Od dawna sztuka tatuażu używana jest jako popularna forma ozdabiania ciała, ale podobnie jak wszystkie inne formy sztuki, ta również uległa fenomenalnym zmianom, ponieważ została dotknięta postępem technologicznym w wyniku czego powstał – tatuaż 3d

Najnowszym trendem jest tatuaż 3d, który odzwierciedla niemal realistyczny wygląd wybranego wzoru.

Tatuaż 3d – co w nim wyjątkowego?

Tatuaż 3d bardzo różni się od reszty tatuaży, ponieważ ma realistyczny wygląd, którego brakuje w ”zwykłych” tatuażach. To jest powód, dla którego mężczyźni i kobiety w każdym wieku i z różnych środowisk wybierają właśnie tę opcję. Te tatuaże mają ogromną siłę przyciągania, ponieważ przykuwają wzrok i każdego, kto na nie spojrzy. Świetnie wyglądają na dowolnej części ciała, bez względu na to, czy są to plecy, klatka piersiowa, ramię, nogi czy nadgarstek. Niektóre z tych tatuaży mogą być naprawdę atrakcyjne, podczas gdy inne mogą nawet wystraszyć, na przykład te, które przedstawiają przerażające owady lub wzory czaszek.

Kilka niesamowitych faktów na temat tatuaży 3d

Najważniejszą rzeczą w tatuażach 3D jest ich realistyczny urok, który w dużej mierze zależy od doświadczenia projektanta, który je tworzy. Wytwarzanie takich tatuaży wymaga szczególnej dbałości o szczegóły, przy czym każdy ruch ma duże znaczenie, ponieważ te tatuaże naprawdę wyróżniają się, a najmniejszy błąd mógłby zniszczyć całą pracę. Ważny jest również odpowiedni rodzaj cieniowania i właściwe rozmieszczenie, ponieważ oba te czynniki mają wielki wpływ na ostateczny wygląd tatuażu 3D. Projekty muszą być wykonane z wielką starannością, ponieważ mogą one tworzyć lub niwelować piękno skóry, jeśli są umieszczone we właściwej pozycji i wykonane we właściwy sposób.

Tatuaż 3d – umieszczenie

Najważniejszym aspektem sztuki tatuażu 3d, oprócz wyboru odpowiedniego projektu, jest właściwe umieszczenie. Zasadniczo miejsce na tatuaż jest zależne od wielkości tatuażu. Większy tatuaż wygląda dobrze na dużych powierzchniach, takich jak plecy, brzuch, rękaw, żebra, klatka piersiowa, uda, nogi i ramiona, podczas gdy mniejsze i bardziej delikatne wzory występują na małych obszarach, takich jak kostki, nadgarstki, szyja, kręgosłup, czy tył ucha. Chodzi o to, aby zwrócić uwagę, czy rozmiar tatuażu jest duży czy mały. Powinien być wystarczająco atrakcyjny, aby przekazać prawdziwą postawę i uczucia właściciela.

Jeśli jesteś zakochany/a w sztuce tatuażu, ale chcesz ”czegoś więcej”, tatuaż 3d jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Jednak koszt, czas i ból związany z wykonaniem takiego tatuażu sprawia, że niezbędne jest dobranie właściwego projektu i eksperta, aby wykonać to na swoim ciele. Takie tatuaże są bardziej atrakcyjne wizualnie niż symboliczne.

Na koniec kilka inspiracji:

Tatuaż 3d
lh6
Tatuaż 3d
tattoochief
Tatuaż 3d
tattoochief
Tatuaż 3d
tattoochief
Tatuaż 3d
tattoochief
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
boredpanda
Tatuaż 3d
lh6
tatuaze
lh6
Tatuaż 3d
lh6
Tatuaż 3d
lh6
Tatuaż 3d
lh6

Zobacz także – SPRAWDŹ 9 błędów makijażu, które sprawiają, że wyglądasz na starszą.