5 latek wraca do szkoły tydzień po śmierci ojca. To, co tam zastaje jest po prostu NIESAMOWITE!
Średnia 4.6 (91.43%) 7 głosy(ów)

Zawsze trudno jest powrócić do normalności po śmierci bliskiej osoby, a szczególnie w przypadku dzieci.

5-letni Dakota Pitts z Indiany wrócił do szkoły niewiele ponad tydzień po tym, jak jego ojciec policjant zginął na służbie. Ale chłopiec była daleki od samotności w drodze do klasy.

smierc taty

W tydzień po śmierci ojca młody Dakota spędził większość czasu poza wydziałem, w którym tata pracował i żałował swoim wspomnieniem. To był ciężki tydzień, ale Dakota powiedział swojej mamie, że ma nadzieję, że jego ojciec usłyszy w niebie:

„Tato, kocham Cię i tak bardzo za Tobą tęsknię!”

 

smierc taty

Po tygodniu spędzonym w ogromnym smutku, Dakota wrócił do szkoły.

Ale nie chciał iść sam, więc zapytał swoją mamę, czy któryś z przyjaciół jego taty mógłby go eskortować pierwszego dnia. Chłopiec szybko uzyskał zgodę mamy.

Tego ranka scena, która miała miejsce przed szkołą podstawową była niesamowita: 70 oficerów ustawiło ”chodnik” prowadzący do frontowych drzwi szkoły.

smierc taty

Mama Dakoty zaczęła przekazywać informacje o pierwszym dniu jej syna wracającego do szkoły po tragicznej śmierci ojca, co wywołało powódź wsparcia ze strony długoletnich współpracowników weterana oraz oficerów z pobliskich placówek.

Wszyscy stanęli na baczność, gdy Dakota szedł na lekcje. Kiedy zbliżył się do końca linii, wręczono koszulkę i odznakę SWAT.

Dakota

Pierwszy dzień powrotu ucznia po tak druzgocącej stracie jest niesamowicie trudny, przyznała Samantha Phegley, dyrektor szkoły.

”Dzięki wsparciu rodziny policyjnej Roba, Dakota mógł wykonać te pierwsze kroki. Mamy nadzieję, że pierwszy dzień powrotu do szkoły po odejściu ojca będzie pamiętał na zawsze i że zawsze będzie wiedział, że jego ojciec poświęcił życie dla innych.”

Zobacz poruszającą scenę w poniższym filmie i podziel się podziękowaniami za niewiarygodne współczucie pokazane przez współpracowników i przyjaciół zmarłego ojca.

Źródło: facebook.com

Zobacz także – Po śmieci mamy nie miał kto zaplatać jej włosów do szkoły. Wszystko zmieniło się, kiedy pewnego dnia weszła do autobusu…


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019