20 psów, które zaskakują swoimi niezwykle heroicznymi czynami. Poznaj prawdziwych bohaterów!
Oceń ten post

Wielu z nas, szczególnie tych z nas, którzy wychowali się na klasykach telewizyjnych, takich jak Lassie, ma słabość do heroicznych psów.

Psy są codziennymi bohaterami

Psy są codziennymi bohaterami na wiele sposobów: od psów przewodników po psy ratownicze i te, które zapewniają nam bezpieczeństwo przez węszenie materiałów wybuchowych i narkotyków. Czasami psy są herosami, po prostu będąc naszymi towarzyszami, lojalnymi i nieoceniającymi przyjaciółmi, na których zawsze możemy polegać, gdy czasy są „niepewne”.

Dziś postanowiliśmy sporządzić listę tylko niektórych z tych opowieści, odważnych psów, które wzięły na siebie krytyczne sytuacje i wyszły z tego zwycięsko:

1.Layka pomimo 4-krotnego strzału przez Ak-47 w punkcie Blank Range, wciąż atakowała i pokonała człowieka, który atakował jej opiekunkę, przeżyła 7-godzinną operację i została niedawno nagrodzona medalem za heroizm.
opowiastki
2. 8-miesięczny szczeniak Geo uratował Charliego od uderzenia ciężarówki poprzez odepchnięcie chłopaka z drogi.
opowiastki

3. ”Dzisiejszego wieczoru szczekał na mnie przez trzydzieści minut, żeby go zabrać na zewnątrz pomimo wcześniejszego spaceru. Okazało się, że mieliśmy wyciek gazu w naszym mieszkaniu i po prostu chciał nas wydostać”
opowiastki
4. Pies ratuje życie właściciela przez leżenie na nim prawie 24 godziny w wysokim mrozie.
opowiastki
5. Maggie uciekła nocą z hodowli, by ratować swoje dzieci.
opowiastki
6. ”Nasz niewidomy pies Molly uratował życie 7 osób, 2 psów i 4 kotów od śmiertelnego ognia”
opowiastki
7. Abbie uratował małego Beniamina informując jego mamę, że maluch się dławi.
opowiastki

8. To jest Frida, która uratowała 52 osoby z trzęsienia ziemi w Meksyku.
opowiastki
9. Kobieta uratowała pitbulla zaledwie kilka godzin przed tym, jak miało dość do jego eutanazji, a mniej niż tydzień później pies zwrócił przysługę, gdy pomógł uratować jej 4-letniego syna.
opowiastki
10. Kiedy ten pies służbowy Figo, zobaczył autobus jadący wprost na swego niewidomego właściciela, wskoczył między niego, a pojazd, by przejąć na siebie uderzenie.
opowiastki

11. Chako uratował swoją opiekunkę przed agresywnym partnerem, który zagroził jej nożem, biorąc na siebie 12 ran kłutych.
opowiastki
12. Pitbull Lilly uratowała swojego właściciela przed uderzeniem pociągu towarowego przez pokrycie jej ciała i wzięcie uderzenia na siebie.
opowiastki
13. Ten pies przetrwał zamach z 11 września i uratował wtedy wielu ludzi.
opowiastki
14. ”Ilekroć ktoś z mojej rodziny jest chory, nasz pies nie odstępuje go na krok.”
opowiastki

15. Ten pies uratował rannego jelenia przed utonięciem.
opowiastki
16. Pitbull uratował całą rodzinę, gdy w ich domu wybuchł pożar. Ona nie tylko zaalarmowała rodzinę, ale wróciła do płomieni, aby ocalić pięć innych psów.
opowiastki
17. Rex znalazł umierającego kolibra na spacerze i odmówił opuszczenia małego ptaka. Jego właściciel musiał zawieźć go do kliniki dla zwierząt, gdzie odzyskał zdrowie. Dziś są przyjaciółmi.
opowiastki
18. ”Dzisiaj poznałem prawdziwego bohatera. Spotkałem się z Samem, który niedawno przeszedł na emeryturę po 10 latach pracy. Jako pies poszukiwawczy znalazł ponad 300 dzieci”
opowiastki

19. ”Moja pitbullka Akasha, która nigdy nie miała szczeniąt, teraz karmi 4-tygodniowego, dzikiego kotka, którego uratowałem…Natura jest niesamowita”
opowiastki
20. Kabang – pies, który stracił połowę twarzy, gdy przewrócił się na niego motocykl, ratując dwoje dzieci przed katastrofą.
opowiastki
Źródło: care2.com

Zobacz także – Znaleźli kota, którego szyja była ciasno owinięta taśmą. Zwierzak nie mógł jeść i był bliski śmierci! oraz Kobieta rodzi nieuleczanie chore dziecko. Robi to w pewnym celu…


loading...
loading...


Aktualizacja: 11 marca 2019