21-latka postanawia diametralnie zmienić swoje życie. Ciężkie treningi i zmiana diety spowodowały, że stała się inspiracją dla wielu ludzi!
Średnia 4.5 (90%) 8 głosy(ów)

Wiele osób marzy o smukłej, zgrabnej sylwetce, ale aby osiągnąć upragnioną figurę, zazwyczaj trzeba włożyć w to dużo pracy i samozaparcia. Nierzadko też należy wdrożyć w życie samodyscyplinę i przygotować się na niełatwą drogę do pokonania.

Jednak odpowiednia motywacja, nieustępliwość i konsekwencja w działaniu, przynoszą rewelacyjne efekty, a na potwierdzenie tych słów przedstawiamy historię 21-letniej Jessicy.

Młoda kobieta z Florydy przeszła prawdziwą transformację. W styczniu ubiegłego roku ważyła około 145 kilogramów, leżąc całymi dniami na kanapie i jedząc niezdrowe fast foody.

Przez długi czas była niezadowolona z trybu życia, jakie prowadzi, ale nie robiła nic, by to zmienić. Jednak pewnego dnia zdecydowała się na rewolucję.

Chcąc pozbyć się nadprogramowych kilogramów i ciągłego uczucia zmęczenia, zaczęła śledzić w internecie wiadomości o treningach i zdrowych dietach. Początkowo szkoliła się w domu, a kiedy odniosła pierwszy, mały sukces, udała się na siłownię.

Poprzez połączenie ćwiczeń i zmiany w odżywianiu szybko zauważyła, iż czuje się lepiej, a i waga pokazuje mniejszą liczbę.

Dzięki swojej determinacja i uporowi, Jessica zyskała wreszcie to, o czym marzyła-schudła i wreszcie czuła się pewna siebie. Postanowiła przedstawić swój postęp w internecie i szybko stała się inspiracją dla wielu osób zmagających się z nadwagą.

Ponadto publikuje zdjęcia i filmy ze swoich treningów oraz pisze porady dotyczące ćwiczeń, które regularnie wykonuje.

Wcześniej młoda kobieta musiała stworzyć równowagę między pracą, sportem i przyjemnością: Dzisiaj jest w stanie łączyć wszystkie trzy obszary, ponieważ zaczęła pracować na siłowni, która stała się jej drugim domem.

Jessica pokazuje, że można osiągnąć wiele dzięki motywacji i wytrwałości. Pokazuje, że ciężka praca i litry wylanego potu naprawdę działają cuda!

Gratulujemy efektów oraz wspaniałej walki w dążeniu do celu!

Źródło: instagram.com es.newsner.com

Zobacz także – Jeronimo-Martin ustępuje z pierwszego miejsca na liście najdziwniejszych imion w Polsce. Zobacz, jak nazwano TEGO chłopca! oraz Ocalony pingwin pokazuje wzruszający gest pożegnania. ZOBACZ WIDEO!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 lutego 2019