad powiedział: „Widziałem, jak chłopiec idzie na górę do swojego mieszkania. Dziesięć minut później leżał na ziemi dziewięć pięter niżej.”
Rodzice2

Anton doznał śmiertelnych obrażeń głowy i został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Rodzice przyznali się do bicia syna na krótko przed wypadkiem oraz potwierdzili, że często stosowali wobec niego kary cielesne.


Rodzice3

Nauczyciele chłopca powiedzieli, że rodzice w ogóle się nim nie interesowali, a Anton odwiedził kilka razy szkolnego psychologa.

Rodzice 8-latka przestraszyli się odpowiedzialności i uciekli. Szuka ich policja.


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 września 2019