Jak usunąć plamy po seksie i jak czyścić „zabawki”. Podpowiadamy!
Oceń ten post

Wszyscy jesteśmy dorośli, więc możemy przyznać, że seks może być trochę… brudny.

Prawdopodobnie żadna matka nie nauczyła swoich córek jak odkażać i czyścić swoje zabawki erotyczne lub usunąć plamy nasienia z ulubionej pościeli 🙂 Ale nie martw się, w tym artykule znajdziesz informacje na temat jak uporać się z zabrudzeniami, których nie potrafiłaś usunąć, a wstydziłaś się zapytać jak to zrobić kogoś innego.

Oto co musisz wiedzieć jak posprzątać „bałagan”, który pozostał po upojnej nocy 🙂

1. Jeśli jakieś płyny ustrojowe dostały się na Twój materac, spryskaj go odplamiaczem.

Najważniejszą rzeczą podczas sprzątania materaca jest użycie jak najmniejszej ilości wody, ponieważ użycie zbyt dużej ilości wody spowoduje, że plama wchłonie się głęboko w materac wraz z wodą. Jeśli chcesz wyczyścić materac z plamami krwi, lekko zwilż ręcznik lub gąbkę wodą utlenioną. Niestety zajmie to trochę czasu ale musisz być cierpliwa. Jeśli na materacu są plamy po nasieniu partnera, to będziesz musiała użyć chemicznego środka do czyszczenia plam. Jeśli plama zniknie, ale nie zapach, to posyp materac sodą oczyszczoną, delikatnie wmasuj w materiał i pozostaw na 30 minut, a następnie odkurz.

2. Aby zabezpieczyć materac przed plamami, załóż na niego pokrowiec ochronny.czyszczenie po seksie3

Przede wszystkim chcielibyśmy, abyś potraktowała to jako poradę. Dzięki temu pokrowcu, możesz całkowicie uniknąć niepożądanych plam. Dlatego nie czekaj i kup go. Przed samym zakupem, ważne jest, aby sprawdzić czy jest wodoodporny i hipoalergiczny.

3. Odkaź trochę zabawki erotyczne w zmywarce.czyszczenie po seksie4

Każda zabawka, która jest silikonowa, żelowa lub metalowa może być czyszczona w wysokiej temperaturze. Nie używaj detergentów, ponieważ tworzywa mogą wchłonąć je, a to podczas używania może grozić nieprzyjemnymi konsekwencjami. Możesz też gotować je w garnku przez 10 minut jeśli nie masz zmywarki. Aby być pewnym, zawsze sprawdź na instrukcji informacje dotyczące pielęgnacji.

4. Zasilane elektrycznie zabawki czyść ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego mydła.czyszczenie po seksie5

Nie powinnaś zanurzać w wodzie zabawek zasilanych bateriami, chyba że są wodoodporne. Przepłucz je pod bieżącą wodą. Dobrym pomysłem jest także wyjęcie baterii na wszelki wypadek.

5. Przed użyciem detergentu zastanów się dwa razy!czyszczenie po seksie6

Podczas czyszczenia zabawek erotycznych nigdy nie używaj chemicznych substancji czyszczących. Nikt nie chciałby mieć potem tych samych środków w swoim ciele. Nie zanurzaj wibratorów w wybielaczu ani alkoholu!

6. Usuwanie nasienia

Zacznij od usunięcia nadmiaru nasienia, uważając, aby go nie rozprowadzić na większą powierzchnię. Następnie zanurz tkaninę w natlenionym wybielaczu na kilka godzin, a potem wypierz tak jak zaleca producent. Jeśli plama znajduje się na czymś co nie wejdzie do pralki, zamocz ręcznik w wybielaczu, a następnie delikatnie zmyj plamę. Pozostaw na około 5 minut, a następnie zmocz wilgotnym ręcznikiem.

7. Czyść swoje skórzane pasy po każdym użyciu przy pomocy chusteczek higienicznych.czyszczenie po seksie8

Skóra jest wrażliwa na wodę, więc nie wrzucaj ich do pralki. Chusteczki dla niemowląt mają bardzo mało wody, więc nie uszkodzą Twoich zabawek.

8. Dla odważnych – NIE MUSISZ TEGO CZYTAĆczyszczenie po seksie9

Nie cieszymy się, że opisujemy ten punkt, ale jak się za coś brać, to do końca 🙂

Jeśli musisz wyczyścić kał z materaca, to najpierw musisz usunąć jego nadmiar, a następnie wyczyścić ręcznikiem zamoczonym w wybielaczu. Po 5 minutach zmyć wybielacz ręcznikiem zamoczonym w wodzie. Jeśli to nie pomogło, nie możesz się poddawać i powtórzyć cały proces, aż do uzyskania zadowalającego efektu. Jeśli plama zniknęła, a zapach został, posyp miejsce sodą oczyszczoną i delikatnie wetrzyj w materac. Odczekaj 30 minut, a następnie odkurz sodę.

To już wszystko co mogliśmy doradzić w sprawach dla dorosłych. Jeśli masz problemy z nieprzyjemnymi plamami, to rozwiązanie znajdziesz wyżej.

Udostępnij ten artykuł, może dzięki temu Twoi znajomi wyczyszczą w końcu plamy, które widzisz gdy jesteś u nich 🙂

Zobacz także – Rozmazała na twarzy swoją krew menstruacyjną! Teraz zachęca wszystkie kobiety do tego ”rytuału”!


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 sierpnia 2018