Najmodniejsze fryzury na wesele. Czerp inspirację na ślubny sezon!
Oceń ten post

Wybierasz się niedługo na ślub, a nie masz jeszcze wymyślonej fryzury na wesele? Mając tak wiele do zrobienia – prezent, organizacja podróży, strój – włosy i makijaż mogą czasami zająć miejsce na tylnym siedzeniu.

Bez konieczności rozmyślania nad fryzurą lub korzystania z pomocy profesjonalisty, odkryliśmy dla Ciebie 18 niezwykle modnych i łatwych fryzur dla gości weselnych:

Fryzury na wesele-inspiracje:

1. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretną fryzurę, jest to jedna z wielu propozycji, która obejmuje wszystko.

Warkocz, boczny skręt i podpięte loki – czego więcej można chcieć od fryzury? Idealnie sprawdzi się na dłuższych włosach.

fryzury na wesele
i2

2. ”Zawijaniec”, który owija się wokół głowy wygląda bardzo efektownie. Sprawdzi się na grubych włosach, które mają długość co najmniej do ramion.

fryzury na wesele
i2

3. Ta elegancka fryzura jest ponadczasowa i zawsze wygrywa w sezonie weselnym. Prostota i klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

fryzury na wesele
i2

4. Jeśli masz włosy o średniej długości, a jednocześnie dość uparte, jeśli chodzi o stylizację, spróbuj właśnie tego. Gruby warkocz zaczynający się od czubka głowy, oplatający jej bok i kończący się na niskim, niechlujnym koku jest hitem jeśli chodzi o fryzury na wesele.

fryzury na wesele
i2

5. Fryzura sama w sobie jest prosta, ale żywy odcień włosów sprawia, że jest bardziej ekspresyjna.

fryzury na wesele
i2

6. Pamiętasz francuskie warkocze z dzieciństwa? Czerp inspirację z przeszłości!

fryzury na wesele
i2

7. Jeśli bierzesz udział w weselu, a szczególnie na świeżym powietrzu, może to być świetna okazja na wypróbowanie tej fryzury. Niski kok z lekko zawiniętymi pasmami puszczonymi luźno bo bokach. Prosta, romantyczna i przywodząca na myśl ciepłą noc.

fryzury na wesele
i2

8. Boczne warkocze połączone z odważnym irokezem. Ta fryzura przyciąga wzrok, ale jest nadal wystarczająco formalna na weselną uroczystość.

fryzury na wesele
i2

9. Prosta, ale urocza! Warkocz ciągnący się po boku zakończony owinięciem wokół kręconego kucyka.

fryzury na wesele
i2

10. Loki są ponadczasowe i zawsze świetnie sprawdzają się na weselną okoliczność.

fryzury na wesele
i2

11. Nie każde fryzury na wesele muszą być ”grzeczne” i klasyczne. Ta idealna będzie dla Pań, które lubią fantazyjny bunt.

fryzury na wesele
i2

12. To zdecydowanie coś dla Pań posiadających grube i gęste włosy. Fryzura, która jest jednocześnie fantazyjna, jak i łatwa w wykonaniu.

fryzury na wesele
i2

13. Jeśli chodzi o fryzury dla gości weselnych, ta jest prosta i romantyczna. Wydaje się dość skomplikowana, a jednocześnie lekka i swobodna.

fryzury na wesele
i2

14. Ten gruby pleciony warkocz idealnie sprawdzi się na specjalną okazję. To również świetny czas na zmianę koloru włosów. Jeśli chcesz zaszaleć, postaw na mahoń.

fryzury na wesele
i2

15. Ozdoby do włosów nie są zarezerwowane tylko dla Panny Młodej. Perły, kwiaty i cyrkonie są akceptowane również we włosach gości weselnych.

fryzury na wesele
i2

16. Biorąc pod uwagę styl pin-curled z lat 40, ta fryzura jest doskonała dla Pań, które mają długie włosy, ale nie na tyle, by upleść romantyczne warkocze. Potrzeba tu mocnego lakieru, aby utrzymać tę stylizację przez całą noc. Fryzury nie muszą być ciągle nowoczesne-do idealny przykład alternatywy.

fryzury na wesele
i2

17. Wykorzystując wiele gumek i wsuwek, ten styl jest oszałamiający na bardzo długich włosach.

fryzury na wesele
i2

18. Szereg poskręcanych pasm włosów w towarzystwie lekkich fal wygląda przepięknie.

fryzury na wesele
i2

Fryzury na wesele wcale nie muszą być proste i bardzo skromne. Nie ma nic złego w tym, że chcesz wyglądać dobrze w dniu, w którym świętujesz szczęście bliskich Ci osób!

Zobacz także – Dopasowane sukienki dla mamy i córki nowym trendem w modzie! SPRAWDŹ najciekawsze inspiracje! [GALERIA]


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019